Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bagoly


Bagoly
senior tag

Parci: Tudom, hogy sok mindent el kell tűrni a ''nagy testvértől'', meg egy nonprofit sitenak is szüksége van bevételekre a működéshez, de ez a híreknél rögtön ugrik a nagy reklám az arcomba dolog már sok nekem. Azt sem tudom, hogy ez valami újkeletű dolog-e, vagy eddig is volt. Én most vettem észre. Őszintén szólva persze csak kis pont vagyok az olvasók táborában, de nekem ilyen áron nem kellenek a hírek :(((

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#2) Satan-Claus válasza Bagoly (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ha olyan nagyon zavar akkor dobj fel egy firewall-t, és kapcsold be a ''banner kill'' funkciót! Így nem kell feleslegesen hőbörögni a bevillanó reklámok miatt...:)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) dON't hAcK! válasza Bagoly (#1) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Azt hittem, hogy kép a cikkhez, nem is figyeltem, hogy mi van rajta. Ez szomorú, de minden népszerű oldal előbb-utóbb eléri ezt az állapotot. Sajnos a PROHARDVER! sem kivétel. :(
Valószínüleg már a fórum sem lesz sokáig reklám-mentes.

dON't hAcK élt, ...

(#4) rog


rog
addikt

na de milyen kep?
en nem talalom. :(

(#5) dON't hAcK! válasza Bagoly (#1) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Viszont egyelőre hardware-eket reklámoz, nem pedig tampont. :)

dON't hAcK élt, ...

(#6) dON't hAcK! válasza rog (#4) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Az ECS hírt nézd meg! (MSI reklám)

dON't hAcK élt, ...

(#7) casenoid válasza Bagoly (#1) üzenetére


casenoid
tag

tulajdonképp jogos véleményt formálsz.
EU-ba ha belépünk, az utcán egymás nyakába logó buta reklámplakátokat szépen leszedhetik, mert bizonyos mennyiségnél többet nem lehet elhelyezni.
Vannak olyan szakaszai BP-nek, ahol a reklámoktól a tájat nem lehet abszolút látni.
Én itt MSI reklámot láttam csak. Szerintem egy hardver újságnál, hardver hírdetés elmegy. Ha majd tampax, meg leveszem a bugyim reklám jelenik meg, akkor kiakadok.

A kérdés, hol és meddig húzható a határ, mi szerepelhet reklámként itt, s áll-e szándékában ezt előre rögzíteni valakinek a PH-tól? Talán így fogható meg a probléma.

(#8) rog válasza rog (#4) üzenetére


rog
addikt

ja megvan :)
de ezeltt meg az egesz kepernyo tetejet betolto reklam volt, ez azert jobb nem?

(#9) Bagoly válasza rog (#4) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nézz meg egy hírt! Válaszd ki a szemeddel a monitoron látható legnagyobb objektumot, na az a reklám.:(

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#10) casenoid


casenoid
tag

legyen MSI játék!
akkor én elviselem a reklámot. Pár hétig :DD

(#11) rog válasza Bagoly (#9) üzenetére


rog
addikt

mondom eddig is volt, csak eddig minden oldal tetejen, most meg mar csak a hireknel.
ez pozitiv valtozas szerintem

(#12) gergoke válasza Bagoly (#1) üzenetére

Ez van... :)
Nekem sem teccik de tudom hogy mennyi munka van ebben az egészben és elviselem, tedd te is ezt sztem... :)

(#13) 9CS válasza Bagoly (#9) üzenetére


9CS
senior tag

Ez nem is olyan durva, előszőr rá sem, jöttem, mert nem érdekelt a kép (olvastam). Szerintem igen szerény ahoz képest, sőtt jobb mint a teljes képernyős külön ablak az arcomba.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#14) Bagoly válasza casenoid (#7) üzenetére


Bagoly
senior tag

''De legalább hardver reklám''.......
''Szerintem egy hardver újságnál, hardver hírdetés elmegy.''....
Aztán nehogy elmenjen majd az is, ha az MSI-nek mondjuk nem írjuk le a hibáit, mert nálunk hirdet......(persze mindenki ismeri a hibákat, stb frázisokkal nyugtatgatjuk a lelkiismeretünket)........
Persze ez durva példa, de akkor is ennyit mondanátok?
Ez még elmegy..........
Csak meddig megy el még?

