Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati Radeon 7500 vs. GeForce2 Ti/Ultra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zzzed


zzzed
csendes tag

Hi All!
Érdekelne ki mit gondol.Mit vegyek:ati radeon 7500, vagy bármilyen G2?/persze az MX-szériárol szó sem lehet./
Szebb kép vagy nagyobb sebesség?!
Sokkal több jót lehet olvasni az uj ati-rol, viszont most láttam, hogy megjelent a G2Ti Pro-VTG -ami alacsony ár mellett bizti nem rosz.
S AMI MÉG FONTOSABB! Hogy érinti az atisokat az ati-körül keringő hiirek? (:21 nagy cég; Ati kivonul az európai piacrol, stb)
Hhhmmm???

(#2) gearguy


gearguy
csendes tag

Most láttam, hogy Manli ATI Radeon 7500 ''csak'' 27.9e+áfa - Szerintem a szolgáltatásokat figyelembe véve egy jó választás lehet...

(#3) zzzed


zzzed
csendes tag

na de hol láttál? én ha igaz ASKA Radeont veszek 38-ért, de azt se láttam még sose a neten, csak info-boltban.

(#4) gearguy


gearguy
csendes tag

Mint kiderült, sajnos csak Radeon 7500LE volt...

(#5) guest


guest
veterán

nyugalom :DD

prohardver vendég

(#6) 9CS


9CS
senior tag

Sziasztok.
Nekem egy ATI Radeon 32MB DDR-ramos kártyám van. Én a szép kép mellett szavazok, annyival úgysem gyorsabbak a Gf-ok, főleg az új Ati-k esetében.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#7) udvari


udvari
tag

ebbe a topicba rakom mert nem akarok újat nyitni.


utána néztem a legendának :))

nos a config sis 735 ecs XP 1600+ alapon tuning nélkül a a kártyák is alapon mentek vsync off anti-alaising off

driverek xp 23,11 ill ati 5,13,013276

w2k sp2 a quake 32 és minden high !

a többi is 32 high detail

geforce 2 ti 64 at radeon vivo 64

glmark 1024 32 high


avg 45,9 34,3
max 135 105
min 20 15


glmark 1600 32 high

22,2 17,3
66 57
10 8

quake 32 high minden

1024 91,5 78,2
1200 57 53,2
1600 39,3 36,9

cinebench

Shading (CINEMA 4D): 14.44 CB 14,57
Shading (OpenGL) : 24.59 CB 23,73
Raytracing (Single CPU): 19.35 CB 19,43
OpenGL Shading is 1.71 1,63

video 2000
2341 /940/801/600 2366/874/803/689

3dmark 2000
default de 32 bp
8808 5485

1600 32 3113 2686

3dmark 2001

default

4605 3607

1600 32 bp 2395 2065

specviewperf

---------- SUM_RESULTSAWADVSSUMMARY.TXT
AWadvs-04 Weighted Geometric Mean =112.2 68,72

---------- SUM_RESULTSDRVSUMMARY.TXT
DRV-07 Weighted Geometric Mean = 21.01 14,65

---------- SUM_RESULTSDXSUMMARY.TXT
DX-06 Weighted Geometric Mean = 35.37 27,53

---------- SUM_RESULTSLIGHTSUMMARY.TXT
Light-04 Weighted Geometric Mean =8.631 4,752

---------- SUM_RESULTSMEDMCADSUMMARY.TXT
MedMCAD-01 Weighted Geometric Mean = 36.18 22,14

---------- SUM_RESULTSPROCDRSSUMMARY.TXT
ProCDRS-03 Weighted Geometric Mean = 42.64 16,33

ebben katasztrófális volt a radeon

eme benchmark kimondott CAD benchmark !!!!

nos uraiam ennyi :)))


ui:kéretik nem anyázni hanem lefuttatni a vide200 ill a specviewperfet !!!!!


