Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Begőzölünk!

Hozzászólások

(#1) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sziasztok! A topiknak nincs külön témája. A fő csapásvonal nyilván a villanybagó, de szabályzott keretek között. Tudni kell, hogy a topik nem a kezdők megsegítésére, útbaigazítására lett létrehozva, hanem sokkal inkább a baráti beszélgetéseknek teret adván. Jöhetnek készülék és liquid tesztek, újdonságok.. Napi történetek. A lényeg a baráti légkör.

Amennyiben kezdő vagy és elakadsz, akkor kérlek fáradj át ide.
Itt fognak tudni válaszolni a kérdéseidre. Ez a topik nem erre jött létre!

Szóval üdv újra! :)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2) HoaryFox válasza WOT-H-A-C (#1) üzenetére


HoaryFox
őstag

Üdv!

Jó a kezdeményezés, már egy ideje nem nagyon követem a "fő" topikot, mert 100-ból ~90 hsz csak az, hogy "ez jó?" meg "erről van véleménye valakinek?", stbstb.

Remélem, itt komolyabb témákat is tudunk feszegetni :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#3) fattyu válasza HoaryFox (#2) üzenetére


fattyu
veterán

Hát lássuk. ráférne valami erős moderálás erre ami defacto kivágja az ide nem valókat.

amugy: kicsit a profi fotósok amatőr fotósok érzésem van az is meghalt úgy. remélem itt nem így lesz.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#4) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sziasztok! :) Örülök, hogy itt vagytok!

Fattyu: Meglátjuk komám. Az embereket szűrni nem tudjuk, ez továbbra is egy nyitott fórum. Viszont a témát valamennyire igen. :) Cirka 4000 hsz.-t görgettem most át a régi neveket kutatva. kb 40 emberbe botlottam bele. Később meg nyilván jönnek mások is. A téma adott, megpróbáljuk a legjobbat kihozni belőle. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#5) Fricy78 válasza WOT-H-A-C (#1) üzenetére


Fricy78
tag

Köszi. Szerintem is elszált kicsit a topik, de ezt lassan mindenhol látom. A pár hete kezdők adnak tanácsot a most érdeklődőknek, ha valaki a régiek közül meg helyrerakja a helyzetet akkor meg lehurrogják. Ezért nem is írtam sokáig a topicba.

Mindenesetre akkor szerdán vagy csütörtökön jövök hozzátok egy coopervape dvarw mtl klón összehasonlítással az eredetivel. Már ha érdekel titeket. 😂

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#6) FOXhun


FOXhun
tag

Köszönöm WOT-H-A-C az invitálást, remélem alakul majd ez a topik. Én személy szerint figyelem a másikat is, nem vagyok régi motoros, de ha nagyon nagy blődséget írnak, azért reagálok majd. Valóban kicsit már frusztráló, ami ott megy, de szerintem oda is figyelni kell, nehogy valaki SMPL modot hajtson piaci kék 4000 mah aksival.

(#7) JoeCockBill válasza WOT-H-A-C (#4) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szerintem az amúgy remek névválasztás miatt a kezdők nem fognak idetalálni. de legalábbis hogy egyértelmű legyen mi is ez, el kell olvasniuk az első hsz-t, onnan meg csak átmennek oda. reméljük. de ezt majd az idő eldönti. mindenesetre nagyon érett már egy ilyen topik, szóval :R

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#8) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nagyon örülök hogy lett egy “elit” fórum is! A topikba már rég csak “read only” jartam,mert én is a fenti dolgokat tapasztaltam. Sokszor meg sem mertem irni a velemenyem mert lehurrogjak az embert olyanok akik egy-két hete még nem is használtak ecigit.
Szóval köszönet a meghivásért!
Jó gőzölest mindenkinek!

A dvarw “kopiról” olvasnek szívesen ,rendelésen viszket már az újjam.

