Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) abaloo


abaloo
csendes tag

Egy korábbi Venice V13 HD tulajdonosaként döntöttem a váltás mellett, mert hogy milyen jó lesz, ha a BD-ISO-kat is minden gond nélkül lejátsza valami menükkel, tekeréssel együtt.
Hát eddig nemhogy ezeket nem játsza, de kb. semmit. Az .mkv-k közül kb. 10-ből 9-cel nem boldogul, folyamatosan újraindul, lefagy. Ennyi pénzért (~46k) nem ezt vártam volna. Másoknak mi a tapasztalata?

(#2) szilardf válasza abaloo (#1) üzenetére


szilardf
tag

Pont ezt nem próbáltam HD2-n, de az legalább kezd működni a 17-dik firmware-rel...
Nem is értem, miért dobták piacra a Gallery-t, mert tulajdonképpen semmiben sem tud többet.
A SATA 3 a 2 helyett felesleges médiatárhoz, az IPOD csatlakozót meg annyian fogják használni...
Ellenben a hátul eltünt analóg kimenetek miatt bosszankodhatunk, ha esetleg valami régebbi készülékre akarnánk csatlakozni. Na meg az ára miatt is, ami a meglepően magas. Nem a tudásához képest, hanem a HD2-höz. Van ez 40-ért is, de én 34-ért vettem a wi-fi-s HD2-t, és attól nem tud igazán többet.
A benne lévő chip-ről nagyon hallgatnak, de ha az sem erősebb a HD2-ben lévőtől, akkor egy büdös petákkal sem ér többet, főleg, ha még nem is működik.

(#3) Márk


Márk
senior tag

Sziasztok!

Mi a lényegi különbség az Asus O!Play HD2 és az O!Play Gallery között?

A gallery a drágább, pedig a hátulján nincs annyi csatlakozó, mint a HD2 hátulján.

Hardverileg (médialejátszás) a két készülék ugyanazt tudja?

Köszönettel: Munkácsi Márk

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.