Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

Anno...

A hoskorban.
Szep idok voltak azok.
2 forint volt 1 egyseg telefonalas, es 12 majd 24 percig beszelhettel rajta persze csak este 10 utan.
Ultunk es probalkoztunk bejutni a legjobb helyekre:)

Es persze a forumok :)
FIDONET es tarsai

Mukodik ez meg egyaltalan?

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#2) Pötyi


Pötyi
őstag

Bulletin Board System... :D

QNX is cool!

(#3) Agyasima válasza Pötyi (#2) üzenetére


Agyasima
senior tag

Homályaim vannak a dologról....
Leírná vki PONTOSAN, h mi az a BBS?
(emléxem, amikor még kislemezen vittük a játékokat, és sexképeket 1máshoz a haverokkal suttyó koromban.....)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4) localhost válasza Bobojsza (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Yeahooooooooo!

Amikor a haveromnak volt otthon BBS-e és én 2400-as modemmel töltöttem le tőle a cuccost!
Uramisten! :)

[[ Nosztalgiahhhhh! ]]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) Pötyi


Pötyi
őstag

Jééé, no nézd csak! Egy Localhost! :DD

QNX is cool!

(#6) rATdrAgOn


rATdrAgOn
senior tag

Hehe :)
BBS korszak az volt a szep :)

Mostanaban is leteznek meg ezek a rendszerek, de altalaban mar dial-in node-ok nelkul... atkoltoztek az internetre jol.
Majdnem ugyanugy mukodnek mint regen (fajltranszferek pl. maradtak a regiek - ugymint z/x/y modem, hydra, stb) csak epp nem telefonszamot kell tudni, hanem az IP cimet, es nem terminal-emulator program es modem kell hozzajuk, hanem egy olyan telnet kliens ami kepes a fent felsorolt modemes fajltranszfer protokollok valamelyiket. :)
Mukodesre meg olyanok mint a regi modemes BBS-ek :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#7) rATdrAgOn válasza localhost (#4) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Te tapos te!
Neked volt 2400-as modemed?! :)))

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#8) UHHH


UHHH
senior tag

O,igen, BBSek s a FIDONET rulez.
Na meg amikor orakat talkoltam pl a gyori,debreceni sysoppal...
Csak a telszamlank ne lett volna olyan magas!:)

zmodem ;]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.