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9) fattyu válasza 206 cc (#8) üzenetére


fattyu
veterán

én már azt se. egy ideig még berántottam a kéziféket amikor Mari néni osztotta az eszet hogy kell fékezve kanyarodni motorral, de belefáradtam. én már olvasni sem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#10) riszter


riszter
senior tag

Köszönöm én is a meghívást! Bár nem tartom magam régi motorosnak, de úgy sejtem nemcsak azok kaptak meghívást ide, hanem akik épkézláb mondatokban képesek voltak megfogalmazni kérdéseiket, véleményüket. Én is régóta read only módban voltam jelen a topikban a sok hülye de magabiztos hozzászóló miatt. Nekem sem volt energiám leállni velük.
Remélem sokáig fog élni ez a topik!!

Vivere militare est

(#11) Fricy78


Fricy78
tag

Kíváncsi leszek a kezdőknek ki fog válaszolni majd. Hova fordulhatnak majd. Sajnálom őket, bár én is voltam kezdő. A videók segítettek nekem. Csak ne lennének mostanában lusták az emberek.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#12) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Ne értsétek félre, szó sincs arról, hogy elit topik lenne ez. Nem ez a cél. Hanem az, hogy egy jó hangulatú közösség alakuljon ki, de kezdő szettek nélkül. Erre ott a fő topik. Biztos, hogy még sok embernek szólhattam volna, de nem ismerek mindenkit. Ezért kértelek titeket is, hogy akire gondoltok, nyugodtan hívjátok. Előbb-utóbb idetalál a jó nép. Ám, szeretném, hogy a kezdő kérdések maradjanak meg ott ahova valók. Főként azért , mert a fő topik tele van hasznos infóval. Csak használni kell a keresőt. :) Én is olvasom mindkét topikot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#13) Silent77


Silent77
veterán

Köszönöm a meghívást! :R
Örülök, hogy megszületett a topik. A másik nagyon rossz irányt vett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Na, köszi a meghívást, már kellett egy ilyen topik is, jó ötlet volt.
Frici Ezt a dvarw mtl tesztet nagyon várom....kuncogva...:DDD

(#15) BandiHUN


BandiHUN
veterán

:R Üdv mindenkinek itt is,köszönöm az invitet :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#16) crey


crey
MODERÁTOR

Möf. Vissza találós.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#17) Izzé


Izzé
őstag

Király! Végre nem kell hsz-kat szűrni, már most mindenkit felismerek az avatarjáról. :)
Kösz WOT-H-A-C! :R
Kellett ez a topik mint egy falat kenyér.

(#18) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Megjöttem én is :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#19) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Üdv! Kösz a meghívást, annak ellenére is, hogy a fő topicban nem sokat kommentekben, inkább csak olvastam.

(#20) Sdi


Sdi
addikt

Hali!

Köszönöm a meghívást.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#21) Phülöp


Phülöp
addikt

Sziasztok,

Lassan 2 éve tettem le az analógot, azóta már a 3. e-cigit használom - egy SMOK AL85 a jelenlegi.
Volt nekem egy szép listám az általam kipróbált liquid-ekről pár szavas jellemzővel meg 1-10 értékeléssel.
Ezt nemrég töröltem, mert megtaláltam a 2 kedvenc ízemet. Az egyik az Ultrapop Cactus Jam (kaktuszfüge, olasz) a másik a Tom Klarks-féle Tom Sawyer Frucht (vegyes gyümölcs, német).
Ha szeretitek az édes ízeket, és találkoztok ezekkel, kipróbálásra ajánlom mindkettőt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22) Rico33


Rico33
aktív tag

Morgen! Mai melo letudva, lesz kis időm bekeverni. Az apropója az a flaska lesz, amibe a maradék aromákat gyűjtögettem ( nem adott ki 10ml levest). Összetétele ismeretlen ( tán kékáfonya kétféle, Avoria Galaxyblast, TF Gayparade, Smurfberry meg rémlik Stammi alma is), a neve találóan MIX lesz, az íze meg képlékeny. Vagy korszakalkotó, vagy lefolyó lesz, pár nap és teszt.

