Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Arx Fatalis

Hozzászólások

(#1) pabadam


pabadam
aktív tag

Tudna valaki konkrét és használható információkkal szolgálni erről a Spiele-ről? Miről szól a játék, nehézség, hangulat érdekelne. Köszi!

"...I'll never stop looking..."

(#2) ollie válasza pabadam (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez egy Dungeonben játszódó RPG. Elég tűrhető grafikával, és a hangulat is jó. Egy embert kell irányítani, álá Morrowind. A varászlatrendszer egyáltalán nem tetszik, de a fejlődésrendszer jónak tűnik. A játékidő sem fog rekordot dönteni (talán 15 óra), de mivel nagyon olcsón hozzá lehet jutni (újságmelléklet), annyit bőven megér. Szóval szerintem egy hangulatos RPG, ami egy végigjátszást bőven megér, de nem számíts NWN, Morrowind vagy Wizardry verő játékra.

***

(#3) pabadam válasza ollie (#2) üzenetére


pabadam
aktív tag

Oké, eddig tetszik. NPC-k vannak? Szörnyek milyenek?

"...I'll never stop looking..."

(#4) rog válasza pabadam (#3) üzenetére


rog
addikt

azért próbáld ki a demo-t is, mielött megveszed. szerintem baromi idegesítő a varázslás benne...

(#5) pabadam válasza rog (#4) üzenetére


pabadam
aktív tag

Mana alapú vagy memorizálni kell?

"...I'll never stop looking..."

(#6) HaaS


HaaS
addikt

Kösz, ollie:)!

v1.21 patch-et találtam, ha minden igaz, ez a legújabb... megy nagy felbontásban is szépen, határozottan élvezhető.

Aki esetleg nem ismerné, annak egy kis kedvcsináló: link. Bokszos, de az mindegy: az Arx egy patinás rpg, amivel gyakorlatilag semmi baj nincs, úgy jó, ahogy van. A kötelező darabok egyike. (Csak az Undying tetszett jobban abban az időben, de az nem klasszikus rpg, inkább hohhoh.)
A mágiahasználat különleges és zseniális, valóban a levegőbe kell rajzolni a rúnákat, a sztori, karakterfejlődés jó, és az rpg-k terén minden másik játékot ver, ha a konyhaművészetről van szó.

GypsFulvus2, jöhet ide a többi, én is újrakezdtem:D! A lávás szobában bejött a felbontásos mizéria?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#7) GypsFulvus2 válasza HaaS (#6) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát mit mondjak, nem volt itt egy óriási nyüzsgés az utóbbi években! :D Pedig ez a játék hatalmas! Már persze azoknak akik, nem grafika mániások. A varázslás szokatlan, de nagyon tettszik, dacára annak hogy nehéz. Itt tényleg meg KELL tanulni a rúnákat, ha gyors akarsz lenni. (Hardon játtszom, és a memorizálható három varázslat gyakran kevés, pl. Lich-ek ellen, ilyenkor gyorsan kell rajzolgatni a rúnákat.)
Köszi a "lépésről-lépésre" Guide-ot, ma este ki fogom próbálni. Kipróbálom majd a felbontás lejjebbvételét is; álmomban sem gondoltam volna, hogy köze lehet ahhoz, hogy nem sikerül az átugrás. (Azoknak akik ismerik a játékot: A 8. legalsó szinten akadtam el, a törpéknél, amikor a fegyverrel sebezhetetlen szörnyeteget kell csapdába csalni, és nem tudtam átugrálni a lávamező fölött)
Amúgy az 1.18 van fenn + azok a mod-ok amelyek a fehér textúrát javítják (bizonyos tárgyaké és élőlények textúrái fehérek maradnak az újabb VGA-kkal. Az 1. 21 ezek szerint támogatja a widescreent?
Almás pitét hogy kell sütni?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#8) frame>24 válasza HaaS (#6) üzenetére


frame>24
addikt

Figyelj csak, HaaS, ha tetszik ez a varázslatrendszer (rajzolós), az abszolút elvont, ugyanakkor képileg szép világok, ÉS a kihívás, akkor azonnali jelleggel próbáld ki a ===--> The Void <--=== című játékot!
Sokat elárul a nehézségéről, hogy van hozzá könnyítő PECCS, beszarás! Én el is akadtam benne, asszem 4 próba után feladtam, az utolsó játék előtt elolvastam egy guide-ot is... De nem fogom megpeccselni, egyszer tuti végignyomom rendesen, de ahhoz nyugalom kell, nem a melós hétköznapok és rövid hétvégék!
Vannak benne egészen jól megrajzolt meztelen nők is, már ezért megéri, lol.
Boss-ok elég durvák benne.

