Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Uh, elég vegyes. XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Na most van az hogy azok az oldalak amik erre a szemétre 7-8 pláne 9 közeli pontokat adtak,el is vesztették minden hitelüket. Tipikus mikor nem egy játékot hanem a csúcsra járatott PC-t értékelik....

(#3) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van Pc demo?

(#4) nonsen5e válasza Maxxy10 (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Eddig hivatalosan csak PS5-re volt demó.

Ma viszont a Luminous productions kitett egy cikket, amiben azt írta, hogy ma Steamen/MS Storeban / epig gamesen is meg fog jelenni egy ingyenes demó. Majd órákon belül meglátjuk ez elírás-e, vagy tényleg jön egy próbaverzió.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) Szabi®


Szabi®
addikt

Miért lett ennyire lehúzva :U Ettől sokkal nagyobb tucat szemetek jobb értékeléseket kapnak, feleennyi belefektetett munkáért . . .

(#6) Busterftw válasza Szabi® (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Hat par gameplay videobol szerintem egyertelmu, hogy miert.

(#7) PowerBuldog válasza Szabi® (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Próbáltam PS5-ön. A teljesítmény már ott is katasztrófa volt. Ami a DF teszje alapján maradt is ugyan olyan csapnivaló. De a játékmenet és a világ se volt valami meggyőző.

Daelion: Ja, 80€ azért elég erős érte.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) Daelion válasza PowerBuldog (#7) üzenetére


Daelion
őstag

Na igen kb elég megnézni a DF tesztjét és meg is van válaszolva úgy nagyrészt, hogy miért.

Engem valamennyire érdekelne a játék PC-n de amíg ilyen állapotban van meg ennyi pénzért hát inkább kimarad.
Demó az tényleg jó lenne ha tényleg jön PC-re is. :)

(#9) Szabi® válasza PowerBuldog (#7) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze nem a világcsodája ez, ez evidens, de annyit ér mint a 22-dik Cod . . . Azokat indokolatlanul sz@p@ák fel. Annyival nem rosszabb ez. Egy Rage 2 kettő többet kapott, pedig egy hányás, vagy egy Just Cause 4, amire már szavak sem voltak, kapott ennyit. :N

(#10) PowerBuldog válasza Szabi® (#9) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Igazából amit a DF-en is elmondtak és szerintem egy open world játéknál a legnagyobb baj, hogy halott a világa. Rohangálsz a nagy büdös semmiben és a legtöbb tevékenység ugyan az benne.

Az, hogy a teljesítménye csapnivaló (720p render, 20fps) már csak másodlagos, azt még idővel lehet javítani. De a komplett jéték koncepciót nem hiszem, hogy cserélik.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11) Daelion válasza Szabi® (#9) üzenetére


Daelion
őstag

Ezzel ugyan nem játszottam meg egy ideig valszeg nem is fogok de Rage 2 számomra ritka szórakoztató játék volt. 'ha már pont azt hoztad fel példának'
Kb ~1 éve vittem végig az ingyenes EPIC-es verziót és bánom, hogy nem hamarabb játszottam vele. :D

Alapvetően szeretem az ilyen nyílt világú játékokat azért is figyeltem mi lesz Forspoken-ből de eddig nem győzött meg, még fél áron is húzós lenne így amilyen és még ahhoz képest rövid is.. :N

[ Szerkesztve ]

(#12) Szabi® válasza PowerBuldog (#10) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen, ha nagyon halott, az nem jó, ez biztos. Mindenképpen megveszem, mert valami tetszik benne, teljes árat nekem sem ér jelenleg.

#11 Daelion Megvettem a Rage 2-öt és sztem nagyon nem passzol az első részhez, az sokkal komolyabb volt. A tesztek is lesújtóak róla, és pontszámban kb egál ezzel a Forspoken-el.
Csak amíg ennek van egy kis történet félesége, addig a Rage 2 egy buta hent, csillámpóni színezésben.

