Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz gyiku #116 üzenetére

    Na várjál csak..... :DDD

    Hát igen, azzal befürödtem sajnos... :(((

    freeapro: Hát, nekem nem kéne a 4830 30K-ért, max amit azért a kariért kiadnék 25K, de már azt is csak neccesen, hiszen ott van 31K-ért a 4850-es is.

    1280x1024-ben 4xAA, 16xAF, ben lenne különbség? persze lenne, de nem a játszhatóság rovására, hanem szerintem csak 50fps vs. 70fps azt kész.
    az a baj elfogult vagyok, mert öcsémnek ilyet vettem, és valami nagyon szuperül teljesít, még crysis is játszható 1680x1050 4xAA, high-on. Tükör simán megy, a szar kiforratlan eredeti CD-s driverrel, és ha jól emlékszem valaki azt mondta, hogy a 8.10 beta is hozott minimum 10%-os javulást a játékok alatt, ebben benne van a Crysis Warhead is.

    Így hát most nem tudok dönteni, ha sokat várok, nem kapok 4670-est csak 26K-ért, ha meg nem várok akkor meg majd bánom, hogy miért nem 4830-at vettem 25K-ért (ami nem annyi lesz ez 100%) Minimum 30-32K lesz, annyi mint most a 4850 egy két helyen. csak ott annyi lesz a különbség hogy nem lesz egy két hely ahol ez alatt fogják adni, mert ez lesz a minmum ára. :(

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés