Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Benq dw400a

Hozzászólások

(#1) amargo


amargo
addikt

hi!

Probléma van a következő DVD íróval (ismerősöknek).
A gond, hogy a DVD megírja a lemezt viszont utána, a legtöbb asztali lejátszó nem tudja beolvasni.. a +os lemezt akadozva lejátsza.. viszont a -osnál megnyekken :(
ez még akár az asztali lejátszó gondja is lehetne.. de hogy egy másik DVD író sem tudta beolvasni a lemezt az kicsit erősen furcsállom.. persze amivel írva let az megette egyből.
valakinek 5lete?
én erre ismerősnek azt mondtam, hogy vigye vissza.. vagy ez egy általános hiba ennél az írónál?
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#2) Gismo válasza amargo (#1) üzenetére


Gismo
addikt

Nemhiszem h ált hiba lenne, mert akkor már mási is pinaszkodott volna rá! Sztem garis bibi! vigye vissza! Esetleg másik kébelen, máshova jumperolva másik programmal megpróbálhatja!

(#3) amargo válasza Gismo (#2) üzenetére


amargo
addikt

hi!
(bocsi, de eddig nem vettem észre.. valamiért nem kapok mail értesítést..)

gariba lett vissza vív-e és azóta minden jó.. most már csak arra panaszkodtak, hogy a servízben kilopták belőle a seageteot és beletettek valami iszonyat hangos meghajtót.. én balhéztam volna..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4) Gismo válasza amargo (#3) üzenetére


Gismo
addikt

Micsodát tettek a mibe, ami hangos?

(#5) amargo válasza Gismo (#4) üzenetére


amargo
addikt

a gépbe, winyót kicserélték.. mondván rossz az is.
a DVDírót is kicserélték: ami 1fokkal lett jobb. valamikor nem tudja olvasni a 2percel előtte beolvasott lemezeket.. fura egy jószág.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#6) Gismo válasza amargo (#5) üzenetére


Gismo
addikt

De a vinyóhoz miközük volt?
Amíg arra nem panaszkodsz addig nem nyúlhatnak hozzá!
Nem? Dee! Ott helyben elkalapáltam volna az összeset!

(#7) amargo válasza Gismo (#6) üzenetére


amargo
addikt

Én is!
Viszont akiké a gép Ők nem nézték ezt.. csak amikor haza hozták én meg bekapcsoltam(ellenőrizni a DVD írót) halottam meg azt az irgalmatlan zajt.
Sajnos kihasználják egyes servizesek azokat akik nem annyira értenek a géphez.. :(
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Benq dw400a
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.