Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szucsi


szucsi
őstag

2 ilyet láttam eddig, az egyik a GT 2470, ami 19db, de a teljesítményével kapcsolatban felmerültek aggályok, bár hivatalosan viszi a 2800-ast.

A másik az egyik korábbi tesztkonfigban figyelgető Spire WhisperRock IV, ami nagyon csini darab, és 21 db.

Mivel minimális zajt szeretnék, valószínűleg a doboz sem lesz agyonszellőztetve.

Köszi.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) busman


busman
addikt

Spire WhisperRock IV-t nem javaslom nekem elég sok gondom volt vele!
Esetleg ide nézz be:Bővebben: link

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3) Keitaro válasza szucsi (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Amit írtál az a 2470Light, az tényleg kegyetlen halk, de nem egy erőmű. SB III-at ha bele lehetne nyomorítani az jó lenne. Nekem most Whisperrockom van, de lehetne halkabb is

(#4) harry válasza szucsi (#1) üzenetére


harry
veterán

lol, már van vagy 20 ilyen topic :((
Vagy GT vagy Zalman.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#5) Keitaro válasza harry (#4) üzenetére


Keitaro
addikt

A Zalman azért kicsit nehezen passzol az árkategóriába, simán a duplája...

(#6) harry válasza Keitaro (#5) üzenetére


harry
veterán

Használt Alcu belefér.
amúgy egyéb info Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7) andorpapa válasza szucsi (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

A 2470 és 2470 Light bírni fogja, ha nem tuningolod, és van rendes szellőzés a házban.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#8) badbrother


badbrother
aktív tag

Én SilentBreeze III -at használok, plusz 3 db SilentBlade ventit, nyitot házzal, és nem hallom a hangját. A procim 2800+ os, 2200Mhz en járatom, egyszer véletlen 2300-ra állítottam, akkor sem ment 56-60 fok fölé a hőmérséklet.

[Szerkesztve]

(#9) HIMEN


HIMEN
csendes tag

yes...
He tell's the Truth...
Belive to him...
:DD

[Szerkesztve]

(#10) sakto


sakto
őstag

Te tudod de én nem vennék GT 2740-est!! mintha 1 repülöteren lennél, ja 2800@3200 a prockom alap 39-41-fok terhelve 50-58 és ez ahütöm van!

(#11) birno


birno
addikt

Please ide is nézzetek be hasonló kérdésem van.

Bővebben: link

(#12) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Arctic Copper Silent 2 : 2200rpm, 18db, Bruttó 3800 a Hertában
A 2500+@3200+ Bartonom 1.725 volton 50-55 fok között van vele (alap/terhelt).

20 éve a PH-n

(#13) anulu


anulu
félisten

én pedig hidegen ajánlom(:DDD) a WhisperRock 4-et! 1700+ -om megy alatta 2090MHz-en, és semmi baja nincs, masszív járatás után is langyos a borda (hőmérsékletet nem tudok mondani, mert a 7NNXP-m hőmérője úgy hülye, ahogy van.

és halk. nagyon.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Csepy


Csepy
senior tag

HI!

Ajánlanám a Thermaltake Silentboost K7 (1889)-et. Br. 5.800.-! 21dbA, egy 2500@3200+ tart terhelés alatt 51*C-on, házszellőzés nélkül egy zárt házban. Nincs benne más venti a VGA-n kívül!

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#15) birno


birno
addikt

Kösz a javaslatokat,eddig Csepy-é a legszimpatikusabb.
Még két kérdésem lenne.Lehet-e még erre(Thermaltake) plusz ventiket rakatni ha szükséges lenne s jobb-e a teljesítménye az említett Coolink Nph 2-nél(a teszt alapján nyári melegben azért ''elfüstőlne'' a proci) és GlacialTech SilentBreeze III-nál(róla sajnos nem találtam tesztet csak a II-ről az viszont nem volt túl biztató)?