(#8) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Örülj neki...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mármint, hogy ilyen jó Gef2 -őd van...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10) udvari válasza FollowTheORI (#9) üzenetére


udvari
tag

ok örülök de szomorú is vagyok mert ezekszerint az ati nem olyan mint a matrox t.i. amiket írnak hogy különböző mhz-n rohanglának a kártyák ilyen-olyan ramokkal ezek szereint nem csak az új radeonokat hanem a régieket is érinti.

aki pedig mondjuk vesz egy m3-as BMW gondolom nem azzért vesz,i hogy turbófeltöltőt bARKÁCSOLJONRÁ MERT GYENGéCSKE A DRÁGA :DD

(#11) McJames


McJames
senior tag

Előrebocsátom, bár GeForce-om van (ehhez sikerült jobb árban hozzájutnom), nem vagyok elfogult, de...
... lassan kötelező lesz utálni
- a Microsoftot,
- az Intelt,
- az nVidiát?
És jövőre?
Utáljuk a Linuxot mert pl. egy szerencsétlen kezdő beleőszül az első telepítésbe, a használatáról nem is beszélve vagy az AMD-t mert az ''ő'' processzoraiban is van hiba ne adj' isten pont azért mert egyes alkalmazásokban tényleg jobb mint az Intel (amivel pl. mi rendelkezünk), illetve a VIA-t, mert a chipjei egy-két alkalmazásban nem a legtökéletesebbek? Esetleg utáljuk egy kicsit az ATI-t is mert a chipjei minősége hullámzó, a drivereit nem frissíti ''elég gyorsan''?
Vagy én utáljam még +, mert a korábban általam nagyon kedvelt videókártya gyártóját a Tseng Lab-ot bekebelezte?
Ugyan má' emberek...

zzzed, annak nézz utána, hogy a meglévő egyéb cuccaiddal akad-e valamelyik kártya, netán a driver, illetve, hogy melyiket mennyiért tudod beszerezni (és majd eladni). A tudásuk kb. egyforma - szerintem.
az ATI-s kivonulásról még nem tudok semmit, de az biztos, hogy az elkövetkező egy-két évben még biztos, hogy lesz support, sőt. (Lásd: azért valahogy mégis működik a Dfx ''támogatás'' is, ugye...)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#12) udvari válasza McJames (#11) üzenetére


udvari
tag

nem utálom csak csalódtam !

nálam az ár/minőség ill ár/teljesítmény fontos kritérium !

a matroxnál ilyen nem fordulhat elő t.i akkor már nem vóna matrox azaz ami azt jelenti minőségi kártyákat gyártanak és nem csalódnak benne akik a matrox miatt veszik a terméket

(#13) guest válasza udvari (#12) üzenetére


guest
veterán

Udvari : Utánanéztem, amit mondtál! Két kérdésem és egy észrevételem van! 32bit-es felbontásban próbáltad ki a Radeon-t? Eredeti (i.. márkás) Radeon volt? Olvastam, hogy SIS-es alaplapban nem úgy megy az ATI, mint másban... Ne értsd félre! Nekem is nvidia van! :)

prohardver vendég

(#14) udvari válasza guest (#13) üzenetére


udvari
tag

igen oda írtam 32 bp és high minden tesztben ill a quakeben is.

a specview meg default azon nem lehet állítani ill bat fileket kéne buhárálni :) de azt meg minek

ez eredeti radeon volt de oem és made in china nem tudom a dobozos az canadai e de az én matroxaim mind cabadai colt pedig millenium I

mustique mystigue 220 millenium II g100 g200 millenium ill g400 meg g450 azt mind mind canadai és minőségi !

azt adta amit vártam !

azt hogy a matrox meg az nvidia meg a 3dfx miert megy rendesen a sis-ben azt pont az ati meg nem hát én ezt kétlem.

Mondjuk ha megnézed az eredményeket akkor kb gts szintü kártya de 2d minősőgben és az álatalm nagyonfontos cadban egy kalap.... tessék csak megpróbálni a video 200 ill a specviewperf-ben mert ott van a kutya elásva attól még lehet szép tvoutja de hát a matrox simán leveri abban és nem köll csak a g450 hozzá a g550 meg klasszissal jobb !

(#15) Aram


Aram
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem Gainward GeForce 2 Ti-t. Hat az, hogy tuningolhato, az enyhe kifejezes.
BRUTALIS!!!
A gyar altal 500 MHz-ig garantaltan huzhato RAM-ok (ez 4.0 ns) feltornazhatoak egeszen 550 !! MHz-ig, míg a CORE, csak 300 MHz-ig ment fel.
Es hogy igy mennyire szar a kartya?