(#13) Busterftw válasza Daelion (#11) üzenetére


Busterftw
veterán

En is igy latom, a Just Cause 4-et ugyan nem megjeleneskor jatszottam, de PC-n jobban nezett ki mint ez es a jatekmenet szempontjabol ezerszer szorakoztatobbnak tunik.

(#14) Daelion válasza Szabi® (#12) üzenetére


Daelion
őstag

Más az ingerküszöbünk, én imádom az ilyen hent játékokat de játszok komoly játékokat is. Simán megfér a 2 egymás mellett csak kedv függő. :) 'Rage 1-et én is végig vittem még anno amikor újdonság volt, nem zavart a 2 ettől függetlenül'

Sokan felhozták negatívumnak Forspoken karakterét is, hogy ellenszenves nem tudom nekem az lenne a legkisebb gondom vele mert arra már szinte immunis vagyok.

#13 Busterftw

Én még le vagyok ragadva Just Cause 3-nál, akármikor akarok haladni sztorival mindig elkezdek rombolni meg mellék dolgokat csinálni inkább. :D
4 az ott figyel EPIC könyvtárban mert ingyenes volt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Szabi® válasza Daelion (#14) üzenetére


Szabi®
addikt

Én így vagyok a Halo Infinite-el, mindig fenthagyom a gépen, mert mindig van egy basecamp amit kilehet pucolni :D Just Cause-ból nekem még a 3 ami ért valamit, a 4 már abszolút felejtős, 2 óra után azt mondtam, nekem még az 1990ft-ot sem érte meg, mert súlytalan az egész game.

(#16) SkyTrancer válasza Szabi® (#15) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Gépigényét tekintve valami jót kéne pc-n látni, szóval kíváncsian várom

Amúgy Just Cause mindegyik jó volt, csak meg kell találni benne azt ami megmozgat és élvezhető az, bár tény hogy a második és harmadik részek a csúcs

(#17) Busterftw válasza Daelion (#14) üzenetére


Busterftw
veterán

Modokkal illetve multival a Just Cause 3 megtovabb ment nalam :D
Kar, hogy a 4-be nem kerult egy hivatalos coop mod legalabb.

[ Szerkesztve ]

(#18) Plazmacucci válasza Szabi® (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mondok jobbat, a Rage első része egy kalap szar techdemó, iszonyat gagyi játékmenettel, csak a hype és az emlékek szépültek meg. A második része igaz csak nevében Rage, de egy tök király szórakoztató kis posztapok open wolrd játék, ezer féle teendővel, fasza járgányokkal. ja és nem fosbarna volt mint az első rész.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) Daelion


Daelion
őstag

Steam-en már tölthető a demó, ~43 gigát kezdett letölteni.

Kicsit később az este folyamán megnézem azt majd beszámolok. ;] 'kíváncsi leszek, hogy megy nálam..'

#17 Busterftw
Ha egyszer végig tudnám vinni az alapjátékot lehet ránéznék modokra de nem hiszem, hogy valaha is odáig jutok. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Fitzgerald válasza Plazmacucci (#18) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Rage 2? :C
Lélektelen fos Far Cry skin over, mint az összes többi Far Cry, és a rakás egyéb, Ubisoft-formulára épülő baromság.
Mondjuk az első Rage sem volt sokkal jobb, csak annak még legalább volt saját identitása.

(#21) Plazmacucci válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az általad felsorolt negatívumok már több élmémyt nyújtanak mint az első rész bármilyen szempontból.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) Szabi® válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


Szabi®
addikt

+1 Sajnos ez így van.

#18 Plazmacucci A Rage 2 egy színes copy/paste assets hegy volt, aminek köze nem volt még a saját elődjéhez sem, pedig vártam mint a messiást. Nem az emlkek szépültek ott meg, hanem az egy szép játék volt, ami a mai napig sem csúnya, pedig eltelt 13 év. Rövidnek rövid, de ez csak egy kísérlet volt az új Id tech-el.

