Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Banished

Hozzászólások

(#12) MasterDeeJay válasza creedszl (#11) üzenetére

Hát akkor én vagyok nagyon lassú mert 10x sebességen ha nem figyelek elég hamar beüt a katasztrófa.
Az elején legalábbis amikor sokat kell mikrózni. De a játék "közepénél" is, például mivel az évszakok elég gyorsan változnak és egyik bevált taktikám hogy tavasztól ősz elejéig kaját termelek farmokon, télen pihenésképpen a banda egyik fele megy bányákba dolgozni a másik meg leírtja csupaszra a szomszédos erdőt. Nincs lazsálás, igaz mindenki depressziós és nincs idejük ba***ni sem. Tökéletes diktatúra, vagy lehet sokat tropico-ztam. :DDD
Volt hogy emiatt a boldogságuk az egy csillagot érte csak el. Szegényeknek csak kukorica volt a kajájuk a többiféle kaját vittem eladni. Most is úgy állok egyik mentésemnél hogy van 20e kukorica és semmi más, a többit leadózzák a kereskedős raktárba és megy hajón exportra. :DDD
Ez ilyen Banished North Korea edition.
Hiányolom a részletes beállításokat mint amilyen a settlersbe, masters of the world, tropicoba volt, kellene valami olyan hogy hány évesen dolgozhat vagy milyen és mennyi kaját ehet....mennyi tűzifát használhat fel, minimum munkaórák száma...rengeteg ötletem van.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Banished
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.