Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

A kérdés a következő lenne: lehet-e frissíteni az asztali dvd lejátszók firmware-ét? És ha igen akkor mekkora változások érhetőek el.

A masina egy 2002. nov-ben vásárolt Denon 900-as. Sajnos nem játsza le az mp3pro fájlokat és nem játsza le az SVCD lemezeket sem. A VCD-t simán viszi. A dvd-r lemezek is olvassa, de a +-osokat nem szereti (legalábbis mp3-mat nem volt hajlandó nyomatni róla).

Vajon egy firmware frissítés megoldaná-e bármelyik problémát?

(#2) ch.peter válasza csudri (#1) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Szia
Lehet, ha a gyártó adott ki hozzá fw frissítést.
Ha igen, akkor biztos leírta, hogy milyen változások lesznek.

(#3) csudri válasza ch.peter (#2) üzenetére


csudri
őstag

én egyenlőre nem találtam hozzá új firmware-t. :O

(#4) csudri


csudri
őstag

UP!

(#5) balkó válasza csudri (#4) üzenetére


balkó
aktív tag

Kérdezd meg a szervízt, van-e új firmware!

(#6) csudri válasza balkó (#5) üzenetére


csudri
őstag

Szerinted mennyiért frissítenek egy lejátszót?

(#7) kinnkong


kinnkong
csendes tag

Nem tul sürün jelentkeznek ezzel a problémával itt a fórumon. (vagy csak nem néztem szét eléggé???). Mindenesetre én mostanéban hallottam arról a lehetőségről, hogy a csak VCD-t játszó asztali DVD-t fel lehet javítani, SVCD-t játszon (esetleg DivX-et is?). A készülékem JVC XV 521. H avalaki tud valamit szóljon. Előre is thx.

(#8) pyrannha


pyrannha
senior tag

Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy a NileLine ND-700A-hoz létezik-e olyan firmware ami képessé teszi a lejátszót az AVI filmek lejátszására? Egyáltalán, hogy kell az asztali DVD-knél frissíteni a firmware-t?

PSN ID: VDFPO

(#9) Christoph válasza kinnkong (#7) üzenetére


Christoph
aktív tag

Ha a lejátszód gyárilag nem képes avi/mpeg4 lejátszására, akkor nincs az a firmware ami ezt megoldaná. Az mpeg4 kódolású (divx/xvid) filmek lejátszása sokkalta számolásigényesebb mint bármely mpeg2. Ezért ha gyárilag nem olyan erős dekóder/procko van benne, sosem lesz képes rá. És miért is lenne ilyen erős hardver egy eredetileg csak mpeg2 dekódolásra szánt lejátszóban???

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#10) Sianis válasza Christoph (#9) üzenetére


Sianis
addikt

Egy SONY-t sem lehet rábírni akkor DivX lejátszásra?

(#11) mr_ricsi válasza Sianis (#10) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A Sonyt főleg nem.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#12) Sianis válasza mr_ricsi (#11) üzenetére


Sianis
addikt

HOOAH! :D

(#13) dr.kiky


dr.kiky
tag

Iggen lehet!!!!!!

Legalábbis a yamada6600-t igen...:)) :)) Szerintem ha azt lehet, akkor a legtöbb márkát is lehet.... Elég sokat számít, gyorsabb és megbízhatóbb lesz.... Meg hát jobban kezeli a feliratot...

(#14) hcstuning


hcstuning
tag

''Tudomásom szerint'' (by Szalacsi :DD) a firmware nem nagyon tud olyat, hogy új formátumokat tudna lejátszani a játékos, hanem inkább magyar nyelvű OSD menü, vagy feliratok kezelése.
hcs

-=Joey=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.