Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) greenface


greenface
aktív tag

Szerintem nem kellene fölháborodni a reklámokon. Fel kéne már fogni, hogy ha nincs reklám, akkor nincs - legalábbis hosszabb távon - PROHARDVER sem.
Vagy jobban szeretnétek egy havidíjas, jelszavas oldalt...? Mert ez a másik alternatíva.

A helyzet ua., mint a TV adóknál. Engem is felbosszant néha egy pillanatra, amikor nézek egy jó műsort (ami ugye igen ritka...), késő este ráadásul, és másnap korán kelek, oszt' benyomnak 10 perc reklámot. De mindig eszembe jut: HA NINCS REKLÁM, MŰSOR SINCS!!!

Semmi sincsen ingyér'... Én sem ingyér' dolgozom, és mástól sem várom el ezt.

A PROHARDVER-t nagyon szeretem, az egyik kedvenc oldalam, remélem sokáig megmarad, és ha ehhez el kell viselni egy-két reklámképet, engem baromira nem zavar...! Sőt, felőlem tamponos is lehet, nem érdekel, nem olvasom el/nézek rá/kattintok rá, és kész.

(Sőt, ha netán - amit nem tartok túl valószínűnek - milliárdos vagyonra tennének szert Parciék a reklámbevételekből, az sem zavarna egyáltalán, amennyiben tisztességes, törvényes eszközökkel teszik ezt. Én is azt tenném, ha tehetném!)

Más: egy ilyen 'táprobbantgatós' cikk engem is nagyon érdekelne! Kíváncs lennék, hogyan állják a sarat a Mo.-i gépek 90%-ában működő Acorpok, vargányák, stb. Meg hogy valóban megéri-e pl. Codegen helyett 5X annyiért Enermaxot venni...


Hajrá PROHARDVER!!!!

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#102) Manta válasza tomika (#94) üzenetére


Manta
tag

Ezek az MSI reklámok full korrektek.

Ja, csak ha érdekel a reklám után a termék, akkor ha rákattintok, ne egy számomra semmitmondó oldal jöjjön elő, ahonnan nincs tovább, még a gyártó oldalára sincs közvetlen kapcsolat, nem hogy a termékkel.

(#103) mozso válasza Parci (#100) üzenetére


mozso
senior tag

Tivi'seXtremE 1999 jan 1-2000 tanulopenz, volt nemi hw+sw is
www.forma1.net + www.f1racing.net 2000-2002 ez mar sajna tortenelem,

tobbi mailben, ha erdekel

(#104) Bagoly


Bagoly
senior tag

Most túl a reklámokon (hiszen itt, mintha rajtam kívül mindenki imádna reklámokat bámulni...). Szóval nem tudom. Amikor elsőnek láttam a Plusabit-ot még csak rá-rá nézegettem, aztán a RIO igazi rajongóvá tett. Miért? Jópofa emberek, jópofán, olyan kelet-európaian röghöz kötött, de fejleszteni vágyó szemmel tesztelgettek mindenféle cuccot. Maga az oldal süt a lelkesedéstől. Szép tiszta vonalak, semmi cicoma. Szinte menekültem a többi reklámtól agyonzsúfolt hardver-siteról. A net egy csendes, titkos szigete: nekem ez volt a RIO. Aztán jött a ''fejlődés'', mint valami buldózer és lesöpör róla lassan mindent ami akorriban megfogott. Itt vagyunk a popup reklámok határán (lassan azok is jönnek majd..). Most mit mondjak. Persze vagyok-leszek, amíg bírom. Mondhatjátok, hogy ingyen élvezem mások munkáját. De én akkor is azt mondom, ahol a PH most van, oda az olvasói emelték. Ugyanazok az olvasók akik lassan reklám-kattingató rutinokká degradálódnak. Nézzetek bolondnak, de nekem az az amatőr site volt a magyar anandtech. Nem várhatok el persze senkitől semmit. Nem is szeretnék. Nektek talán ez az utatok. Nekem viszont csak egy szó jut erről eszembe: Prostitúció.

