Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Barátnőnek szerelmes sms (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) zLegolas


zLegolas
őstag

''Repülök hozzád! Addig is gondolkozz el, hogy melyikbe kéred, a tépőzárasba vagy a csokikarikásba! Pussz.''

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#52) x_o_n válasza zLegolas (#43) üzenetére


x_o_n
veterán

:DDD ennek is sikere lehet

(#53) dokar válasza aXXon (#37) üzenetére


dokar
addikt

ez minden csak nem digitális romantika, bár ha egy modern nőről van szó, akkor el lehet küldeni neki, mert valószínűleg poénnak veszi és megdícsér a jó humorérzékedért :))

extra - SEXRay

(#54) xlalix válasza zLegolas (#51) üzenetére


xlalix
tag

:C :C :C :C :C
ezt majd másnak lehet elküldöm:D

(#55) aXXon válasza alitak (#42) üzenetére


aXXon
senior tag

egy sima szeretlek nagyon snassz. vannak érzékeny lelkű lányok, akik szeretnek kedves és romantikus sms-eket kapni. nem állítom, hogy mindegyik ilyen de vannak. hála égnek még elég sokan :)) mellesleg nem írhatod neki mindennap azt, hogy szeretlek, egyrészt fantáziátlan, másrészt a szókincs szegénységéről is tanubizonyságot tesz. lehet hogy én csinálom bonyolultan, de szeretem elkápráztatni a csajszit, látni a szemében azt, hogy ez milyen kedves fiú, stb. valóban lehet, hogy baromság ilyenekt írkálni nekik, de akkor én még hála istennek egy csomó barom nővel futottam össze, akik értékelték

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#56) zLegolas


zLegolas
őstag

''Szivem! Szeretném, ha a Zetort, a dán dogodat ma megkötnéd, és nem lepne meg bennünket, mit legutóbb! Csók: Marci''

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#57) x_o_n válasza faster (#50) üzenetére


x_o_n
veterán

nem nem mondtad hanem irtad,és azután irtad miután én már válaszoltam..mert ugye ott virit a (szerkesztve).nem , attól vagy gyerekes ahogyan reagálsz..az hogy gáznak tartod az korrekt ha neked gáz hát legyen gáz , de attól még sok nőnek bejön ha nem is ez hát másik ami esetleg nem ilyen mesterkélt locsolóvers stilusban készült.


[Szerkesztve]

(#58) xlalix válasza zLegolas (#56) üzenetére


xlalix
tag

vagány :R

(#59) dokar válasza xlalix (#47) üzenetére


dokar
addikt

már elküldtem neki azt 2 hónapja-szeretlek-Küldjem el megint?

miért? elfelejtette? :DDD

extra - SEXRay

(#60) aXXon válasza dokar (#53) üzenetére


aXXon
senior tag

egy olyan kapcsolatban nem szeretnék partner lenni, ahol egy kedves szerelmes smst poénra vesz a partner. az nem társ, maximum dugópartner - nekem egy nő érezze azt, hogy mi játszódik le bennem. természetesen, ha valami komolyabb van köztünk :)) mert ilyen üzit, csak egy komoly kapcsolatban küld az ember a nőjének

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#61) xlalix


xlalix
tag

na akkor ezt elküldöm neki
Csókjaimat küldöm tehozzád! Te vagy a szívemben a legnagyobb boldogság! Távolból csak rád gondolok! Aki téged szeret az én vagyok!

(#62) faster válasza x_o_n (#57) üzenetére


faster
nagyúr

de attól még sok nőnek bejön ha nem is ez hát másik ami esetleg nem ilyen mesterkélt locsolóvers stilusban készült.

De én nem egy másik idézetről beszéltem, hanem erről, ez nem tűnt fel, szerelemdoktor?

(#63) zLegolas


zLegolas
őstag

''Ahogy igértem, ma mutatok valami igazán felkavarót!''

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#64) QuarK válasza xlalix (#49) üzenetére


QuarK
senior tag

Nem látom, hogy erre a kérdésre hogyan tudnék olyan választ adni, hogy abba ne köthess bele... Egyébként meg sajnálom, nem; nem volt szerencsém egy érzelmileg alulfejlett lányhoz, aki miatt ilyesmire kényszerültem volna.