(#16) Trak válasza birno (#15) üzenetére


Trak
addikt

Bővebben: link

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#17) cspety válasza szucsi (#1) üzenetére


cspety
tag

Nekem GT 2470 Light van a 2800+-as Bartonon. Elbírja, de tényleg csak jól szellőző házban vagy nyitott háznál. Tényleg nagyon halk szuper kis hűtő, igaz a teljesítménye nem túl jó. Már gondolkodtam, hogy veszek én is egy másik hűtőt, de levettem a ház oldalát és így egész jó. Van egy másik GT is ami most jelent meg nem rég és állítható rajta a fordulatszám. Esetleg azt nézd meg még, mert elég korrekt az ára!

(#18) birno


birno
addikt

Kösz mindent!

Maradok az említett Thermaltake-nél télre biztos jó nyáron pedig majd meglátom.
Mégegyszer köszi!

(#19) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Nekem van érzékeny fülem, vagy a gyári XP2800+ hűtő valóban elég zajos?

Vettem egy Cooler Master Wave Master házat, Zalman hűtővel, de még mindég nagy a hang. Érdemes egy Zalmant (OK, ez nem 5000 alatt van) beszerezni, ha csendes gépet szeretnék?

(#20) Trak válasza dekoninck (#19) üzenetére


Trak
addikt

Igen.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#21) Majstor


Majstor
senior tag

Hi!
Nekem is hasonló a kérdésem...
Nekem most a gépemben egy 1.333GHz Thunderbird ketyeg GlacialTech Igloo 2470 Light kiséretében...ezt még nagyon lól lehüti de elegendö lesz e a következö procimra???
- AMD 2800+ Barton -
Azon töröm a fejem hogy akkor vegyek e egy sima GlacialTech Igloo 2520-ast, amely egy kicsit hangosabb de a 25dBA-s ''zaját'' lebírom majd halkítani az ASUS alaplapi fordulatszabályzóval...
?Vélemény?
:U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#22) Majstor


Majstor
senior tag

UP

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#23) schumi


schumi
aktív tag

hello

2800+ os Bartonról van szó...Spire whisprock IV nem hűt kellőképen 64-70 között hűt terhelés alatt...Szerintetek melyik hűtő lenne jó számomra ezek közül( vagy egyéb 7 ezerig!...)

Először is egy fő kérdés a rézdorba jobban vezeti a hőt vagy mikor el kezd melegedni akkor már inkább a meleget vezeti????

Ja és lényeg lenne a csend is de hát.......a 37 dB már nagyon sok, de ez van:(

Nah a lehetőségek:
-Cooler master aero 7+ -------végül is ez megéri-e az árát nekem ez tetszik a legjobban csak drága :(, meg hangos is de hát .....

-Cooler master aero 7 lite

-ThermalTake 6CU

-Silent Breeze III
ár/teljesítmény
vélemeényeket pzl!
fontos!!!!!!!

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#24) laxius_


laxius_
tag

CoolerMaster HHC-L61
Eza hűtő ez frankó hozzá szeritem. Nekem is ez lett

dolgozni csak pontosan, szépen...

(#25) adam.szennai


adam.szennai
csendes tag

Sziasztok, 2800-as bartonra keresek hűtőt.
Elkezdtem körülnézni de úgy tűnik 2008-ban már nem túl sok félét lehet kapni (ami nem is csoda), de az is lehet hogy én vagyok láma...
Ha van vkinek jó ötlete, ossza meg velem please.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#26) kircipeti válasza adam.szennai (#25) üzenetére


kircipeti
senior tag

Pedig lehet, igaz mar csak postan. Alcomp topik. 3-4k korul van es Alcomp Pro92 nevre hallgat. Bartonos teszteredmenyek is vannak a topikban.

(#27) adam.szennai


adam.szennai
csendes tag

Köszi, utánanézek ezeknek...
Esetleg más ötlet? Tud vki pl. olyan Zalman-t ami jó lenne ilyen procira?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.