Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Korrekt teszt :R
Sajnálatos, hogy a Nitrado exkluzivitás téma nem kapott nagyobb port a cikkben pedig megérné. Mivel a Snail rendesen szembe köpte a játékosait ezzel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Unreal 5-ös motor lett mégis mit vártak ezek?,hogy majd krumlin is elfog futni XDXDXD

(#3) Micsurin válasza Heroes fan (#2) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem krumplin volt az tesztelve csak ismét kiadtak egy full spagetti kódos vackot Wild cardék.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) BrillBirdy válasza Micsurin (#1) üzenetére


BrillBirdy
HÁZIGAZDA

Köszi köszi :)
Azért remélem, még később ez az exkluzivitás megváltozik, és akkor egy gonddal kevesebb :D (mondjuk akkor is marad még bőven...)

(#5) BrillBirdy válasza Heroes fan (#2) üzenetére


BrillBirdy
HÁZIGAZDA

Én személy szerint nem elvárásokkal álltam neki a játéknak, hiszen nem ismertem, csak belerángattak :)

De valahol megértem, hogy akik több ezer órát öltek a korábbi verzióba, kicsit sérelmezik, hogy sehogy, vagy csak nagyon kompromisszumosan működik az új verzió.

Persze, fejleszteni kell a gépeket, ha az újdonságokkal szeretnénk játszani, viszont tisztán látszik, hogy optimalizálni még bőven lenne mit az ASA esetében.

(#6) Chapel


Chapel
addikt

NEm telejsen tiszta, open world és a dinók (nem mind) a veszély, tőlek upgrade,vagy emberekkel is harcolunk?
RPG vagy inkább egy egyszerűsített fejlődési rendszer?
Nekem már elegem van, a természetet akarm és végre szépen kidolgozva, nem elnagyolva, jó fizika, eró egy RDR2 csak dinó korban kb.

Az én játékom vagy sem? :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) Heroes fan válasza BrillBirdy (#5) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az optimalizáció is arra vonatkozik csak ami odavan írva, de a minimumot felesleges nézni mert szart se ér.

(#8) Croissant válasza Chapel (#6) üzenetére


Croissant
aktív tag

Nem a te játékod.

(#9) Rossi


Rossi
addikt

Karakterkreálás.

Ez jó nyelvtörőnek is. :)

A mindenki (más) által használt karaktergenerálás miért nem tetszett? :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#10) Chapel válasza Croissant (#8) üzenetére


Chapel
addikt

Kösz!

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) Dante005


Dante005
újonc

rx 6600xt, r7 2700x, 16GBB DDR4 RAM valakinek van hasonlo?
Azzal, hogy megy?

Üdv: Máté

(#12) Gabesz201


Gabesz201
csendes tag

Ha van lehetőség, akkor ajánlott a Geforce Now. Steam áruházzal összekapcsolva és egy stabil nettel megtámogatva már élhető alternatíva.
Jelen pillanatban a legnagyobb csomaggal (83.000 ft / év, RTX4080 rig) WQHD felbontásban epic beállításokkal tök jól fut. Igen, futhatna jobban is, de azok az akadások amik így benne vannak, azok akkor is benne lennének ha világ összes ramja a gépemben lenne, mert nem túl jól optimalizált, ahogy a cikkben is meg lett fogalmazva.

A szerverekkel kapcsolatban csak annyit, hogy ha jól tudom akkor a Nitrado-s exkluzivitás megszűnt, miután egy komolyabb petíciót beadtak a játékosok.
A facen is több nem offi ASA szervert hirdető postot látok, emellett én is egy hazai üzemeltetési unofficial szerveren játszok sokadmagammal. (ha félértettem valamit a szerverekkel kapcsolatban, akkor sorry)

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Gyönyörű a video alapján, csak kár hogy a szokásos gyilkoláson, pusztításon van a középpontban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) Gabesz201 válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


Gabesz201
csendes tag

Őőő ne haragudj, de ez így egyszerűen nem igaz.
PvP-n nyilván.
De PvE-n ha nem akarsz nem kell leölnöd egy dinót sem..
Ha pl csak építkeznél, száz órákat el lehet tölteni vele..

(#15) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Értem én, hogy Unreal Engine 5, de azért ez a gépigény mégiscsak túlzás...

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#16) BrillBirdy válasza Gabesz201 (#12) üzenetére


BrillBirdy
HÁZIGAZDA

A teszt időtartama alatt még Nitrado exkluzivitás volt, nekünk még azon fut a szerver, de örülök, hogy ez már megváltozott, így a következő kiegészítőre már nagyobb lesz akkor a választék :)

(#17) BrillBirdy válasza Gabesz201 (#14) üzenetére


BrillBirdy
HÁZIGAZDA

Azért pacifista hozzáállás mellett sem árt néha némi húsért vadászni, de valóban játszható a játék minimális gyilkolászás mellett is :)

Én pl PVP módot nem is próbáltam, viszont PVE rendszeren belül is azért kellett tisztességesen írtani az élővilágot, például szintezéskor, kajáért, meg artifactokért.

Mondjuk építkezéshez pont nem kell :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.