Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8324) Keresztapper


Keresztapper
senior tag

(#8227) Kaminski

Akkor neked egy samba szervert kellene futtatnod a droidon

(#8015) Degeczi

Sajnos az a helyzet, hogy nálunk is tilos, illetve csak akkor legális, ha a másik fél beleegyezését adja a rögzítéshez. Ezt a szolgáltatók az ÁSZF-ben megadatják veled, illetve mivel a beszélgetés előtt! közlik veled, hogy rögzítik a hívást, neked bármikor lehetőséged van rá, hogy ezt megakadályozd azzal, hogy leteszed a telefont. :) Ekkor betipeghetsz mondjuk gy ügyfélszolgálatra és elmondhatod élő szóban a gondod, bajod. Na azt nem rögzíthetik minőségbiztosításilag. :D

(#7986) gigabank

Rakj fel egy új kernelt, amiben CWM van.

http://palscoffeetech.com/

(#11462) bubi92


bubi92
őstag

hívás rögzítésre milyen app-ot ajánlanátok?

(#11467) sumsang válasza bubi92 (#11462) üzenetére


sumsang
aktív tag

CSiPsimple Elsősorban VoIP-os telefonálásra használatos app, melyről vezetékes/gsm hívásokat is lehet indítani/fogadni. Van rajta olyan opció, mely képes a kétoldali beszélgetések waw fájlban történő rögzítésére.

(#18701) MurdR válasza pepe091 (#18685) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor ütközik jogi akadályba ha a tudta nélkül veszi fel a beszélgetést. Honnan tudod hogy az elején nem azzal kezdi a hívást, hogy a hozzájárulását kéri a rögzítéshez a hívott féltől?
Maga a program megléte, a felszereltség nem ütközik semmi féle jogszabályba.
Ugyan olyan, mint hogy neked van egy kenyérvágókésed, de nem használod csak arra hogy kitámasszad a kenyérpirító fedelét vele. Pedig ölni is lehetne vele.

Ne kössünk már bele mindenbe.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38680) ottoyes


ottoyes
senior tag

Hali!Régóta keresek egy jó kis progit,amellyel a beszélgetéseimet tudom rögzíteni...kevés sikerrel.Mindnek volt valami kínja...hívott hallható,hívó nem,és fordítva..volt olyan is amelyik működött,aztán meg nem :F
A lényeg:rátaláltam a Automatic Call Recorder Pro v3.6 progira,amely full jól működik....ha engem hívnak.Ha én kezdeményezem a hívást,akkor"a rögzítést egy másik hangrögzítő program akadályozza"hibaüzenettel rögzít ugyan,de ezt utánna nem lehet meghallgatni...mi lehet a gond?Vagy melyik progi?Kitalálható,hogy melyiket nem komálja anélkül,hogy egyesével levenném a többi progit? :F
Köszi a segítséget! :R

Ottoyes

(#38695) ottoyes válasza albinolynx (#38694) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ok..köszi...a fogadott hívások rögzítése kitünően megy neki...de a fogadott...hmmm...nemtudom miben más.. :F Meglátjuk,miváltozik.. :K

Ottoyes

(#45282) atillaahun


atillaahun
veterán

Most épp nincs terítéken a hívás-rögzítés, de épp ma jött válasz egy 3 hetes bug report-ra a CallRecorder fejlesztőjétől, hogy már az N4-en is működik alapértelmezett beállításokkal bármilyen rom-al és kernel-el (plusz még ART-al is) a program legújabb beta verziója. XDA-ról tölthető a 2 hetes demo. Csak ajánlani tudom, tényleg hibátlanul rögzíti mindkét fél hangját kernel-ből. A témájában van egy egész hosszú lista a támogatott eszközökről.

(#45271) Somatom
Igen, azt a kört már lefutottam, végül nagyon nem sikerült megbarátkozni a Dolphin-nal, máson meg ugye nem elérhető a flash 4.4 alatt. :(

[ Szerkesztve ]

(#60545) devil-k


devil-k
nagyúr

Helló skacok!

