Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) kosturica


kosturica
őstag

UMI X2 32GB Mt6589T in stock!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#28893) hpeti2 válasza lioengland (#28890) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Írták, hogy még meg sem jelent a teló, ami a webshopodban elvileg "in stock". Valószínűleg nekik sincs még, csak bekamuzták.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#29356) tomatos válasza sasa311 (#29325) üzenetére


tomatos
aktív tag

Úgy tűnik így googlezva, hogy a giga ramos 3000mah-s akksis G4 kapható (in stock) néhány helyen bár 240-260 dollár közötti áron mozog. Lehet még várok és veszek majd egy ilyet :D

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#29368) Putya


Putya
csendes tag

Megjött az umi x1s-em, első okostelefonom szóval sokat ne várjatok tőlem. Csomag eléggé össze volt nyomorgatva, hál' istennek a bubis műanyag megvédte, csak az umis könyv-doboz sarkán látszik benyomódás. Szinte egyből rendeltem, amint 'in stock' volt, így nem kaptam szilikon tokot. A dobozban csak eu töltőfej, usb kábel és a fólia volt a telefon mellett. Telefon nagy, szép, ujjlenyomat gyűjtő. Gyönyörű a képe, nagy a betekintési szöge. Nincs benne magyar nyelv, de az angol/egy két krix-kraxxal megtámogatva/ bőven érthető számomra. Vannak rajta csingcsang progik, de majd ha bátorság meglesz, megnézem mi a módja a dolgoknak. Képek nekem elmennek, de umi forumon már olvastam, hogy heggesztik hozzá a fixet. Hangszórója bőven jó nekem, fülessel még nem próbáltam. Egy dolog idegesít, ha rábökök valamire rezeg valamiért, de olyan igazi ócó kici módon rezeg. :) mobilnet, memóriakártya, füles beszerzés alatt :D

(#29680) raulicio válasza RVR400 (#29679) üzenetére


raulicio
senior tag

gondolom ez újraflasheli az egész telót. a mentésből nem lehet egy update.zip-et csinálni, amit cwm-ből fel lehetne rakni?

Illetve ilyen funkció a "create updates for modified recovery" csak nem merem feltenni amit ez csinált :)

Igazság szerint csak egy custom romot raktam fel, de amilyen hülye vagyok nem csináltam backupot a cwm-ben...

De most inkább visszaállnék a stockra.

[ Szerkesztve ]

(#32284) Lampard19 válasza blueye (#32276) üzenetére


Lampard19
tag

Minidealen azt írják in stock 320dollárért úgyhogy szerintem kapható. Aztán ha nem akkor nem, annyira azért nem néztem utána :)

Aydan: c2 8.5 ez meg 8.9 Ez dönt? :D
Persze értem az iphone 5 nagyon vékony, de a c2 és az x2 közötti differencia... :D

(#32608) sasa311


sasa311
veterán

Minden elismerésem ennek a kis Lenovonak!

Rövid élménybeszámoló a Lenovo A660-ról:

Egész hihetetlenül minőségi az összeszerelése (tényleg vízálló, haha! :DDD ), de a kijelzője és főleg az érintőpanele is valami zseniális.
Jó fényerő, jó betekintési szög.

Anyagminősége kiváló.

Hangszóró erős közepes. Maximumon kicsit recsegős, közepes hangerőn még jól hallható és ott már nem recseg.

Alap gyári rendszer hihetetlenül gördülékeny, nagyon gyors! Felhasználói élmény "indexe" szvsz a G3 felett van! 10/9-et mondanék.
Rendszer nem stock android, elég szépen belebabráltak, még tanulni kell, de amúgy sok az extra funkció, jópofa.

WIFI szépen és gyorsan megy.
Akku erősnek tűnik, pedig papíron "csak 1500"-as.

Belső memória kellemes méretű, SD kártyát jól kezeli.

3G csak az egyik slotba van, de ezt szoftveresen is tudja a telefon, kiírta, mikor a 2-es kártyán akartam aktiválni a 3G-t.

Összességében eddig 110$-ért nagyon best buynak tűnik Gorilla Glassal.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#33618) okmaci válasza fateless (#33579) üzenetére


okmaci
csendes tag

Kemény is, már megjelent a webshopokban in stock 399$: minideal lenovo P780

Szerk.: látom elkéstem a linkkel!

