Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pRoject22


pRoject22
őstag

Nekem 5800X3D+3080Ti 1440p DLSS quality és minden ultra ami lehet 80 fps kb, a harcrendszer szerintem jó, viszont a tájak kidolgozottsága néhol elég gyenge míg máshol gyönyörű

¯\_(ツ)_/¯

(#52) donki


donki
aktív tag

Kipróbáltam a demót, az alapján 10 EUR-t sem biztos, hogy kiadnék érte. De 80-at biztosan nem.

(#53) PowerBuldog válasza pRoject22 (#51) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azért szerintem ilyen géppel nem csak DLSS mellett kellene a 80fps-t hozni. Főleg ilyen látványvilág mellett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54) pRoject22 válasza PowerBuldog (#53) üzenetére


pRoject22
őstag

Ez így igaz, mondjuk ha a Callisto protocolból indulunk ki ami csak részben volt UE5, és ugye ott csak zárt terek voltak nem ekkora open map akkor ahhoz képest meg jó :D

Amúgy DLSS nélkül 70 körül mozog nálam a full ultra nativ 1440p.

¯\_(ツ)_/¯

(#55) Komplikato válasza pRoject22 (#54) üzenetére


Komplikato
veterán

Részben sem volt UE5, az UE4 volt, akkor is ha a készítők eléggé belenyúlhattak a forráskódjába. A teljesítmény optimalizáción nem látszott az a marha nagy munka. Az UE4-be a 4.24 körűl belegányolt raytracing futott alatt, meg is látszott.

Én viszont a Forspokent nem tudom hová tenni. Mihez kellett az NVMe SSD + Win11 kombó? Az unalomig ismételt LOW tetxúrák tömegéhez? A The First Descendant LOW grafikán, SSD nélkűl nem tudott ilyen ronda lenni, igaz ott nem is voltak LOD pop-up jellenségek sem, mert hát még is csak UE5 meg nanite kombó. És az még béta volt az én gagyi RX470/4GB kártyámon! Mi indokolja itt a 11-12GB Vram fogyasztást?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#56) Daelion válasza Komplikato (#55) üzenetére


Daelion
őstag

Na én is már fel akartam hozni UE 5 meg a First Descendant-ot.
Az már béta verzióban is jobban futott mint ez és nem nézett ki rosszabbul sem.
Első pár napban voltak azért gondok de utána gyorsan elkezdték javítgatni meg kiegészíteni a settings menüt.

Ott lazán elment High-on 60 FPS-t még parti játékban is és stabilabb is volt.

Itt is jobban jártak volna szerintem egy UE 5-el mert még az is jobban fut mint ez a Luminous engine amit átguberáltak FF XV-ből. 'és sikeresen áthoztak gondokat amik már ott is jelen voltak persze évek óta és itt még rátettek..'

[ Szerkesztve ]

(#57) robyg


robyg
senior tag

Sziasztok.

Kipróbáltam én is a gamet.

Windows 11 4kba minden maxon: 81FPS , 12Gb Vram és 14Gb RAM fogyasztás
Itt hiába van 80+ FPSem úgy érzem nem smooth a game.

DLSS Qualityval: 97-107FPS
DLSS-sel nekem "szebbnek" tűnik a játák mint anélkül. És itt nem akad sokkal smoothabb.

Szerintem sincs szép textuára a gamenek alapba tetszik ez a varázslós lövös harc unalom űzőnek elmegy de nem 80 euróért.
Pofátlanul sokat kérnek érte
Majd ha 90%os kedvezményt ad a steam akkor talán elgondolkozok a megvételén.

[ Szerkesztve ]

(#58) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

És pl. Amazonon meg PS-store-ban ez az egyik top előrendelt játék...XD

Ezúton is gratulálnék ezen semmiből sem tanuló kétbites idiótáknak, a gamertársadalom egy igen jelentős részének, akik miatt ma itt tart a játékipar, hogy ilyen jellegtelen, félkész, optimalizálatlan fostalicska szutykokat ma "AAA" játéknak titulálva meg lehet vásárolni akár potom 80 euróért is... :C

Mondjuk én is ezt tenném a játékgyártók helyében, helyeslem is a dolgot. Ez minden "szolgáltató" álma. Fogalmatlan marha "felhaszálók" gyülekezete, akiket fejni lehet minél kevesebb befektetett energiával, amíg lehet... :D

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#59) Neurotoxin válasza SpazzMaticus (#58) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Mit is szoktak mondani?Amíg $z*r van, veréb is? :((( A Day1 patchek korában! Régen, az internet hajnalán, nem csinálhattak ilyet. Igaz, akkortájt a gamer újságok CD mellékletein vadásztunk patch után :DDD Most pedig 80$-ért lehetünk béta tesztelők...

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#60) Szabi® válasza Neurotoxin (#59) üzenetére


Szabi®
addikt

" Igaz, akkortájt a gamer újságok CD mellékletein vadásztunk patch után""

Azok voltak ám az idők ;] Szívesen visszamennék.