(#23) fattyu válasza Rico33 (#22) üzenetére


fattyu
veterán

:D

kiváncsi leszek

de amugy ezért nem adott mennyiséget keverek hanem a megvett aromát keverem be. egyszerűbb találni fél 1 2 literes flakont mint utána valami értelmeset kezdeni 1.2ml aromával.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24) Womb


Womb
senior tag

Köszi a meghívást WOT-H-A-C!
Ha már írok...Crey uram, nem rossz az új Expro V3. Igazából a 2.0 vonalat követi, tehát visszatértek a 2 mm.-es levegőcsőre. Jól sikerült a lékontroll, finoman állítható a levegőkontroll, nem hisztis a vattázásra (mindegy faktor igen magas), kondenz is kevesebb, töltése mai kornak megfelelő. Maradtak a viszonylag nagy kazántérnél, tehát igen karakteres a TH, ízre meg no...nyilván nem Dwarw de szerintem hozza a kötelezőt.
ExVape ígérete szerint nem lesz már minőségingadozás.

(#25) Rico33 válasza fattyu (#23) üzenetére


Rico33
aktív tag

Egyszerúbb lenne sokat bekeverni, de néha elér az izvakság nyavaja, ezért 5-6 féle be van keverve 30-50ml-s kiszerelésbe a 30 aromából. Elő kéne még vennem készségeket több iz használatához de ad1. a lustaság a legnagyobb úr, ad2 mégegy göncz amit havonta vattázni kéne és az ultimate ad3 a sárkány igyis nyafog hogy mi a tosznak ennyi vaczak ( ez mindent visz, mert mint tuggyuk, a nőknél van az összes p.na, ellenérvelni értelmetlen :DDD )
Meg igazából a melós csakaszaptankon kivül itthon a Kay V5 meg a Hastur megy ( The New Doggy), a többi vas a fiókban telel-tavaszol-nyaral.
És hogy teljes legyen a napom eleje, mais leejtettem egy akkut, a védőfólia alul megrepedt..szixalagkúra, a következő balesetnél fóliarendelés.

(#26) rafis83


rafis83
tag

Én is köszönöm a meghívást! Tegnap egy mutyi előtt éppen cigizett az eladó, és tőlem kért segítséget az ecigivel kapcsolatban. A fia szeretne belevágni. Első tanácsom az volt, hogy ne csinálja, mivel előtte nem dohányzott, a második pedig az, hogy olvasson sokat utána, és ha még akkor is megmarad a lelkesedés akkor vágjon bele. A hölgy megköszönte és elmondta, hogy pár perc alatt többet tanult tőlem, mintvakik a trafikos lötyiket szállítják neki.

[ Szerkesztve ]

(#27) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Köszönöm az invitálást!
Nem ígérem hogy aktív tagja leszek a topiknak de mindenképpen prioritást élvez majd ha információt keresek.

(#28) crey


crey
MODERÁTOR

Nem vagyok híve a külön topikoknak amúgy, de annyira kikopott a régi trásaság az eredetiből (köztük én is, mert nincs időm foglalkozni vele), hogy lehet hogy így jobb lesz. Ki tudja. Meglátjuk majd.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#29) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Alakulunk! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#30) xxxjjjkkk válasza fattyu (#3) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Kicsit abszurdnak érzem azt, hogy mi jöjjünk át, egy másik topicba azért, mert sanyika lusta olvasni. Eleve onnan kéne kiszűrni a nem odavaló egyéneket. Erre ott a fb.
De ha már itt vagyunk, akkor pont, hogy át kéne ide jönni, és nem párhuzamosan futtatni a két topicot. Az meg majd pozitív esetben csak hülye kérdésekkel lesz tele, és elkopik.

Na ennek örömére lehet rendelek egy dvarw klónt, kuponnal ~~

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#31) rafis83 válasza xxxjjjkkk (#30) üzenetére


rafis83
tag

Örömmel használom, csak rajta.