[ Szerkesztve ]

(#33916) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Star B6000megjött pandáról!
06/09én rendelve egy H9500-al egyetemben.
A B6000 a honlapjuk szerint in stock volt,ám 06/15-én kaptak csak belőle,majd 2nap tesztelés után gondolom nem csak az enyémet,postázták.
06/18az első bejegyzés DHL oldalán, 06/20-án Magyarországon már.
Bekért a DHL paypal visszaigazolást,adatokat,amit meg is kaptak.
A ma megkapott vámhatározat alapján alig több,mit 11ezer vámot fizettem :)

Maga a B6000 nagyon kellemes meglepetés,szép nem recseg, villámgyors MT6589T-vel 16k antutu :DD
Az 5.7" meglátom majd mennyire kényelmes ruházatban :F

Feiteng nejem mellett pihen,holnap megkaparintom, de ennek a kicsinyített mása 5"-on.

[ Szerkesztve ]

(#34204) CoolBoy323 válasza Cyborg (#34203) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Availability: In stock

$259.85

:F

(#35098) GIJoe válasza fuze (#35096) üzenetére


GIJoe
addikt

szét kellene csak nézni az oldalon, nekem anno x3 is írtak, hogy látták h megy, megérkezett és h küldik a másik G2est...

ekrisztian: hogy rendeltél G3St ha Out of stock? Nekem volt G3, de én inkább ma már Lenovo irányba mentem volna el...

[ Szerkesztve ]

(#35289) EczkE válasza alázógyík (#35278) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem 1 órája válaszoltak. :D

Dear customer ,

Thanks for your inquiry .
Vowney V5 is in stock now , you can order it now , so that we can arrange delivery to you in the soonest time .
If you have any questions , please contact us .
Best regards

Asszem mindenféleképpen!

(#35339) Krinyo válasza Terentius (#33680) üzenetére


Krinyo
senior tag

3 napja használok egy Star (?) Q9000-est, eddig nagyon bejövős.

Előnyök:
- 4.2.1 stock android, alig pár kínai sallanggal (uninstallálható), magyarul is
- dual SIM, dual standby: amíg az egyiken beszélsz, a másik elérhetetlen (workaround: hivásvárakoztatás beállítása és "ha nem elérhető" esetén átirányítás a másik SIM-re, így mindig átcsörög arra a hívás, amin éppen beszélsz, így nincs nem fogadott hívás, illetve a másik oldal sem hiszi azt, hogy ki vagy kapcsolva)
- hálózatot (internet, MMS, SMS) automatikusan beállította a T és Telenor kártyával, nem kellett semmit pluszban konfigolni
- 5" 1280 x 720-as, elvileg IPS kijelző, a betekintési szög nagyon rendben van
- masszív felépítés, nem recseg, nem ropog
- nagyon jó hangminőség hívás esetén
- 4-magos proci, valós 1,2 Ghz-ig skálázódik, nagyon gyors
- 2500 mAh Li-P akku, kb. 1,5-2 napot tud normális használat mellett
- jó minőségű hangszóró
- jó WiFi
- hátlap alá befért a PayPass matrica :)

Hátrányok:
- a nagy kijelző rettenetesen fogyaszt, kb. 5-6 óránál tovább nem bírja folyamatosan
- valamiért nagyon feltekert fényerő, a legalacsonyabb beállítás máskor a maximum szokott lenni
- előbbi miatt kicsit gyenge kontraszt, a fekete inkább szürke
- előbbi miatt kicsit gyengébb, mosottak színek (nem vészes)
- nincs digitális iránytű!
- szokásos kamera, jó fénynél tűrhető, gyengénél zajos. erős zajszűrés. videó ok, 1280 x 720 teljesen jó, fullHD valamiért akadozik
- nagyon gyenge rezgő motor, alig érezni
- vacakul kiosztott 4 GB flash, úgyis bővíted microSD kártyával, érdemes lett volna az összes memóriát az appoknak adni, az adatoknak osztott 1,7 GB-ot is
- ismeretlen gyártó, ergo no support
- gari? az macerás :)

(#35842) chab7 válasza chab7 (#35840) üzenetére


chab7
addikt

Aztán még erre a lenovo s750-re lennék kíváncsi mi van vele, mert sehol a neten róla info, még lenovo oldalán sincs fent, de egy két kínai shopban árulják - és ezek közül egyedül a minideal vállalja be az "out of stock" jelzőt. Még a végén kiderül hogy csak tervezi a lenovo a gyártást, de már szerepel a shopokban :))

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35919) okmaci válasza chab7 (#35828) üzenetére


okmaci
csendes tag

Minidealen azt írják a P780-ra, hogy in stock, még a kommentekben is azt irta Katherine, hogy van nekik. Ki tudja, ki kellene próbálni, persze ahhoz kicsit még eshetne az ára!