(#65) xlalix válasza dokar (#59) üzenetére


xlalix
tag

(#42) alitak erre valaszoltam

(#66) aXXon válasza QuarK (#46) üzenetére


aXXon
senior tag

én speciel olyan csajjal szóba sem állnék, akit nem érintene meg egy ilyen jellegű kedvesség. Természetesen az más, ha csak megdugni akarom, akkor leszarom, hogy mennyire romantikus :DD

bocs a trágárságért :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#67) zLegolas


zLegolas
őstag

''Kicsit gátlásos vagyok a csecsemő méretem miatt, nem baj? 50cm / 3,5kg''

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#68) LOTR válasza zLegolas (#63) üzenetére


LOTR
addikt

következő sms szövege egyből utána:
Pusztulj :DDD

One Ring to rule them all

(#69) x_o_n válasza faster (#62) üzenetére


x_o_n
veterán

szerelemdoktor?én?te figyelj nem vagyok se haverod se ismerösöd azoknak irogass ilyeneket.oké?

(#70) aXXon válasza QuarK (#64) üzenetére


aXXon
senior tag

tehát egy csaj, akinek tetszik egy ilyen szerelmes sms, az érzelmileg alulfejlett?? jól értem?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#71) @Töki15


@Töki15
tag

És esetleg bocsánat kérős sms!
Mert nagyon öszevesztem a barátnőmmel!!Elöre is thx a segitségeket! Nem néztem meg minden linket!

(#72) xlalix válasza QuarK (#64) üzenetére


xlalix
tag

Nem kötök beléd....
Én világbékét akarok + ingyen sört!(+ 2-3 jó sms-t) ;)

(#73) xlalix válasza aXXon (#70) üzenetére


xlalix
tag

Akinek küldöm nem szellemileg alulfejlett
de ezt te is sejtetted

(#74) aXXon válasza @Töki15 (#71) üzenetére


aXXon
senior tag

hát bocsánatkérést tényleg lehet, hogy célszerűbb élőszóban kivitelezni, mert legalább láthatod, hallhatod a reakciót - személyes tapasztalat, hogy a személyes bocsánatkérésig nem voltam igazán nyugodt

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#75) QuarK válasza aXXon (#70) üzenetére


QuarK
senior tag

Sűrűsödnek a viharfelhők a fejem felett... Nézd, nem tudom hogyan definiálhatnám azt, aki egy ilyen ''Csókjaimat küldöm tehozzád! Te vagy a szívemben a legnagyobb boldogság! Távolból csak rád gondolok! Aki téged szeret az én vagyok!'' versikétől dobná el az agyát / kötődne még jobban / kerülne szerelmes hangulatba... De könyörgöm, ez általános iskolás szint!

És igen, speciel falra tudok mászni az ilyen ''ügyübügyü maszatkutya'' stílustól, főleg, ha már elvileg érett emberek között látom.

(#76) x_o_n


x_o_n
veterán

éljenek a szellemileg alulfejlett lányok :C

(#77) faster válasza x_o_n (#69) üzenetére


faster
nagyúr

te figyelj nem vagyok se haverod se ismerösöd azoknak irogass ilyeneket.oké?

Mi oké? Hát nem te írtad, hogy kötve hiszed, hogy értek a női lélekhez, meg gyerekeseztél? Nekem kellett volna azon megsértődnöm, nem neked ezen, úgyhogy ne hisztizz, te kezdted a kötekedést. Egyébként nem válaszoltál a felvetésre (én arra a konkrét idézetre írtam, hogy szar) , szóval leállíthatod magad.

[Szerkesztve]

(#78) x_o_n válasza QuarK (#75) üzenetére


x_o_n
veterán

szerintem vesd magad bele kicsi az irodalomba és gondold már át mekkora sületlenséget irtál most...

(#79) QuarK válasza aXXon (#66) üzenetére


QuarK
senior tag

Ez Neked hol romantika? Ez gyermeteg giccsparádé

(#80) xlalix válasza QuarK (#75) üzenetére


xlalix
tag

nem kötekedni akarok,csak egy példát tudnál írni?

(#81) aXXon válasza xlalix (#73) üzenetére


aXXon
senior tag

igen, úgy tűnik az én barátnőmmel is gond lehet. tuti érzelmileg alulfejlett vagy ilyesmi :((( :(((

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#82) ToRR3nt3 válasza @Töki15 (#71) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Bocs Bébi. Többet ilyet nem csinálok.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#83) zLegolas


zLegolas
őstag

És most komolyan.

Az ilyesmi Modern Talkingos nyáladdzás a normális nők 98%-ából a következőt váltja ki: ''Áááá, ez hajnali gyerek... <legyintés> ''




(Hajnali gyerek > hajnalban ''készült'', fele g*czi, fele h*gy. Már elnézést.)

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#84) x_o_n válasza faster (#77) üzenetére


x_o_n
veterán

már megint szerkeztetted:)
a konkrét sms szar , de a nők örülnek egy jól megirt romantikus sms-nek ez meg tény.
igy korrekt? :DDD

(#85) xlalix


xlalix
tag

na valali irjon egy nem gyermeteg nem altalanos iskolai szintü romantikus smst!