(#32) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag


[link]
Látszik, le vagyok maradva, ez már megint mi a szar.
Ez nagyobb fszság mint a koffeines eliquid.
De azt sem értem, aki árulja, így is drogosnak néznek, mi kell még...

rafis83: kicsi iróniával írtam, mert úgy odavannak érte, de az eredeti árát biztos ki nem fizetem, na le lett másolva, IJ

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#33) Silent77 válasza rafis83 (#31) üzenetére


Silent77
veterán

Remélem a héten megjön nekem is, nagyon kíváncsi leszek rá.

xxxjjjkkk: Erre én is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#34) fattyu


fattyu
veterán

amugy leköszönsékor közöltem ugye hogy amugy is befejeztem a kínában költést az uj életcél miatt :D

hát ez lett az :D és igazából minden rajta sincs a képen.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#35) Izzé válasza fattyu (#34) üzenetére


Izzé
őstag

Stratocaster hegyek és egy les paul? Még belegondolni is szörnyű mennyi pénz van a képen. :D
Mit szoktál játszani rajtuk?

(#36) fattyu válasza Izzé (#35) üzenetére


fattyu
veterán

tátátá tititi :D

a fehér páromé. egyik sem fender sem gibson.

ibanez kramer washburn washburn hátulról.

amugy semmit. tanuljuk a szakmát még. már 3 hete.

a telecaster szerűségem még úton van.

amugy rock/metál vonal leszen a célirány. extreme dalok a végcél.... Nuno Bettencourt szólók mondjuk nem éppen egy éves tervben abszolválható dolog. :D Sebaj. Rég akartam. belevágtunk.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#37) rafis83 válasza xxxjjjkkk (#32) üzenetére


rafis83
tag

Nekem az eredeti áron is bejött, lehet elfogult vagyok, fene tudja. Tekeréssel kapcsolatban ezt tarsd majd szem előtt: link
Vagy ha kényelmesebb, kiollóztam a fórumról: link

[ Szerkesztve ]

(#38) Izzé válasza fattyu (#36) üzenetére


Izzé
őstag

Jó-jó, nekem is van egy les paulom ami nem gibson.... csak majdnem. :))
Amúgy fain hobbi, a végtelenségig lehet fejlődni, folyamatos a sikerélményis, szóval sosincs vége. Max anyagilag. :DDD

Sok sikert és kitartást hozzá!

(#39) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

:))

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#40) xxxjjjkkk válasza rafis83 (#37) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Nekem a felfuttatása nem tetszett.
Meg hát őszintén szólva, minimalizáltam az ecigi kiadásokat, pár havonta veszek aromát, liquid alapanyagot, amúgy nagyobb tételben megvettem mindent pár évre előre. Sőt aromát se vettem egy éve jobban belegondolva.
Persze, jó buli, főleg a boltosoknak, ha valami 5x annyi liquidet fogyaszt, ráadásul még faszméregetésre is alkalmasak, az egyre jobb készülékek. Ráadásul egyre irreálisabb árakon. De akik régebben kezdték, azért azok érzik, hogy nem erről szólt az ecigizés.
Ez a dvarw meg azért valljuk be, nem egy újítás, vagy kinai porlasztókat tekerhetsz bele, vagy ott az rta, ami hát, sokban tér el más rta tól?
Mostmár jöhetna valami nagy újítás is.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#41) Womb válasza fattyu (#34) üzenetére


Womb
senior tag

Hoppá...még hozzá két eredeti Nuno signature. Gratula hozzá!

(#42) fattyu válasza Womb (#41) üzenetére


fattyu
veterán

extreme-n nőttem fel :) köszönöm.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#43) Nordic válasza Rico33 (#25) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én is kb így szoktam keverni,30-50ml-t kb 4-5 fajtát, aztán 2-3 naponta váltogatom.

