Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati smartshader effektek- ) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Láttatok már ilyeneket real-time alkalmazva? Kb. azt jelenti, hogy a kész képen olyasmi manipulációkat(persze ez csak az egyik legegyszerűbb funkciója) végez, mint a paintshoppro-val tehet az ember, mindezt valós időben ki lehet számoltatni vele, hogy mi kell hozzá? ATI SMartshaderes vidkari+ legújabb omega driver a www.omegacorner.com-ról...

Rakd fel, majd jobb gomb ulajdonságokspeciálisDopenglegyénismartshader effektusok...

Sokat lehet nevetni, meg meglepődni...

Főleg ajánlom a fehér Asciit...
Valamelyik catalystben is benne kell lennie...

I am having fun staying poor.

(#2) Cathfaern válasza Drizzt (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Melyik a legkisebb videókártya, ami képes erre?

(#3) Drizzt válasza Cathfaern (#2) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Biztosat nem tudok rá mondani...

9500< nél biztos, legalább 3.8 Catalyst kell hozzá...(az omega mellett azzal is megy...).

I am having fun staying poor.

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Ezt nekem is ki kell próbálnom :))

(#5) Menthirist


Menthirist
veterán

Egy jó kis <3000hozzászólásosfickók beszélgetése.
Egyébként Smartshader már a 9200-ban is van. Bár teljesítményben gondolom nem lenne ezekre képes még 640x480-ban sem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Szerintem minden ugyanúgy menne smartshader effektekkel, mint anélkül, de lehet, hogy ezzel magam alatt vágom a fát...

I am having fun staying poor.

(#7) rudi válasza Menthirist (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen smartshader már a 8500tól létezik. A pixel/vertex shaderes részt hívják így ATiék. Ezeket a trükköket szerintem csak a programozható dx9es shaderek tudják szóval 9500tól fölfelé.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) renegade válasza Drizzt (#1) üzenetére


renegade
aktív tag

Ez a fehér ASCII-s dolog megragadta a fantáziámat. Ennyi erővel uigy meg tudja akkor csinálni a kép realtime ''mátrixositását'' is, gondolom? (zöld karakterek, amikben látszik az eredeti kép, pl mint az első rész végén amikor az ügynököket elkezdi irtani)

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#9) rudi válasza renegade (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Beyond3d vagy digit-life (99% hogy náluk) r300 analízisében olvastam hogy a pixel shaderek annyira rugalmasak hogy még a video-streamek zajszűrésében yuv-rgb konverzióban, deinterlace és egyéb programozható trükkökben is ki tudják használni. A mátrixos trükk szerintem nem is annyira veszélyes lazán overlya technikával meg lehet oldani (mint régen a bekapcsolható Nv logo volt a detonatorokban), vagy úgy hogy az elkészült framebufferbe rakott képre még gyorsan rátranszformál egy karakterekkel megrakott képet majd a következő frémeknél ezt tologatja lefelé.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) Macccy válasza rudi (#9) üzenetére


Macccy
senior tag

Najó! Szóval valaki mondja már el nekem lécci RÉSZLETESEN, hogy mi is eza Smart-os dolog és hogy is kell ezt aktiválni/használni?? Nem vagyok satu hülye csupán ezt most hallom először ............. :O

(#11) Macccy


Macccy
senior tag

UP! Hahhhó! :DDD

(#12) Drizzt válasza Macccy (#11) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szépen rakd fel a 3.8 catsot, ott eg az lant leírt dolgokat végezd el. aztalon jobb gom ul.spec.degyénismartshader effektusok...


Télleg, további efektek nincsenek valahol???

I am having fun staying poor.

(#13) Drizzt


Drizzt
nagyúr

up

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati smartshader effektek- ) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.