És akkor kis ízelítő!!

debut(a) tréler
másik tréler

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Ollie, ezt a játékot ki kéne próbálnod, ne tántorítson el a varázslási rendszer!

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#10) GypsFulvus2 válasza frame>24 (#8) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez nagyon érdekesnek tűnik! Köszi a linkeket, sosem hallottam még erről a játékról. Az alapján amit a Wikin találtam róla, valószínűleg egy réges-régi, méltatlanul elfeledett játék, az Omikron:The Nomad Soul újrafeldolgozása lehet, vagy legalábbis az inspirálhatta a fejlesztőket.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11) HaaS válasza GypsFulvus2 (#7) üzenetére


HaaS
addikt

Lehet, hogy lett volna nyüzsgés, csak le volt zárva a topik... most nyitotta újra ollie.

v1.18-cal nekem el sem indult!!! Valami dat baja volt... 1.21-el minden oké, van néhány extra grafikai opció, ahogy néztem, és igen, itt 1680x1050, eddig minden gond nélkül. Asszem ehhez olvastam, hogy benne van minden, ami a gyűjtői verzióban.
Azt mondtad túrtad a dobozost 800-ért, nem? Akkor valszeg az ugyanaz, ami nekem van, azzal a jó vastag magyar manuállal.

Hardon több xp-t ad?

szerk: manuálban szerintem a pite is benne van:)

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#12) GypsFulvus2 válasza HaaS (#11) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem, ez valami Gamestar-os kiadvány lehetett, csak egy vékony papírtasak, semmi manual, mindenre magamnak kellett rájönnöm. A tutorial nem épp bőbeszédű, nincs nyilacska, meg hosszas magyarázat mint a Bioware-nél, hogy "oda mennyé' ahová a nyíl mutat, és azt meg ezt csinájjad". Elmodták az alapokat aztán " innentől te vagy vazze, toljad" :)
Fehér textúrák nem jöttek elő nálad? Pl. nálam a patkányok is hófehérek voltak, amíg feltettem egy rajongói patch-et, amiben a készítő (áldassék a neve) újratextúrázta az összes hibás objektumot. Lehet, hogy ezt akkor már beletették az 1.21-be. Nem tudom, több-e az XP, mert egyből hard-on kezdtem, tudod ez mánia nálam. :) Az biztos, hogy így q.va nehéz.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13) HaaS válasza GypsFulvus2 (#12) üzenetére


HaaS
addikt

Ábszolúte semmi gond nincs, fut szépen... a textúra peccs linkjét dobd mán be!

Hang pattogott néha nálam, de az 1.21 megoldotta..

szerk: frame>24 nézem majd öregem, nézem! Nekem ha atomnehéz+kihívás, akkor Etherlords... na abba már én sem kezdenék bele csak úgy...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#14) GypsFulvus2 válasza HaaS (#13) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ezek szerint nálad is van fehér textúra? Ez a hiba elvileg csak 2005 után gyártott NVidia karikon jelenik meg. [link]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#15) HaaS válasza GypsFulvus2 (#14) üzenetére


HaaS
addikt

Semmiféle probléma nincsen, nulla, nuku. Csak gondoltam ránézek, hátha van benne valami, amitől még szebb lehet:)! Pláne, hogy ATi3850HD-m van:)! (asszem)

szerk: npc_pig.bmp :DDD!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#16) GypsFulvus2 válasza HaaS (#15) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem, akkor ez neked fölösleges, mert csak a hibásan kezelt textúrákat helyettesíti (a hibát az okozza, hogy az Nvidia felhagyott egy régi, hosszú ideje nem használt utasításkészlet támogatásával a 6xxx sorozattól kezdve, mert túl sok tranzisztort foglalt, és már nem használta senki) tehát a játék nem lesz szebb tőle.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17) HaaS válasza GypsFulvus2 (#16) üzenetére


HaaS
addikt

Aye.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#18) GypsFulvus2 válasza HaaS (#17) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Amúgy milyen Ogréról beszéltél a priviben? Nem Troll volt az (nem rémlik, hogy ogréval találkoztam volna eddig a játékban)? A születésnapos? Azt olvastam, hogy nincs olyan quest amit valamilyen módon ne lehetne befejezni. Ha kinyírsz valakit aki fontos, akkor is mindíg van valami alternatív mód. Mondjuk én először szinte mindenkivel beszélgetni próbálok, még az Akbaa-papokkal is. Torment-reflex :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#19) HaaS válasza GypsFulvus2 (#18) üzenetére


HaaS
addikt

Nem, a születésnapos trollal már én is találkoztam... ez valami nagy barlang közepén volt, már nem sok mindenre emlékszem, rég játszottam vele. A "nagy átverés" a főzőcskével persze megmaradt:)!