Van-e olyan program amivel meg tudom akadályozni, hogy egy másik készülékről rögzítsék a hívásaimat?
(Nem, nem a nemzetbiztonsági rögzítésre gondolok). :D Mert az okés, hogy tudom rögzíteni a be és kimenő hívásaimat, de ha ezt meg akarom akadályozni, hogy engem rögzítsenek?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#60546) twine válasza devil-k (#60545) üzenetére


twine
addikt

nem beszélsz az illetővel... :U
(Én tényleg ezt csinálom azokkal az emberekkel, akikről tudom hogy odáig vannak az állandó hívásrögzítésért)

cégek, társaságok rögzítése a legkevésbé sem zavar,,de az ismerőseim nem rögzítgessék a beszélgetéseimet,,,borzasztóan irritál, főleg amikor megkapod, hogy "megmutassam mit mondtál két hónapja?"

Na takarodj!!!!!!! :(((

egyébként pedig szerintem ezt nem tudod megoldani... :N

[ Szerkesztve ]

(#70952) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!
Remélem Jó helyen kérdezek :U
Fent van a telefonomon a Call Recorder PRO program ami minden telefonhívást rögzít.
Ma vissza kellet hallgatnom egy beszélgetést és meglepő fájlokat találtam.

A programmal 3gp formátumban rögzítem a beszélgetéseket, a fájlnévnek először a hívott számot utána a dátum nap hónap év végül a hívás óra perc másodperc infót kell tartalmaznia. Mint a képen is látszik ez nem így néz ki.
A fájlok a legkülönbözőbb méretűek és lejátszhatatlanok. Egyenlőre megnyitni semmivel nem tudtam.
Total Commanderrel megnéztem a tulajdonságait.

Sajnos nekem ez semmit nem mond.
Megnéztem az első rögzítéssel egy napon nem telepítettem semmit a telefonra ami most is fönt van, viszont pont azon a napon töröltem a régi rögzítéseket ami azt jelentheti hogy előtte is volt csak nincsen már meg.
Esetleg valakinek mondanak ezek az információk valamit, vagy tud valaki segíteni kideríteni mi ez.

Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#72458) Mr X válasza kukinyo (#72456) üzenetére


Mr X
veterán

Csak akkor rögzítheted, ha előtte a másik felet értesítetted a dologról. De ez még nem változtat azon, hogy az android kernelben nem engedélyezett a hívásrögzítés. Elég sok fórum foglalkozik a témával.

Lehet, hogy az elmúlt 1-2 évben visszakerült a kódba ez a funkció, ezt majd egy szakértő megcáfolja vagy megerősíti. Illetve egyes típusok gyártója módosíthatta a kernelt, hogy működjön a rögzítés-

[ Szerkesztve ]

(#76082) darvinya válasza zeon.hu (#76078) üzenetére


darvinya
titán

Mivel root említem, ezért nem fiókhoz van kötve a dolog.
Pont ezért nincs közvetlenül alap droid hívás adatfolyam rögzítés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#100760) dokee78 válasza viktorhu (#100759) üzenetére


dokee78
félisten

Elvesztésről írok,mert egy tolvaj kiszedi a SIM kártyát.

Android Device manager például nem ér semmit,ha ki van épp kapcsolva a net a telón.
Cerberusnál be lehet SMS-el kapcsolni a funkciókat!

cerberus password find (a készülék helyének meghatározásához)
cerberus password siminfo (a SIM kártya információk lekérdezéséhez)
cerberus password wipe (a készülék memóriájának törléséhez)
cerberus password wipesd (az SD kártya tartalmának törléséhez)
cerberus password lock code (a készülék kóddal történő lezárásához cserélje le a *code* részt az Ön által kívánt kódra)
cerberus password unlock (a készülék feloldásához)
cerberus password alarm text (az üzenet megjelenítéséhez és a hangos riasztáshoz cserélje le a *text* részt a megjeleníteni kívánt üzenettel)
cerberus password takepicture (a fotó készítéséhez és elküldéséhez az Ön e-mail címére, az előlapi kamera lesz használva, ha rendelkezésre áll)
cerberus password enabledata (mobilnetes adatkapcsolat bekapcsolása az Ön készülékén)
cerberus password message text (üzenet megjelenítéséhez cserélje le a *text* részt a megjeleníteni kívánt üzenettel)
cerberus password startemergency hours (ahhoz, hogy a készülék rendszeres időközönként elküldje a koordinátáit, cserélje le a *hours* részt a az egymást követő riasztások közötti órák kívánt számára)
cerberus password stopemergency (vészhelyzeti mód kikapcsolása, a készülék beszünteti a koordinátái rendszeres elküldését)
cerberus password call number (telefonszám hívásához cserélje le a *number* részt a felhívandó telefonszámmal. Ha nem ír számot, a Cerberus az SMS küldőjét fogja hívni)
cerberus password screenshot (képernyőkép készítése és elküldése az Ön e-mail címére)
cerberus password enablewifi (WiFi engedélyezése és automatikus kapcsolódás nyitott hálózatra)
cerberus password capturevideo (video rögzítése és elküldése az Ön e-mail címére)
cerberus password reboot (készülék újraindításához (csak rootolt készüléken működik))
cerberus password speak text (ha azt akarja, hogy az eszköz felolvassa az üzenetet, cserélje le a *text* parancsot arra az üzenetre, amit az eszköz kimondjon)
cerberus password enableroaming (adatroaming bekapcsolása)
cerberus password disabledata (adatkapcsolat kikapcsolása az eszközön)
cerberus password disablewifi (WiFi kikapcsolása)
cerberus password enablebluetooth (a Bluetooth bekapcsolásához)
cerberus password disablebluetooth (a Bluetooth kikapcsolásához)