Lehet, hogy csak fáradt vagyok. Ne haragudjatok rám! Nem akarok én bántani senkit, csak csendben eltemetni valamit, ami szép volt.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#105) detri


detri
aktív tag

Számomra nagyon érdekesek egyes reakcióik ebben a fórumban. Mikor ma megláttam az egyik hír közepén a hírhedt MSI reklámot azonnal elmosolyodtam, hogy na végre van reklámbevétel, kifejezetten örültem neki.
Ha tényleg csak hw, vagy ahhoz szorosan kapcsolódó reklámok lesznek, nekem azzal semmi bajom sincs, sőt: egyrészt örülni fogok, ha ez valóban segíti a rio fejlődését, másrészt én speciel ritka állatfaj vagyok, szivesen kattintok reklámra egy olyan oldalon, amit szeretek. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy ezzel kicsit segítem a hazai internet fejlődését. Pl mindig a netpinceren rendelek kaját, eszembe sem jut a telefon, ha nincs netem inkább lemegyek zsömlét venni a közértbe, vagy éhezem. :)

De öszintén szólva bagoly utolsó üzenete elgondolkodtatott. Nagyon régóta, nagyon szeretem a P.A.-t/RIO-t/PHt, de nem a semmiképpen nem a hírek, nem a cikkek, hanem az oldal hangulata miatt. Nehogy elvesszen a veleje.


Na, dógozzatok! :DDD

detri

(#106) Bagoly


Bagoly
senior tag

Fáradt voltam, már nem kérdés. Szeretnék mindenkitől elnézést kérni, akit megbántottam volna, nem volt célom. Kicsit elgondolkodtam ma reggel azokon a dolgokon, amiket tegnap rátok zúdítottam. Bár a hozzászólásom nagy részét továbbra is húsbavágóan igaznak érzem, talán voltak olyan részek ahol túloztam. Ezek a túlzások a félelmeiből születtek. Igen, félek hogy lassan, de biztosan eltűnik majd minden, ami azzá tette ezt az oldalt a szememben ami. Az ''indexesedés'', az egyre agresszívebben megjelenő reklámok, mind mind ennek az útnak az állomásai. Tisztában vagyok azzal is, hogy most a ''szükséges rosszról'' beszélek, ami nélkül már talán nem is létezhet egy önálló oldal. Mégis szeretnélek megkérni titeket (szerkesztőség), hogy nagyon vigyázzatok. Nehogy azt áldozzuk fel a létezésért, ami a létezés célja lenne. Manapság olyan könnyű ''elkorcsosulni'', engedni azoknak, akiket sokkal materiálisabb célok vezérelnek. Mi, fórumozók pedig figyeljünk éber szemekkel! Néha nem szabad megalkuvónak lenni. Nem sok értelme lenne még egy csillogó-villogó szemétnek a kupac tetején.

Most pedig: mindenki az árbócokra! Vitorlát fel, és remélem mindenki tudja a dolgát.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#107) Adi


Adi
senior tag

Engem ebben a reklámosdiban csak egy dolog zavar: az, hogy az indexes sherről jön.

Itthon és a melóhelyemen is olyan reklámszűrőt használok, ami URL-re megy rá regexppel, és ha találat van, akkor megmondja a Squidnek (linux/unixos proxy cache), hogy ez bizony nem itt van és dob helyette egy másik URL-t. Ami pedig vmi helyben tárolt kis kép, üres HTML, Javascript, vagy Flash animáció. A rendszer nagyon hatékony és remekül működik, viszont nem tudok vele feltételesen szűrni, referer alapján. :)

