Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  apple ipod nano szívás... (garancia ügyben) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HEro


HEro
tag

Sziasztok, tanácsokat 5leteket várok. A probléma a következő:

2006 07 25 –én vettem egy iPod nano –t Freidburgban. Ez a készülék meghibásodott, és mivel ugye világ garancia, kicserélték magyarországon egy újra, 2007 februárjában.
Na a helyzet, hogy ez is elromlott januárban vissza is vitte apu, ekkor közölték vele h csak 3hónap garancia van az iPodra. Ekkor hülyén néztünk, hogy most mi van, majd a forgalmazóval való levelezés során megtudtuk, hogy a cserélt iPodokra csak 3hónap garanciát vállalnak ha az nem magyarországon lett vásárolva.. (ha magyarországon veszed és elromlik, akkor csere esetén újra vállalják az 1évet) (nesze neked világ garancia). Ez szerintem egyetalán nem fair dolog, azért vettük meg küldölfön mert úgygondoltuk h ugyanúgy érvényes rá minden.. és nincsenek ilyen kikötések… na mind1, a lényeg, hogy ha felmegyek apple.com/support ra és ott beírom a széria számot, akkor azt írja hogy 2008 február 29 –ig van garancia rá. Ez most akkor mit jelent? Ezt én félrevezetésnek érzem, úgyérzem hogy átvernek… Mikor felhívtam a szervízt újra, hogy közöljem velük, hogy mégis hogyvan ez, annyival leráztak, hogy hibás az adatbázis az apple.com oldalon..
Ezért kérem a segítségeteket, mit tudok tenni?
Kidobjam az iPodot az ablakon? Tudom mostmár nem nagy összeg egy nano.. de mikor megvettem még 250 euro volt..

:)

(#2) #54715584 válasza HEro (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

sztem ez elfer itt is

ezt hamarosan zarni fogjak....

(#3) brownus


brownus
veterán

hogy lehet tönkre vágni egy nano-t?? kettőt is.

(#4) nike_ válasza #54715584 (#2) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem is..

(#5) HEro válasza brownus (#3) üzenetére


HEro
tag

hidd el h nem én tettem tönkre..vigyáztam rá meg minden, egy 2perces polír után úgynézne ki mintha új lenne... egyszerűen bedugom iTunes ba, felmásolom a számokat, gondol egyet és eltűnik róla minden. ez még a kisebbik baj, mert ha ügyes vok, és gyorsan másolok, néha még az előtt letudom csatlakoztatni, hogy eltűnnének a számok róla. a másik, hogy fagy... egyszercsak megáll, újraindul néha, az a jobbik eset, valamikor csak restore után éled fel..
olyan is volt, h feltettem a számokat, még mielőtt "eltűntek" volna, sikerült lecsatlakoztatnom, 2-3hétig ment is aztán egyszercsak zenelejátszás közben újraindult, és SEMMI nemvolt rajta utánna.. bedugtam gépbe, ott ha megnéztem h mekkora az üres hely, láttam h rajta van az adat, de se iTunes se a nano nemlátta..

:)

(#6) brownus válasza HEro (#5) üzenetére


brownus
veterán

fura... és mindkettő ezeket produkálta? nekem is lefagy néha, de a restart mindig segít.
frissitetted is az ipod szoftverét?

[ Szerkesztve ]

(#7) HEro válasza brownus (#6) üzenetére


HEro
tag

igen frissitettem, én is erre gyanakodtam, vagy hogy iTunesommal van hiba, gépet is formáztam emiatt párszor, hátha valami program bekavar... de semmi..

garanciaügyben akkor semmi 5letetek sincs? szóval amit a hivatalos apple oldalon írnak, azt nézegethetem , meg kitehetem a falra.. de semmit se jelent? nemtudom érvényesíteni?

:)

(#8) HEro válasza HEro (#7) üzenetére


HEro
tag

szóval mehetek a sóhivatalba? valami garancia "guru" pls írjon valamit

:)

(#9) HEro válasza HEro (#8) üzenetére


HEro
tag

up! (hátha valaki)

:)

(#10) darnellsmith válasza HEro (#9) üzenetére


darnellsmith
senior tag

mulitmédia topikban érdemesebb lenne szvsz

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#11) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A topik zárul. Itt lehet folytatni:

Garancia kérdés

van továbbá kimondottan iPoddal foglalkozó témánk is:

iPod topic

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  apple ipod nano szívás... (garancia ügyben) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.