(#86) XSiGma válasza ToRR3nt3 (#82) üzenetére


XSiGma
aktív tag

ez is elég meggyőző :C ...

(#87) @Töki15 válasza aXXon (#74) üzenetére


@Töki15
tag

Ja ezt nem mondtam nem is áll velem szoba!(Egyszoval személyesen nem tudunk beszélni) elhivtam hogy talizzunk és rám nem ér de másra igen!
Nem tudom lassan itt van a születésnapja... mondjuk ez nem a topicba valo!


ToRR3nt3:Ez egy kicsit durva!valahogy nem áll velem szoba ugy hogy szerintem ez nem hat rá!(söt lehet hogy ront a helyzeten)

[Szerkesztve]

(#88) faster válasza x_o_n (#84) üzenetére


faster
nagyúr

a konkrét sms szar , de a nők örülnek egy jól megirt romantikus sms-nek ez meg tény.


Na, erről van szó. Mert ugye, nem mindegy, hogy igazi rózsát adsz neki, vagy művirágot... :D

(#89) QuarK válasza x_o_n (#78) üzenetére


QuarK
senior tag

Ne emlegesd ezeket az SMS-eket egylapon a költészettel!

(#90) dokar válasza aXXon (#60) üzenetére


dokar
addikt

mert ilyen üzit, csak egy komoly kapcsolatban küld az ember a nőjének

Éppen hogy nem! Én a menyasszonyommal élek, de nem szoktunk egymásnak SMS-t írni és nagy szerelmi vallomásokat tenni. Többet ér a gondoskodás, törődés és odafigyelés, mint ezek a pocsék csöpögös szerelmes SMS-ek.

extra - SEXRay

(#91) x_o_n válasza QuarK (#89) üzenetére


x_o_n
veterán

csak amiket te idéztél azok konkrét költeményekböl valóak!

(#92) birka1337 válasza xlalix (#85) üzenetére


birka1337
tag

:DDD remélem olvassa az érintett csaj a fórumot és jókat röhög

-

(#93) xlalix válasza birka1337 (#92) üzenetére


xlalix
tag

nem hiszem h olvassa de az tényleg gáz lenne:D

(#94) x_o_n válasza birka1337 (#92) üzenetére


x_o_n
veterán

ja jókat röhög rajtunk...hogy ahelyett hogy itt gyurjuk egymás agyát inkább küldenénk egy normális sms-t :DD

(#95) xlalix


xlalix
tag

az topic elején sokan fikaaazztatok mert nyitottam egy ilyen topicot!Aztán mégsem tudjuk hat eldönteni h mi is a yooo sms......

(#96) QuarK válasza x_o_n (#91) üzenetére


QuarK
senior tag

Én kitartok amellett, hogy ez akkor sem költészet; egy költő 2 perc alatt kifingja magából; olvass már el egy Pilinszky Apokrif-et csak hogy egy címet felböfögjek a sok közül.

xlalix: Egy SMS-be összesűríteni szinte képtelenség az érzelmeidet; de ha mégis tudod, akkor az szívedből jön, és őszinte, nem egy ilyen nyáltenger; és ilyet nem mástól kell kérdezni, és weblapokról összegereblyézni.

[Szerkesztve]

(#97) aXXon válasza dokar (#90) üzenetére


aXXon
senior tag

no igen. a mennyaszonyod. odafigyelsz. ez remek. gondoskodsz róla. ez is remek, tőrődsz is vele. még jobb. valóban igazad van, ezek nagyon fontos dolgok. de gondolom nap mint nap találkoztok, hiszen a mennyasszonyod. de a topikindító baráőtnője 500km-re van tőle. az enyém is egy másik városban tanul. ha itthon van tőrődök vele, gondoskodok róla és odafigyelek rá. ha nincs, akkor esténként felhívom és beszélgetünk, napközben meg dobok neki egy két kedves, szerelmes üzit. és biztos velünk van a baj, de nekünk ez így tetszik és működik. a távolság nagy úr, az ember kénytelen átértkelni dolgokat.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#98) xlalix


xlalix
tag

Szép vagy, mint a hajnalcsillag, mindig csak Rád gondolok, Szemed csodás csillogása, minden nap előttem ragyog!

(#99) xlalix válasza aXXon (#97) üzenetére


xlalix
tag

:R :R

(#100) zLegolas válasza xlalix (#95) üzenetére


zLegolas
őstag

Ilyen:

1 kg kenyér, 2 liter tej, WC-papír, narancslé.

Nem a dedó.:U

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Barátnőnek szerelmes sms (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.