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#15) Bagoly válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nem ''hőbörögni'' szerettem volna. Sajnálom, ha félreértettél....

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#16) rog válasza Bagoly (#14) üzenetére


rog
addikt

meg tavasszal volt egy nyomtatoteszt. es ra 2 nappal megjelent egy oriasi banner amin az adott nyomtato forgalmazoja hirdette magat.
akkor en is feszegettem ezt a temat, de vegulis az tortent ott, hogy leteszteltek a nyomit, es a forgalmazonak, ha mar epp ott jartak, eladtak egy reklamfeluletet.

ebbol aztan lehet osszeeskuves-elmeletet gyartani, meg elhinni szoszerinte a sracok verziojat.
de en azt mondom neked, ha az az ara, hogy itt olvashatsz egy via kt800-as tesztet, hogy az abit reklamjat ''kell'' nezegetned kozben. az o biznisz.
(foleg annak a szemetnek aki tesztelheti ezeket az ujdonsagokat folyton :) )

(#17) Satan-Claus válasza Bagoly (#15) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ott volt a végén egy :)! Talán kicsit nyers voltam, de nem jutott eszembe jobb szó.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#18) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Ha a PROHARDVER! pént lát ebből, akkor akár örülhetnénk is, nem?

dON't hAcK élt, ...

(#19) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Viszont sajnálom, hogy a házigazdák kivárásra játszanak, és nem vesznek részt a topikban. :(

dON't hAcK élt, ...

(#20) Bagoly válasza rog (#16) üzenetére


Bagoly
senior tag

Hát nem tudom. Nekem sose ette a gyomrom ezeket a szélesvigyorú, eladoknekedvalamit, ott csillog-villog az ablakban dolgokat. Legyenek reklámok, de különítsük el a ''tartalomtól''. Ezzel, hogy a cikkek, hírek sorai közé helyezzük őket, csak magát az írást degradáljuk le. Mintha a cikk csak arra lenne jó, hogy kitöltse az üres helyet két reklám között. Persze, tisztában vagyok vele, hogy most ott vannak a reklámok, ahol a legtöbbet érik (szemmagasság, közép), de talán az még beleférne, hogy jobbra, balra, le vagy föl pakoljuk őket, nem?
Úgy érzem magam, mint akit valami sz@r selyemcukorral próbálnak egy boltba becsábítani a plazaban, hogy végre vegyek valamit. Ez az egész olyan alpári, harsány, öncélú.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#21) rog válasza Bagoly (#20) üzenetére


rog
addikt

igen. igy is fel lehet fogni..
de vajon megeri-e?

(#22) Bagoly válasza rog (#21) üzenetére


Bagoly
senior tag

Vajon megéri-e vállalni a véleményed, ha százan skandálják: ÉLJEN?

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#23) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Az első reakcióm az lenne, hogy ''+!''+'%''+!/%!''=/%!+=/%+=+!

Egyike az első fizetett hirdetéseinknek, és rögtön nekiállnak emberkék nyavalyogni, hogy akkor ők inkább nem nézik a PROHARDVER!-t, meg adkillereket tesznek föl?! KÖSZÖNJÜK! Végül is pontosan azért dolgoztunk két és fél évig kvázi ingyen, hogy most mindenki belénkrúgjon, amikor pár bannert fel merünk tenni.

Srácok, lehetnétek megértőbbek! Tudjátok mibe kerül a szerkesztőség fenntartása? A napi hírek fizetése? A szerver és az oldal üzemeltetése? Éveken keresztül veszteségesek voltunk, picit, picit, picit legyetek már toleránsabbak! Szeretném, ha együtt tudnánk örülni annak, hogy végre elindul a PROHARDVER! szekere, és nem kell bezárni az egész oldalt. Nem amatőr oldal már, nem hobbiszinten megy és nem ''hobbi-energiákat'' emészt fel. Muszáj pénzhez jutnunk, vagy megszűnünk.

Nota bene: pont a profivá alakulásunk kapcsán vesznek komolyabban a külföldi cégek is, és kapunk infókat és termékeket első kézből. Ez fontos, így lehetünk egyedül igazi hardver oldal, aki friss és saját infókkal, tesztekkel tud utat mutatni.