(#61) donki válasza SpazzMaticus (#58) üzenetére


donki
aktív tag

Úgy látszik ez jó stratégia. Csak az előrendelésekből megtérül a befektetés. A megjelenés után (amikor már vannak értékelések) már nem baj, ha nem veszi senki...
De itt nem csak az optimalizálatlansággal van gond szerintem.
1. Ellenszenves a főszereplő és folyamatosan káromkodik. Nagyon nehéz azt akarni, hogy a szörnyek ne verjék agyon.
2. A demo alapján a harc unalmas. Ugyanazzal a spellel mindent megölök. Gyorsan mozog a lövedék, triviális célozni, ráadásul úgy tűnt, hogy takarékoskodni sem kell, folyamatosan lehet lőni. Nulla kihívás.
3. Nincs értelmes loot. Akárhova megyek, csak valami gyűjtögethető szarokat találok. Bemegyek egy elhagyatott várba, találok 3 ládát, bennük 1-1 alkatrész, és így 12 helyett mondjuk 15 lesz nálam. Ez nem motiváló.
Négy helyszínt meglátogattam, az ötödik már nem érdekelt. Ebből a játékból 1 óra is sok.

(#62) PowerBuldog válasza donki (#61) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tegnap nézterm TheVR streamet, hogy kicsit bővebben lássam a demon kívül, hogy az elején hogy néz ki a dolog. Nem győzött meg, hogy nekem ezzel akár csak PS plusban is játszanom kéne majd ha bekerül.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#63) SpazzMaticus válasza donki (#61) üzenetére


SpazzMaticus
tag

2Én kb. ugyanezeket gondolom erről a játéknak nevezett izéről.
Jó is hogy felhoztad ezt az első pontot, azt hittem ezzel csak nekem van bajom "öreg boomer" gamerként. Nem is akartam leírni ezt, nehogy valami "pcwarrior" esetleg félreértelmezze, úgyhogy direkt kiemelve hogy nem a származása miatt de ilyen tahó bunkó unszimpatikus szerethetetlen "főhőssel" utoljára a Wolfenstein Youngblood két undormány ostoba identitás és viselkedészavaros qrvagáz tinipárosa óta nem találkoztam.
Azt a game-t is nekem önmagában hat láb mélyre ásta a két "karakter" minden máson felül, és itt is ez miatt ezzel sem tudnék fél óránál többet játszani vele.
A többi dolog, az hogy lapos és élettelen "csillámlóf@szgyűjtögető "ugrabugra az egész már csak "hab a tortán"...

De ez még csak mind egyéni ízlés dolga lenne. Ettől még valaki más meg símán szerethetné ezt a játékot. Nekem is vannak népszerű és jó játékaim is amiket szeretek, meg ilyen "szirszar" vagy lehúzott béna játékaim is, amik valamiért nekem személy szerint mégis bejönnek. De ettől még el tudom őket rendezni a helyükre, és nem rohanok a megjelenés napján 80-eurót fizetni értük...

Ezt hiányolom a gamertársadalomból. Hogy legyen már legalább egy kis méltóság bennük. Hányszor átb@sztak már rengeteg embert az ilyen új megjelenésekkel, és mégis látom a fórumokon sokan szó szerint remegve várnak minden ilyen új sz@rt, amiből előtte sokszor max. 2-3-megrendezett promóvideót láttak.
Meg realitásérzék, mert lehet az ilyet is szeretni, de aki azt mondja erre hogy egy ilyen játék jó, meg neki megér ennyit, az szerintem szimplán egy hülye, a játékipar ostoba a legegyegyszerűbb reklámpszichológiai fogásokkal terelgethető birkája ...

Már bocs. Akinek nem inge, ne vegye magára. :D

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#64) pRoject22 válasza donki (#61) üzenetére


pRoject22
őstag

Nekem a demo elég volt ahhoz, hogy megunjam, pedig vártam mert bemutatók alapján még érdekesnek tünt de kipróbálás után kb 30 perc demo elég volt, 80 euró ezért brutál pofátlanság.

És itt tartunk 2023-ban ,hogy évi 2-3 játék jön ki ami nem egy össze okádott szar és letud kötni több időre, pedig nem érzem ,hogy kiégtem a gamelésből, mindig várom az új játékokat de mindig jön a csalódás is mert ígérnek minden jót de csak egy rakás kaki jön :))

¯\_(ツ)_/¯

(#65) flexxx2


flexxx2
őstag

szidjuk itt a z fps-t, aztán lehet a directstorage tehet róla, bekapcsolod esik az fps
[link]
igaz elég gyenge a játék grafikailag

[ Szerkesztve ]

(#66) shotika


shotika
őstag

Demo pipa, játék kuka.

Csúnya, szarul is fut, és teljesen érdektelen a játék. Az a hitvány kategória, amit még Epicen se húznék be ingyenesen.

Említettétek a Rage 1-2őt - teljesen más színvonal. Sztorira nem nagy cucc egyik se, de kellemes látvány és van bennük kihívás.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#67) donki válasza pRoject22 (#64) üzenetére


donki
aktív tag

A demo kiábrándító. Azon lepődök meg, hogy ez valakinek tetszik. De ha a játék olcsóbb lett volna, lehet, hogy mégis próbát tettem volna vele és most dühöngenék... :D

(#68) beef válasza donki (#67) üzenetére


beef
őstag

Egyik ismerősöm kipróbálta demót, nem tetszett neki, de megvette. Azt mondta, hogy a teljes játék jó volt..

(#69) Busterftw válasza beef (#68) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha kifizetnek 80 eurot utana en is azt mondanam, hogy jo volt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.