Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Még mindig..... ;]

Én lemaradtam, elején követtem, utána feladtam a dolgot.
De mi ez a sétálgatás a szárazon? Wtf... ez nem stratégia, vagy keverem másik címmel...vagy már ki lett bővítve :F

Mondtam, hogy lemaradtam? :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) xsjado93


xsjado93
senior tag

Ha ez ilyen ütemben halad, akkor a Beyond Good & Evil 2-t igazán kiadhatnák még előtte :DDD

Your life is a lie.

(#3) Raysen623 válasza myckey (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Én voltam teszten és elég sokan voltunk. Kapitányként mozoghatsz szárazterületen, nem hajóként éled az életed. Fejlesztések, vásár, legénységtoborzás, craft mind kint van a szárazon. Nekem tetszett az elképzelés, mert adott a játéknak mélységet.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Hónapokat nem kell rá várni,max éveket ;]

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#5) myckey válasza Raysen623 (#3) üzenetére


myckey
veterán

Ez érdekes ! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A Stalker 2-ből is kárpótolhatnának minket valamivel a késésért. Arányosan nézve úgy 2 hétnyi gémpléj videóval. :)

(#7) homerhamm válasza myckey (#5) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát de nem írhatott róla rosszat. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) myckey válasza homerhamm (#7) üzenetére


myckey
veterán

:D
Jajó

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Tiszta AC Black Flag, ez nekem bejön :K!
Hajrá

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Raysen623 válasza homerhamm (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Éljenek a fikahuszárok! :P

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) miqlas


miqlas
őstag

A YT videó alatt is az látszik, hogy nem ez lesz az év játéka, ha véletlenül meg is jelenik! Dislike-ból több, mint háromszor annyi van, mint like-ból (3700 vs 1100)!

42

(#12) flexxx2


flexxx2
őstag

a trailer szaggat 1:17nél, azért ez se mindennapos

(#13) Raysen623 válasza miqlas (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Az a gond a mai vélemény nyílvánítás szabadságával, hogy sokan azt hiszik szakértők lesznek tőle minden témában és ha lepontoznak valamit akkor az már alapból szar lesz, pedig nem garantált. Persze lehet mondani hogy ennyi légy nem tévedhet, de ugye azok a bűzre mennek...a puding próbája pedig az evés.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) szupermacs


szupermacs
veterán

Rettentő unalmasnak tűnik. Kár volt ilyen hosszú videót csinálni belőle.

(#15) miqlas válasza Raysen623 (#13) üzenetére


miqlas
őstag

... én meg úgy látom, hogy manapság csak pozitív véleményt szabad megosztani, és ha nem így tesz valaki, akkor õ troll, egy negatív, savanyú, károgó figura, aki nem ért semmihez.
Nekem a game play videó alapján ez egy arcade játéknak tûnik, ami egy kalózos World of Tanks.
Néhány, engem zavaró dolog: a hajó túl közel megy a parthoz, itt simán megfeneklene a valóságban; a hajó úgy indul és áll meg, mintha egy autó lenne; a tüzérek túl gyorsan, és túl pontosan lõnek (ezek a hajók soroztak, nem célratartottak) ...

42

(#16) Raysen623 válasza miqlas (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

Rosszul látod, mert óriási különbség van a között ha valaki kifejti a véleményét (jelen esetben te is), vagy csak fikáz valamit, mert az trendi és menő. Első esetnek van értelme és értéke, utóbbinak semmi.

Te legalább vetted a fáradtságot és megnéztél egy videót, amire én a következőképpen reagálnék: ez nem egy hajó szimulátor, ne akarj megfenekleni feleslegesen, és ne menjünk bele hogyan áll meg egy hajó vagy indul el. Az ilyen egyszerűsítések okkal történnek. Finomítani lehet rajtuk. Amit én eddig tesztelés alatt láttam belőle, az nekem megfelelt ha arról beszélünk hogy hajó irányítás. Tengeri csatához nem volt szerencsém, arról érdemi véleményt nem tudok mondani. Az általad leírtakon is lehet finomhangolni, de ugye ha manapság valami túl lassú vagy pontatlan, akkor azért megy a fikázás. Sehogyan sem lehet megfelelni mindenkinek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) szupermacs válasza Raysen623 (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

A probléma az, hogy 10 évvel az ACIV után kidobnak egy f2p-gyanús downgraded kalózjátékot. Minden hiányzik belőle amitől egy kalózos játék az kalózos tematikájú, kivéve a hajót. Nincs baj azzal ha ez tetszik valakinek, csak ez eddig nem több, mint a mobilos AC Pirates.

(#18) Raysen623 válasza szupermacs (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Talán rossz a kiindulási alap és nem kellene az ACIV-hez hasonlítani. Nem tudom nálad mi tesz egy játékot kalózos tematikájúvá, de nálam adta. Jó volt az atmoszféra, amibe berakott. Inkább az ilyenkor a kérdés meddig tud bennt tartani a játék és lesz e mit csinálni hosszú távon.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) szupermacs válasza Raysen623 (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Nincs benne csáklyázás, nincs benne közelharc, nincs benne lőfegyver, nem lehet benne szigetet felfedezni és kincset kiásni, nem lehet benne a hajón közlekedni, az egyetlen ahol nem a hajón van a karakter az, amikor vásárol. Szerintem ez iszonyatosan kevés eddig. Nekem is tetszene ha életemben nem láttam volna még videojátékot. De sajnos láttam. És 10 évvel ezelőtt már volt ennél jobb a műfajban. Sőt, Sid Meier’s Pirates is jobb volt mint amit itt látok. Ezt 10 évig fejleszteni nagyon ciki.

(#20) miqlas válasza szupermacs (#19) üzenetére


miqlas
őstag

... hát igen! Azt nem is mertem megemlíteni! Ég és föld a kettõ, természetesen a Pirates javára! :R

42

(#21) Raysen623 válasza szupermacs (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Na ezek nagyon jó példák, ez valóban nincs benne és szerintem nem is lesz, mert nem ez volt a cél. Sajnos nem olyan világot élünk mint 10 éve, vagy azelőtt, amikor játékosok tömegeinek még voltak igényeik. Nézd meg a trendet: legyen szép a grafika meg legyen benne RT oszt jó napot. Tartalom, vagy esetleg történet nem baj ha konvergál a nullához, de legalább két óra alatt el lehet érni a level 60-at. Mindent gyorsan és azonnal, időt meg ne kelljen beletenni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.