(#102915) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
A 'Total Recall' nevű hívásrögzítő apphoz kérnék segítséget.

Ha a gyári tárcsázó alkalmazással indítok hívást akkor magától elindítja a rögzítést, viszont ha másik alkalmazást használok akkor nem.
Hogyan lehet megoldani, hogy más telefonhívó alkalmazásnál is automatikusan rögzítse a hívást?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#110375) drnet válasza laleeee (#110374) üzenetére


drnet
aktív tag

Ezt már használtam, de ez kijelzi, hogy rögzíti a hívást, és a beszélgetés végén is kiírja, hogy rögzítés befejezve. Vagy ezt ki lehet benne kapcsolni?

(#111103) picur10 válasza aleister (#111090) üzenetére


picur10
aktív tag

ACR

Ha akarod rákérdez hívás után, hogy akarod-e menteni a beszélgetést, de mentheti automatikusan is.Több formátumban tud menteni, kizárhatsz telefonszámokat a rögzítésből, tud felhőbe is menteni..

szerk: nem frissítettem az oldalt. :P

[ Szerkesztve ]

(#115725) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
Olyan call recorder app-ot keresek, amin akár hívás közben is tudom ki/be kapcsolni a rögzítést.
Köszi

(#121296) brd válasza #61392896 (#121129) üzenetére


brd
nagyúr

Kiderült, hogy más állatság is van 7 alatt, most, hogy gyakrabban használom a bluetooth fülest, azt tapasztaltam, hogy az ACR is igazából problémásan működik így, néha nem rögzíti a túloldalt ilyenkor, így kipróbáltam több ilyen appot, eddig 3-at találtam, ami eddig mindig rögzített: egyik, másik, harmadik.
Az elsővel az a probléma, hogy viszonylag alacsony minőségű file-ba rögzít (32K bitrate), bár ez többnyire azért elég a beszédhanghoz.
A második tele van reklámmal, reklámszűrő nélkül ne használd (vásárlással eltüntethetőek).
A harmadik a non plus ultra, de az 3+K HUF, ha automatikus rögzítést is szeretnél.

Azt viszont egyik sem tudja (ill. a harmadik lehet, de azt nem néztem annyira tüzetesen, automatikus rögzítés nélkül nem érdekes, azért 3+K-t meg nem adok), hogy a nem bluetooth fülhallgatóval indított hívást, ha átveszem a fülhallgatóra, akkor ne némuljon el a túloldal, ezt még keresem.

The only real valuable thing is intuition.

(#129023) snowdog válasza Tiger. (#129018) üzenetére


snowdog
veterán

Nagyon sok beállítási lehetőség van arra, hogy mikor, mit rögzítsen.

Beállíthatod, hogy mindent rögzítsen, de ebből egyesével ki is zárhatsz hívókat. Használhatod a manuális módot, mikor beállíthatod, hogy kiket rögzítsen. Arra is van mód, ha olyan hív akit nem kell rögzíteni, de hívás közben meggondolod magad, akkor rázással aktiválod a rögzítést. És így tovább...