Parci, egyébként javaslom azt, hogy a Google-féle apró, szöveges hirdetéseket fontoljátok meg. Szerintem nagyon diszkrétek és hatásosak, néha amikor használom (pl. pár hete rackes házak után keresgéltem), többször is elég jó dolgokat adott be. Ha nem is vettem a hirdető cégeknél semmit, akkor is tudtak információval szolgálni (azért nem vettem, mert Magyarországon nem kapható a termékük). S mielőtt megkérdeznéd a melóhelyemet: igen, az összes nyilvános terminál proxyn át megy ki a könyvtárban és azokon is van AdZap. :D És nem fogom leszedni. :D

ldm start-reconf primary

(#108) Parci válasza Bagoly (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bagoly, igazad van abban, amit pedzegettél. Mármint abban, hogy ez manapság reális veszély. De remélem nem érzed azt, hogy az oldal bármit is elvesztett volna... mert nem. Nézd meg a fórumokat, nézd meg a hírek és a cikkek szövegét! Talán meg fergetesebb is a hangulat, mindössze annyi történt, hogy az oldal már nem 20-30, netán 200-300 ember sajátja.

Megnőtt, ismertté vált, és most már sokan szeretik azért, amiért te is szeret(t)ed. De ez még nem jelenti a halálát. Az új design sem, nagyon féltünk, amikor beindítottuk, de láthatóan sikeres volt -- az olvasók szemszögéből is, legalábbis alig kaptunk negatív kritikát (ami egy megszokott dolog radikális megváltoztatása után minimum törvényszerű).

Keopsz is, én is, meg a többiek is ugyanazok az arcok, mint 2 éve, csak több tapasztalattal. A RiO oldal valóban az első ''komoly'' oldalunk volt, és mint ilyen, örökre különleges marad. De, ahogy egy párkapcsolatnak is vannak állomásai, és átalakul az évek folyamán, nem mondhatod, hogy ami évekkel később van, az feltétlen kevesebb (egy épp széthulló kapcsolatban persze igen). Más. Kiforrottabb. Talán ''több''.

Kurvák pedig nem leszünk, abból van itthon elég!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#109) emvy


emvy
nagyúr

Először szeretnék gratulálni az első reklámokhoz, nagyon örülök, hogy biztosítva látszik a PH jövője.

Másodszor, a ''szellemi prostitúció'' elkerülése nem kizárólag a cikkírók, házigazdák stb. feladata. A hétvége számomra elég érdekes volt, ha figyeltétek a fórumot, pillanatok alatt szét lehet rombolni a témák, hozzászólások struktúráját, ezzel együtt a hangulatát. Mivel a Prohardvert nagyrészt az olvasói tették azzá, ami, ezért feladatuk tartani a színvonalat, és nemcsak a magukét, hanem másokét is. Ha ez így marad, nem lesz gond a reklámokkal sem, ha viszont nem így lesz, akkor a prohardver is beleolvad a tömegbe. Jó esély van rá, hogy sikerül így megtartani, szóval nem kell letörni a reklámok láttán, örüljetek neki!

while (!sleep) sheep++;

(#110) iguana


iguana
őstag

szerintem semmi gond nincs a reklámokkal, amíg témába vágó (nem égig érő zümmögőt reklámoznak :)) ) hirdetéseket látunk. én örülök neki, mert a profizmus szelét érzem...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#111) marcee válasza casenoid (#10) üzenetére


marcee
addikt

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy újra MSI játék van.

Nagy volt az öröm fél percig.

Engem egyébként nem zavar a reklám, ha ezzel az oldal még frissebb lehet, gyakrabban jöhetnének a tesztek: elvégre a lekesedés is nagyobb, ha megéri...:))

\m/

(#112) karib


karib
addikt

Érdekes közönségünk van - elég sok tekintetben eltértek a klasszikus hw site olvasóktól. Például egyes konkurenseknél nem nagyon látni ''nemá reklám!'' felkiáltású fórumtémákat, igaz ezzel szemben errefelé szinte nincs ember, akinek az aláírása nyolc sorban az aktuális konfigját listázná az utolsó csavarig :) Nekünk viszont már saját valutánk is van - hozzászólásszám... :)

Szóval mi a folyamatos fejlesztésen vagyunk, ami nem egyszerű feladat a már meglevő struktúra fenntartása mellett. Néha előfordulhat egy-egy gyengébb nap, de ez nem azért van, mert most már dől a lé, és nekünk már olyan mindegy, mi lesz a site-tal. Több energiát fektetünk bele, mint valaha, és ennek meg lesz a gyümölcse.

