Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kwzatz


kwzatz
őstag

Pont most játszom a Desperados III-at és szomorú ezt olvasni. A Shadow Tactics és az Aiko-s Choice is szuper volt, a Desperados III viszont magasan a műfaj legjobbja nálam, nem igazán tudnék hibát sem említeni. Gyönyörű játék, hihetetlen jó pályatervezéssel, designnal és atmoszférával, játékmechanikai szempontból pedig tökéletes, logikus és precíz. A Shadow Gambitre is egészen biztosan sort fogok keríteni.

Remélhetőleg csak pihennek egy kicsit, aztán pár év múlva rájönnek, hogy akarnak még egy nagy durranás játékot csinálni. Még akkor is, ha sajnos a műfaj iránt nem érdeklődnek annyian, mint az évente kihányt, folyamatosan csalódást okozó, lelketlen hulladék franchise-okért.

(#2) k-adi válasza kwzatz (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, számomra is csalódás hír ez hiszen remek játékokat tettek le eddig is az asztalra

"Bár megértjük a döntést és az egész téma hátterét, végtelenül sajnáljuk, hogy ez végül megtörtént ugyanis a Mimimi Games volt ennek a műfajnak az egyik utolsó képviselője. "

hát igen, egy újabb korszak vége... sajnálatos. :(

(#3) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Desperados 3at nagyon imádtam. Először azt hittem nem nekem való zsáner mert fura volt hogy real time és nem körökre osztott.
De aztán kipróbáltam és berántott.
A karakterek a látvány az atmoszféra, minden annyira rendben volt ehhez a jókis western hangulathoz. Ja és külön említeném a szinkront, ami nekem nagyon tetszett és nagyon hozzáadott a hangulathoz.

De hogy on is legyek. Nyilván meg fogom venni ezt is, és még pótolni fogom a shadow tacticsot is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) kwzatz válasza k-adi (#2) üzenetére


kwzatz
őstag

Van azért még néhány csapat, aki csinált ilyet, csak hát nem ilyen minőségben. Viszont a Mimiminek sok dolgozója fog más csapatokhoz elhelyezkedni, a blog postjuk alapján segítik is őket ebben. Így azért még van némi remény, hogy készüljön hasonló színvonalú játék ebben a műfajban.

[ Szerkesztve ]

(#5) k-adi válasza kwzatz (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

kik a többi csapat akik mostanában (utóbbi pár év) csináltak ilyesmit? és viszonylag jó is?
illetve ha lesz a jövőben ehhez a stílushoz hasonló játék, kérlek írd meg nekem akár itt akár privátban mert nagyon szeretem a stílust

(#6) kwzatz válasza k-adi (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

Két játékról tudok, ami elvileg hasonló, de nem játszottam egyikkel sem, így hát nem tudom pontosan mennyire jók: Az egyik a Partisans 1941, a másik a War Mongrels.

(#7) k-adi válasza kwzatz (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem mindkettő tetszett

a WM eléggé bugos, ott egyik pályát újra kellett kezdenem sajnos de vannak benne jó, illetve korábbról más játékokból ismert ötletek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.