(#130422) Takuun


Takuun
aktív tag

Szükségem lenne egy programra, ami segítene a hívásaim időtartamának rögzítésében. A készülékben két SIM-et használok és jó lenne látni, hogy egyiken és másikon mennyi volt az adott hónapban a kimenő hívás időtartama. Valaki használ ilyet? Mert sajnos a készülék nem tudja alapból.

(#133298) Probert75 válasza Dolphine (#133297) üzenetére


Probert75
addikt

Mivel az ACR-nél is a szám és hívott fél nevét rögzíti és az új gugli irányelvek miatt nem lehet, ezért van korlátozva/tiltva. A hívásblokkolás is szám és hívott fél tiltást jelent, így ezek az alkalmazások is tiltva lesznek, ha jól tudom.

De az milyen már, ha zaklat valaki telefonon, nem tudod tiltani!
Rögzíteni meg lehet a szolgáltatóknak. Felhívsz egy szolgáltatót, aztán azzal kezdi, hogy cégbiztosítási okokból rögzítésre kerül a beszélgetés. De ha bemondod neki, hogy te is rögzíted a hívást, kikéri magána, hogy azt mér meg hogy meg minek!

[ Szerkesztve ]

(#133982) Albigator


Albigator
őstag

(#133978) zhata és (#133979) Fall-N

Sokáig nem frissítettem android 9-esre pont emiatt is....
Ha már visszamennék Oreora akkor ennyi erővel inkább a root...

De ami érdekes számomra, hogy emlegetve van a Nokia 7 Plus ami Android One-os droiddal van ellátva: stock közeli, kicsit egyszerű kezelőfelület (nem összekeverendő az Android Go-val, ami gyenge hw-es telókra van) és Pitén, Play áruházból letöltve a Cube Call Recorder ACR-t tökéletesen működik, engedélye van a névjegyek/számok rögzítéséhez/kiírásához is + a minőség is kiváló. Én ezt le se tudom tölteni, a play alkalmazásban meg sem jelenik; ha rákeresek böngészőben az írja ki, hogy "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval" WTF? :F :W OnePlus 5-öm van egyébként, ami egy "picit" jobb egy Nokia 7 Plus-nál...

Eddig a sima Hívásrögzítőt (Call recorder) használtam 9-en, ami egy kicsit gagyi (minden hívást bejövőnek mutat) de épp megfelelt, most viszont nem olyan rég jött egy értesítés, hogy nincs engedélye mutatni a csevegőtárs nevét/számát, de manuálisan be lehet írni... De francnak van kedve az embernek ezt minden hívás után megcsinálni....

(#133981) macilacus

Működik csak épp a másik félt alig lehet hallani sajnos. :O
Amúgy tudom, hogy jó az ACR, Oreon azt használtam nagy megelégedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#134005) tomy86 válasza Probert75 (#134001) üzenetére


tomy86
addikt

Ja, hogy nálad a rögzítéssel is gond van, akkor az van, amit Bozek írt.
De az eredeti kérdésben, erről szó sem volt.
"Tudtok ajánlani olyan hívásrögzítőt ami működik normálisan a Pitén is? Számokat/neveket írja ki, ne ismeretlent amit utána lehet csak manuálisan szerkeszteni."
Én erre válaszoltam.

(#134252) andreas49


andreas49
senior tag

Hali,
Eddig a Callistics apk-ot használtam a telefon kimenő hívás, az SMS darabszám, valamint az adatforgalom havi mérésére. Így elkerülve a limit túllépést.
Sajnos március 9-től megszüntették a hívás és SMS adatok rögzítését a Google-re hivatkozva.
Tudtok valamit ajánlani helyette? Az adatforgalomra találtam apk-ot
Köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#136676) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Az NLL féle ACR -ben van olyan beállítás, hogy csak akkor vegyen fel, ha már létrejött a hívás? Én nem találtam. Borzasztóan zavar, hogy tele van a rögzítésre kijelölt mappa 10-20mp-s csörgésekkel. Késleltetés nem jó, mert van aki kézben tartja a telót hívás közben és azonnal felveszi. Annó a Nokia féle Symbian tudta ezt és az androidban is megoldható. (Legalábbis az automatizáló amit használok, tartalmaz olyan eseményt, hogy hívás folyamatban és működik is, ebből gondolom) Esetleg más hívásrögzítő, ami tudja ezt?
Köszönöm a segítő válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#140533) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok! Android 9 lenovo z5s.
Hol lehet a zárolási háttérképet beállítani?
Nem találok az ikonok rendezésére sem beállítási opciót.
A hívások rögzítésére van valami lehetőség?