Meg a király... meg a.. áhh, jó lesz ez:D! Milyen karaktered van? Statok?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) GypsFulvus2 válasza HaaS (#19) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, öt percig röhögtem, amikor rájöttem hogy lehet kicsalni a trónteremből, aztán a királyi retyón ülve, fosás közben tárgyalta meg a teendőket. :DDD
Nagy barlang közepén csak a szobrász troll rémlik, bár én még nem játszottam végig az elakadás miatt. Statokat fejből nem tudok, majd este, ha hazaértem.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21) HaaS válasza GypsFulvus2 (#20) üzenetére


HaaS
addikt

Az orbitális poén, igen:D! Nekem rémlik egy másik kolosszus is... na majd.

Nemá, valamit csak tucc... mágus vagy harcos? Én a bare minimum nyolcon tartom az erőt... leámjoktározok mindent:DD! Mondjuk CC kéne 40-re... van már mithril kardod?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#22) GypsFulvus2 válasza HaaS (#21) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Harcos. Mindig is jobban szerettem a súlyosabb érveket az intelligens megoldásoknál . :D De azért használok mágiát is bőven. Mithril kard még nincs, pont annak az alapanyagáért kellett lemennem a törpékhez, ahol is mindig elhalálozok a lávában.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#23) HaaS válasza GypsFulvus2 (#22) üzenetére


HaaS
addikt

14-ig meg se állj az erővel, tán az kell a testesebb cipőkanalakhoz... én most fogok kavarni a tavernben, meg a shopban, a papíros kveszt... épp hogy csak felraktam tényleg.

Én íkúra gyúrok, STR8, INT13, DEX9, CON10 volt, ha minden igaz. A stealth miatt fáj a szívem kicsit. +1 INT azóta, hála a plafonról csüngő méretes póknak. Így az elején nem érdemes nagyon csapkolódni, pláne, hogy mágus a lelkem, viszont rádobtam három-négy téglát, azt nem szerette... meglepően gyorsan kimúlt, de óvatos voltam, az tény.

Gyűlnek a rúnák is, már van vagy öt. Ámjoktár rúlZ!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#24) GypsFulvus2 válasza HaaS (#23) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Plafonról csüngő pók? Erre nem emlékszem, csak azokra akik a folyosókon mászkálva molesztáltak. De a sípcsont is elég volt az erőemberemnek hozzájuk :) Eddig a nagy kukac volt a leglátványosabb ellenfél. Egy rúnát nem találok sehol sem, pont azt, ami a telekinézishez kellene, a többi már mind megvan.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#25) HaaS válasza GypsFulvus2 (#24) üzenetére


HaaS
addikt

Ja, egy nagyobb, sima L-es méret, biztos észrevetted, akkor léptél szintet:D! Ott volt, ahol a kicsik, felszívta magát a plafonra. Aludt éppen... az első monszta erősebb méreggel, kellemetlen (emlékeim szerint), most felkészült voltam, szal passz...

Legalul a barlang falában valami lazább szerkezetű rész, de nem tudom még lebontani, és nem emlékszem a megoldásra... meg ne mondd:D! Minden földrengés után visszacaplatok, hátha meggyöngült... most már van fölös fegyó is, majd megcsapkodom. És az összes varázslatomból ráolvasok egyet. Be kell oda mennem!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) GypsFulvus2 válasza HaaS (#25) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jaa az. Azt dögnehezen de lenyomtam. Később lesz még két u. olyan rondafejű a játékban. Az a laza rész még a kezdőpályán? Az quest-hez kötődik, de ki lehet nyitni korábban is. Ne pazarold rá a fegyót és a varázslatot. Csak annyit segítek: "Homo Habilis" :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#27) HaaS válasza GypsFulvus2 (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Haggyá jáccani:DDD!!!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) GypsFulvus2 válasza HaaS (#27) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

