Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petakpa1


petakpa1
őstag

Szóval a fenti lapba beflassheltem, egy a neten talált non official biost, hogy a lap tudja kezelni a 32Gb-nál nagyobb vinyókat is, és mellesleg rendesen kiírja a proci órejelét, ugyanis a K6-2/500 proci 83x6 beállításban üzemel benne (vagyis jól túlhúzva a szabvány 66-os fsb fölött, egyébként nem fagy, atomstabil)

Ezóta állítólag a gép még azokat a Divx-ket se játsza le szaggatásmentesen, amely azelőtt állítólag jól mentek. A gépet jelenleg már hugom használja, így én csak az tapasztalatait mondom most.

Elvileg egy olyan bios ami csak a naggyobb vinyókat támogatja, amúgy mindenben megegyezik a hivatalossal nem szabadna meglassítania a gépet! Vagy tévedek???

[Szerkesztve]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#2) intelfan válasza petakpa1 (#1) üzenetére


intelfan
aktív tag

Amikor frissítesz egy biost akkor asszem minden beállítás visszaáll alapra.

Szal nézz körül hátha valamit elfelejtettél jól beállítani a lapon.
AGP aperture size/időzítés stb.

Tényleg a K62500-nak 100MHz-es FSB-n kellene járnia nem 83-on, lehet hogy emiatt lassú.

[Szerkesztve]

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#3) op9 válasza intelfan (#2) üzenetére


op9
aktív tag

Nekem egy TX97-LE van, de nincs rajta AGP, szal vszínű azon sem lesz. A lap hivatalosan biztos nem támogatja a 100MHz-et (i430TX), és jumper rakosgatással sem sikerült megtalálni. Igaz úgy nem próbáltam, hogy vmelyik ne lenne öszekötve.

Szerintem tedd vissza a régi BIOS-t, és ha azzal se mennek normálisan azok a DivX-ek, akkor nem a BIOS hibája. Tudom, nem megoldás, de legalább megtudod, hogy a BIOS hibája, vagy sem.

Üdv.!

How Bad Do You Want It?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.