Az objektivitásunk pedig ne féltsétek, hirdetni fog az ECS, a Gigabyte meg még nagyon sok másik cég, a cikkektől ez tök független. Két és fél éve képviselünk egy stílust, nem most fog megváltozni.

Srácok, tényleg inkább örüljünk együtt az egésznek, ahhoz, hogy napi 20 hírt és heti 3 cikket kinyomjunk :), kell még zseton. Ígérem, hogy öncélúan nem lesz kint ilyen banner, ha ilyet láttok, az azt jelenti, hogy az nekünk jó. Az pedig nektek is jó, mert az oldalra fordítjuk (meg Parci bácsi bahamai üdülésére, stb... :D... na jó, ez csak vicc és álom...).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24) Satan-Claus válasza dON't hAcK! (#19) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Talán csak nem érnek rá délután 3-kor minden topic-ot végigolvasni. Légy belátóbb!

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#25) Den válasza dON't hAcK! (#19) üzenetére


Den
veterán

Nem játszom kivárásra csak tápoltam éppen. (magam, nem a gépem :) )

www.simson4t.hu

(#26) rog válasza Bagoly (#22) üzenetére


rog
addikt

:)
ez tenyleg jol hangzik..
de hogyis jon ide?

(#27) dON't hAcK! válasza Satan-Claus (#24) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Belátó vagyok... belátok a kulisszák mögé. :D Egyébként visszavonom, vegyük semmisnek a hozzászólást, rendben?

dON't hAcK élt, ...

(#28) Parci válasza Bagoly (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Azt lássátok, hogy nincs köztes állapot. Vagy vannak bannerek, és vannak hírek, vagy nincsenek bannerek, és nincsenek hírek. Eddigi munkák (és eztán következő munkáink) mind befektetés volt, hogy az oldalt kiemeljük a porból, nagy, korrekt, olvasmányos, jó hangulatú hardver oldalt csináljunk belőle. Talán most először van rá reális esélyünk, hogy sikerüljön.

Ha semmi pénzt nem hozna az egész, reális lenne elvárni tőlünk, hogy nem sokkal a családalapítás előtt full-time ezt csináljuk, ingyen? Te csinálnád? Szereted olvasni a PROHARDVER!-t?

Fiúk-lányok, tartozunk nektek annyival, hogy akkor is csináljuk, amikor ráfizetés az egész (lásd elmúlt 2.5 év), ti pedig annyival, hogy hagyjátok élni az egészet, és akkor is szeretitek, amikor épp nyereséges.

Kimentünk a CeBIT-re saját pénzünkön. MINDENT a saját pénzünkön csináltunk eddig. Egyre kevésbé van életünk az oldalon kívül, némi kompenzáció azért jogos, nem?

Kérek mindenkit, hogy legyen higgadt és reális, és úgy tegyen javaslatokat. Az, hogy ''ne legyenek reklámok'' nyilván nem alternatíva, de az, hogy ne legyen full képernyős tampon reklám már az.

Nota bene: mostantól jó eséllyel folyamatosan lesznek reklámok, jövő hétfőn fölülre is jön egy banner, és általában, egyre több cég fog hirdetni. ÉS EZ JÓ. Vagy meghalunk, de ne má'... :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) dON't hAcK! válasza Den (#25) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

OFF
Tudom, hogy pókereztél! :D
ON

dON't hAcK élt, ...

(#30) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ami ellen lehet védekezni, azon minek problémázni? Cirka 2 éve már hogy használom az Internet Security-t, azóta se reklámot, se előugró ablakot nem láttam. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31) dON't hAcK! válasza Parci (#28) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Mit számolnak a reklámozók: az oldal letöltését vagy a reklám letöltését?

dON't hAcK élt, ...

(#32) Satan-Claus válasza Parci (#23) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Adkillert már nagyon régóta használok, és természetesen nem a PH-n levő reklámok miatt, hanem egyéb praktikus okokból. Ugyanakkor nem fogom kikapcsolni azért, hogy nehogy lemaradjak itt egy friss banner-ről. Én úgy gondolom, hogy máshogy járulok hozzá a lap minőségéhez, nevezetesen segítek a tudásommal mások problémáinak megoldásában. Ez ugyan pénzt nem hoz, de ha az emberek azt mondják a barátaiknak, hogy itt segítettek megoldani az infós gondjaikat - és azok is ide járnak -, akkor ez növeli az oldal népszerűségét. Ami ugye közvetve növeli a hírdetési kedvet...