PC

(#145394) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ha valakit érdekel! Sokszor téma volt már a hívás rögzítés. A mostani frissítéssel a True phone [link] használók fel tudják venni a beszélgetéseket. Először fogadni kell a hívást utána rányúlni a felvétel jelre . Azt nem tudom hogy minden verzión működik vagy nem. Nekem Android 9 van a telefonomon.

[ Szerkesztve ]

(#147316) Polgesz válasza YxVs (#147315) üzenetére


Polgesz
tag

Nem csak a fizetős verzióban van benne!
Itt lehet bekapcsolni:
Beállítások -> Hívásképernyők -> Hívás rögzítése -> Hívásrögzítő bekapcsolása

(#147587) kovacsit


kovacsit
tag

Sziasztok.

Működő hívásrögzítőt keresek Root nélgüli gyári Miui11-re (Redmi Note9 Pro, Android10).
ACR-em van (Pro, fizetős, legális, de nem megy, csak engem vesz fel, a távoli felet nem)

Cube Acr ugyan ez...

Mielőtt fagatnátok,hogy minek az nekem: vezetés közben jövő hívások rögzítésére kell, amikor címet, telefonszámot, mailcímet diktálnak nekem... Semmi tiltott, vagy illegál nincs, a felvételt sem tartom meg, meg is mondom, hogy rögzítem, max 1-2 napig tartom meg...

Valakinek ötlete?

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#147664) Somatom válasza pinnacle (#147647) üzenetére


Somatom
veterán

Dióhéjban:
Ahogy írták, a FW -ben van korlátozva. Veszel/bérelsz/kölcsönkérsz egy izraeli, vagy thai SIM -et és FR után azzal indítod a telót. Az megkérdezi, hogy átálljon-e a másik régióra. Megengeded. Mivel ott legális a hívásrögzítés, ezért feloldódik a FW korlátozása és a gyári híváskezelőben lesz rögzítés opció. Aztán megint FR, visszarakod a xaját SIM-edet és nem engedélyezed a régióváltást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148129) tahepa válasza kovacsit (#147587) üzenetére


tahepa
senior tag

True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder - Playból telepítettem
Nekem ez működik most Mi10 Lite 5G-n ( Miui 12 - Droid10)
Nagyon jól személyre szabható és fel is veszi a hívást ( eléggé el van rejtve a hívás felvételének aktiválása menü de ha egyszer megtaláltad akkor örülsz :) )

/ program -> beállítás -> Hívásképernyők -> lefelé görgetsz -> Hívás rögzítése /Híváskor alapból indul a felvétel..legfeljebb a hívó képernyőn ki tudod kapcsolni a rögzítést. Lejátszani a felvételt egy bármelyik más lejátszó programmal tudod

[ Szerkesztve ]

(#149270) Jabby válasza zhata (#149259) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam a reklámos verzióban működik a felvétel ha engedélyezem a:
Beállítások ---> Hívásképernyők --> Hívás rögzítése (rögzítés beállítása)

A hang minősége olyasmi, mint amit említettél.

(#149271) tibike8 válasza Jabby (#149270) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam továbbra sincs ilyen menüpont (Beállítások ---> Hívásképernyők --> Hívás rögzítése)

(#150433) rjg válasza fa4hu (#150429) üzenetére


rjg
őstag

De nyitott a bootloader, - hacsak egy stabil verzió felrakása után nem zárod vissza, de ez a heti esetében nem túl járható út - amiért elhasal a SafetyNet ellenőrzésen pl a Google Pay (és már nem emlékszem biztosan, de talán a Revolut is) és néhány nem banki app, pl a Zoom is. Én ezért rootoltam, mert így Magisk Hide-al meg tudtam oldani ezek működését. De az tény, hogy a hívások rögzítése a xiaomi.eu gyári tárcsázójával gond nélkül, azonnal megy.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#152138) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok.

Hívás rögzítés lehetseges még Android 11en?
Vissza olvastam, de nem láttam biztató válaszokat, de megkerdem,hátha csak figyelmetlen voltam.
Köszönöm!