Az oldal hangulatát pedig nem engedhetjük elúszni több okból sem - egyrészt ''másfajta'' oldal van bőven, másrészt mi is úgy szeretjük, tartjuk jónak, ahogy eredetileg elindult.

Department of Redundancy Department

(#113) Dalamar


Dalamar
csendes tag

Igazából semmilyen szinten nem értem a nyavalygást! Ide kérem azon oldalak felsorolását, amelyeken nem szerepel reklám, és tartalmilag is vannak ilyen szinvonalasak! És még csak nem is ragaszkodom a HARDVER témához! Bármilyen oldalt írjatok ha tudtok! :DDD

----------

(#114) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nekem semmi bajom nincs a hírekbe berakott reklámokkal, illetve azokkal amik az oldal tetején/szélén vannak. DE! Mi ez a (ide egy jelző került volna) reklám az ''új fórumtémák'' között??!! :((( :(

(#115) Panther válasza Cathfaern (#114) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jól beszélsz! Én is épp ezt akartam nyomatékosan kifogásolni! NAGYON kevés az hogy csak a legutóbbi 6 fórumtémát lehet látni, amihez hozzászóltak! Inkább legyen a fórumtémák felett a reklám, de maradjon meg annyi látható topic amennyi volt! (Nem azt kifogásolom hogy van reklám, hanem azt hogy kevés a látható téma.)
De ami még inkább kéne: végre egy olyan oldal, ahol látható lenne mind a tíz kategória összes fórumtémája (egyesítve), az utolsó hozzászólás időrendjében! Már írtam sztem a ''Javítsuk a prohardvert!'' témában is, de választ nem kaptam rá... Nem hiszem hogy olyan sokból telne! (Vagy mégis?) Egy ugyanolyan mintha pl bemegyek a ''Hardver piac'' rovatba, ugyanúgy rendezve, oldalakra bontva, úgy hogy (akár csak 642. oldalon, de) ott van a legrégebbi téma is, csak ezen az oldalon ott lenne az ÖSSZES fórumtéma az ÖSSZES rovatból.

THX!
Várom válaszotokat!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#116) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ja, amúgy a reklámok tényleg csak bazinagyok, idegesítőek, rikítóak, és nem ide valók (Pampers, Tena lady, stb....) ne legyenek!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#117) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Esetleg ''szexi melltartó''-reklámok (szexi nőkön) lehetnek :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#118) Cathfaern válasza Panther (#115) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem azért nem csinálják meg azt a ''full-összesített'' oldalt, mert nagyon sokáig tartana egy lassabb kapcsolattal a letöltése. De ha esetleg 100-as lebontásban lenne, vagy heti/ x napi lebontásban... szóval én is támogatom az ötletet.

(#119) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Sőt, részemről a high-tech cuccok mind jöhetnek (pl: mobiltelefon, TV, videó, DVD, .... úgyis a számítógépnél lyukadok ki :D )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#120) Panther válasza Cathfaern (#118) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem nem! Ugyanúgy oldalakra lenne bontva mint a rovatok most! Ha 100-as bontást állítasz be akkor úgy jönne, ha 20-ast akkor úgy!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#121) Panther válasza Panther (#120) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Sőt, akár lehetne benne ''naponként'' egy vonal, mint ahogy a ''Hírek'' oldalon van.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#122) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

A bannerklikkelgetést pedig tényleg megoldhatjátok így: aki ráklikkel (ja, tényleg új ablakban nyíljon meg!) az kap 3 kreditet, azaz hozzászólást :D :D :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#123) dshk válasza Panther (#122) üzenetére


dshk
aktív tag

A bannerkklikkelgetésre kiegészítésképpen meg azt ajánlom, hogy javascripttel ellenőrizzétek, hogy működik-e valami ad blokker, és ha igen, akkor max egy hibaüzenet, nem cikk. Valamit valamiért. És akkor még finom voltam.