TB 1370-en, 256 MB SD-RAM, Windows XP és:
3DMark 2000: 9290 pont
3DMark 2001: 4500 pont
Q3 Arena Demo1 1600x1200 minden MAX: 71 FPS
Counter Strike )minden MAX OpenGL: kiakad 85Hz-nel a VSync miatt :)
Ez Ultraverő!
Ja es baromi syép képe van. Még 1600x1200üban is gyönyörűen olvasható minden apró szöveg is.

TV be ki. Ulead Video Studio és WinDVD 3.0 Full verziós szoftverek.

És ez bruttó 52 ezer körül.

No kicsit elragadtattam magam, de tényleg nagyon jó kártya. Hűtőborda a RAM-okon is, céklaszínű nyák, 3 év garancia.


Aram

Ez a felirat 20byte!

(#16) udvari válasza Aram (#15) üzenetére


udvari
tag

a quakeben biztos hogy minden max ti a 3dmark 2000 ill 2001 is gyengébb mint az enyém :)

amúgy gratulálok a kártyádhoz az én inno3d tv out 64 ti meg bruttó 34 500 Ft volt :DDD

(#17) udvari válasza udvari (#16) üzenetére


udvari
tag

ja quake 1.30 és demo four

a 3dmark 200 default pedig 9865 vagy valami ilyesmi mert nem emlékszem de ha a procim 1.4@1,5 Ghz megy akkor viszont 10 035 a kártya pedig alapon kegyeg :DDD

(#18) guest válasza Aram (#15) üzenetére


guest
veterán

Gainward minősége tényleg rulez! A színhűsége a legjobb az nvidia kártyák között! Kár, hogy csak a Herta árulja! :(

prohardver vendég

(#19) guest


guest
veterán

Ha valakit erdekelne egy 290/500-ig huzhato asus v7700 deluxe titanium 64mb 50000ft-ert hivjon fel. Gari,doboz,szemuveg+ minden cucc megvan a kartyahoz. 06205444503.

prohardver vendég

(#20) guest


guest
veterán

Itt van egyket eredmeny
1200@1530 celeron T ,abit st6, v7700 deluxe ti 290/500
3dmark2000 default 9600
3dmark2001 default 4750
asus 21,83 driverrel.

prohardver vendég

(#21) Aram válasza udvari (#17) üzenetére


Aram
tag

És milyen operációs rendszert használsz?
És milyen drivert.
És milyen procid ill. RAM-od van (DDR?)?
És a Quake 3 minden fullos, 32bit, 32bit, high, high, csúszka fel.

Mellesleg hogy nézne ki egy Inno3D-s kártya egy ASUS lapban, egy Chieftec házban?
Nekem megéri a különbözetet, hogy nem noname-ből lett ''márkát'' vásároljak, ráadásul kötve hiszem, hogy 3 év garanciát kapnál az Inno3d-re és elég csak egy táphiba, füstöl a kártyád...

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#22) Aram válasza udvari (#17) üzenetére


Aram
tag

És milyen operációs rendszert használsz?
És milyen drivert.
És milyen procid ill. RAM-od van (DDR?)?
És a Quake 3 minden fullos, 32bit, 32bit, high, high, csúszka fel.

Mellesleg hogy nézne ki egy Inno3D-s kártya egy ASUS lapban, egy Chieftec házban?
Nekem megéri a különbözetet, hogy nem noname-ből lett ''márkát'' vásároljak, ráadásul kötve hiszem, hogy 3 év garanciát kapnál az Inno3d-re és elég csak egy táphiba, füstöl a kártyád...

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#23) LordX válasza Aram (#15) üzenetére


LordX
veterán

Annak a tuningolhatósága brutális?

Az én MX-em RAMját fel tudom húzni 290MHz-ig mindenféle ''artifakt'' nélkül! Ez ha jól számolom +75%!

Csak azért nem teszem, mert félek, hogy egyszer csak elpárolog, Jó az 220-on is :)

(#24) udvari válasza Aram (#21) üzenetére


udvari
tag

:))

na ja mert a te kártyád nem föstölne el egy táphibánál mi :DDD

neked jó ama gainward semmi probláma nekem nem ér annyit a + 18 e FT inkább másra költöm vagy geforce4 ra vagy nagyobb procira :DD

Szia

(#25) udvari válasza guest (#20) üzenetére


udvari
tag

akkor még tuningoljákl egy kicsit de ahogy elnézem neked annyi a max mint másnál az alap :DDD

(#26) udvari válasza Aram (#21) üzenetére


udvari
tag

ja egészen jól nézne ki az inno kártya szép fekete nyák rendezett 5 ns samsung ramokkal szép hűtőventi semmivel sem nézne ki rosszabul mint az ECS lapban ama gainward a DTK házamban :)))

(#27) Aram válasza udvari (#24) üzenetére


Aram
tag

No félre ne érts, nem akartam fikáni a cuccaidat...

