Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) esteban válasza dhdgjre (#8) üzenetére


esteban
senior tag

Nekem tetszik a Panther, wint hasznaltam en is sokaig (pici Linux is volt, de csak nagyon pici) ... igy elsore egy kategoriaval a win felett van. Mind szolgaltatasok, mind a kulalak es mind a sebesseg teren. En meg vagyok teljesen elegedve vele. (persze lehet majd kesobb jonnek problemat, de eddig nem igazan volt)

Na ami kicsit maceras volt, bar egyik sem mac hiba:

1., .pst filet csak Outlook kezel, igy elobb exportald valami emberi formaba, akkor a mac is megeszi.
2., printer (Canon i250) gyarilag csomagolt CD-n levo driver nem ment, a canon oldalarol letoltottel viszont ok.
3., ''ha minden probalkozas csodot mond, olvasd el a - 5 soros - hasznalati utasitast!'' ez a scanner telepitesre vonatkozott, ha fogom magam es elolvasom azt az 5 sort, akkor 1 oraval hamarabb (azaz kb.1 perc utan) muxik a scanner.


Nem reklam szoveg, de:
1., Minden ertelem szeru helyen van - ellenben az XP-vel (lehet csak nekem persze)
2., Sokkal szebb, es modernebb felulet (megint csak szubjektiv, ugye)
3., Tobb alkalmazas egyideju futtatasa nem okoz problemat - eddig erzhetoen gyorsabban kezeli a tobb progint mint a wines gepem tette G4/1GHz/512DDR <---> PIV/2.4GHz/512DDR
(ez alatt nem a tenyleges szamitasi teljesitmenyt ertem, arrol nem tudok nyilatkozni)
4., A gep kivitelezese min. egy szinten van a T40-es IBM-el, veri a Sony, Dell gepeket ... amiket eddig lattam.



iBook + RedBull :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.