(#36219) gipsztigris válasza chab7 (#36212) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem találtam még. Viszont egyes helyeken már "In stock" státuszban van.

ITT azt mondták egy mai kérdezőnek, hogy van belőle.

Huan!

Nem tudom miért, talán azért mert egy picit kisebb, mint a ThL W8, és ahhoz képest, hogy IP67-es védettségű, mégsem olyan nagy durung, mint a hasonló képességű telefonok.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#36973) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

A ThL W200 minidealen in stock!
[link] legalábbis az oldal azt írja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37701) chab7 válasza Zeki (#37700) üzenetére


chab7
addikt

Én ezt már nagyon rendelném :) De még alig van róla infó is, olyan új még. Viszont orosz fórumokon már lehet olvasni róla ezt-azt, és van is akinek van már (ott), szóval már valóban "in stock".

Mint ahogy már a Lenovo S750 is már elérhető lehet mert megtaláltam az első videót róla: [link]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#38451) Raqueia válasza Groovebaby (#38446) üzenetére


Raqueia
tag

Groovebaby:

Te még mindig nem próbáltál rá valami jó launcherre? Ne legyél lusta, próbáld ki az apexet. Tuti bejönne neked, mert korábban is írtad, hogy a stock android felület az tetszik neked, csak egy két nyűgje van a gyári launchernek. Én pl az összes animációt le szoktam tiltani, inkább beáldozom őket a sebesség oltárán.

kmisi99:

Nekem már második Vowney V5-öm van, de én nem tapasztaltam röcögést. Igaz te is említed, hogy valsz az emberek 95%-a nem venné észre, én meg nem játszom a telón (ami tudtommal a leg erőforrásigényesebb művelet), de érdekes hogy neked akadozónak tűnik.

Mióta megtudtam, hogy a Xiaomi MI2-ben direkt nem világítanak a táccsgombok, még kevésbé zavar, hogy a V5-ösömben sem :DD

[ Szerkesztve ]

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#42149) _X10Dead_


_X10Dead_
aktív tag

[N003] in stock

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#42274) wwhy válasza fateless (#42273) üzenetére


wwhy
veterán

Kirakják úgy, h "In stock" és közben nincs is :F
A Hongmi-nál (RedRice) legalább odaírták, h shipping time 20th Auugust.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#42300) fateless válasza wwhy (#42274) üzenetére


fateless
veterán

Nem úgy rakták ki, hogy "in stock", hanem "out of stock" kiírással, tehát nem csinálnak olyat, mint más kínai boltok, hogy átvernek ezzel. Ez inkább arról szól, hogy lásd, náluk is lesz, mentsd el a könyvjelzőbe, vedd fel a "wish list"-re, akkor ők is tudják mekkora az érdeklődés a készülék iránt és úgy rendelnek, meg te is kapsz értesítést, ha megjelent, ráadásul remélhetőleg náluk veszel.

megint én:
várjuk a beszámolót!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42311) RVR400 válasza fateless (#42307) üzenetére


RVR400
veterán

Rossz feliratot karikázott be, de felül is az szerepel, hogy In stock. :)

(#42973) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Minideal hírlevél, kuponkódok:

NEO N003 MTK6589T 1.5GHZ 1080P 5.0inch IPS HD OGS Screen 3000MAH

HUAWEI G700 RAM 2GB Quad Core 5inch IPS only 275$(mulit-language)

JIAYU G3S MTK6589T 1.5GHZ 184.99$(5$ discount code:16ed)

JIAYU G4 MTK6589T 1.5GHZ In stocks now

Lenovo A830 MTK6589 5.0inch Android 4.2 SmartPhone 185$

THL W8 2G/32G 5.0inch Gorilla Glass only 269.99$(10$ discount code:13a)

THL W8 1G/4G MTK6589 5.0inch IPS screen only 185$(28.99$ discount:15ed)

THL W11 1G/16G MTK6589T 5.0inch FHD only 245$(14.99$ discount:121ED)

