Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:50:49

LOGOUT.hu

ATi Radeon HD 5750 / 5770 / 6750 / 6770

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) lajafix válasza lajafix (#22648) üzenetére


lajafix
addikt

Másik gépben el sem indul a kártya csak az alaplap csipog. 7770 lett helyette.

Rock'n Roll

(#22652) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Akad 2db ebből a vgaból crossfirebe kötve. Elindul a gép és megjelenik a crossfire varázsló, majd rá 4-8mpre befagy. Semmi jelzés,hibaüzenet, csak megáll. Csökkentettbe működik a gép.

Tudnátok tippeket adni?
Jövőjét elején újrarakom a gépet. Lehet bezavar neki valami.

HUN_Thorpedo

(#22653) TROG AIR válasza szabog4 (#22652) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

valamelyiken a ram hibázik,nekem volt hasonló és az egyik vga volt/lett ramhibás...
(külön-külön tudod őket tartósteszt alatt megnézni..)

430 pozitív , 0 negatív....

(#22654) szabog4 válasza TROG AIR (#22653) üzenetére


szabog4
aktív tag

Köszönöm!

Melyik programot ajánlod erre a célra?
Automatikus indításnál kivettem az vga-hoz kapcsolódó programokat, (meg még párat [adobenak stb]) most nem fagyott be, visszakapcsoltam, szintén nem fagyott be, de már nem akar crossfire-be működni.

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#22655) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Sziasztok!

Nemtalálom az erre legmegfelelőbb topicot így ide...
Van egy 5770es Sapphire Vapor-X-em. 2napja észrevettem hogy ha ülök az asztal elött, finoman érzem a meleg levegőt amit kitol..jobban mondva rohadt zavaró a kb forró levegő ami fullasztóan meleg kb...
Levett oldallappal tolom jelenleg...

Ma ránéztem...a gond azért adódott mert vmiért 2napja fullon teker a vga ha kell ha nem...és az északi hídam is melegedik..

Amit ma észrevettem pl gpu tweak alatt..ha visszateszem auto ventivezérlésre a kártyát pár percre megnygszik és visszaáll használat nélkül pár %os terhelésre..de amit hozzányulok a ventihez már felugrik 89%-ra.

A gépet annyira melegedés szempontjából nem befolyásolja mert a proci a terhelt 45fok helyett 51, tehát gond nemlesz, de a vga-val idővel igen mert ha nemjátszom is fullon teker mint írtam és 70fok fölött vagyok vele.
Rádobtam pár progit hogy mi futhat a háttérben, nemtaláltam semmit.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#22656) Szabest


Szabest
tag

Sziasztok, szereztem egy kártyát, vapor x -es 5770-et, táp 500W, alaplap Asus p5n32-e SLI, működő gép másik vidkarival. Berakom a kártyát, a monitor se, de még a lap sem pittyanik-hogy indulna bármi is, csak sötétség. A venti a VGA-n, fullra, felpörög bekapcsolás után, majd lassul, és fel-le emeli a fordulatot neki, amivel párhuzamosan pulzál a ed is az oldalán, ahog ya csatolt videón is látszik.

Ötleteket várok mi lehet :F :(( , mert működő kártyának adta az ember :(

a jelenségről a vidi:

Vidi

(#22657) fer válasza Szabest (#22656) üzenetére


fer
őstag

Kiegészítő táp csati jól érintkezik? Milyen tápod van? Ha átalakítót használsz a tápcsatihoz próbáld másik ágra dugni! Olyan mintha nem kapna elég kraftot!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#22658) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Szerintetek használtba mennyit érhet egy jó állapotú Sapphire 5770? :)

PSN: joskovagyok199

(#22659) Szabest válasza fer (#22657) üzenetére


Szabest
tag

SZia, igen már megpróbáltam mindet lehuzva, mindegyik ágon...ugyanaz, de kb 10-20 mp után elindul, és megy, igaz az eredeti chiftech 400w-os tápommal. érdekes, mert egy másik gépbe simán indul egyből :(

(#22660) tibike8


tibike8
őstag

A HD5770 kártyám (lásd az adatlapomon) a következőt produkálja. Működés közben összetörik a kép vagy elmegy a kép vagy csíkos lesz és megfagy a gép. Power reset után felpörög a gép ventije, de nem indul. Van.hogy fél-1 óra után elindul, van, hogy több óra. Utoljára már több napig nem tudtam indítani. Ekkor kezdtem szakaszolni, hogy mi a hiba oka és a VGA-t lekötve megy azóta is a gép ergo a VGA okozta a hónapok óta fennálló hibát. A fagyások terheléstől és mindentől függetlenül jelentkeztek. Volt, hogy este kikapcsoltam és reggel már nem indult, csak a gép pörgött fel.
Van értelme ezzel javítás szintjén foglalkozni szerintetek vagy kuka?

(#22661) namito


namito
csendes tag

Szerintetek működhet az Adrenalinnal egy MSI Hawk 5770 a CCC helyett?

(#22662) Biga123


Biga123
addikt

Félrement.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#22663) Árpi001 válasza Biga123 (#22662) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ja, nekem is volt ilyen csajom..

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.