Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Begőzölünk!

Hozzászólások

(#51) CMD 87


CMD 87
tag

Aki szertné kínába szórni a pénzét :) Fasttech 10% kupon

Date: 1 May 2018 00:00 - 23:59 (UTC-6)
Offer: Site-wide 10% off
Code: WELFARE

(#52) xxxjjjkkk válasza CMD 87 (#51) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Na tenyleg kuponos lesz a dvarw, fillérbaszás lvl99.
Van mostanában valami más említésre méltó?

Ja meg a vamper kommandó megszűnik.
De sajnálom.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#53) fattyu válasza xxxjjjkkk (#52) üzenetére


fattyu
veterán

?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#54) hyperspace


hyperspace
őstag

Hello mindenki,

Én egy kicsit beleszürültem a gőzölésbe. Itthon csak a No.6 és K5 kombót használok még mindig, ha kilépek a küszöbön meg pico 25 + OBS Engine Nano. Van még valamennyi alapom Twistedről (az utánpótláson lassan el kell kezdenem gondolkodni), aromát veszek az Aradi utcában. Már tekerni is csak a Kayfunba tekerek, az Engine-be előre tekert Geekvape-et teszek. Hónapok óta nem vettem semmit, de nem is akarok, elégedett vagyok egyelőre. Nagyjából két évig tartott nálam, hogy ha valami újdonság érkezik, akkor azt meg kell vennem, ki kell próbálnom. 10 darabnál is több RTA/RDA áll a kis tartójában, csak porosodnak. És akkor még a modok is.

Más is jár rendszeresen az EagleVaporsba?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#55) Ezekiel Ston válasza hyperspace (#54) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Eagléban május 20 előtt voltam még az ókórban 1 évvel azelőtt...miután szőröztek :DDD velem leszoktam róluk...

(#56) Ispy


Ispy
veterán

Hát üdv itt, igaz semmilyen szinten nem tudok hozzászólni a témához, és a magyar posta jóvoltából ez egy jó ideig még így is lesz, ezért továbbra is a fő topikot fogom használni.

Tudom nem lesz népszerű a véleményem, és lehet, hogy tévedésben vagyok, de az egész PH-ra jellemző egyfajta kettősség, egyrészt próbálja sokszor fenntartani a szakmai fórumok minőségét, másfelől pedig kiszolgálni a mai világ instant információ igényét. Egyrészt kellenek a nagy tudású, tapasztalt fórumtársak, másfelől kellenek az újoncok, hogy nővelni lehessen a létszámot. Ehhez hozzájön a mai felgyorsult világ, ahol mindenki ahhoz van hozzászokva, hogy mindent, azonnal megkap a világhálon, és máris megvan a feszültség (ami nem csak ebben a témában vehető észre).

OFF vége, azért beraktam kedvencekbe, biztos sokat lehet majd okulni innen (is). :R

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#57) WOT-H-A-C válasza xxxjjjkkk (#52) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem mondod? Meg is feledkeztem a kommandóról. :) Mondjuk JTR -t is nagyon rég néztem már.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#58) riszter válasza CMD 87 (#51) üzenetére


riszter
senior tag

Invalid coupon code a coppervape dvarwra. :O Most ki kell fizetnem mind a 16 dollárt az ovál chimneyvel együtt.

Kíváncsi vagyok milyen lesz az eredetihez képest (volt amikor kettő is volt itthon).

Vivere militare est

(#59) FOXhun válasza riszter (#58) üzenetére


FOXhun
tag

Nálam adja a kedvezményt, még lehet be is rendelem. Tank+pót palást+ovál chimney+2 driptip 17.34$

(#60) xxxjjjkkk válasza Ispy (#56) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Hozzá vannak szokva, ja. A cigire is.
Le kell szokni róla. Itt taigetoszi törvények vannak. Menjen a facebookra, ott jobban bírják. Meg most akit nem érdekel a téma, azt hamarabb rábeszélik a 200W dualra.
A ph meg a topicgazdi rendszer is ***(nem fejtem ki, de nem pozitív). Van itt olyan, akinek szerintem 10000hsz mellett egyszer nem használta még a keresőt. Nem is tudja hol van talán. De ha reflinkelsz véletlen azt 2percen belül kiszúrják.

WOTHAC: ja, én is, nem is volt egy jelentős brigád

Eaglet meg nem is tudtam, hogy újra nyitott. Mondjuk mióta ki hagyja a titkos összetevőt, azóta nem is az igazi.
Vape42 csak jobb.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#61) gabesszg válasza Ezekiel Ston (#55) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Szőrözés mit takar ? :)

(#62) Silent77 válasza riszter (#58) üzenetére


Silent77
veterán

Este még adta, most nálam sem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#63) xxxjjjkkk válasza gabesszg (#61) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Akkoriban volt az, hogy valaki kutyaszőrt talált az aromáiban, persze az ígül ezt tagadta.
Pedig nem tudtál úgy bemenni a boltba, hogy két kutya ne nyaljon végig, na attól 2m re kavarta. Persze vérig volt sértve, meg képet követelt( ha kapott volna, akkor meg utólag tette bele biztos)
Aztán rossz indulatúan elterjedt, hogy a kutyaszőrt ízesítésnek használja, egy vagy két kutyaszőrrel kéri e a liquidet stb ő meg fortyogott magának a kis csoportjába.
Dehát ő amúgy is összeveszett mindenkivel. Ide meg sose írt, vagy talán igen, de nem hagyott mély nyomot.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#64) Ezekiel Ston válasza gabesszg (#61) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Alaplében kutyaszőr pl...
Nekem 2x volt benne. Nem szóltam elsönél semmit, gondoltam fjúcsör....másodjára meg már azér se mer egy olyan helyen ahol kutya van szőr is lesz...
(hozzáteszem imadom a kutyákat nincs velük bajom de nem gőzölök belőlük...)

[ Szerkesztve ]

(#65) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Lehet akció linket betenni?
Mert a GB hirdetett nekünk némi kedvezményes penzszórási lehetőséget!
[2018 ecig deals]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66) Nordic


Nordic
Közösségépítő

De jó ,hogy mindig akkor jönnek az akciók, amikor nincs pénz... :U :DDD

(#67) gabesszg


gabesszg
aktív tag

xxxjjjkkk, Ezekiel Ston : Köszi srácok az infót , én mindenhonnan gyári kiszerelésű aromát szoktam vásárolni (alapot pink mule , floravita) így ez a része kimaradt :D .

[ Szerkesztve ]

(#68) xxxjjjkkk válasza Silent77 (#62) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

nekem most működött, rendeltem ilyen AFC rákot is bele, meg oval chimneyt

gabesszg: olyan túlságosan neki sem volt eleinte feltüntetve, hogy nem eredeti a csomagolás
amit nem értek, hogy két kutya közt, kap egy kritikát, és ahelyett,hogy azt mondaná, hogy bocsi nem fordul elő többet, nyilvános hisztériába kezdett, hogy őt le akarják járatni, pedig azért ez elég valószívű lehetőség , nem csak szőrözés (micsoda szóvicc)

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#69) Silent77 válasza xxxjjjkkk (#68) üzenetére


Silent77
veterán

Gépről nekem is ment, rendeltem is még egy Dvarw-ot.
Most néztem, az első nem coppervape amit rendeltem. Nem baj, azzal is összehasonlítsuk.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70) quint válasza Izzé (#17) üzenetére


quint
aktív tag

Az avatárokkal óvatosan, egyszer majdnem keményen beszoptam :DDD

Üdv Öregek, köszönöm a meghívót!