No nálam SD-RAM-os sima T-Bird (no SSE), 9,5*145 MHz-en, ami 1377 Mhz. 256 MB Hyundai memória.

Felraktam a Win98-at (XP helyett) és láss csodát, a default 3DMark 2000, nem 9290 pontot hoz, hanem 10300 felett.
A Q3 pedig biztosan ennyi, mert megnéztem 98 SE alatt is, ott is ennyit ment, 70 FPS körül, Trilinear, 32 bit, 1600 x 1200.
OpenGL ugye, hát úgy látszik itt kijön a különbség a kártyák között. Igaz nekem sima Timedemo 1 és demo001 futott.

Most olvasgatok mellesleg platformösszehasonlítást, SDR és DDR RAM-os konfigok között és elég komoly, Direct3D alatt 10%-os különbség, OpenGL alatt pedig több mint 20% a különbség.

Kiváncsi lennék, hogy egy KT266A-s rendszerben, Athlon XP-vel mit menne a kártya. Szerintem bőven 11000 pont fölé menne a 3DMark 2000...


Aram

Ez a felirat 20byte!

(#28) Aram válasza udvari (#26) üzenetére


Aram
tag

Ja és a táphibát csak a garancia miatt hoztam szóba. Ha mondjuk 2 év múlva elfüstöl valamitől a grafikus kártyám, akkor kicserélik. Mert a 18000 forint többletben nem csak a k**va gzors memória és a syoftverek vannak benne, hanem a 3 éves garancia is, ami a mai számítástechnikai fejlődés tekintetében több mint sok.(pl.: nVidia fél évente hoz ki újabb grafikus motort)

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#29) guest


guest
veterán

http://www.amptron.com/html/k7s5a.html
http://www.amptron.com/html/m830xlm.html

A fenti linkeken olvasható, hogy a nevezett alaplapok bevallottan nem működnek jól együtt egy rakás grafikus kártyával (Nem csak ATi kártyákkal). Úgyhogy talán nem ilyen alaplapokkal kellene összehasonlítgatni a minőséget. (Különben olyan zöldségek jöhetnek ki, hogy egy ATi Radeon ViVo képe nem jobb, mint egy nVIDIA-é (bármelyiké), vagy egy régebbi Matrox-é...)

Egyébként nagyon meg kell nézni a monitor és az öszekötő kábel minőségét is. Ha ugyanis a lezáró impedanciák értéke helytelen, akkor véletlenül tényleg előfordulhat, hogy nem a legjobb grafikus kimenetű kártyával kapjuk a legjobb képminőséget (hanem amelyik a legszerencsésebben kompenzálja az egyéb hibákat).

prohardver vendég

(#30) guest


guest
veterán

Emberek!Milyen kártyát vennétek max 70-80e-ért?Érdemes esetleg várni?A Radeon 2-nek állítólag jók a fizikai képességei,de talán a driverek miatt eddig nem hallottam túl sok jót róluk.Mit tudtok erről?

prohardver vendég

(#31) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Azért a Leadtek kártyák is nagyon frankók 2D -ben, legalábbis a Titaniumok biztosan...

Lehet hogy van köze a Radeonnál annak, hogy kínai...
Másrészt lehet hogy épp egy rossz darabot, vagy szériát fogtál ki, mert tényleg gyanús hogy a többség világszerte a legjobbnak tartja a Matrox mellett az ATI 2D minőségét, nálad meg nem az...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32) LordX válasza guest (#30) üzenetére


LordX
veterán

Kaptak új drivert, azzal aszongyák süvít!