...és tartsz már ott, amikor Amsegár aszongya ... :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#29) HaaS válasza GypsFulvus2 (#28) üzenetére


HaaS
addikt

Ámsivár az élet lénn a bányába, ám!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#30) GypsFulvus2 válasza HaaS (#29) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, amúgy ez az egy bajom van ezzel a játékkal: kb. egy óra után klausztrofóbiám támad...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#31) HaaS válasza GypsFulvus2 (#30) üzenetére


HaaS
addikt

Homo Labilis :DDD?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#32) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Van hozzá bármi mod az évek során, amit érdemes feltenni?
(Pl. ez a balance mod, vagy tudomisén...) :DDD

(#33) HaaS válasza fiATHaLON (#32) üzenetére


HaaS
addikt

Mittudomén:D! Játszani köll vele, nem modolgatni... v1.21-es peccsről tudok, egyebet nem mondhatok.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#34) GypsFulvus2 válasza HaaS (#33) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát bakker, nekem ennyi volt. A statok amúgy: 21 13 13 12 Mondom, erőember volt a csávó. De csak volt. Én feladom. Mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt. Kimentem a széléig. Beirányoztam. Kb 20x Kipróbáltam minden felbontásban nem megy. Bekaphattyák. Én ezzel nem idegesítem magam tovább, sorry. Kár érte, hogy egy ilyen C64-es verekedős-ugrálós játék szintű ügyességi faxsággal barmolnak el egy ilyen jó játékot. :(

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#35) HaaS válasza GypsFulvus2 (#34) üzenetére


HaaS
addikt

Hehehe, akkoriban mindben volt ilyen, Wizards and Warriors dettó, az is istentelen jó játék, csak ha nem jött össze, akkor néhány helyszínt nem tudtál elhagyni:D!

Jól van, majd meglátjuk, megnézem én is, mizu ott... már lvl 2-n tudom nyomni a hetedik szintű FireWall spellt:D! Eddig két ámjoktárnál nem kellett több sehova, a kék pók is azonnal összegörnyedt:)! A másik családnak elég volt egy is:D!

szerk: majd fiATHaLON, ő szereti a kihívásokat:D! Ő biztos kitalál valamit:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#36) HaaS válasza GypsFulvus2 (#34) üzenetére


HaaS
addikt

Ja... nem volt valami levitálós vagy sebességes varázslat, esetleg ital? Úgy rémlik...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#37) HaaS


HaaS
addikt

Möghaltam, most először:)!

A goblinoktól mentettem a cuccokat a beléptetőrendszer elé, közben rám esett a portikulisz:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#38) fiATHaLON válasza HaaS (#35) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Van valami teljesíthetetlen helyszín?
Zsebmetszés!

(#39) Gothmog válasza GypsFulvus2 (#34) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Csak nem az a rész, ahol nem hat a fegyvered, hanem menekülnöd kell egy jó ideig egy veszett dög elől? (nem akarok spoilerezni, ezért ez a ködös leírás)
Mert ott én is minden egyes alkalommal szívtam a fogam, anyáztam a készítőket, és megfogadtam, hogy ha még öt ugrásból nem jön össze, akkor törlöm a játékot (majd öt próba után a következő ötre beígérve ugyanezt :D ). Aztán persze nem töröltem.

De vigasztaljon, hogy nincs még egy olyan szarházi ügyességi rész benne. Csak az.

Haas (35): Ja ja, Wizards and Warriors-ben én is belefutottam egy dead end bug-ba. Játék közepe/második harmada táján.
Na mondjuk elindítani is csak a Te segítségeddel tudtam. (Kicsit megkésve szereztem be, és XP-t nem szerette alapból. Ha jól emlékszem, játékbeli avi file-okkal volt talán gondja)

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#40) HaaS válasza fiATHaLON (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Minimum 50-es stealth kell:D! Hajrá!

GypsFulvus2: na, ennyi nyugtató szó után néhogy feladd:)

gothmog: azaz, a háttérkép miatt, elcsúsztak kicsit a kattintható részek...