(#71) WOT-H-A-C válasza quint (#70) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD Erre emlémszem!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#72) riszter


riszter
senior tag

Koncentrátum vélemény következik (ha még páran nem ismernék a márkát)

Full Moon - Purple

Édes alma és szőlő. Bekeverve sötét kék szín, frissen kóstolva isteni íz, a szőlő nem savanykás, fűszeres mint az Isabellánál. Pont jó. Azt hittem megvan az új egész napos kedvenc. De nem. Pár nap után bezöldül és a fincsi alma és szőlő egyvelegét átveszi az édesítő íz és egész nap szívva már mást nem is lehet érezni. Nagy kár érte. Rettenetesen kokszol. Borász nyelven szólva, pedig hatalmas potenciál volt benne. 10/7.

Full Moon - Blue

Banán, őszibarack és golyós rágógumi. Frissen bekeverve világos kék, rögtön kóstolva jó gyümölcsös ízek, bejött a rágógumi is. Gondoltam jó lehet ez még de a Purple simán leveri. Pár naposan szintén bezöldül, talán világos zöld lesz és úgy tűnik el a gyümölcsös íz, összeérik a banán a barckkal és olyan semmilyen lesz talán csak a banán marad meg. Rettenetesen kokszol. 10/6.

Full Moon - Green

Citrom, ananász, gyömbér. Na ez az egy koncentrátum a három közül, ami tartja magát egy hét után is. Képzeld el hogy bekeverve zöld és az is marad, frissen is és később is jó "zöld" íz marad amit amúgy a Tuborg Green-ben utálok az ebben bejön. Faszán passzol a gyenge citrom az erőteljesebb ananásszal és ott van a gyömbér is finoman. A legkevésbé édes leves a háromból. Tipikus nyári, hűsítő íz, pedig semmi mentol benne. Talán a legkevésbé is kokszol. Ez marad tartósan a 3 közül. 10/8.

A setup: 10% keverve, 70vg30pg, 6mg, Berserker RTA ill. Dvarw mtl RTA, 13-15W.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#73) Ezekiel Ston válasza riszter (#72) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Meghoztad a kedvem a green-hez, kíváncsivá tettél. Szerintem beszerzek én is kipróbálásra.

(#74) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Köszönöm én is az invitálást, pont a napokban gondoltam rá, hogy visszanézek mi folyik arra, de inkább hagytam a dolgot, főleg csak aromakeverési százaléktippeket keresgéltem arra.

Viszont akkor kérdezek is: újabb porlasztós felhőköpőkről valakinek van tapasztalata? Perpill a HorizonTech Falconon agyalok, érdekes lehet a "fabél", mint vatta-kiegészítés.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#75) Fricy78


Fricy78
tag

Na. Megérkezett a coopervape dvarw rta klón. Semmi extrát nem rendeltem hozzá, de nem is nagy baj, mert minden kompatibilis az eredetivel. Ami hibát tapasztaltam: a chimney alján az ógyűrűt cserélni kellett, mert nem szorult meg eléggé, és a palást letekeréssel lejött mindenestől. Ebből kifolyólag a chimney fedő ógyűrűit is cseréltem. A chimney felőlit picit vastagabbra, a felső kicsit pedig vékonyabbra, így már nem marad a felső részben benne sem a chimney, sem a fedele. Ízben, minden másban ugyanaz, mint az eredeti. Jó minőségű klón a hibák javítása után 10-ből 10-re értékelem. Egyanazokat az ízeket hozza természetesen. Aki nem tudja megvenni az eredetit az nyugodtan megveheti ezt a klónt is, de egy marék ógyűrű (jó sok méretben) legyen, mert cserélgetni kell.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#76) FOXhun válasza Fricy78 (#75) üzenetére


FOXhun
tag

Én is rendeltem egy coppervape klónt, ha már kupon is volt Ft-n, igaz az AFC kimaradt, de bízom benne, hogy a gyár is jó lesz. DL-ről esetleg valami pletyka? 😁

(#77) Fricy78 válasza FOXhun (#76) üzenetére


Fricy78
tag

Sajnos arról még én sem hallottam, de remélem lesz az is hamarosan.

Az afc jó bele. Az enyémbe is jó volt. Minden tartozék kompatibilis oda-vissza.

