Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ezekiel


ezekiel
aktív tag

Most olvastam a neten hogy a fennti alaplap típus támogatja a 800fsb-t! De én ezt nem nagyon akarom elhinni mivel 400/533ra volt kikiálltva!
Ebbe kérném segítséget aki értesült róla! vagy tud hozzászólni az írja le hasznos lenne! mert ha igaz megspórolnék pár ezret! Köszi!

(#2) Angie™ válasza ezekiel (#1) üzenetére


Angie™
addikt

[L]http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=bh7&show=AND&ssep=%20&sid=[/L]


YÉÉÉ :Y Mintha erről már lett volna szó ..:F hetente megkérdezi valaki ..:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) ezekiel


ezekiel
aktív tag

hol volt róla ciik vagy valami? engem ez érdekel

(#4) Angie™ válasza ezekiel (#3) üzenetére


Angie™
addikt

az előző hozzászólásomban van egy olyan pirossal hogy bővebb link..
ha arra ráklikkelsz, akkor már közelebb is vagy a megoldáshoz.. találsz vagy 2 tucatnyi totyikot a BH7-ről..
mondjuk nézd meg időrend szerint a legutolsót, abban is leírtam ha jól emlékszem, de ha nem mások biztos leírták.. de ha nem nézd meg a többit is.. azokban biztos le vanírva..

de hogy ne legyek annyira OFF, igen támogatja a 800-fsb-ét.. :C

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) ezekiel


ezekiel
aktív tag

még egy kérdés! és a 800as procikat 800on viszi vagy 533on?

(#6) Angie™ válasza ezekiel (#5) üzenetére


Angie™
addikt

annyin amennyin te szeretnéd:DD

1. 250Mhz ig tudd állítani a proci fsbjét

2. ha minimum 400Mhz es ramjaid vannak akkor jo esélyed van még a tuningolásra is..

3. ja igen, a legújabb biost fel kell rakni hozzá, és hajól tudom csak 1 db. 400mhz es ram műkösdik benne 2 már nem :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#7) tkesy válasza ezekiel (#1) üzenetére


tkesy
őstag

Nos, 2003.05.26 Nagycikk a PH!-n:

Mindörökké tuning: Abit BH7 teszt [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=210[/L]
Számodra ezen belül is, a 4. oldal az érdekes....

Jó olvasgatást.....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.