(#33) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez nettó 70-80 vagy nem ?
Ha nettó akkor eredeti Radeon8500 -at érdemes szerintem (jobb mint a Ti200)...
kb nettó 65000 + Áfa

Ha nem akkor meg egy Gef3Ti200 -at...
pl ABIT Ti200 DVI/TV kb 48000 + fa a DemoStudional vagy Inno3D -t...
Ha ''márkásabbat'' akarsz ilyenből akkor 55000 + fa körül vannak...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34) udvari válasza Aram (#27) üzenetére


udvari
tag

Semmi baj

Az igen nagy különbség mármint a demo001 meg a demo four :))

nekem w2k rohangál nem 98se :)))

rakd fel a quake 1,30 patch-t azt futtasd a demo four-t t.i ott már csak az fut :DD

Szia

(#35) udvari válasza Aram (#28) üzenetére


udvari
tag

Kedves Aram régen rossz mán Nked ha 2 év mulva még mindig az a videokártyád lesz a gépedbe :DD

(#36) udvari válasza guest (#29) üzenetére


udvari
tag

hm semmi baja a monitor kábelemnek meg a minősőgénke se pl bnc rgb kábelen is megnáztem !

mellesleg senki se mondta ,hogy az ATI kártyáknak jobb a 2d képminősége mint a matrox-é sose volt jobb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barátom mind a mai napig a 2d kép etalonja a matrox g200 hidd el !


De könyörgöm akinek van radeonja lefuttata már a video 2000 -et meg a specviewperfet ???

vagy csak védenétek a mundlr becsületét dumával tények helyett !

Mondom szomorú voltam és korrekten odaírtam mindent !!!

Ha radeonod van akkor vedd már a fáradságot hogy megnézed ama két benchmarkot ha meg nincs mire fel vonod kétségbe a tényeket ? :DD

amúgy

(#37) guest


guest
veterán

Hol lehet kapni Radeon8500-at?Mondjatok légyszi jó címeket!Pl.:Mistralnak egész jó árai vannak,de nem láttam az árlistájukon még all-in wonder Radeon7500-at sem, nemhogy a 8500-at.Hát hol van ilyen akkor?

prohardver vendég

(#38) Aram válasza udvari (#35) üzenetére


Aram
tag

Tudod, ez az utolsó hozzászólásom a témában, mert komolytalannak érzem a reakcióidat, de meglehet, hogy én vagyok ódivatú, de játékgépre költeni eszméletlen f**zság. Nekem TNT2-es volt eddig a gépembe és még mindig jó volt.
Lehet, hogy én vagyok hülye, de én nem veszek évente új grafikus kártyát, mert az pénzkidobás.

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#39) guest


guest
veterán

k7s5a-m van, folyamatosan bongésztem a fórumokat, h. ati 7500-ast, vagy gef2Ti-t vegyek. Az elobbi leginkább a 2d miatt ért volna + jó pár egységgel többet. De akkor eldölt a dolog, ha szarul mennek a lapban az Ati kártyeszok - vagy van vkinek 7500-as ilyen lapban?
A leadtek Ti pro kartyesznek szep a 2d-je?(a C.....com listajan lattam, a 64 megas)

prohardver vendég

(#40) guest


guest
veterán

Minthogy nálunk van üzemben G100, G200, G400 és G450 is, bizton állíthatom, hogy szó sincs arról, hogy a G200 lenne a 2D megjelenítés non-plus-ultrája. (Hogy a mai napig használjuk őket, az azért van, mert az adott feladatra megfelelnek, így nincs miért kicserélnünk őket, ami egyébként is kompatibilitási problémákat vetne fel. A Matrox kártyákkal ez rendszeresen felbukkanó probléma.)

Az újabb ATi kártyák képminősége magasabb felbontásokban és frissítési frekvenciákon egyértelműen jobb, mint a régebbi Matroxoké (természetesen). Alacsonyabb felbontásokban is jobb a fontok antialiasing szűrése. Ezért az ATi által megjelenített szövegek olvashatóbbak és jobban hasonlítanak a majdan papíron megjelenő szövegekre, miközben a Matrox képe élesebbnek tűnik (pontosabban recésebbnek). A Matrox Dual-Head-es megoldása jobban tetszik, mint az ATi HydraVision-je, de amúgy az ATi-k video megjelenítés szempontjából is jobbak. (A Matrox egyszerűen elmaradt a fejlesztésben.)

Ha valakinek a gépében egy adott kártya (bármiért is) rosszabbul működik, mint egy másik, ez ugyan egy tény, de ettől még nem az a tény, hogy a kártya rosszabb lenne mint a másik. (Legfeljebb az illető számára.)

