Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a8n-sli ( hűtés ) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) embor_


embor_
csendes tag

SZiasztok!
csak annyit szeretnék kérdezni és mondani hogy az emlytett lapon k***a hangos a chipset hűtés vagy micsoda.... és hogy ahelyett lehet e rá tenni valami mást ill. ha lehet akkor milyet és hol tudok olyat venni :D
mindössze csak ez lenne az én problémám ... de eléggé idegesítő...
először azt gondoltam hogy a videokarim olyan hangos (Inno3d gf 6600GT - az se tul halk mondjuk) de kesobb rájottem hogy az a kis szar az alaplapon... gondoltam még arra is , hogy valahogyan lekéne szabályozni a fordulatszámát ... amit nemtom hogy meglehet e csinalni .. csakmert a cd-jén levő progi 10000-es fordulatszámot irt ki miután feltettem....vagy neha tobbet is :DD hőmérséklete meg csak hosszu használat után megy fel 30-32 fokra.. egyébként 25-27. szoval nemtom mit kéne vele csinalni....

segítségeteket kérem ! :C

ehhh ... ehhh ... mindjárt ottvagyunk.....

(#2) Gabás válasza embor_ (#1) üzenetére


Gabás
addikt

szerintem téged k*** gyorsan hazavágnak ebből a topikból :DDD , mert ennek a lapnak már van egy (és jó hosszú!). Kereső!
Ja, mellékesen, ha már keresni fogsz: már keresheted is chipset hűtőt, 10e-es fordulatszámon egy hetet se adok a kerregőnek, az enyém 8e-resen múlt ki.

(#3) nRu3 válasza embor_ (#1) üzenetére


nRu3
addikt

Tag létedre ismerhetnéd a keresőt, :F mert van 1-2topic már ahol nyugodtan megkérdezheted volna.[link][link][link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4) embor_ válasza nRu3 (#3) üzenetére


embor_
csendes tag

rendben elnézést :B

ehhh ... ehhh ... mindjárt ottvagyunk.....

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a8n-sli ( hűtés ) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.