(#153178) st3v3np3t3r válasza ollie (#153175) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

+1
NAIH Tájékoztatása a hívás rögzítés/felhasználás jogi hátteréről

Hozzá kell tenni, hogy az aki nem tartja be a jogi előírást, azt vétség miatt 3év szabadságvesztést is kaphat(btk/219 személyes adattal való visszaélés)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#153204) Oldman2 válasza csabyka666 (#153201) üzenetére


Oldman2
veterán

Somatom leírta a választ, a "mókolt" ROM azért kell, mert azokon a gyártó által meg van oldva a közvetlen híváshanghoz való hozzáférés (amikről én tudok, hogy ez megoldott: Samsung, Huawei és Xiaomi/Poco/Redmi). De ez mind hétköznapi ember számára csak "mókolással" megoldható.

Hivatalosan EU-n belüli ROM-okban ez tudatosan nincs megoldva, pontosabban tiltva van.

Amely app-ra egyesek azt mondják, "működik", az csak a hangszóró hangjának rögzítését végzi, ami végeredmény-ügyileg gyenge lesz.

(#153602) martonl válasza w.miki (#153579) üzenetére


martonl
senior tag

Nem az app-pal van a baj, hanem hogy EU. régiós a készüléked. A Samsung rendszerszinten letiltotta a hívásrögzítést. Két lehetőséged van: vagy rootolod a készüléket, vagy átállítod olyan CSC-re, amelyik országban nincs tiltva a rögzítés. Pl. Izrael vagy Indonézia. De ez inkább a készülék topikjába tartozik. Ha a megfelelő régión van, akkor a tárcsázó menüjében is meg fog jelenni a hívásrögzítés menü és külső appokkal is menni fog.

(#156053) fulton


fulton
addikt

Jóreggelt

Érdeklődnék, a mai android rendszereken hogy oldjátok meg a hívás rögzítést?( hivott es saját hang is felvételen legyen).

(#157878) Habell


Habell
tag

Üdvözlök mindenkit!
Oppo reno6 telefonom van. Hívás rögzítést hogyan tudok "csinálni" ?
Korábban xiaomi telefonom volt azon gyári hangrögzítő volt ami a telefon hívásokat is rögzítette egyszerű beállítás volt ami gyárilag megoldható volt az Android által.
Most az opponal ilyet nem találok bár jelentősen más ezen az Android számomra... Hangrögzítő app van most is gyárilag de nem találom a telefon hívások beállításokban azt, hogy rögzítse a beszélgetést.
Letöltöttem 2 ilyen applikációt amikre jó értékelést írtak és egy cikk is javasolta, azok közül egyik sem rögzíti a telefon hívásokat, nem csinálnak semmit sem ezek az appok annak ellenére hogy minden beállításban engedélyezve van.
Valaki tud segíteni a témában ?

(#157929) Habell válasza Habell (#157878) üzenetére


Habell
tag

Oppo reno6 , Android 11
Hívás rögzítő alkalmazást, lehetőséget, appot tud valaki ? Nem fizetőset keresek , nem full extrasat, kimenő, bejövő hívások rögzítése, időpont hossz névjegy alapján elnevezve vagy hívószám alapján. Ez tökéletesen működött gyárilag a korábbi xiaomi Android 6 telefonon.
Mi a megoldás az újabb telefonokon és rendszereken ?

(#158267) Somatom válasza Nikaré (#158266) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne rögzíthetném? Mi tiltja? Én igenis szeretném legálisan rögzíteni! Beállítanám bizonyos számtartományokhoz. Mondjuk, amikor az anyós hív és fogadom, akkor a telóm lenyomná neki a rögzítésre figyelmeztető szöveget, az összes idevonatkozó paragrafussal, cirka 10-15 perc terjedelemben. Ha kivárja, akkor jöhet egy pár perc zene közbeni megnyugtató duma, hogy mennyire fontos számomra a hívása. Ha még ezt is kivárja, akkor egye fene, beszélgessünk! ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#158288) bringasisti


bringasisti
őstag

Üdv. Samsung A8 eddig 8 droid volt rajta, és mindig megkérdezte, hogy mikor akarom telepíteni. Mivel számomra létkérdés, (tudom már illegális), hogy a hívás rögzítő működjön, a telepítést mikor felajánlotta nyomtam egy később opciót. Reggel szintén felajánlotta, kicsit késésben voltam kapkodtam, és a kijelzőről a pórszemcsét egy kézmozdulattal letöröltem, és elindult a telepítés. Mindent nyomkodtam, de már késő. Létkérdés a rögzítés, nem beszélek idegen nyelvet, örülök ha önállóan egy sms-t el tudok küldeni, pénztárcám a telefonon van. Tud valaki biztonságos megoldást, vagy vissza a 8 verzióra, vagy olyan alkalmazás ami nem töri meg az adataimat, de tud hívást rögzíteni? Fizetős megoldás is megfelel.