Pantherrek egyetértek, az eddigi 10-es topik összesítés is nagyon kevés volt, de ez a mostani 4 egy nagy nulla. Kell egy külön teljes összesített lap (vagy mint az indexen, ahol én váloghathatom össze, de az sokkal nagyobb munka.)


(#124) Parci válasza Panther (#115) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Miért jó egy ilyen oldal? Mit találsz meg így, amit egyébként nem találsz meg? Nem arról van szó, hogy tutira elzárkózom, de győzz meg, hogy ez egy hasznos feature!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#125) CsendPenge válasza Parci (#124) üzenetére


CsendPenge
őstag

Parci, szerintem ez nem is olyan rossz ötlet. Soxor van az, hogy elfelejtek egy másik topicban éppen folyóban lévő társalgást, és amikor itt vagyok, nem kerül felülre. Így az ember csak rákattint az öszesre, és végigszalad szemmel a témákon, hogy hol is voltam? Mit is csináltam? A kategória akkor jó, ha valamit keresek, és szűkíteni kell.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#126) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

OK, köszönjük Parci, hogy visszaállítottad a több ''új fórumtémát''.
(mondjuk egy tanács: ha a reklám felül lenne, többen észrevennék, mert így le kell görgetni az oldalt, ahhoz, hogy látszódjon. De persze nekem így is jó :P )

(#127) Panther válasza Parci (#124) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azért lenne jó, mert már megesett párszor hogy írtam egy topicba, vagy figyeltem, aztán egyszercsak nem volt felül nekem meg nem jutott eszembe hogy ''jé, hol is volt? mert érdekel mi történt azóta'' hanem egyszerűen elfelejtettem. Ami meg még jobb lenne, az egy olyan oldal, ahol azokat listázza ki ugyanígy amihez az adott (már bejelentkezett) tag legutóbb hozzászólt. Ott meg még egyértelműbb a ''miért'', ugyanis így a legkönnyebb ''észben tartani'' hogy melyik témában van még elintéznivalóm. Az első ötletem meg azért lenne jó, mert ha mondjuk beszéltem launcserrel a ''soros inra port eladó'' topicban (ami mellesleg igaz is :D ) és nincs benne a ''top 10''-ben, akkor így sokkal gyorsabban megtalálom.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#128) khalox válasza Cathfaern (#126) üzenetére


khalox
őstag

Bizony. Ez jó ötlet volt. Köszönjük.

(#129) Panther válasza Panther (#127) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na ez nem lett túl tiszta....

Lényeg hogy én sose téma szerint megyek csak elolvasok ezt-azt, és egy ilyen oldalon találnám meg legkönnyebben a történéseket azóta, mióta legutóbb idenéztem a PH-ra. Mondjuk itt jártam 23-án 8 órakor, akkor ma csak lescrollozok addig, aztán elindulok felfele, és átnézem a témákat hogy ''ez érdekel'' ''ez meg nem''. Ugyanezt most cask 10 oldal letöltésével tehetem meg :( 28.8k rulz...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#130) hungeek válasza Parci (#124) üzenetére


hungeek
senior tag

thx, nekem is hiányzott a több friss topik.
Viszont a felső nagy hírdetésre miért nem lehet rákattintani? vagyis miért nem üzemel linkként is? mert így le kellett mennem a pulsar kisbannerhez hogy megnézzek valamit az oldalukon.