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#33) Bagoly válasza Parci (#23) üzenetére


Bagoly
senior tag

Senki nem vet a szemetekre semmit. Nem nyavajogtam azt hiszem, csak sajnálatomat fejeztem ki. Sok energiátok, sok pénzetek van az oldalban, megértem. Csak annyit nem értek, mint ahogy más oldalaknál sem, hogy miért nem lehet a reklámozást kultúrált formában tenni. Ha belépsz egy boltba és valaki odaszalad hozzád, hogy ''ez nagyon jó vedd meg'' és le sem száll rólad amíg ki nem lépsz, nos te vásárolnál így? Miért gondolják a reklámozók, hogy az a legjobb reklám, ha még a wc-n sem hagynak nyugton az ostoba termékeikkel? Nem elegánabb, emberibb egy jól látható, de nem központi helyre elhelyezett reklám. Ahol nem érzed, hogy ''te, ezeknek nagyon el kéne adniuk valamit, ha már így erőltetik''. Én csak ezt szerettem volna leírni: szerintem igenis ordenálé dolog e hír, vagy cikk közepét egy reklámmal szétszakítani és aki ilyen eszközökkel reklámoztat, arról is elég sokat elárul ez. Az emberekből már kihalt az ízlés. Nem hiszem el, hogy normális izléssel megáldott (megvert) emberkéket ez ne zavarna.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#34) Parci válasza dON't hAcK! (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Természetesen a reklám letöltését... (azon belül pedig a klikkelések számát, ami a legfontosabb).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) dON't hAcK! válasza Parci (#34) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

F5, F5, F5, F5...! :)

dON't hAcK élt, ...

(#36) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Agyzuzo, Satan-Claus: ezt ne reklámozzátok, OK? Mert igenis nem fair velünk szemben, és ami még fontosabb, nem szükséges, hogy mindenkit erre buzdítsatok. Ha a boltban vásárolsz, ott sem a legkellemesebb a pénztárnál való fizetés rész, de ugye az emberek nagyrésze azért mégsem csapja a cuccot a hóna alá és rohan ki a boltból?

A hírek közé ékelt banner szerintem még mindig jobb, mint a layer-es, popup-os bannerek, nem érzem azt, hogy annyira durva lenne. De, ha azt látják a hirdetők, hogy a jobb hasábba és egyéb stanard helyekre rakott bannereket szépen nézik és klikkelgetik, nem lesz ilyen. Ha minden banner a totális érdektelenségbe fullad, de a hírek közepén picit jobban teljesít a reklám, mindenki ott akar majd hirdetni.

Le sem merem már írni, hogy akár kíváncsiak, de minimum segítőkészek is lehetnétek a reklámokkal kapcsolatban, és klikkelgessétek meg őket. Akit zavar a hírekben lévő box, klikkeljen a szélső(k)re, ezzel is növeli a hírben lévő verzió kihalásának esélyét (az egész banneresdi ugyanis nem rajtunk, hanem a hirdetőkön múlik... ha aszongyák, hogy 200e Ft, ha középre megy, vagy semmi, akkor mit mondhatnánk? De, nem mondják ezt, ha látják, hogy nekik sem éri meg középen hirdetni).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#37) rog


rog
addikt

engem nem zavar, biztos mert nincs izlesem vagy valami ilyesmi gond lehet.
ja nem! felszines vagyok. ezaz!
:)

(#38) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Lesz úgy is még nyereményjáték, és kőkeményen meg fogom kérdezni, hogy az egyes reklámok milyen URL-re mutattak :D. Így aki most nem figyel és klikkel, kimarad... :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#39) Satan-Claus válasza Parci (#36) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Pedig én szeretnélek megkérni, hogy igenis kérj meg mindenkit!

Egészen más csengése van a dolognak akkor, ha azt mondod, hogy: - Légyszíves kattintsatok a megjelenő hirdetésekre, még ha nem is érdekel benneteket a konkrét termék, mert ezzel segítetek a PH felvirágoztatásában.

