Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Pickle Rick válasza hermanyi (#3146) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Na sikerült működésre bírni? :F

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3152) scream válasza BigBlackDog (#3150) üzenetére


scream
veterán

Örülök neki :) Akkor lehet,hogy a leírásom csak Exr3 Gen3-as lapokhoz jó ...

(#3153) Pickle Rick válasza scream (#3152) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nekem is az van de valami miatt nem működik. Nem vágom miért. Próbáltam a gyári cd-ről kiszedett dll.-el is meg letöltött legfrisebb Virtu dll-el is. Most már az MVP feltelepítése és felülírás után elszáll a program. :(

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3154) Fail3D! válasza scream (#3152) üzenetére


Fail3D!
addikt

az tok jo hogy a jobb ext4 el meg nem mukodik.. besza behu...

(#3155) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Ezzel a dll-el próbáljátok: [link]
Én amúgy már le is szedtem, elég béta állapotban van ez még szvsz.

(#3156) scream válasza Pickle Rick (#3153) üzenetére


scream
veterán

Próbáld meg először teljesen kiírtani VIrtu-t a gépedről, összes mappát amit létrehozott, összes kis filet, ilyesmi, és utána installáld.

(#3157) Pickle Rick válasza scream (#3156) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Kigyalultam mindent, registryt is, és úgy se volt jó. Majd ma még 1x nekiesek, az előbb linkelt dll-el, hátha azzal működni fog. :K

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3158) Fail3D!


Fail3D!
addikt

hat pusztuljon a virtu...:) a grren mukodik... az mvp nalam se jo ext4 lappal... pedig felraktam kimasoltam toroltem ujrafelraktam beillesztettem elidniottam nem ment ujrainditottam nem ment... nem mintha ha az a 5% novekedes eget rengeto lenne de azert orultem volna ha muxik:)

(#3159) Atesz1978 válasza kNG (#2715) üzenetére


Atesz1978
senior tag

Szia! Nekem is olyan lapom van mint a tied! A procihűtőmön 2db 12cm-es venti van ami zalman fan mate2-vel szabályzok! Ezenkívűl még 2db ventim van amit ezzel szabályzok!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#3160) salvation


salvation
aktív tag

sziasztok---olyan bajom van hogy nem tudom letölteni az uj biost 2.10 vagyis letudom csak nem tudom kicsomagolni vagy mi --mi lehet az oka --valaki? :U :B :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3161) salvation


salvation
aktív tag

amit kicsomagolt az nem lehet elinditani sajna :F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3162) salvation


salvation
aktív tag

az Asrock oldalon a Description-nál ir valamit lehet hogy azokat le kell elöbb tölteni és csak utána lehet a BIOS-t-- :B

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3163) scream válasza salvation (#3160) üzenetére


scream
veterán

Légyszíves, ha 5 percen belül még van valami mondani valód a megírt hsz-eddel kapcsolatban, akkor használd a "Szerkesztés" gombot, hogy ne floodold tele a topicot, köszönöm. :R

Hát már nem azért, de AsRock lapnál BIOS-t Windows alól (tudtommal) nem is lehet frissíteni, pendrive-ra rakod, BIOS-ba bemész, ott Instant Flash (vagy valami hasonló) és onnan rakod fel szépen.

De inkább olvass utána a dolgoknak ... :U

(#3164) balu077 válasza Pickle Rick (#3157) üzenetére


balu077
tag

Melyik bios van a lapodon?

(#3165) salvation válasza scream (#3163) üzenetére


salvation
aktív tag

ok de az 1.30-at peddig igy raktam fel igaz akkor azzal is elbajlodtam --azthiszem valahonnan máshonnan szedtem le akkor de ezt most máshol nem nagyon találom :B :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3166) salvation válasza balu077 (#3164) üzenetére


salvation
aktív tag

1.30 :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3167) balu077 válasza salvation (#3166) üzenetére


balu077
tag

Instant Flash!!!

(#3168) Pickle Rick válasza salvation (#3166) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Szerkesztés gomb! :(((

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3169) Wind-Storm válasza Pickle Rick (#3168) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Ennek mondhatod.. :DDD

(#3170) hermanyi válasza Pickle Rick (#3151) üzenetére


hermanyi
őstag

Nem nem sikerült vagyis sikerült de 28 nap és lejár és némelyik prgiba dobálja a vízjelet szóval Trial

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3171) BigBlackDog válasza hermanyi (#3170) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Régebben nekem is volt ilyen gondom, de ezzel a módszerrel nincs. Előre állítottam a dátumot és működik rendesen.
babicsbalu: Köszi még1szer! :R

[ Szerkesztve ]

(#3172) salvation válasza Wind-Storm (#3169) üzenetére


salvation
aktív tag

:DDD :R azért irtam 2x az 1.30-as biost mert elöször leirtam hogy mi a helyzet --másodszor meg azt hittem tölem kérdezik :B :R Ja és mi az az intant flash? ;]

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3173) Wind-Storm válasza salvation (#3172) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Attól még, ha 5 percen belül vagy, létezik egy szerkesztés link....

