Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) stratova válasza arcsi84 (#400) üzenetére


stratova
veterán

Notebook-biostól sokat ne remélj, sajnos ez van. De legalább lehetőség van rá, pscheck egyébként létezik linuxra is? Nem néztem még utána. Már a feszültségcsökkentés miatt is érdemes vele pepecselni (pláne amilyen jó meleg nyarunk volt, sógorom notebookja nem is bírta a több órás képszerkesztést hűtőpad nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#402) 0xmilan


0xmilan
addikt

A 7670M alulfeszelésére nem tud valaki megoldást? Játék alatt szépen megdobja a hőmérsékletet és biztos, hogy abból is lehetne csökkenteni, csak nem tudom, hogy mivel...

(#403) stratova válasza 0xmilan (#402) üzenetére


stratova
veterán

Esetleg Sapphire Trixx?

(#404) stratova válasza 0xmilan (#402) üzenetére


stratova
veterán

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#405) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=d2PgAwjTFTw&feature=plcp
Íme a video a ram cseréről hpg6 2018-asban illetve az ssd/odd cseréről.
A video minőségét/készítésének módját khm nem kell megitélni... :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#406) KISDUCK válasza vodkaboy22 (#405) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszönöm! / Köszönjük! :R

Kérdés:
A HDD-nél van valami rezgéscsökkentő nyavaja és azzal együtt raktad át a keretbe?

Stratova:
Köszönöm!

(#407) vodkaboy22 válasza KISDUCK (#406) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem maga a keret ilyen amibe megy a laptoban annak kell rezgés csükkentőnek lennie (ergo az odd miatt).
Én még az amd atibios cuccát is megnézném azzal ati videokarik biosát lehet felül írni így a feszkót és a frekvenciákat lehet velük probálkozni mivel ha nem túl húzod akkor is ott a 7660 és újraindítás után visszatudod állítani a régi bios a 7670-esben.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#408) vodkaboy22 válasza vodkaboy22 (#407) üzenetére


vodkaboy22
addikt

többet nem írok alkholos állapotban a fenti az valami baromi értelmetlen...
Na próba újra...

Nem a keretben van rázkódás védelem hanem a laptoban amibe a keretet teszed mivel az odd miatt is kell ilyen védelem (elméletben)...
Az atibios progi kiolvassa a videokari biosát és azt írja felül. Így változtathatsz pár dolgon freki feszkó stb. De ha túl huzod akkor se kell félni mer a gép el fog indulni a 7660g-vel és simán visszaállítod a régi biost utána.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#409) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!

Nekem is egy G6 2018sh-m van, szintén legyalultam a gyárilag telepített win7 home premium-ot, és ultimate 64-est raktam rá.Nálam van lehetőség bekapcsolni a dual vga-t de baromi lassan reagál ez az amd vision :S.Most megpróbálom úgy ahogy vodkaboy leírta, hátha nem fog belassulgatni a gép.A régi core i3as M370es gyorsabb ennél a gépnél.Néha így megakad, ha kinyitok egy mappát.

Más: Ha veszek bele még +1 db 4giga ramot mennyi javulást fog hozni játékok terén?
Egyelőre ennyi kérdésem van.Pedig nagyon kis pöpec laptop, BF3 beállítás ultra és medium között van, automatán beállítva.

(#410) 0xmilan válasza stratova (#403) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez a Sapphire Trixx valami rossz vicc. Az indítást követően végtelen ciklusban lefagy majd újraéled, de még az alap adatokat se tudta kiolvasni. -1 MHz volt az órajel, meg hasonlók. Kipróbálhatná valaki más is, talán csak nálam rossz, lehet, hogy 12.10-el már menne. :F
Sajnos nem ez az első AMD-s progi, amit nem kedvelt a gép. AMD Overdrive, ha jól emlékszem a program indulásánál újraindította a gépet...
Ránézek majd az atibios-ra is, ha lesz időm...

(#411) vodkaboy22 válasza #93966848 (#409) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Vajon miért akad be néha... Mer hdd-t használsz 16 -25 ms átlag elérési idő ssd 0.2-0.3 ms. Most már egy ilyen gyakorlatilag átlag laptopban is akkor számítási teljesítmény lapul hogy ssd nélkül félkaru óriások csupán ezt hidd el. Majdnem elmondható ugyanez a dualchannel memoria hiányára is van olyan játék ahol dualchannel ram duplázza az fps számot...
Akkor szerinted még 1 memoria modul mennyi gyorsulást hoz?
Azt meg nekem senki ne mondja hogy összehasonlítható egy corei3massal mer most már nem csak gyanuperrel élek hanem mivel 1 hete kell :W használnom egy fosrakás intel corei5 masinát (dedikált gpu nincs hdd van és desktop... de elég futnia 1 vacak mikroszkóp tkp fényképező softvernek meg pár browsernek és már fél percet kell várni néha 1 rohadt photoshop műveletre...) Érdekes kipróbáltam ugyanezt az A10 olcso "gyöngébb" masinán de valahogy hasított mint a szélvész és amikor virtual boxbol megy a winfos linux alól photoshoppal meg hasonlókkal senki ne mondja nekem hogy tényleges multitaskingban jobb a 2 mag mint a 4...