(#23) Plazmacucci válasza Szabi® (#22) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Telepítsd már fel, egy ocsmányság ami szarul is futott mindenen és még most is textúra popuppol, csak mindenki lepippantotta magát, hát, hogy karmakk új motorja. Én nem hasonlítgttam az első részhez játékélményen kívül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) Szabi® válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


Szabi®
addikt

Miről beszélsz :F A Rage 1-ről mindent lehetett olvasni 13 éve, csak azt nem hogy csúnya. Talán reálisabb lenne, ha az akkor kor játékaihoz hasonlítanád, és nem közel 15 évre rá sz@roznád. Nem mellesleg a popup-ra az nvidia vezérlőbe kellett csak kapcsolni valamit és megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#25) Daelion


Daelion
őstag

Hát így ~1 óra demó játszás után nem érzem, hogy sokból kimaradtam vagy hogy a közelében lenne az értéke a kért árhoz képest.
Sztori biztos dob rajta valamennyit de eh, az meg elvileg elég rövid egy ilyen játékhoz képest.

Adatlapomon lévő géppel de aki lusta annak i 3 12100F/RTX 3060 Ti/2x8 GB DDR 4 3200 MHz 2560x1080 Ultrawide felbontáson.

RT nélkül 'elég gyenge RT implementáció szal sokat nem vesztek' kb max grafon DLSS Quality mellett amíg nincs harc csak mapon futkosok ~60+ FPS megvan de harcban nagyon változó.
Simább trash ellenségek ellen harc közben is 50-60 FPS közt mozog de ellenségek akik spelleket használnak képesek levágni FPS-t 40-45-re egy pillanatra. 'valami víz robbanásokat dobáltak rám/alám az húzta az FPS-t rendesen'

Csak DLSS volt bekapcsolva minden egyéb skálázót/Dynamic resolution témát kikapcsoltam.
Csúnyának összességében nem csúnya de azért nem is hú de valami extra vagy next gen.
De ezt már PS 5 tesztek alapján is tudni lehetett hogy nincs éppen jól optimalizálva bár ahogy nézem PC-n kicsit jobb a helyzet + felraktam az új game ready drivert is biztos ami biztos alapon.

Ami viszont korrekt az a töltési idők, miután betöltött menübe kb rákattintok a continue game-re és szinte azonnal betölt. 'Gen 3 Nvme ssd-n van a játék'

Ja igen akinek nem kenyere az állandóan pofázó/kommentelgető fő kari azt biztos zavarni fogja mert ez a csaj nem kussol be. :DDD 'nem néztem, hogy ki e lehet kapcsolni de nem hiszem'

[ Szerkesztve ]

(#26) Komplikato válasza Daelion (#25) üzenetére


Komplikato
veterán

A karkötője legalább annyit pofázik, nem? ;]
Amúgy Epicen is kint van a PC-s demo.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#27) Daelion válasza Komplikato (#26) üzenetére


Daelion
őstag

Ja igen azt már nem is említettem. :D 'engem mondjuk nem érdekel de tudom, hogy vannak akik ettől falra másznak'

EPIC-en kerestem elsőnek én is de akkor ott még tölteni nem engedte.

Maga a harcrendszer amúgy tetszik bár nem tudom, hogy meddig kötne le úgy hogy minden más meg meh.
Ez is ilyen 1x végigviszem azt megy a levesbe játék lenne de azt max majd nagyon leárazva.

[ Szerkesztve ]

(#28) Plazmacucci válasza Szabi® (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pontosan, minden újság arról irt, hogy a megatextúra miatt milyen low res a környezett és még így is 10x többet foglalt tárhelyből mint bármi abban az időben. A másik meg, hogy fizika kb nem volt benne. Csak helyén kellenne kezelni a dolgokat. Na erről ennyit, nem akarok offolni, csak gondolom a topikja halott.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) pandras83