(#131) khalox válasza hungeek (#130) üzenetére


khalox
őstag

Neked legalább látszik.. nekem ott csak egy nagy fehér üres csík van :(

(#132) launcser válasza Panther (#129) üzenetére


launcser
senior tag

nekem is itthon 28800 bps
:))
nagyon király matáv vonal
+freestart
egyszerűen fasntasztikus élményt nyújt
csudálatos szörfözni :D

tütüü

(#133) dshk válasza Panther (#129) üzenetére


dshk
aktív tag

''Lényeg hogy én sose téma szerint megyek csak elolvasok ezt-azt, és egy ilyen oldalon találnám meg legkönnyebben ''

erről van szó. Van amikor jobb híján egy-két alkategóriát megnézzek külön-külön, de ezt kézzel csinálni nem éppen szórakoztató, és mind a kilencet soha nem fogom megnézni egyenként. NEM kategóriák szerint válogatom hogy mit olvasok.

Most gayakorlatilag van 8 különálló fórum, és ebből csak egyetlen feature csinál EGY fórumot, az a közös toplisa baloldalt.

(#134) Parci válasza hungeek (#130) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Mert a Pulsar ezt kérte -- csúsztak a kampánnyal. Több ilyen nem lesz, ennek a kampánynak most ez a ''huncut fordulata'' :(.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#135) Parci válasza khalox (#131) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Milyen böngésző, melyik verzió, milyen oprencer..? Thx!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#136) karyo válasza Parci (#28) üzenetére


karyo
senior tag

A bannerekkel még nincs baj, sőt, én még el is szoktam olvasni ami rajta van. MIvel nemcsak a proh!-et olvasom, vagy pontosabban fogalmazva nem régóta olvasom a proh! előtte a digit-life ill. xbit volt a kedvenc, és ott is ugyanez megy pepitába engem nem zavar, csak 1 dologra kérlek bennetek hogy popup ne legyen,mert az már tényleg qrvára idegesítő. További jó munkát ehhez a tébnyleg jó laphoz!

Enjoy the silence.

(#137) guess.who válasza Parci (#135) üzenetére


guess.who
senior tag

Szerintem a tűzfal foghatja meg, mert én sem látom a reklámot... ZAPro, XP+IE6...

(#138) khalox válasza Parci (#135) üzenetére


khalox
őstag

WinME + IE6. Nem tom mé' nem mutatja, az MSI-seket azokat látom.

(#139) cadaver válasza guess.who (#137) üzenetére


cadaver
tag

ugye jol sejtem hogy a ZAPro legalis? :)) esetleg tudnal egy cimet mondani, ahol -szigoruan legalisan - le lehet tolteni? :)

(#140) CsendPenge válasza cadaver (#139) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Gyere el egy írható cd-vel, és felírom neked a címet :DDD
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#141) guess.who válasza cadaver (#139) üzenetére


guess.who
senior tag

Természetesen az, de letölteni nem lehet legálisan sehonnan, csak a demo verziót...

(#142) Panther válasza dshk (#133) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

valahogy így :)

Na, Parci? Megoldahtó a jövőben?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#143) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ne hagyjuk már megint elsüllyedni ezt a témát!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#144) Panther válasza Parci (#124) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mármint ezt, amire épp válaszolok.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#145) venember válasza guess.who (#137) üzenetére


venember
tag

Nekem egy beszédes ''cache hozzáférés megtagadva'' szöveg van fekete alapon veres betűkkel... egy tűzfal mögött (és vírusirtó mellett) ülök, amit nempiskóta céges gyerekek állítanak be... mekkéne ezt nézni egy prohardveresnek is (mármint, hogy mi van a színfalak mögött)...

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#146) Panther válasza Panther (#144) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hadd kapjak végre egy választ....

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#147) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nekem újból támadt egy észrevételem (és ezt még nem is nehéz megoldani szvsz): bővíteni kéne a smile gyűjteményt. Nekem a ''döbbent'' smile, illetve a zavarodott smile (pl. ) hiányzik a legjobban.