Jó, hogy nem infant flash :DDD

Az instant flash annyit takar, hogy BIOS-ban kiválaszthatod a pendrive-odra másolt BIOS verziót felflashelni, tehát így update-elheted a BIOS-t.

Így ajánlott elvégezni a frissítést, win alól nem. (bár az áramszünet itt is közbeüthet és kész a brick-elt alaplap, jó lesz brikett-nek.

[ Szerkesztve ]

(#3174) salvation válasza Wind-Storm (#3173) üzenetére


salvation
aktív tag

ok köszi --akkor szerintem marad az 1.30-as verzió --csak akkor azt tudnám hogy akkor ez hogy sikerült az 1.30-ast felrakni windows alol :B :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3175) XaraX válasza salvation (#3174) üzenetére


XaraX
addikt

A Te lapodnál már nem látszik, a régi bios-ok már nincsenek fent a gyártó oldalán, de itt láthatod.
[link]
Voltak win alól frissíthető verziók, attól függőt, melyiket töltötted le.
Egyébként semmi gond nem volt velük, többször frissítettem oda-vissza, windows alól is, pendrive-ról is, sőt sd kártyáról is kártyaolvasóval, gond nélkül ment mindig.

(#3176) salvation válasza XaraX (#3175) üzenetére


salvation
aktív tag

köszi --majd megprobálom pendriveról de ha valaki tud win alol 2.10-est vagy másikat az szoljon ;] :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#3177) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok. Szereltem délután gépemet és azt vettem most észre, hogy elment a hang a gépen. Feltekertem maxra a hangerőt és ilyen magas sipoló hangot hallok csak. Elszállt volna az alaplapi realtek chip? Vagy mi lehet a gond?

Kábeleket már csekkoltam ott nincs gond. :S

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3178) Wind-Storm válasza Pickle Rick (#3177) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Drivert nézted? hangerőszabályzót..? nincs valami letekerve? jó helyre és jól dugtad vissza a jack-et? :U

(#3179) Pickle Rick válasza Wind-Storm (#3178) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Igen. Már átrágtam magam mindenen. Bekötöttem az előlapi kivezetést is. Azzal is rossz volt, CMOS reset is megvolt, felment a legújabb driver, meg volt fent a laphoz kapott DVD-n lévő is. Semmi változás.

Simán lehet hogy én basztam tönkre valamit mert miután befejeztem a szerelést még gyorsan lemértem h mekkora hűtő férne be a házba és lehet akkor értem hozzá valahogy a chiphez és azzal haza is vágta, vagy én nemtom.

Mind1, betettem a régi SB Audigy kártyát azzal most van hangom egyelőre. Hétvégén megnézem mi is lehet a gond.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3180) Wind-Storm válasza Pickle Rick (#3179) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Működött a gép amikor csináltad ezt a hűtőméregetést?

Én még kipróbálnék egy Ubuntu linuxot bebootolva live rendszerként, vagy egy másik hdd-re friss win telepítést.

[ Szerkesztve ]

(#3181) Destructo


Destructo
aktív tag

Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy egy Asus P8H77-Vjobb lap e mint egy Asrock Z68 Pro 3-M?

pro/kontra?

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#3182) balpis válasza Destructo (#3181) üzenetére


balpis
őstag

a két chipset nehezen összevethető. Attól függ, mire kell. Más a felszereltsége is. Emellett a Z68-ban tudsz szorzót álítani a K-s prociknál. A H77-ben tudtommal nem.
Viszont a H77 modernebb, és az USB3 natív intel, nem a problémás Etron, mint ami a Z68 Pro3-on van.

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#3183) Pickle Rick válasza Wind-Storm (#3180) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Igen ment közbe a gép, siettem és nem voltam körültekintő. Úgy néz ki valamit sikerült rövidrezárni. Kipróbáltam Linux alatt is és ott se volt hang, uh. biztos hogy nem szoftveres a hiba. Hülye voltam na mind1... :(

Az SB Audigy meg egy raklap .... nincs hozzá jól működő Win7 64bit driver és 4GB ram felett nem megy a mikrofon, így nem tudom használni. Uh. végül berendeltem egy Asus Xonar DX kártyát, amire én használom arra tökéletes lesz. Tanuló pénznek meg még inkább.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3184) BigBlackDog válasza Pickle Rick (#3183) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ha garis még a lap, szvsz megpróbálhatnád visszavinni "egyszercsak elment a hang" problémával. Viszont nem 10 perces folyamat ez sem.