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#78) Ispy


Ispy
veterán

Megjött a primo, rádobtam a berserkert, életem első tekerése meglepő módon használható lett, igaz a gyári tip drip helyett ráraktam az aioé, azzal jobban bejön, mint a sajátjával. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#79) FOXhun válasza Fricy78 (#77) üzenetére


FOXhun
tag

Mármint úgy értettem, hogy az az AFC remélem jó lesz, ami benne van, asszem 1.2mm-es, nincs origi dvarwom, ez lesz az első 😉

(#80) Fricy78 válasza FOXhun (#79) üzenetére


Fricy78
tag

Értem. Nekem túl szűk az 1,2-es levegővel, de nem vagyunk egyformák az biztos. Mindenesetre ha kevés lesz a levegő, még lehet hozzá rendelni afc-t.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#81) riszter válasza Fricy78 (#80) üzenetére


riszter
senior tag

Én talán ősszel vettem hozzá 0,8mm afc-t. Szívhatatlan volt. El is passzoltam. Az 1mm talán még jó lehet.

Vivere militare est

(#82) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

na, pulse 80w dátumát kitolták május 16-ra. már csak nevetek

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#83) Silent77


Silent77
veterán

Megjött a Dvarw klón. A Coppervape még úton.
Elfejeltettem átrakni a szűkebb levegő betétet, így majdnem DL. :D
Ugyanaz a tekerés mint eredetibe 2,5 mag 7 tekerés 0,32 kanthal.
Mindkettőbe ugyanaz MJ málna, eskü még picit finomabb a klón, de, hogy nem rosszabb az biztos. Nem folyik, nem szörcsög, perfect!
Aki nem akar 20-at kiadni, az tehet vele egy próbát.
Anyagminőség persze gyengébb, de ennyiért megéri. Kíváncsi leszek a Coppervape jobb lesz e minőségben, vagy csak ráírták, hogy Coppervape. (gyanítom ugyanaz)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#84) gghrtz


gghrtz
őstag

Helló! Visszatalálós poszt, de ha már beböfögtem, írok valami hasznosat is.

EjM Southern Smoke 30ml
Nagyon finom aroma, érdemes kipróbálni. Sütis, picit krémes, a dohány pedig a háttérben van. Még az is imádni fogja, aki egyébként nem rajong a dohányos ízekért. Nálunk osztatlan sikert aratott a családban. Az ajánlott 12% megállja a helyét, nem érdemes alá menni. Összességében nem tolakodó gejl íz, hanem tényleg krém + süti, meg a háttérben a dohány.

TF Cherry 10ml
Első pár napban cukorkás íze van, utána elmúlik, és finom cseresznye lesz. Lehetne jobb is. Legközelebb kipróbálok valami dohányosat, pl. AE Signature Black Cherry 10ml

SC Hawthorne 10ml
Nagyon dohányos, nagyon erős, tényleg csak azoknak, akik szeretik a dohányos ízeket. Szerintem a 20% több, mint túlzás, még 15%-on is erős az íze. Nálam a tekerést valami brutálisan taknyolja. A "Mérsékelten fűszeres natúr dohány, csonthéjas magvak karakteres ízárnyalataival vegyítve" leírás is teljesen korrekt, ezt kapod ettől az aromától.

Tegnap láttam a Taifun GT4-et, csak szerintem egyre gázabb, amerre halad a Taifun széria? Már a 3 is kicsapta nálam a biztosítékot, de ez... Bár én sose voltam nagy Taifun rajongó, a Hotcig GT2 klónomat se szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#85) Womb válasza gghrtz (#84) üzenetére


Womb
senior tag

Southern smoke-ot meddig érlelted?

(#86) gghrtz válasza Womb (#85) üzenetére


gghrtz
őstag

1 hétig kb. Előtte nem próbáltam, hogy milyen, lehet már akkor is jó volt.