(#43279) szuand1


szuand1
tag

ANTELIFE THL w11 130usd : ha kosárba is rakjuk ill. postázási módot is választunk akkor sem biztos, hogy a miénk:( Ma gyors voltam , de paypal ra mikor beírtam a jelszavamat akkor dobta ki , hogy: " Unable to initialize Express Checkout. Some of the products are currently out of stock" :(

ainol aurora II , jxd s5110, Thl w100 black, Thl w11, Newman n2, Haier w718+, chuwi v17hd , Ainol inovo8,Umi hammer, Elephone p6000, Xiaomi Redmi Note 2, Vernee thor,homtom ht17pro, xiaomi r1d, leree le3

(#43464) peter76bp


peter76bp
senior tag

Egy ismerős párnak nézegetek UMI X2 és ZP980 2GB/32GB verziókat. Minidealre rákérdeztem és ezt írták:

"Dear friend,
thank you for your email
about Umi x2, factories has discontinued.
then,the zopo zp980 (2+32GB) will in stock this week"

Hallott még valaki esetleg erről, hogy leállna az UMI X2 gyártás? Vagy csak be akarnak ugratni, hogy ne filózzon senki, hanem vegye meg gyorsan.

(#43567) GIJoe válasza bigrock (#43565) üzenetére


GIJoe
addikt

Bár nem tudom,mennyire megbízhatóak. ? Akkor minek ajánlod, elmondod?
Amúgy is "Availability: In stock Pre-order" Inkább webshopok:antelife,minideal,mixeshop...stb

[ Szerkesztve ]

(#43622) Zeki válasza spileraaa (#43611) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Lenovo P700i is előbb esett, aztán emelkedett, aztán out of stock.
Nekem gyanús hogy a P770 is erre a sorsra fog jutni. A 160 usd postával, nagyon aljának tűnik.

Kevesebb mint 6 óra múlva indul az akció!
Lenovo S750 194 SD
http://www.pandawill.com/happy-hour
De csak 5 db van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#43625) andatti válasza McReay (#43575) üzenetére


andatti
senior tag

Az ulefone-nál nem mindegy melyiket választod, mert én pl. megnéztem minideal-on és dx-en nem dobta ki a kereső... geekbuying-on pedig van több verzió is... 2 csak presell, 2 pedig in stock... /300 és 340$/ ráadásul nem fehér a színe, hanem fekete, vagy szürkés és van 16 Gb-al és 32 Gb-al is... (mondjuk az minkét verzióból csak az egyik, mert a másik presell...)
Antelife-n is kétféle verzióban van az ulefone, 2/32 gb 3300-as aksival 340$, és van 1/16-os 3800-as aksival 293$ ... Persze, csak akkor, ha nincs benne átverés... (Érdekes, hogy a gyöngébbhez adja az erősebb akut... , pedig mindkettő FHD...)
De pl. a tmallbox az erősebbet adja feketében 309$-ért /2 db 3300-as aksival/...

Amúgy tényleg a másik, az inew a nagyobb márkanév, legalábbis nekem is, de azt pedig végképp csak fehérben találtam...
Ha tényleg ilyet veszel, majd kérjük a beszámolót... Nekem is az ilyen tepsi telefonok tetszenek...

(#43796) herc2003 válasza andatti (#43763) üzenetére


herc2003
csendes tag

Én is i6000 fekete verziójával szemzgetek de nem kapni sehol sem ( inewmobilon out of stock). Az inewmobilon kértem kalkláciot i6000 fehér verziójára , hogy mennyi lenne hozzá a szállítás hát ....

(#43982) gipsztigris válasza Atomcsirke (#43979) üzenetére


gipsztigris
addikt

In stock a státusza.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44273) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Minideal hírlevél, kuponok:

JiaYu

JIAYU G4 2g/32g in stocks now 319.99$
Gift as follow:

Lenovo

Lenovo A390 MTK6577 Dual Core only 89.85$ (10$ discount 346ed)
Lenovo A820 139.99$(56country language)

Lenovo P770 149.99$(56country language)

ZTE
ZTE V987 227.85$

ZTE V967S 154.99$

(#44368) cappa72 válasza alexw801 (#43746) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szia !