Így senki nem fog panaszkodni a random bevágott képek és hírdetések miatt, mivel így mindenki tudja majd miről van szó. Meg aztán az sem mindegy, hogy kérik az ember, vagy elé rakják eszi, nem eszi.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#40) dON't hAcK! válasza Satan-Claus (#39) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Én végigkattingattam az összeset. A DTK nem működött.

dON't hAcK élt, ...

(#41) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

részemről aztán teljesen mind1, hogy egy reklám van ott, vagy egy még nagyobb kép, ami az adott termékről szól. teljesen mind1. biztos vmi olyasmi bajom lehet, mint rog-nek :) )
egyébként a reklám és felér egy hírrel, csak az adott termék bemutatóját máshol lehet olvasni.

(#42) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

esetleg annyit nem lehet, hogy a reklám új ablakban nyíljon meg?

(#43) Parci válasza Satan-Claus (#39) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

OK :).

Emberkék! A mostantól megjelenő hirdetések a PROHARDVER!-en így vagy úgy, de az oldal jövőjét, a jövőbeli fejlesztések ütemét, a tartalom mennyiségét és minőségét egyaránt pozitívan befolyásolják! Szeretnék megkérni mindenkit, hogy maximális nyitottsággal szemlélje a reklámokat, és hacsak nem ellenkezik elveivel, klikkelje is meg őket, ezzek is segítve oldalunk.

A nyereményjátékokban alkalmazott pozitív diszkriminációtól kezdve a fórumbeli minősítések látványos és amúgy indokolatlan javulásán át számos előnnyel jár a bannerek szeretete... :DDD:P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44) Parci válasza Ahhoj (#42) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Azt tippelném, hogy ezt többet utálnák, mint a mostanit (ez az a bizonyos popup, lásd Index, Origo).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45) Ahhoj válasza Parci (#43) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

:))
Ha jól értem, akkor:
több bannerre klikkelünk>több hír/cikk lesz & több nyereményjáték lesz, igez?
hehe, akkor tehetnétek jóval több bannert is :D

(#46) Ahhoj válasza Parci (#44) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

ööö, a popup nem az, amikor automatikusan nyílik meg új ablakban?
én arra gondoltam, hogy ha klikkelek, akkor nyíljon meg új ablakban. vagy ha ez így nem járja, és meg lehet oldani, akkor aki be van jelentkezve, az állíthassa, hogy új, vagy nem új ablakban nyílik meg. szerintem.

(#47) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Mi hiányzik a kicsillagozott részről?
Segítségül annyit: a bal oldali bannerek rejtik a megfejtést! :)
Na, ki a leggyorsabb, legszebb, legokosabb, legügyesebb? :)

A megbízható és költségkímélő alaplapok között az ********* alaplapja vitathatatlanul sikeresen mutatkozott be a magyar piacon.

dON't hAcK élt, ...

(#48) Bagoly


Bagoly
senior tag

Akkor aláírásomban is jelzem a hirdetők felé az Ars Poeticam.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#49) Sidaries


Sidaries
őstag

lolvastam a hozzástólások zömét és amondó vagyok, hogy néhány reklámba nem halunk bele. Én már klikkeltem is rá. Önszántamból, mert érdekelt. Csak pop-up ne legyen, a többi jöhet. Főleg, ha hardver.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#50) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

No, nem átesni a ló túlsó oldalára! Elég gyanús, ha egy helyről 20x megklikkelnek egy bannert, és értelme sincs. Annyit mondtam csak, hogy legyetek nyitottak a reklámokra, akár nézzétek is meg őket, mit akarnak rád sózni, stb.

Ha mindenki megnyomja a maga egy szem klikkjét, már rendben vagyunk. Úgy is az általános hozzáállás számít, nem az egyes szélsőségek :). A szélsőség csak annyiban markáns, hogy alakítja az átlagot. És én azt kértem, hogy ha már alakít, inkább pozitív, mint negatív irányba...

Más: mik azok a bannerek, amiket SOHA nem akarnátok itt látni (REÁLISAN gondolkodva, persze)? Mert beleszólásotok természetesen van, a lényeg egy mindenkinek elfogadható állapot, nem az erőszak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.