(#87) Fricy78 válasza Fricy78 (#75) üzenetére


Fricy78
tag

Többen kérdezték, ezért ide is leírom, a két ógyűrű mérete ami nekem bevált: Külső átmérő: 6,5 mm, Vastagság: 1 mm, a nagyobbik: Külső átmérő: 17 mm, Vastagság: 1 mm

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#88) Womb válasza gghrtz (#86) üzenetére


Womb
senior tag

Köszönöm!
Berendeltem egyet, kell egy könnyebb dohányos íz.

(#89) gghrtz válasza Womb (#88) üzenetére


gghrtz
őstag

Nincs mit. De arra készülj fel, hogy ez nem egy dohányos íz, hanem egy desszert íz, dohánnyal. :D Szóval itt tényleg annyira a háttérben van, mintha csak fűszerezve lenne vele ez az íz. De pont ez adja meg azt az ízt, hogy fenomenális lesz.

(#90) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nem akartok egy külön liquid topikot? :D
mármint. annyira szubjektív hogy kinek mi ízlik
mintha arról beszélgetnénk hogy kinek mi a kedvenc színe
vagy én gondolom rosszul? simán lehet. szerintetek?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#91) gghrtz válasza JoeCockBill (#90) üzenetére


gghrtz
őstag

Természetesen szubjektív, de azért vannak ízek, amik a nagy többségnek bejönnek. Például ennek is az értékeléseinél is elég jók vannak adva. Én például sokszor olyan ízeket veszek, amikről már olvastam a topicban, vagy csak simán jóra vannak értékelve, Általában nem lövök mellé vele. Például múltkor kipróbáltam a FUU Neckbreakert, na az például nem jött be annyira, pedig többen is írták, hogy mennyire klassz. Nem volt rossz, de többet nem fogok belőle venni.

(#92) riszter válasza gghrtz (#91) üzenetére


riszter
senior tag

Pontosan így van. Én is ezek alapján, itteni vélemények és az értékelések alapján választok likvidet és nem nagyon lőttem mellé még. Az más kérdés hogy hamar ráunok az ízekre.

Megy ám az oltás meg a flame a fb-on a dvarw klónokról! ;]
Muhari Árpi is csinált egy Risitas videót róla.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#93) Fricy78


Fricy78
tag

Nem tudom láttátok-e a másik fórumban, de a Jorda B-t is lekoppintották. Nem vagyok híve az rda-knak, de ennyiért kipróbálom, ha bejön akkor meg lehet veszek egy eredetit.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#94) LógaGéza


LógaGéza
addikt

TH csökkentéshez feljebb, vagy lejebb kell tenni a tekerést?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#95) mrbig25 válasza LógaGéza (#94) üzenetére


mrbig25
őstag

Lentebb.
És ha esetleg eddig széthúzva használtad, akkor érdemes összenyomni...minimálisan ez is csökkenti a TH-t.

...

(#96) riszter válasza Fricy78 (#93) üzenetére


riszter
senior tag

Én meg is rendeltem! 3800Ft simán megér.

RDA-m eddig csak az Origen Little 16 volt de az nem jött be, nem tudtam belőni a tekerést úgy hogy jó legyen.

Vivere militare est

(#97) Fricy78 válasza riszter (#96) üzenetére


Fricy78
tag

Én is rendeltem német raktárból. Így picot drágább, de hamarabb megérkezik (legalábbis remélem).

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#98) Silent77 válasza Fricy78 (#97) üzenetére


Silent77
veterán

Adnál egy linket a német raktárához? :R
Tuti én vagyok vak, de én csak Kínából látom. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#99) riszter válasza Silent77 (#98) üzenetére


riszter
senior tag

De te már megrendelted nem?

Amúgy ott van a szállítási módoknál miután bedobtad a kosárba a JoRDAt. German warehouse +7$.

Vivere militare est

(#100) Silent77 válasza riszter (#99) üzenetére


Silent77
veterán

Ejj, akkor azért nem találtam. :D
Köszi!
Igen már meg, de elfér kettő is. :)
Még kitalálom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Begőzölünk!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.