Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus i-panel delux ??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) aluser


aluser
tag

Vettem egy ASUS I-Panel DELUX-ot az ASUS TUSL2-C lapomhoz. Mit, és hol kell beállítanom, hogy az infra portot működésre bírjam? Az alaplap megfelelő csatlakozójára bekötöttem egy kábelt (a legszélesebbet). Csak az infra és a I-Panel kijelző működése fontos nekem. Többféle dolgot próbáltam már állítani, de nem sikerült működésre bírni az infrát. Ha sikerülne beállítanom az infra-t, akkor az a Windows hogy jelzi?

WINXP Pro Hun
TUSL2-C
1400MHz
512MB RAM

(#2) arnd


arnd
senior tag

Hi!

Hardver hozzáadás, és azt hiszem én a beépített infra eszközt választottam a kézi módban...

üdv arnd

(#3) hobizoli válasza aluser (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:(((;]?

több drón kell ;P

(#4) aluser válasza hobizoli (#3) üzenetére


aluser
tag

Miért? Hol találok rá választ?

(#5) hobizoli válasza aluser (#4) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az elobb tok ugyanezt a kerdest tetted fel itt is:

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12315[/L]

aztan mivel 13 percnyi hosszu varakozas utan nem jott valasz inkabb nyitottal neki egy meglegujabb uj topikot, am ha vegig olvastad volna azt, lehet benne van mar a valasz. Tenyleg, vegigolvastad...?

:F



hobizoli

több drón kell ;P

(#6) Ronin válasza hobizoli (#5) üzenetére


Ronin
aktív tag

Szigor. :DDD :C

(#7) aluser válasza hobizoli (#5) üzenetére


aluser
tag

Igen, végigolvastam, sőt még sok más topic címet és topicot (2 napja keresek). Végül is a honlapon találtam egy keresőt (fél perce) :) amiben át lehet kapcsolni a témákat, üzenetekre, így könnyebben megtaláltam a választ.

(#8) sirály12


sirály12
őstag

Na de hölgyeim és uraim, ne legyünk már ien szigorúak.
A legtöbben azért szeretnek ide járni, többek között én is mert itt megértőbbek az emberek mint más ien fórumon.
Ne rontsuk el a PH-t.

És ami a legfontosabb: Ő azért újonc hogy kérdezzen.

Mi is így kezdtük. És tesszük mi is ezt, ha segítségre van szükségünk.

PLÍZ.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#9) access_denied válasza sirály12 (#8) üzenetére


access_denied
senior tag

Na ja. Csak van egy kereső is, amivel esetleg rá is találhat az ember a megoldásra. De nem. Azt nem használjuk. Mert van.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus i-panel delux ??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.