Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz WesTM #4069 üzenetére

    Ebbe sajnos bele kell, h kössek :DDD enVésedünk :((

    Ott nincsen aminek igazán meg kéne terhelníe a gépet szvsz, van 1-2 szép hely, de karakterek alig, fizika, 1-2 tárgyat le számítva szintén alig, és annyira halott a környezet, és az egész város, a pláza, hogy rosszul vok tőle

    Tény h nem rossz helyenként a grafik, de ez 2009-es évben sztem a minimum

    szal nem a legjob, de legalább nem is rossz

    Tudod, én igazából egy dolgot tisztelek a ME be, azt, hogy nem kell agyon patchelni, mint az mostaniba szokás, egy többé kevésbé kész játékot adtak ki, nem a 20. patchel vált teljes értékűvé, igaz nagyon egyszerű az egész, multi is...

    De én ezt értékelem benne :)

    ZK

    iPon velem mindig rendes volt gar intézés terén, csak normálisnak kell lenni, nem hiszem h gáz lesz, de ha nem mindig produkálja a VGA akkor tapasztalatom szerint a szervizbe nem fogja :N

    /tapasztalat/ néha rá kell segíteni :Y

    Ez van 1x már én is csináltam, ha garos, akkor nem akarok szar terméket használni, ki volt próbálva több gépen.....stb stb

    Más

    F 60 asnak nekem az eleje be jön végülis, nincsen vele gond, de a hátulja nagyon csúnyácska :(

    :R :R :R :R :R

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz WesTM #4069 üzenetére

    jaj mien autó ez :F ..látom idén nem fogom figyelemmel kisérni az F1-et....

    vmint elszoltam magam:mégis leállt a mirorrs edge :O ne mlepődöm me grajta...amugy fless játék :K

    Ferrari: :R
    kedves leszek egyértelmü.hisz amit tesznek nekemis és nekik is fontos.hameg náluk mükszik,nálam meg nem akk a dunába dobom a gépet cakkum-pakk!majd veszek egy tetrist.... :W
    :R

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Aktív témák