Ööö... most kéne bányarészvényt vennem, mielőtt... ? Hmm... hogyisvót...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#41) GypsFulvus2 válasza Gothmog (#39) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

De, pont az! Látom benned is mély nyomot hagyott! Nem véletlenül. Kétszer futottam neki, mindkét alkalommal kb 30x próbáltam meg. Nincs kedvem tovább idegesíteni magam rajta. :((
Haas: pont az a baj, hogy a törpék szintjén tiltott minden varázslat. Különben nyilván levitálnék. Valami levitálós csít kéne.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42) HaaS


HaaS
addikt

Kis extra a manuálból, nekem is most lett érdekes:

fokhagyma: fegyver tartósságot növel
csontpor: erősíti a fegyvert
amikar kő: törhetetlenné teszi

szerk: mánemazé, de nekem nem ezt csinálja:D! Mindegy, érdemes próbálkozni!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#43) HaaS válasza GypsFulvus2 (#41) üzenetére


HaaS
addikt

Újabb ötlet: próbáltál nem nehézpáncélban ugrándozni?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#44) HaaS válasza fiATHaLON (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Ááá, már lé tudom kapcsolni a villanyt, lehet lopni, ahogy kell, mint minden normális erpégében:D! Hájdojj!

Jameg, sikerült extra erőfeszítés nélkül (spell) elvinni a goblinoktól a fenti függőfolyosón lévő rúnát! Örömhegyek!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#45) HaaS


HaaS
addikt

Első megidézett démonom egy csirke, köszönöm szépen, jó éjszakát:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#46) GypsFulvus2 válasza HaaS (#44) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hogyan? Nekem telekinézis tekercs kellett. A fokhagyma meg a többi upgrade-ról a kígyócsajtól kapott könyvből értesültem. Úgy értelmeztem, hogy ezek a lehetőségek csak az ultimate weapon esetében állnak fönn.
A "lets play Arx Fatalis" TeCső videóban a csávó elsőre, simán átugrál páncélban ott ahol én nem tudok. Valami nem stimmel itt, mert én még a tálca közelébe sem érek el az ugrás végén, lehetetlennek látszik kivitelezni. Hétvégén még egyszer megpróbálom, aztán ha nem megy akkor sajnos fájó szívvel, de uninstall.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#47) HaaS válasza GypsFulvus2 (#46) üzenetére


HaaS
addikt

Én is vacilláltam a telekinézis tekercsem meg a levitációs között, az utóbbira hajlottam, aztán lementem folyosó alá és felugorva megnéztem, megváltozik-e a kurzor. Onnan meg már időzítés kérdése volt csak:)!
Most már tudok levitálni is, ha jól emlékszem, vettem vagy három rúnát, sok az új szpell:C!

Hát én mikor ráklikkoltam a hagymára, villogott minden, ami kenhető volt... oszt kentem. Csontporral, fityfenével... mondom a várt hatás elmaradt, de elvoltam vele.

Épp a Sónit áldozom...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#48) GypsFulvus2 válasza HaaS (#47) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Csontport honnan szereztél? Én amikor az amikaar kövekkel akartam turbózni egy jobb kardot, nem tudtam. Lehet, hogy hülye hozzá a hősöm 13 intelligence-el? Nhi-Vitae kombinációt ismered? Legjobb védelem.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#49) HaaS válasza GypsFulvus2 (#48) üzenetére


HaaS
addikt

A csontpor normál csontból lesz, ugyanúgy be lehet mortározni, mint a növényeket. Szerencsére a földön heverő csontvázakból lecsatolhatóak a későbbi szakaszban is... (ugyanaz a csont, amivel a játék legelején hadonásztál)
Nemtom, max. Object Knowledge limitje lehet, közvetlen INT ráhatás nem hiszem, hogy van, inkább a skill, ha mégis. ObjKno az lehetséges, fegyver mérgezésénél azzal számít, az biztos.

Én nem olvasok utána sehol, előjön, ami előjön... már mindenhol rejtett ajtókat látok, 50 fölé tornásztam az intuíciót... zárnyitásban fos vagyok, zavar is rendesen, majd a köv. szintlépésnél ráfekszek.
fiATHaLONnak úgyis az lesz az első, hogy kinyit és szétszed, felszed és elad mindent, ami mozdítható:DDD!

Nagy megkönnyebbülés volt a hátizsák, már idegesített, hogy nem tudok mindent magammal vinni, amit akarok... addig meg van egy jó kis hely a barlangrendszerben, három van négy hordóval, fölötte tábortűzzel (sütögetni), elfér minden, ajánlom erősen. Pont két átjáró között van középen.

Csúnyán bejött a tőzsdézés is:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#50) GypsFulvus2 válasza HaaS (#49) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Lesz majd még egy hátizsák, ne hagyd ki. Tőzsdézés??

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Arx Fatalis
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.