BENEFON DELTA--------N8

(#158401) bul07


bul07
nagyúr

Használom én a Cube ACR hívásrögzítő appot
És ugye elméletileg holnap Google kivégzi ezeket

Ha az oldaláról letöltöttem a legutolsó apk-t hátha kell alapon, és nem frissítem többet a telefont akkor ugye megtettem mindent amit tehettem.
És elméletileg működni fog továbbra is a rögzítés?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160178) mizoli válasza Vackor1 (#160177) üzenetére


mizoli
addikt

Az EU-ba szánt ROM-okon nem megy a hívás rögzítése (GDPR)
Kína, India, Malajzia, Izrael, stb. megy.
Vagy ilyesmi romod van, vagy valószínűleg a hangszóróból veszi fel a mikrofon a hangot. Egyszerűen ki tudod próbálni, pl. egy bluetooth fülessel.

Érdekelne az eredmény, ha kipróbáltad, légyszíves írd meg. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#160916) pinnacle válasza crok (#160907) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi!

Tökimanó igen, pontosabban a telefonhívás rögzítést akarták tiltani. Samsung A52-52s-en jól működik alapbeállítással a sima hívás rögzítése. Az még jó benne, hogy ki lehet kapcsolni a maximális hangerőre állítást. Mással ez volt a probléma.

(#163717) this is life válasza Csuklósbusz (#163712) üzenetére


this is life
Ármester

A redmi 10-en is csak hasonló módszerrel hozható össze , mint a 10c-n (nem eu lokalizációjú romot kell fel tenni bl nyitás után) .
A xiaomi.eu custom rom csak a snapdragon-os telefonokat támogatja minimum fhd felbontással.
A 10-c is vállalható, hisz a rom cserét így is, úgy is össze kell hozni, ha a miui tárcsázó, és a hívás rögzítés a cél.
Egy más lokalizációjú rom flashelése alig különbözik a custom rom telepítéstől.
De ha biztosra akar menni az ember, akkor snapdragonos telefont választ
Külső hívásrögzítő app működése szerencse, android és szoftver verzió kérdése. Minél magasabb android verzióról van szó annál kétségesebb a használata (hála az egyre több google, eu és egyéb korlátnak) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#163722) this is life válasza Csuklósbusz (#163720) üzenetére


this is life
Ármester

A samsungokon van mód Izraeli simmel elő csalni a hívás rögzítést, esetleg egyéb apró mókolásra is szükség lehet,de nem jellemző.

Xiaomi.eu custom rom által nem támogatott készülékeken bl nyitásra és rom cserére van szükség (az indonéz rom-ot szokták fel tenni) , de hogy biztosra menjen az ember ennek a készülék vásárlása elött érdemes utána nézni.

A 10c hiába snapi, nem mészült rá custom rom, emiatt csak a fenti módon érhető el a hívás rögzítés.

Kb ez a menete:
-bl nyitási kérelem, majd nyitás 168 óra múlva
-mi flash pc alkalmazás letöltése pc-re
-megfelelő rom letöltése és flashelése a fenti alkalmazással bl vissza zárás nélkül.
Ha miui rendszerű telefonban gondolkodsz és szednéd össze az információkat, szerintem gyere át a miui topikba. [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#164233) TODI1111 válasza boky01 (#164231) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen ez a samsung natív hívásrögzítője és van automatikus rögzítési lehetőség is. Az MKB-t és semmi mást nem zavar.
A leírtakat konkrétan az S23 szériára tudom megerősíteni.

(#164328) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Honor20 és Samsung A53 5G telefonra keresek olyan alkalmazást ami rögzíti a telefonbeszélgetést. Tudom, hogy szigorodott ennek a feltétele.
Engem az sem zavar, ha beszéd elütt bemondja egy "gépi hang", hogy a hívás rögzítésre kerül.

Köszönöm előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.