Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) Hunork válasza koxx (#16792) üzenetére


Hunork
veterán

Rendben! nagyon köszönöm a munkádat, és akkor remélhetőleg Jack lesz belőlem hamarosan... :D Várjuk meg Kidus-t, és örülünk! Még egyszer ezer hála! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16802) 3.Aragorn válasza koxx (#16774) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszönöm a fáradozást Neked és Ndruunak is! :R

Amit készítettél, sem rossz, a haja eléggé meg lett nyírva, helyette nagyobb az arc (nem tudom, h ez tetszik-e, talán a kettő között lenne jó valahogy...) ami viszont továbbra sem tetszik, az a szem, és a száj. A szem jelenleg teljesen piros, valamint a bal szem el is van csúszva... Én olyat szeretnék, hogy a szem kék legyen, és a szeme fehérjében lennének pirosasságok, mintha véreres lenne a szeme fehérje (pl a késő éjszakába nyúló fórumozástól... ;] ) Tudom, ilyen piciben nem nagyon fog látszani... :U
A szemfoga most már kivehetőbb, talán egy kicsit túl hosszú is lett, illetve eléggé szürke. Valami természetes fogszín lenne jó (persze nem hófehér)
Illetve még annyi, hogy az általad készített verzión kevésbé látszik, szikárnak az orca.

Közben igyekeztem felkutatni egy jobb minőségű forrásképet, ezt találtam:
[link]

Ez egy scannelt verziónak tűnik, mert látszanak a scannelésből származó pixelek, (érdekes, mert kinagyítva kevésbé) viszont ennek ellenére kivehetőbbek a szem és a száj részletei. Majd eldöntöd, hogy könnyebb-e vele dolgozni. Egy próbát megér szerintem.

Továbbá:
Feltételezem, már az agyatokra megyek a kifogásaimmal, problémáimmal, és azzal, hogy a legapróbb részletekbe is belekötök. Ha tudnám, magam próbálkoznék meg vele, csak nemigen tudom, milyen programokkal érdemes nekifogni... Egy hét múlva már időm is lenne rá...

Illetve mekkora a legnagyobb méret (pixelszám), amit még használni lehet avatarként, mert a legtöbb részlet emiatt vész el?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#16803) koxx válasza miresz (#16798) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Rohamosztagos parkőr (nem akarom magamat fényezni, de sztem jó lett :)) )

;

3.Aragorn: megpróbáltam a Ndruu-féle képet módosítani, de ebben a méretben egyszerűen képtelenség, hogy minden látszódjon rendesen, apró fogak, apró szemek. A hivatalos méret ugye 40x50, de ettől el lehet térni, a lényeg, hogy arányos legyen és optikailag ne tűnjön sokkal nagyobbnak a meglévő avataroknál.

[ Szerkesztve ]

(#16804) BioNiCMaN válasza 3.Aragorn (#16802) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Illetve mekkora a legnagyobb méret (pixelszám), amit még használni lehet avatarként, mert a legtöbb részlet emiatt vész el?

"- preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, de szemre jó legyen, legyen arányos;" ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#16805) 3.Aragorn válasza BioNiCMaN (#16804) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Igen, köszi.Ezt én is olvastam, de mit takar ez a "kis mértékben"? :)

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#16806) BioNiCMaN válasza 3.Aragorn (#16805) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szerintem ez nincs pontosan leszabályozva, valószínűleg ez a lényeg: szemre jó legyen, legyen arányos ;)

Itt van néhány példa:

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#16807) 3.Aragorn válasza koxx (#16803) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Értem. A nagyobb forráskép, amit linkeltem, segít esetleg valamit?

Nem minden vándorút céltalan...

(#16808) koxx válasza 3.Aragorn (#16807) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem igazán, ugyanolyan rossz. Maga a téma nem megfelelő ill amiket elvársz a képtől.

(#16809) koxx válasza koxx (#16803) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kártyával

(#16810) 3.Aragorn válasza koxx (#16808) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Rendben, igazad van. Túl nagyok az elvárásaim. Igyekszem visszafogni magam...

Egyébként még mindig Ndruu 1. verziója van legközelebb a valósághoz, valószínűleg azért, mert ez esett át a legkevesebb változtatáson. Bár most, hogy jobban megnézem, a 2. verziónál már kivehetőbb a szem, itt már van elkülönült fehérje is, csak egy kicsit, mintha kancsal lenne... (ezen gondolom lehet javítani)
Tényleg csak annyi kellene, hogy a szem kapjon egy kis átszínezést, nem kellenek elkülönült vérerek, meg ilyesmi, azt felejtsük el, csak ne ilyen türkizes árnyalat legyen, inkább valami egyszerű világos-kék.
A 2. verziónál a fogat szvsz az rontja el, h be van rajzolva a körvonal. Anélkül kivehetőbb lenne a szájforma is.

A te verziódnál viszont élesebben kivehető a gallér. Valószínűleg, mert sikerült nagyítani egy picit az arcon.