Amúgy lett két új kedvencem:

-PJ Thai Chai Boba on the Roxx - Kicsit féltem tőle, hogy egy elb*szott 60ml alap lesz a vége, de végül kellemes meglepetés volt. A sokféle íz olyan kellemes egyveleget alkot, hogy nálam rögtön egésznapos lett. A kapka sem tolakodik előre, hogy elnyomja az ízeket, kb letüdőzéskor érezni csak, ahogy hűsíti a torkom.

- TFCR Double Team 10ml Mikor megláttam, hogy vanank új fajta twisted típusok rögtön átnyálaztam őket. Végül csak ezt rendeltem be, annak ellenérte, hogy nem szeretem az ananászt, de a többi meg nem az én ízlésem. Végül ez is állandó lett. És még az ananászt is megszerettem :DDD.

(#44) zodo


zodo
nagyúr

Cloud s Of Lolo - Dragon Spell (Epres piskótás)
Cloud s Of Lolo – Sentinelle (Vaníliás krém, aszalt szilvával)

Ilyeneket ne vegyetek, naponta cseréltem a vattát pedig max két tank megy át 10 Watton.
Ízekről ne is beszéljünk.
Azért raktam ide mert "A" topikban nem találtam ettől a gyártótól semmilyen infót így magam kárán tanultam de ha ti tudjátok akkor bocs.

(#45) rafis83 válasza zodo (#44) üzenetére


rafis83
tag

Mellé tenném még a Cloud s Of Lolo - Devil s Huntert illetve a Cloud s Of Lolo - Fatalitixet. Többet nem nagyon foglalkozom ezzel a gyártóval.

(#46) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Lehet én vagyok a hülye,de most ez a CBD dolog végülis füvezés?Ilyen formában legális ez?
Lehet paranoia,de én nem nézem jó szemmel,ami odaát van ennek tükrében,nem jó,ha mindenki azt látja,hogy lehet tépni...
Főleg hogy fiatalok is látják,meg kezdők,amilyen kérdések vannak,hát simán betolja valaki a tankjába,mintha valami játékszer lenne?
Jó poén lenne,ha mostmár aggódhatnék,hogy felebarátaim cigijében ilyen izé is lehet,arról nem is beszélve,hogy pl.nőismerőseim hányszor elkérik az én cigimet is pár slukkra,ergó másnál lehet be is kábitódhatnak?
Remek fényt vetne az ecigire.Lehet nem ártana törölni,ha kétes.Majdcsak kiapasztják a pár forrásunkat is miatta... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47) JoeCockBill válasza BandiHUN (#46) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én sem tudok erről sokat, de nem füvezés, és legális. wikipédia

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#48) Krisszer válasza BandiHUN (#46) üzenetére


Krisszer
aktív tag

"A kannabidiol egy nem pszichoaktív kannabinoid molekula"
(kannabidiol==CBD)

- küldve az Atari Portfoliomról

(#49) BandiHUN válasza JoeCockBill (#47) üzenetére


BandiHUN
veterán

"A gyógyszer biztonságosságára vonatkozó adatok alapján a nemkívánatos események a betegek ≥10%-ánál aluszékonyság (23%), hasmenés (23%), fáradtság (17%), csökkent étvágy (17%), rohamok (17%) és hányás (10%) fordult elő. 14 betegnél (4%) volt olyan nemkívánatos esemény, ami a CBD kezelés felfüggesztéséhez vezetett. "
Hát ez azért nem megnyugtató...meghogy olyan is elkezdje,akinek nem is kell ilyesmi.

Na mind1

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#50) xxxjjjkkk válasza BandiHUN (#49) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

De nem értem, hogy kapni cseppbe, mondjuk gyógyhatású készítményként.
Melyik volt az, aki ebből ecigi alapanyagot gyártott.
És miért? Meg ki az aki szerint ezt jó ötlet magyarországon forgalmazni? Nincs így is elég hülyeség a köztudatba?
Azért a pár száz forintért krvára megérte.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Begőzölünk!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.