Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Aspi driver (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) terror


terror
tag

Van egy 52 X -es LG CD-ROM om és egy Yamaha F1 -es CD íróm. Windows 98 SE alatt eddíg működött csak valamelyik barom internetes cikk tanácsára felraktam az új ASPI driver 4.71 -es verzióját .... na most azóta ha az LG 52X-es cd rom-ról írok a yamaha f1-el egy cd (másolás) Nero 5.5.10.20 -val (régen megcsinálta 2 perc alatt! (44X) ) most pedig 12-16perc kell neki!
Tudja valaki hogy miért? Volt már valakinek ilyen jelenség?

ThunderDome, TerrorDrome, HardCoreGabba, HardCoreTechno, bembelterror.de, www.rotterdamterrorcorps.com

(#2) KovacsUr válasza terror (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Gyanús... pláne, hogy a Nero elvileg saját ASPI-t használ. Lehet, hogy ebbe piszkított bele az Adaptec-féle változat. Próbáltad már újratelepíteni a Nero-t?

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#3) terror válasza KovacsUr (#2) üzenetére


terror
tag

Próbáltam de ugyanaz.... honnan lehetene megszerezni a win98 SE eredeti ASPI driver-t amit a telepítéskor felrakott asszem valami 4.41 ... szóval nem akarom ujra telepíteni a wint.

ThunderDome, TerrorDrome, HardCoreGabba, HardCoreTechno, bembelterror.de, www.rotterdamterrorcorps.com

(#4) KovacsUr válasza terror (#3) üzenetére


KovacsUr
addikt

Próbáld ki először a ForceAspi-t (ez a 4.60-ast teszi fel, ha jól tudom)...
[L]http://www.cyrus.troy.btinternet.co.uk/downloads.htm[/L]

Ezután lesz még egy tippem :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#5) terror


terror
tag

már próbáltam de ugyanaz... egyébként megnéztem pontosan egy másik gépen .... az eredeti ASPI driver a WIN 98SE -hoz 2.0.0.0 -as verziójú

ThunderDome, TerrorDrome, HardCoreGabba, HardCoreTechno, bembelterror.de, www.rotterdamterrorcorps.com

(#6) KovacsUr válasza terror (#5) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nézd meg még ezt: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12029[/L]

DMA bekapcsolva?
Feurio teszt

Most mennem kell, sok szerencsét

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#7) Peet


Peet
senior tag

DVD-t szerettem volna lerippelni avi-ba, de ASPI driverre hivetkozott az XP, mert a fájl nagyobb mint 2GB!

Milyen ASPI drivert kell leszedni, ha Toshiba DVD olvasóm van? Hogy kell feltelepíteni, vagy hova kell bemásolni?

PLS HELP!!!!!

(#8) Peet


Peet
senior tag

up

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Aspi driver (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.