Esetleg azt meg tudod csinálni, hogy veszed az alap képet, egy nagyon keveset lenyírsz a hajából, hogy nagyobb lehessen az arc (nem kell olyan sokat, mint az előbb), a szemformán nem kell változtatni, az maradhatna az eredeti (nem baj, hogy az pici), az arcvonások is maradhatnának, és mindezt beállítani úgy, hogy az egész egy hajszálnyit túllépje a megengedett pixel-keretet? (Hátha így jobb lenne... de ha ezt nem lehet, akkor felejtsd el, hogy a pixel-keretet említettem. ) A szemének meg azt a kékes árnyalatot lenne jó megcsinálni, amit fentebb részleteztem. És kb ennyi.

És bocsi, h nem hagylak békén ezzel... :B

Nem minden vándorút céltalan...

(#16811) werszomjas


werszomjas
őstag

Hello.

Ebből létrehozható megfelelő avatar? :R

üdv

(#16812) Timocicu válasza werszomjas (#16811) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem máár van. :(

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#16813) werszomjas válasza Timocicu (#16812) üzenetére


werszomjas
őstag

De sztem nem hasonló a kettő, csak ugyan az a személy :(

Donald kacsából meg Worms-ból is van kettő :U

Akkor nézzek mást :F :O

üdv

(#16814) koxx válasza werszomjas (#16813) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

House-ból is 2 van, de amit te linkeltél az igencsak hasonlít Gubroéhoz.

[ Szerkesztve ]

(#16815) 3.Aragorn válasza werszomjas (#16811) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Szerintem esélytelen, de majd megmondják a profik. :N

Szerk.: közben megmondták... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#16816) werszomjas válasza koxx (#16814) üzenetére


werszomjas
őstag

Értem, sebaj.

Következő kiszemeltem Eddie :)

[link] - ez megoldható?

Vagy ha az előző nem, akkor ebből hozható-e ki valami?

:R

üdv

(#16817) miresz válasza koxx (#16809) üzenetére


miresz
veterán

Hmm nem rossz de szerintem kicsi a sisak egy kicsit. A másik kérdésem,hogy ebből nem tudnál csinálni valamit,mert ez tetszik a legjobban? Ezekben a színekben és ezzel az arckifejezéssel és nem abban a világosabb zöldben amit csinált Ndruu? Ha ezt még meg tudnád csinálni ígérem nem zaklatlak többet. :B

[ Szerkesztve ]

(#16818) Kleroo válasza werszomjas (#16816) üzenetére


Kleroo
veterán

Eddie is van,jó nagy sörénnyel
[link]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16819) koxx válasza miresz (#16817) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most már igazán eldönthetnéd, hogy melyik képből szeretnél avatart, mert nem sok kedvem és időm van feleslegesen 8 féle arcképet legyártani. Amit linkeltél az ráadásul nem is 10 perces meló.

Kleroo: úgy bizony

Az új igénylőknek

Legalább az 1. postot olvassátok már át, 10 perc az egész átnézni, hogy foglalt-e vagy sem.

werszomjas: igaz, a koboldos Eddie csak 90%-ban hasonlít :U

[ Szerkesztve ]

(#16820) werszomjas válasza Kleroo (#16818) üzenetére


werszomjas
őstag

Az első kalapos, a második meg kopasz :U

Aki nem ismeri Eddie-t annak egy vicsorgó arc a sok közül.

üdv

(#16821) Kidus válasza koxx (#16767) üzenetére


Kidus
őstag

Kleroo kepe jo lesz, JSaN kepet kicsit recesnek latom, meg a foltokat a szemenel is furanak.

Assuming Control

(#16822) miresz válasza koxx (#16819) üzenetére


miresz
veterán

Ne haragudj,a variálásomért de ezt szerettem volna először is :B ,ha ezt megcsinálod akkor ez marad és nem variálok tovább. Előre is köszi. :R

(#16823) Kidus válasza koxx (#16789) üzenetére


Kidus
őstag

Ez mehet, meg a kakas is.

Assuming Control

(#16824) koxx válasza Kidus (#16821) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hmm, hol látod recésnek? biztos rossz a szemem :) a foltokkal kapcsolatban igazad van, eltüntetem.

(#16825) JSaN válasza koxx (#16824) üzenetére


JSaN
addikt

En sem latom recesnek, de ti tudjatok. Finomitsd akkor egy kicsit ha az a parancs. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16826) koxx válasza Kidus (#16821) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így milyen?

-->

[ Szerkesztve ]

(#16827) koxx válasza Hunork (#16801) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor ez leokézva, kisképpel együtt mehetsz tovább

;

(#16828) koxx válasza miresz (#16817) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ndruu által elkészített képet dolgoztam tovább, ilyen lett.