(#148) Cathfaern válasza Cathfaern (#147) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

B****s ezt nem ide akartam :((( Nem lehetne áttenni a ''Javítsuk a prohardvert!'' topicba? Vagy csak simán írjam be oda is?

(#149) Panther válasza Cathfaern (#148) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Á, a két topic már szinte ugyanarról szól, úgyhogy mindegy. A nagy baj az az hogy senki nem olvassa egyiket sem. :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#150) tomcs


tomcs
őstag

na ez a reklam dolog.. az tenyleg jo hogy ontopic reklamok vannak szvsz talan meg sor beleferne :))

modder dolgok meg igenis jok, ha masra nem almodozasra (igeeen, egyszer majdcsak lesz annyi idom, elvegre a vizsgaidoszaknak is csak vege lesz)

(esetleg le7ne csinalni irodaberendezos reszt, mar latom magamelott 6 kulonbozo szamitogepasztal tesztje, iroasztalmoddolas, nyalcsorgatos bemutatok neves asztalilampa-kiallitasokrol es a forumban napokat vitatkoznank kulonbozo forgoszekek ar-teljesitmeny viszonyarol :DDD )

(#151) Panther válasza Parci (#124) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Parci, légysziiiiiiiiiiiiiiiiii

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#152) venember válasza Panther (#151) üzenetére


venember
tag

és ha lenne egy ''Nekem írtak'' (és még nincs válasz :) ) a felső sorban - mondjuk ignorálási lehetőséggel, hogy a választ nem igénylőket törölhessük a listából - te is hamarabb választ kapnál... :) (márha persze megnéznék :DDD ) bár mostanság a jobbítási szándékkal írt eseteim nemigen jöttek be... :DDD

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#153) Parci válasza Panther (#151) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Lesz valami ilyesmi, ha egyszer hozzájutok, megcsinálom.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#154) telcom


telcom
tag

Legalább a számitástechnikához van köze és nem valami betét.:(((

telcom

(#155) Panther válasza Parci (#153) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Köszi :)
Ezt a választ már nagyon rég vártam :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#156) Panther válasza Parci (#153) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na, azóta már van ''aktív témák'', úgtyhogy rulz. :)


Viszont... szóval jól vettem észre hogy a Gépbolt popup a PH-ról jön? Eddig azt hittem talán a Freemailről, mert általában egyszerre nyitom meg őket, de kezdem sejteni hogy mégsem...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#157) emvy válasza Panther (#156) üzenetére


emvy
nagyúr

Igen.

while (!sleep) sheep++;

(#158) Panther válasza emvy (#157) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Aha... kár. Pedig még reménykedtem. A popup, meg az oldal szélén mindig utánam scrollozó reklám az a páros, amit leginkább nem kedvelek.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#159) ColDFirE válasza Panther (#158) üzenetére


ColDFirE
csendes tag

Nézd a jó oldalát: én már nyertem 12 csomag magyar kártyát:))

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#160) anaqer válasza Panther (#158) üzenetére


anaqer
veterán

Google toolbar. Kérem kapcsolja ki! ( popupot )
Mondjuk scrollozas ellen nem véd. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#161) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Scrollozó borzalom szerintem messze a legrosszabb. A popupot is utálom, de az legalább azt az oldalt, amit épp olvasok, nem cseszi szét, Alt + F4 és kész. Személy szerint jobban utálom a hírbe szúrt microsite-okat (az a nagy Gépboltos box a hír fejléce után), mint a popupot, pont az előbbi miatt.

Sajnos mindkettő dög népszerű épp :(.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#162) emvy válasza Parci (#161) üzenetére


emvy
nagyúr

De a legjobb az, amikor a hírt 10 mp-ig eltakarja a félmegás flash animáció, amit nem lehet bezárni.

while (!sleep) sheep++;

(#163) [amne]


[amne]
senior tag

No tehát, Norton Internet Security-t használok, ami blokkolja ezeket a reklámokat, régen meg csináltam hogy prohardver-nél jöhessenek reklámok. Most viszont nem tom milyen kiszolgálót kell engedélyezni. www.prohrdver.hu-t beírtam de reklámok mégse jönnek. Reklámot AKAROK :D

(#164) vicces válasza [amne] (#163) üzenetére


vicces
addikt

örülj neki, hogy nem jön.