(#3185) Pickle Rick válasza BigBlackDog (#3184) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nagyon nincs idom most gariztatassal foglalkozni, meg egyebkent sem vagyok az ilyeneknek a hive. En okoztam a hibat uh nekem kell lenyelelnem a dolgot, nem a nagyker/kisker-nek. A hangon kivul egyebkent sincs semmi baja a lapnak sztem uh siman el leszek en vele igy is.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3186) tomy0628


tomy0628
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Asrock z68 pro3 b3 lapom és egy I3 2100 proci hozzá.
Ma üzemeltem be, és mikor bekapcsoltam nem volt kép, de a monitor és minden más egyéb elindul, ventilátor minden.A procira tettem pasztát is..
Az alaplapon van egy 8 as csatlakozó, de a tápomnak csak 4 tűs csati van, lehet hogy kell egy átalakító hozzá?
Vagy más lehet a probléma?

(#3187) hermanyi válasza tomy0628 (#3186) üzenetére


hermanyi
őstag

Elég neki a 4 es táp .
Nézd meg BIOSBAN mire van állítva a megjelenítő ,márha Biost látod .
VGA nincs a gépben?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3188) tomy0628 válasza hermanyi (#3187) üzenetére


tomy0628
aktív tag

Nem látom a biost, nincs VGA.
Elindul a gép, a monitor is csak nincs kép.
Táp nem hibás, mert a másik gépben működik.

[ Szerkesztve ]

(#3189) hermanyi válasza tomy0628 (#3188) üzenetére


hermanyi
őstag

Ha van TV-d amire rá tudod kötni próbáld ki azzal ,más ötletem nincs.
De ha a monitorod bekapcsol akkor nem értem mi lehet a gond mivel jelet ad .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3190) balpis válasza tomy0628 (#3188) üzenetére


balpis
őstag

próbálj egy bios resetet esetleg - jumperrel.

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#3191) Pickle Rick válasza tomy0628 (#3188) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Van egy hibakódot jelző kis kijelző az alaplapon. Az mit mutat mikor elindítod a gépet?

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3192) tomy0628 válasza Pickle Rick (#3191) üzenetére


tomy0628
aktív tag

Hibakód kijelző? Ezt hol találom?

(#3193) balpis válasza Pickle Rick (#3191) üzenetére


balpis
őstag

A Z68 Pro3-on én még sose láttam semmi hibakód kijelzőt... :(

Az ext3-ra gondolhattál...

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#3194) tomy0628 válasza balpis (#3193) üzenetére


tomy0628
aktív tag

Ez a bios reset jumperrel szokott segíteni?
Hogy működik pontosan?

(#3195) Pickle Rick válasza tomy0628 (#3192) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Akkor benéztem bocsi, ha az nincs akkor tedd fel a csipogót amit adtak hozzá és ha valami hiba van az jelezni fogja sípolással. Abból pedig megtudod hogy mi lehet a gond. Egyébként simán lehet h az van, hogy PCI Expressre van állítva BIOS-ban az elsődleges megjelenítő és mivel nincs bent semmi dedikált VGA, így nem ad képet bootolás során, csak akkor amikor már belépett az oprendszerbe. Megpróbálhatnál betenni valami kártyát és megnézni azon. :K

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#3196) balpis válasza tomy0628 (#3194) üzenetére


balpis
őstag

ha a PCIe VGA-ra van állítva, akkor azt visszateszi.
De egyébként ennek magától is vissza kellee állnia, érzékelnie kellene, hogy nincs benne VGA kártya...
Milyen lap ez egyébként? Új, vagy kaptad/vetted valakitől?

jumperes a reset, nézd meg a manualban, hol is van.
(12. oldalon az alaplap rajza, ot a 20-as tétel: CLRCMOS1. És a 26. oldalon az, hogy hogyan kell törölni.)

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#3197) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

2.1-es UEFI-re érdemes frissíteni 2400-as procinál? Tapasztalt valaki javulást/gyorsulást/új funkciókat vele?

(#3198) grunge válasza RockHaRD (#3101) üzenetére


grunge
addikt

Self service :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3199) RockHaRD válasza grunge (#3198) üzenetére


RockHaRD
addikt

közbe amúgy kiderült, hogy a telefon lehet a ludas... mikor rá van dugva, akkor bolondul meg a cucc, de attól függetlenül ezt nem csinálta régen, mert elég sokszor rá van dugva a gépre a teló:F

(#3200) tomy0628


tomy0628
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült beüzemelni az alaplapom Asrock Z68 pro 3 b3. Elindul képet is ad, csak kiirja hogy a windows nem tud elindulni. 2 lehetőséget ajánl fel: szokásos indítás, vagy pedig javítás. Ha rámegyek a szokásos normális indításra akkor ujraindul viszont megint kiirja ugyanezeket, ha a javításra megyek akkor pedig kiirja hogy visszaállítsa e egy régebbi módba ahol még működött.
Mivel a windows egy másik lapra lett feltéve gondolom ujrakell tenni az egészet az új lapon , vagy régin át tenni az összes adatot egy partícióra, majd az új alaplapon pedig ujra feltenni a win-t de úgy hogy csak a rendszer particióót formázni, és az adatok megmaradjanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.