(#16829) Hunork válasza koxx (#16827) üzenetére


Hunork
veterán

Nagyon köszönöm szépen! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16830) miresz válasza koxx (#16828) üzenetére


miresz
veterán

Hát mint írtam ez a verzió nem nagyon tetszik. Amit én linkeltem abból nem tudnál valamit kezdeni? Azon jó színű a zöld is,meg az arckifejezés is. Ndruu verziójában nem tetszik sem a szín,sem az arckifejezés,plusz a kalap is valahogy nen az igazi,kicsi a karimája is.Elnézésedet kérem az ismételt kifoásaim miatt,és örök hála,hogy foglalkozol velem. :R

(#16831) koxx válasza miresz (#16830) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt kéne elsősorban megérteni, hogy a szerkesztett gif kép 40x50-es méretben SOHA! nem lesz olyan mint a fotók amiket itt belinkeltek, ami szépen és jól látszik egy bazi nagy jpg képen az a kisméretű gifen egy paca lesz, vagy az sem. Amit linkeltél azzal meg nem tudok mit kezdeni.

(#16832) miresz válasza koxx (#16831) üzenetére


miresz
veterán

Értelek,és köszönöm a fáradozásod. Akkor Maradjon a vadőr simán ahogy van sisak nélkül és ennyi. Már én is belefáradtam,gondolom hát még te hogy unhatod a hülyeségeimet. :) Előre is köszi :R

(#16833) kutga


kutga
nagyúr

Erről mi a vélemény?

Let the Zone take me if I am.

(#16834) werszomjas


werszomjas
őstag

Halló.

Megint én :D

Ebből készíthető avatar? úgy látom, ilyen még nincs.

Nem tudom belefér-e az egész test, kezekkel együtt (úgy lenne a jobb), vagy csak a feje? :R

ha csak a fej fér bele, arról van külön kép.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#16835) JSaN válasza koxx (#16826) üzenetére


JSaN
addikt

Latom finomitottad az arcat, es a zold szemet, nekem tetszik. Remelem ez jo lesz es mehetek tovabb. :R

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16836) HS 2142 válasza HS 2142 (#16762) üzenetére


HS 2142
őstag

Koxx találtam egy rajzosabb paródiaképet is, ez esetleg jobb valamivel? (A póni nem kell.) :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16837) koxx válasza JSaN (#16835) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, plusz 1px a kontúrnak.

HS 2142: most konkrétan a háttérben lévő nemtommire gondolsz? túl széles és nagyon lapos, plusz egy fekete paca 2 fehér szemmel.

werszomjas: aha, az első kép tökéletes, természetesen csak a feje fér bele

[ Szerkesztve ]

(#16838) HS 2142 válasza koxx (#16837) üzenetére


HS 2142
őstag

Aha, bár szerintem így is elég sötét. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16839) HS 2142 válasza koxx (#16837) üzenetére


HS 2142
őstag

Akkor még erre mondtad, hogy esetleg megvalósítható, vagy itt van még talán ez (nagyban, más változatban)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16840) werszomjas válasza koxx (#16837) üzenetére


werszomjas
őstag

Szuper, köszönöm, akkor jó munkát :R

üdv

(#16841) koxx válasza werszomjas (#16840) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Elsőre egy ilyen (lehet a nyakrész nem is kell)

[ Szerkesztve ]

(#16842) DonThomasino válasza koxx (#16841) üzenetére


DonThomasino
veterán

Látom most nagyon beindult a termelés. :)
Érdeklődnék, hogy sikerült a magad utolérni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#16843) werszomjas válasza koxx (#16841) üzenetére


werszomjas
őstag

Esetleg kicsit több nyak/váll résszel nem lehet?

Mint a tiednél például.

Magában csak a fej olyan furcsa nekem.

Vagy úgy már nem fér bele hülyén néz ki?

Illetve az arcon a vonások, borosta nem nagyon látszik, az erősíthető még rajta?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#16844) Cyrin


Cyrin
addikt

sziasztok, jelentkeznék egyéni arcképért.

jogosultság

kép

remélem nem túl nehéz...:)

(#16845) Varoz válasza Cyrin (#16844) üzenetére


Varoz
őstag

A kép 503at ír, de ha nyomunk egy entert a címsorban akkor megy. Gondoltam, jelzem. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16846) Cyrin válasza Varoz (#16845) üzenetére


Cyrin
addikt

Köszi, tényleg, pedig kipróbáltam, akkor jó volt.

(#16847) Varoz válasza Cyrin (#16846) üzenetére


Varoz
őstag

Feltöltöttem egy képmegosztóra. Így biztos menni fog. :)
kép

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16848) koxx válasza Cyrin (#16844) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ndruu már foglalkozott a témával [link]

(#16849) Cyrin válasza koxx (#16848) üzenetére


Cyrin
addikt

Viszont pont így oldalról, kicsit térben jobb lenne, így sokkal jobban látszik, hogy milyen karakter. Nem lehet ezt csak körbevágni?

(#16850) kutga válasza kutga (#16833) üzenetére


kutga
nagyúr

#16833?

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.