A gyártó bevallása szerint a K7S5A-val nem csak az ATi kártyák zöme megy rosszul, hanem (a teljesség igénye nélkül) egyes Trident, S3, GE2-MX200, GE2-MX400, V5-5500, és a legtöbb TV Tuner kártya. (És egyáltalán nincs kizárva, hogy a lista ezután is bővül fog.)

Véleményem szerint itt igazából nem is inkompatibilitásról van szó, hanem arról, hogy a SiS735-ös chipset ebben az alaplapban rosszul van illesztve a procihoz (impedanciák), ezért főleg bizonyos prociknál időnként meghülyülhet az adattranszfer, ami eredményezhet: bootolási nehézséget, olvasható, de mégis rosszul megírt CD-ket, váratlan lefagyási jelenségeket, adatok megsérülését a HDD-n, memória hibákat (lásd Memtest86), stb. A hiba úgy szokott jelentkezni, hogy egy jó darabig nincs semmi hiba, de amikor megjelenik, akkor mindjárt egy jókora adag. Ha mondjuk egy file másolásánál lépett fel, a hibás adag után folytatódhat a helyes adatátvitel, aztán egyszer csak következhet megint egy hibás rész, stb.

prohardver vendég

(#41) zotyesz01


zotyesz01
tag

Nálam az ATi RadeonLE jól megy a K7S5A-ban. Persze ez azt nem vigasztalja, akinek nem megy.

(#42) udvari válasza Aram (#38) üzenetére


udvari
tag

PERSZE én sem arról vagyok híres hogy feszt cserélgetek a legsűrűbb cserém g200-ról g400-ra 3-4 hónap de csak azért mert szükség volt jobb oglre

de a g400 mjad 3 évig húzta !

ha figyeltél volna látnád hogy nem gamer vagyok :)))

(#43) udvari válasza zotyesz01 (#41) üzenetére


udvari
tag

HI zotyesz01 !

No vÉgre egy kis segítség :DD

légzszi futtasd már le a vide2000 tesztet (hwhunpage-n ott van) és nézd már meg hogy ama vonalos teszt jól fut-e ill ha van specviewperf-ed azt is

köszi !

(#44) udvari válasza guest (#40) üzenetére


udvari
tag

nem nem így van nézd meg a k7s5a topicot nem a sis hanem az amd a ludas mert a porcikat menet közben változtatta és nem csak sis chipsettel vannak ilyen gondok ők legalább elismerik és lehet rajta segíteni !

nekem nincsen semmilzen problémám még linuxban sem ! igaz az én xp 1600+ -om rev 6 !

(#45) udvari


udvari
tag

persze bárki akinek radeonja van és veszi a fáradtságot ama video2000 teszt prg-vel főleg a vonalas rész fontos ! annak is köszönom a madonion-os fiuk csinálták precíz

Köszi előre is

(#46) udvari


udvari
tag

hát nem tolanganak az eredmények sajnos úgy látom semmi baja sem volt ama radeon vivo-nak t.i. ha csak az lenne ilyen gyatra akkor 1000 cáfolat lenne de sajnos egy huncut eredmény sem érkezett pedig a letöltés 10 perc a video 2000 5 perc a másik cc 30 perc a letöltés ill a prg futás meg radeonon cc 35-45 perc :DD

(#47) guest válasza udvari (#46) üzenetére


guest
veterán

Már rájöttek, hogy fölösleges... túl fárasztó lenne ;]

prohardver vendég

(#48) udvari válasza guest (#47) üzenetére


udvari
tag

oké de akkor csak pszichésen beszélnek hogy ígyen a radeon videó minősége meg úgyan meg stb stb stb :DD

(#49) guest válasza udvari (#48) üzenetére


guest
veterán

Ne engem győzködj... Nekem elég baj lett volna, ha ati peccset kellet colna a kontersztrájkhoz letölteni... hálisten nincs ati-m! :)
Viszont tuti venni fogok egy Hercules Kyro-II ultra 3D PROPHET 4800 TV kimenetes 64MB-os kártyát! :D

prohardver vendég

(#50) udvari válasza guest (#49) üzenetére


udvari
tag

azt mondta a fáma ,hogy tvout-ban leveri mind a matroxot mind az ati-t meg a többieket is t.i olyan tuti ama chip amit rászerkesztettek :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati Radeon 7500 vs. GeForce2 Ti/Ultra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.