Hú de sok hozzászólás lett...
Szóval a kétféle kamera app az alábbi miatt van:
galery2
és
googlegalery

A telepítéskor ugye ki tudod választani a custom installation esetén, hogy miket telepítsen.
Van a "stock" alkalmazások köre, ahol a kamera is ott van, illetva később a google alkalmazások, ahol szintén van egy kamera app (galery).
Gondolom mindkettő bejelölve maradt, ezért van kettő belőle.
Csak root joggal lehet eltávolítani valamelyiket, vagy custom módban újrarakni a rendszert, ekkor pedig a /data és /cache törlés nélküli telepítést kell választani, és a megfelelő programokat kiválasztani.

Még nem néztem a gravitybox-ot.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#44387) _X10Dead_ válasza KTU (#44384) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

De van. A minideal-tol epp tegnap jott a level, hogy in stock.

Amugy a Green Orange N1 is sima HD-s. [viszont annyira nem olcso]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#44463) okmaci válasza Ferenc1989 (#44459) üzenetére


okmaci
csendes tag

Én hétfőn kaptam el olyan pillanatot, amikor ismét in stock állapotú lett a minin a P780, megrendeltem, kinai idő szerint 18:10-kor, tegnap kaptam az emailt a tracking számmal együtt, hogy feladták, az oldalukon szintén tegnap proccessing-ről complete-re változott a státusza.

(#44915) Zeki válasza sanros (#44914) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt is nézted?

Recommend European country customers such as Spain,Greece choose “Express Shipment Duty Free” shipping service,4-12 days Delivery , zopomobileshop responsible for customs clean issue!

EU Warehouse in Stock, Delivery 2-5 days 

Order Now Get Free: TPU COVER + Car Charger+ Touch Pen + Screen protector X1

Support shipment from European Warehouse 

View product support shipment from European Warehouse 

(#50862) vegyszer


vegyszer
addikt

Szia!

Ma megjött a (technikai okok miatt) két Lenovo A630 teló. Meglepően jó cucc. Multilingual rommal, sok Kína app nélkül, apex lancherrel. Ha nem nézem hogy kerekek az ikonok, akkor egy szinte stock rendszer. A kijelző nagyböjtt. Nem érzem a qhd - wvga közötti minőségi csökkentés mivolát. A Lenovo A820 mellett ez kicsit kerekebb, talán hogy női kezek is jobban átérjék.
A hátlap gumis, és jól a helyén van. Market van, és a LeCalendar helyett a BusinessCalendar van rajta (az előbbi több Lenovo telón nem volt az igazi)

Nem kapcsol viszont be a power + hang le + hang fel gombokkal, sem a power + fel, vagy le - re. Nézegetem, lehet, hogy egy stock telefon alkalmazást kap, meg némi cicatuningot, de szerintem nem kell a sw-t nagyon hackelni... (két nőnek megy, net + duma céllal)
Sajnos az ígért flip tok nem volt a csomagban (írták előre is) de szilikon se jött, vagy kijelző védő... :O (de nem kérek parital refundot, mert a második teló ingyen jött, igaz mindketten vámmal, és 6 hét alatt a hangyás boltból, de megérte) :Y :R :Y

Esetleg érdekel a rom valakit?

Átpartícionálást csinált valaki esetleg ezen?

Este kicsit jobban neki esek. De eddig nagyon ígéretes!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#51221) tolvaj! válasza freestailo (#51220) üzenetére


tolvaj!
őstag

inkább csak out of stock. rendes droidot varázsolni rá kb 25 perc és ebben benne van a letöltési idő is egy 4 megás nettel :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#52979) Indy1 válasza arfer (#52885) üzenetére


Indy1
tag

Jiayu G2F
En is megrendeltem, szinten kalandvagybol.
Kuponnal (news3) 95.05$.

Irtam a szupportnak es a valaszuk szerint a nemzetkozi WCDMAs modellrol van szo, ezt valaszoltak:
Hello,
This is in stock. Available in white.
Our phones will work on Quad band GSM and 3g WCDMA networks.

Vagy hihetetlen ar/ertek vagy refund lesz a vege...

