Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon alá omega vagy catalyst driver?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tommmy


Tommmy
tag

Sziasztok!

ATI Radeon 9000Pro alá Omega vagy Catalyst drivert tegyek fel??
Tuningra jó-e a Rage3D progi???

(#2) sh4d0w válasza Tommmy (#1) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Az Omega driverek játékra vannak kihegyezve, szal ha elsősorban játszani akarsz, nem pedig minél magasabb 3DMark pontszámot, akkor Omega. A Catalyst konzervatívabb beállításokkal műxik.

Rage+D-t nem ösmerem...

https://www.coreinfinity.tech

(#3) Mosqu!to válasza Tommmy (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

jo a rage 3d, én is azt használom

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Tommmy


Tommmy
tag

Most lehet hogy hülyeséget mondok!
Szóval elsősorban játszani akarok!!
Azt értem hogy játékra az Omega driver, de a 3D Mark nem elsősorban játékteljesítményt mér??

(#5) sh4d0w válasza Tommmy (#4) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nem. De ha felmész az Omega Driver oldalára, akkor ott is kint van a figyelmeztetés.

https://www.coreinfinity.tech

(#6) fLeSs válasza Tommmy (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Azt értem hogy játékra az Omega driver, de a 3D Mark nem elsősorban játékteljesítményt mér??
:DD
az mindent mér, csak nem a játékteljesítményt :DD

az Omega driverek a Catalyst hibáit javítja ki, illetve a mipmap és LOD bias settings-eket állítja minél alacsonyabbra, hogy szebbek legyenek a játékok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Geli válasza fLeSs (#6) üzenetére


Geli
senior tag

loool:DDD..az addig vili h hibákat javit, szebbek lesznek, de ha gyengébb lesz 3dmarkban,akkor játékokban is csökken az fps...vagy nem?:DDD

(#8) Cathfaern válasza fLeSs (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Legegyszerűsítve:
Ha csak a teljesítményre vagy kiváncsi (azaz nem mindegy, hogy 43 vagy 50 fps-el megy a játék), akkor használd a Catalyst-ot.
Ha viszont az szeretnéd, hogy kicsit szebbek legyenek a játékok, akkor használd az Omega drivereket.

(#9) fLeSs válasza Geli (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

vmit vmiért.
szebb játék és -5 fps (OMEGA)
vagy ''rondább'' játék és +5 fps? :)) (CATALYST)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) fLeSs válasza Cathfaern (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

YES! :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#11) fLeSs


fLeSs
nagyúr

őszintén szólva én mindig az Omega drivereket használom, és teljesítménycsökkenést még nem vette észre, viszont szépülést sem nagyon :))

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#12) Cathfaern válasza fLeSs (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

LOL :)) Én meg nem használok Windows-t, így nem kell ilyen hülyeségekkel foglalkoznom :t

(#13) klepto


klepto
addikt

Ezt az omegát én is kipróbálnám. Honnan lehet letölteni a legfrissebb verzióját? Minden Radeon alá jó? Kérek egy linket.... :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14) Cathfaern válasza klepto (#13) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem van egy nagyon jó barátom. Nagyon ismeri a netet és szinte bármilyen linket kérdezek tőle, mindig meg tudja mondani. Ezt is ő mondta: [L]http://www.omegacorner.com/[/L]

U.I.:Ja, a barátom neve: Google :DD

(#15) klepto válasza Cathfaern (#14) üzenetére


klepto
addikt

Puszi a barátod pocijára ;], de nekem csak a zenekarról hajlandó pofázni :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#16) Polesz válasza Cathfaern (#14) üzenetére


Polesz
addikt

Az én barátnőm meg Szilvia :D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#17) Cathfaern válasza klepto (#15) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

esetleg próbáltad az ''omega driver'' kulcsszót? :U Az első találat a lentebb belinkelt honlap volt...

(#18) klepto válasza Cathfaern (#17) üzenetére


klepto
addikt

Ezt így nem, csak simán az omegát :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#19) erdoke válasza Polesz (#16) üzenetére


erdoke
titán

Osztán nem túl száraz-é? Maxi-mini v. barackszínű? :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#20) klepto


klepto
addikt

Na telepítettem, hát eddig nem tudom....
Egy picit pasztelesebb, fakóbb lett a szín itt a ph!-n :U
Még kipróbálom egy-két játékkal, aztán eldöntöm, hogy hagyom-e :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) klepto


klepto
addikt

Viszont a fejem meg élénkebb vörös, úgyhogy lehet, hogy hagyom :C

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#22) fLeSs válasza klepto (#20) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Egy picit pasztelesebb, fakóbb lett a szín itt a ph!-n
:D ehhez szvsz nincs köze a drivernek :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#23) klepto válasza fLeSs (#22) üzenetére


klepto
addikt

De ha semmin nem válltoztattam, csak driwrt cseréletem, akkor mivel magyarázod? :U Egyébként a pasztelesebb, fakóbb megjegyzést az első ránézés alapján tettem, meg az új hozzászólás keret miatt ;g

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#24) fLeSs válasza klepto (#23) üzenetére


fLeSs
nagyúr

akkor mivel magyarázod?

álmosodsz...:DD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#25) klepto válasza fLeSs (#24) üzenetére


klepto
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DD
Miből következtettél erre :C
Egyébként talált, tiéd az adóssághalmazom :C

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#26) fLeSs


fLeSs
nagyúr

szép a díszítősorod :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati radeon alá omega vagy catalyst driver?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.