pandras83
senior tag

11+ gb vram használat 1080p-ben
:Y

Cyberfuck Patchrunner

(#30) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Én most kipróbáltam a demo-t
nekem valamiért a hangulata tetszik a játéknak így, meg valahogy az egész, pedig annyira nem rajongok ezekért. Vagyis részben igen ha jó
Nagyon gondolkozom a teljes verzión ,mert kíváncsi vagyok rá.
Gépigényről annyit, hogy nekem elég erős a gépem, de próbáltam már hasonlóan kajáló neveket, szóval így hirtelen nem mondanám azt hogy jobban zabálna bárminél
Nem tapasztaltam sem megakadásokat sem mikro lagot
Én QHD-ban próbáltam (Sajnos a DSR-t nem támogatja így feljebb nem tudtam tenni alapból)
Így azért egy 11,5 - 12GB Vramot megevett, Rednszermemóriából 15,-16 között telített.
Procit is azért eszi, de kb mint egy warzone 2, nagyjából
Egyenlőre nem vettem észre anomáliát.

[ Szerkesztve ]

(#31) Szabi® válasza Plazmacucci (#28) üzenetére


Szabi®
addikt

"Pontosan, minden újság arról irt"

Figyelj, én nem tudom melyik Rage-el játszottál, de netto hülyeség amit írsz, szó szerint dezinformáció. Köze nincs a valósághoz.
Tessék egy akkori újság tesztje, és itt le is zárnám :

#30 SkyTrancer Akkor van remény, holnap én is nekifekszem :R

[ Szerkesztve ]

(#32) Fitzgerald válasza pandras83 (#29) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szokásos trehány szar Square Enix pc port. Az ilyen húzás még akkor is megérdemli a 20%-os user score-t, ha maga a játék jó. De a játék is szar ahogy olvasom. Meg drága is.
Instant sikertörténet. :C

(#33) Plazmacucci válasza Szabi® (#31) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A Gamepodos élménybeszámoló maga egy idökapszula, miért nem azt citálod ide? Látszik, hogy megjelenéskor nem játszottál vele, sem a topikját nem követted. De gondolj amit akarsz. A meghazudtolásom most sem sikerült.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34) Daelion válasza pandras83 (#29) üzenetére


Daelion
őstag

Én pont beleférek 8 gigába 2560x1080 felbontáson RT nélkül úgy, hogy textúrák vannak High-on Ultra helyettt + DLSS Quality bekapcsolva de anélkül is elfér illetve a Ram is megáll valahogy 12 giga körül még ~1 óra játszás után is:

(#35) beef


beef
őstag

A PC port elég rettenetes gépigénnyel rendelkezik. Összehasonításképp egy másik openword játék (Horizon Zero Dawn) simán fut dupla fps-el, úgy hogy ott minden maxon, de FSR bekapcsolva. Itt, FSR és nem max grafika ~45-60fps. És nem szebb maxon sem, mint az a 3 éves játék. (RX5700XT, 1440p)
Ja és csúnyán mikrolaggol, forgásnálolyan, mint ha 20fps lenne, bár ez lehet javítva lesz vga driverrel.

A harcrendszer nem tűnik rossznak, de kb. ennyi ami pozitívumot látok benne.

(#36) PowerBuldog válasza pandras83 (#29) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem mondom, hogy itt a videó elején hányadékul néz ki, de ezt a látványt azért nem 80fps-el kéne hozni 12gb vram-ot bezabálva. Tök élettelen az egész utca, statikus minden, csak némi füst.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#37) flexxx2 válasza pandras83 (#29) üzenetére


flexxx2
őstag

+1 beef:
directstorage api miatt, bezabál mindent amit tud: ph cikk

[ Szerkesztve ]

(#38) Busterftw válasza pandras83 (#29) üzenetére


Busterftw
veterán

Annyit foglal ≠ annyit hasznal.
Egy rtx 3070-en 6.7GB irt masik benchmarkon 1440P-ben mikozben tobb FPS-t produkalt.

[ Szerkesztve ]

(#39) SkyTrancer válasza flexxx2 (#37) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

nekem hagyott tartalékot a gépben QHD alatt, rendszermemóriából a felét, vga memóriából is egy 4gb ot egyenlőre

(#40) Televan74


Televan74
nagyúr

Én tegnap megnéztem a demót. Nem az a játék lesz amit megveszek. Röhejes gépigénye van, közben a látvány meg erősen hármas alá. 1080p/High -ban kaptam 45 fps -t, mini boss harc közben a hídnál beesett 11fps -ig is. Érdekes volt az 1080p/Ultra, ott tartotta a 32-36fps -t. De mondom a látvány nem indokolja ezt az erős gépigényt. Nálam marad azt egyszer majd nagyon akciós kategóriában.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#41) Szabi® válasza Plazmacucci (#33) üzenetére


Szabi®
addikt

Had idézzelek " Pontosan, minden újság arról irt" ;] Most meg jössz a gamespottal ami 2010-ben a játék megjelenésekor kb nem ért egy fillért sem. 10 tesztet hozhatok, ami igazolja ahogy fentebb is, hogy te valamit keversz . . .
Akkor hozd a midnen újságot, ahogy írtad. Sajnos te saját magad hazudtolod meg, csak észre sem veszed. :R

(#42) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Nagy lehet a baj, ha az ájdzsíen csak 60-at adott csak rá ;] Pedig erre a játékra is úgy tekintettek, mint ami megváltja a platformot....Decemberben a fansiteok is lehozták, hogy azért akadnak problémák.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#43) flexxx2 válasza SkyTrancer (#39) üzenetére


flexxx2
őstag

pontosítok, nem mindent zabál be

(#44) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A demo szerintem röhejesen szar lett és nálam texture streaming bugos.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#45) GodGamer5 válasza Daelion (#34) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nálam mindent maxon 21:9-ben RT-vel meg sem röccen, valszeg azért mert win11-et használok az sokat számít, viszont a textúrákat akárhogy állítom be sok helyen kb low-on mennek. Komolyan ez már vicc kategória...
Win 11 nélkül ne is nagyon erőltessétek a játékot a DS miatt.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#46) Daelion válasza GodGamer5 (#45) üzenetére


Daelion
őstag

RT-vel meg max textúrával már valszeg karcsú neki a 8 giga ezen a felbontáson még ha nem is jelez teljes használatot.
Ultra-high textúrán nálam is folyamatosan váltogat a játék low-max textúra közt és nem bírja betölteni, külföldi fórumon is láttam aki 3070-el ugyan ezt jelezte.

Elég gyenge az RT implementáció én nem is erőltetem inkább.
Én visszavettem simán High-ra textúrát meg lekapcsoltam RT-t és így nem csinálja.
Minden más maradt maxon DLSS Quality mellett.

Nagyon ingadozó a játék teljesítménye, már az sem mind 1 milyen ellenségnek mész neki.
Ajánlom ott fent a hídon azokat a mage elleneket meg a mini bosst ami ilyen vizes támadásokat csinál na az levágja az FPS-t rendesen miközben máshol meg 50-60+ megvan. :DDD

#35 beef

Ezt én is így látom, HZD-t egy GTX 1070-el vittem végig közel max grafon natív felbontáson és jobban is futott és nem mondanám hogy sokkal rosszabban nézne ki mint ez. 'sőt..'
Ez meg itt szenved egy kb 2x erősebb kártyával DLSS-el együtt. :U 'PS 5 teljesítmény is aztán szép...'

Harcrendszer meg ja nekem is tetszik de az egymagában nem ér egy játékot nekem, 10-est talán hajlandó lennék adni érte de még az is lehet sok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) PowerBuldog válasza Daelion (#46) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az az ellenfél PS5 demoban is olyan volt mint egy diavetítés. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#48) GodGamer5 válasza Daelion (#46) üzenetére


GodGamer5
addikt

Végigtoltam a demo-t, de nem droppolt, pedig végig néztem az afterburnert is. Nekiugrok mégegyszer, megnézem.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#49) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Max beállításokkal, 1440p, dyanmic resolution meg DLSS nélkül nekem ilyen 50-60 fps-t stabilan tudott tartani.
Ryzen 5600X
RTX 3080 (10gb)
32gb ram
--------------------------
Rendszermemória használat pár megnyitott appal mellette 16gb fele volt, VRAM az olyan 7 és 8 között.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#50) nanocry


nanocry
tag

49%-on áll Steam-en. :DDD

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.