Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az enyimé blog

Hozzászólások

(#1) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Egy órája történt, hogy először megnéztem a fórumnak ezen részét, a blogokat,úgy döntöttem én is megnyitom a magamét.Gondolkoztam már napló írásán, de azért nem tettem, mert rettenetesen utálok írni, gépelni viszont szeretek.14 éves vagyok, Nyíregyházán tanulok, gimnáziumban a nulladik tagozaton.Sportolok: szertorna, meg hétvégén egy foci.Zenélek:ált.-ban 8 évig énekkaros voltam, alig vártam hogy befejezzem,+trombita, furulya, bár tervezem befejezésüket, szeretnék a tornára koncentrálni (márha szülők engednék). Ma a suliban elég laza nap volt:

1.Matek. A tanárunk nagyon laza csávó, és jól tanít, most végez vmi PhD-t (mittomén mi, biztos jó dolog:) ).Még mindig a halmazok, közben mondott egy halom viccet, majd meghaltam...
2.Magyar: Ez igazából tanulásmódszertan lenne, csak az nem sokat mond egyeseknek. Vettünk vmi beteg Weöres Sándor verset, meg lazító gyakorlatok. Semmi bajom nem lenne, ha nem a jógával, meg minden ilyen keleti szarral tanitanának, úgyhogy az órát kellemesen átaludtam.
3,4,5,6. Angol: A tanárunk, Kristóf bá', egy rendkívül vicces, és laza egyéniség, úgy tanulunk meg angolul, hogy közben még élvezzük is. Asszem annyi volt ma, hogy felírt néhány mondatott, azt meg le kell forditani angolra, tagadni, mult időbe rakni, és kérdést írni rá.

A menzás kalya nem valami minőségi, van amikor jó, de legtöbször a kirántott fiók, és a szebbet hányok kategóriába sorolható.

miután hazaértem, ettem végre valami emberit, aztán leültem, bekapcsoltam a gépem, de nincs net.Eszembe jut h még nincs rooter, tehát várhatok amig a bratyó hazajön, és bekapcsolja a nagy gépet, mivel nekem saját gép révén, nincs rá jogom. Míg vártam a netet, belémállt vmi furcsa hiány.Ma elmarad a torna-edzés.Piszkosul hiányzik az a rengeteg mozgás, ma ráadásul elkeztük volna a két szaltót, mivel már van olyan baromi erős a lábam, és a szaltót ugrom olyan jól, hogy Józsi bá' (edzőm), úgy döntött, én most ezt megtanulom, mert meg tudom.Még közel sincs egy éve, de nemsokára be fogom érni a legjobbakat, kik a hátraszaltót 10 flikkel álmukban vágják (de jó lessz;)).

Gondolatmenetemet megszakítja az ajtó nyílása, majd belép a bratyó, és egyből mondja, hogy most nem ér rá, mennie kell forgalomba vezetni, meg kell várnom míg hazaér, azt akkor majd BF2-ben nyomunk egy party-t. Mire hazajött, pont jött a telefon, hogy anya összetörte a Peoqeot-ját. Mondom gratulálok, személyi sérülés nincs, viszont a kocsi bal eleje rendesen átrendeződött, az összes ottani idomot cserélni kell, szerintem még a helyi felfüggesztést is.A napot tetőzte, hogy a tudtom nélkül hívták meg nagyanyámat, nem mondom hogy baj, csak örülnék ha tudnék a dolgokról...

na most megyek aludni, holnap nulladik óra......bye:))

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Az enyimé blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.