:)

(#165) [amne] válasza vicces (#164) üzenetére


[amne]
senior tag

Köszönöm az érdemi választ.

Csak prohardveren engedélyezem, mert azért mégis.

(#166) twollah


twollah
nagyúr

Linux alatt a Mozilla szepen blokkolja a popupot, szoval ez a problema megoldodott.

Ezzel nem kopom le az oldal keszitoinek a munkajat hanem az en idegrendszerem ovom.

(#167) Panther válasza Parci (#161) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ezekben mondjuk egyetértünk. De igazából szerintem az emberek általában a fix helyen szépen nyugodtan megbúvó reklámokat tudják leginkább tolerálni. Nem azt mondom hogy szeretik, de elviselik. Ha átültetjük a netes reklámokat a való életbe, akkor is hasonló a helyzet: Mész az utcán. Az ABC ablakában, ami mellett elmész, kint van a Coca Cola reklám hogy itt vehetsz, mittudomén. Nem zavar, elfogadod. Néha még örülsz is neki, mert tudod hol csillapíthatod szomjadat :) Aztán mondjuk mész autóval az úton és egy óriásplakát (neten: túlméretezett, zavaróan elhelyezett reklám) a kereszteződésben kitakarja a jobb oldali utcát. Zavar. Következő eset: jössz fel a metróból, az aluljáróban kisebbségiek kiabálnak hogy ''cigit, cigit, elemet, 3 sebtapasz egy százas'' (hírt kitakaró bezárhatatlan flash anim). Nagyon idegesít. Utolsó: oda is jönnek hozzád, hogy ''nem kell véletlen? nem? biztos? de nagyon olcsó?'' és nem hagynak békén (popup). Ezt ha tényleg hosszan csinálják, és nem kultúráltan egyszer megkérdik, még idegesítőbb mint az eddigi összes. Különben kb. egy szinten van az előzővel.
Szvsz.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#168) Parci válasza Panther (#167) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A flash animot és a popupot megcserélted, hiszen a flash anim az, amit kötelező megnézned és mozdulni sem tudsz tőle. A popup nem zavar a hír olvasásában (meg eleve, nálunk popunder van).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#169) Panther válasza anaqer (#160) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Google toolbar? Hogy jön az ide?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#170) vicces válasza Panther (#167) üzenetére


vicces
addikt

hát ja a fix helyes banner-eket, én szinte észre sem veszem. csak ha fontos.

:)

(#171) Panther válasza Parci (#168) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem jól írtam :) A kisebbségiekkel nem tudsz mit csinálni, hallgatnod KELL ahogy kiabálnak, míg az odajövő hajléktalannak ha azt mondod hogy ''nem, kösz'' akkor békénhagy. Bár belegondolva akkor az előbb elcsesztem a hasonlatot. Na mindegy. Akkor a popup a villamoson odajövő, aki Fedél nélkül-t akar neked eladni.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#172) Panther válasza Panther (#171) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ja és a sebtapaszos kisebbségi aki ordít a füledbe és nem hagy békén, az a poupoló bezárhatalan teljes képernyős flash anim (ha hívja a többieket is, akkor van olyan funkciója is, hogy újabb poupokat nyit meg :) )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#173) twollah


twollah
nagyúr

Eltunt a popup ablak.

(#174) anaqer válasza Panther (#169) üzenetére


anaqer
veterán

Tud popup blockot ( is ).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#175) Viktor77 válasza [amne] (#163) üzenetére


Viktor77
titán

Erre én is választ várok. A PH! reklámjait akarom!!! Nekem is Internet Security-im van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.