Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) gyaron


gyaron
csendes tag

Nekem is ilyen lapom van, ASRock Conroe1333-DVI/H. Nem nagyon olvasgattam utánna, mielőtt megvettem. Utánna jöttek a gondok, vagyis mit mondjak, valakinek nem gond, de én szeretem használni a SDtand by s ezzel a lappal nem müködik. Egy másik topikban írtam erről bővebben, ha érdekel: http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=631779. Nem vagyok valami szaki az ilyen tuningolásos témában. Lenne egy pár kérdésem: Alapban az FSB 200on van a Biosba, a Rammom 200*2vel megy, holott a lap kell vigye 677el. Arra rájöttem, hogyha az fsbt tekerem felfele, akkor együtt nő a proci Mhzje s a Ram sebessege is. Pentium cual core E2160asom van 9*200 mhz alapbol. Hogy tudom azt megcsinalni, hogy csak a rammot noveljem. S a procit gyari hutovel meddig lehet biztonsagosan fekerni? Most 1300as fordulaton porog a ventilator, 1800 Mhzn, Cpu:32 fok, magok kulon 37 s 42. Ezt sem értettem, hogy ha a CPU maga 32 fok akkor a magok kulon hogyhogy 37 én 42? (37+42)/2 kellene legyen nem? :DDD

Na jo sok kérdés született így egyszerre, de talán valahogy összegyüjtüm az válaszokat is :D :P ;)

Áron

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.