[ Szerkesztve ]

(#53034) Švejk válasza littlemole (#53033) üzenetére


Švejk
őstag

A Tmallbox megbízható, most a postázás betett nekik is de már talán talpraálltak kicsit. Ha in stockot jelez, egy próbát feltétlen megér. A felár se sok, az ár 4%-a a PayPal (semmiképp se sajnáld ezt a pénzt!) +4$ a postázás.
Tehát én ajánlom, a telefonom tőlük rendeltem, 2 hét múlva a kezemben volt.
Az Exynos eléggé zabálja az energiát. Előző kütyüm egy Hyundai T7 volt ilyen procival, egy kis játék után tojást lehetett rajta sütni. De ezt az SGS3 tulajok is megerősítik szerintem. Baromi erősnek számított 1 éve, cserébe elég torkos. Nekem kis csalódás volt mert sok minden folyamatosabb most a 6589-es telómon mint azon volt.
Az Atom proci baromi erős, cserébe nem ismered a gyermekbetegségeit. Nem is tudom ezen kívül van-e Z2580-al szerelt telefon. Ezzel együtt meggondolnám, mert nem sok típus használja.
A 6589 kimondhatjuk, kiforrott, megbízható technika. Mindennapi használatban több, mint elég és a játékoknál se rossz a teljesítménye. Emellett a legolcsóbb, sok típus használja, és ezeknek (pl Jiayu G4/G4T) nagy a supportja.

(#53175) GIJoe válasza CoolBoy323 (#53173) üzenetére


GIJoe
addikt

a presell, ne legyen már in stock... az presell

[ Szerkesztve ]

(#53181) CoolBoy323 válasza GIJoe (#53175) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ki mondta, hogy in stock??? :F

azt írtam: előrendelhető a vágódeszka ;]

(#53346) alexw801 válasza Hrabci (#53343) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem lett rosszabb, ha a stock kamerát választod az Aroma installerrel.
Én azért vettem a V987-et áprilisban, mert megtudtam, hogy Bruno is vett. Nem bántam meg.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#53559) mexel válasza kezdő (#53530) üzenetére


mexel
veterán

Ezekről a teleonokról mit tudni? Az oldal és a készülék mennyire megbízható? F1-et rendelnék, de "Out of Stock" a státusza. Hol írják hogy ingyen szállítják?

(#53663) citkar válasza tfalcon96 (#53662) üzenetére


citkar
addikt

És nem is drága, ráadásul azt írják In Stock. Kíváncsian várom majd a teljesítményét és a fogyasztását, mik lesznek a tapasztalatok ezekkell kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#53672) CoolBoy323 válasza tfalcon96 (#53662) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

#53173
itt volt az első, az csak a második :D mert tuti nem in stock még :)

(#53673) citkar válasza CoolBoy323 (#53672) üzenetére


citkar
addikt

A pandán a fórumban azt írták In Stock. Szóval valószínűleg az az (egyik) első, mintsem amit te állítasz.
"Yes, it is real octa core, and we do have the phone in stock."

(#53674) CoolBoy323 : Szerintem is...és betették a szerdai happy hourba is...vagy nagyon sok van, vagy csak nagyon reklámozzák :)

[ Szerkesztve ]

(#54386) TKey7 válasza berigazek (#54364) üzenetére


TKey7
tag

Szia!

Elvileg ezzel indult múlthéten a 8magosok sora, és in stock-ot írnak (van más olyan 8magos itt, ahol in stockot írnak, de ott a leírásnál jelzik, hogy még nincs).

#54368
Pedig én már beleszerettem ebbe a készülékbe.. És ha várok, megint nem lesz telefonom :DD

(#55741) citkar válasza Crytek (#55736) üzenetére


citkar
addikt

A Minidealről csak 199,99 USD és mivel ez Dual sim, míg Motorola G-ből pedig még nem láttam dualt, bár úgy hallottam lesz, addig szerintem simán jobb vétel a Hongmi.
De ha tudsz in stock DUAL SIM-es Motorola G-t 200 USD alatt, örömmel fogadom :)

[ Szerkesztve ]

(#55795) raulicio válasza KurtCobain (#55645) üzenetére


raulicio
senior tag

Igen, én is láttam , de elvileg nem kizárt, hogy eredetileg 8 magosra tervezték aztán kiadták 6582-vel.

Kicsit sok a bizonytalanság ebben érzem, csak nagyon tetszik a forma/tudás/ár kombináció. Mondjuk nem sürgős a dolog, szóval kivárom inkább mi sül ki belőle.

Amúgy eredetileg a geekbuying-on láttam, ahol persze azt kamuzzák, hogy "in stock"

http://geekbuying.com/item/Inew-V3-5-0inch-IPS-HD-Screen-MTK6582-Quad-core-1-3GHz-Android-4-2-1GB-16GB-13-0MP-Rear-Camera-NFC-OTG-with-3G-GPS---White-322990.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.