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#412) vodkaboy22 válasza #93966848 (#409) üzenetére


vodkaboy22
addikt

duplázott hsz

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#413) #93966848 válasza vodkaboy22 (#411) üzenetére


#93966848
törölt tag

Akkor nagyon ajánlasz még egy ssd-t meg ramot.Pontosan mi9lyen ramot meg ssd-t ajánlasz?Te jobban vágod ezeket :U :R
Jaaa és jobb klikk asztalon-grafikai tulajdonságok és kb 1 perc múlva hozza be az amd vision engine control centert :W Ha meg valamit változtatok rajta, akkor szintén lassú...

Dual graphicsnál a GPU-nál piros nyíl van :(

[ Szerkesztve ]

(#414) vodkaboy22 válasza #93966848 (#413) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ramot ha nem kell munka miatt baromi sok (nekem mivel folyton megy egy virtual os és még akár cad softver is kell több mint 8 gb) akkor 8 gb ram tehát még 1 db modul 1600 mhz-es 4 gb-os ddr3.
SSD-ből már bonyolúltabb a dolog költségvetés kérdése a dolog...
Ha van akkor 128-as vagy 256-os ssd a winyo helyére szimplán. Ha nincs és csak 1 os-t használsz és nem használsz nagy tervező softvereket akkor 1 60gb-os ssd + dvd helyére 1 dokkolóval a bentlévő winyot átteni. Ezután ssd-re felrakni az os-t meg ami nagyon gyakori és kész. vagy ha nem kell ennyi macera akkor veszel szimplán 1 128-as (vagy 256os) ssd-t winyo helyére berakod a winyonak veszel egy olcsó (3-4 ezer se ) usb3.0-ás 2.5 házat azt kész. Minden adat a winyon usb3.0-val és a programok/játékok/os az ssd-n.
SSD + még 1 ram modul és hanyat vágod magad :)
Költségvetésben hmmm
128-as ssd 25-28 ezer pinz
4gb 1600 ram modul 4-7 ezer pinz
usb 3.0 merevlemez ház 3-4 ezer pinz vagy icybox dvd helyére winyo adapter (+ adnak mellé egy izléses dvd usb házat így lesz egy usb-s dvd-d :) ) 8-9 ezer pinz de jobb mer dvd-t már megtudom 1 kezemen számolni havi hányszor használ egy átlag ember. :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#415) stratova válasza 0xmilan (#410) üzenetére


stratova
veterán

Hmm, lehet nem ismeri még fel rendesen a HD 7670M-et (pedig elméletben szimpla névváltás történt HD 6650M óta). Amit még használni szoktak az az MSI Afterburner ez utóbbi feszültséget nem tudom képes-e állítani mobil GPU-nál.

[ Szerkesztve ]

(#416) vodkaboy22 válasza #93966848 (#413) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Az a piros nyil nem véletlen van ott... Mer az amd bamba mérnőkei ilyen szint választottak...
Van fentebb egy hsz-m ennek a kapcsolgatását jól leirja.
A vision-ben kitudod kapcsolni a dGPU-t akkor persze hogy lassu lesz... :C
Vagy letudod venni a procit 1400mhz-re stabilan akkor meg... :W
Nem gondolod hogy ez a valamit állítok egészen khm szóval egészen tág fogalom? :)
Forumon olvastam miért lassu mer a kinkeserves visioncontrol minden inditásánál a rendszer órajelek frekik minden alaphelyzetbe áll utána mindent beolvas a rendszer és konkrétán átzongorázza az összes monitor portot persze hogy lassu ... nem is lesz gyorsabb a windows miatt... mivel a kis aranyos minden egyes vacak portlekérdézésnél még a signet-es progikat is megakasztja... micro nagyon soft tudású .... barátunk még mindig hülyeségeket hagy a windowsban (tudom elvégre technet teszter vagyok khm... valami olyasmi hehe...)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#417) #93966848 válasza vodkaboy22 (#416) üzenetére


#93966848
törölt tag

Köszi :) Most már meg se nyitja a visiont...12.8ast tegyek fel?Mert ha jól láttam ez a 12.9, amit az egyik linkedben írtál :) az a 333 megás.Vagy tudnál adni linket a 12.8ashoz? :R

[ Szerkesztve ]

(#418) vodkaboy22 válasza #93966848 (#417) üzenetére


vodkaboy22
addikt

12.9-est tegyél fel de úgy lehetőleg ahogy irtam.
1 .Töröl minde AMD softver.
2. felrak 12.9-es 333 megás

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#419) #93966848 válasza vodkaboy22 (#418) üzenetére


#93966848
törölt tag

Így csináltam, de van h meg se nyitja már...Bejön az ablak, tiszta fehér, gondolkodik, majd eltűnik.tálcán is megjelenik az ablak, és eltűnik... :Y
Megy PÜ

[ Szerkesztve ]

(#420) vodkaboy22 válasza #93966848 (#419) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ha ma vagy holnap nem találnál meg akkor probáld a vezérlőpultból a programok hozzáadása/ eltávolítása ablakban megkeresni és ott minden AMD softver eltávolítani.
Ezután 12.9-est telepíteni.
Ha nagyon nem megy akkor
MINDENT gyalulni megint amd softvert persze és a gyári 12.6-os drivert felrakni a gyárit!!! aztán azt is letörölni! és utána a 12.9est. (Elméletileg a gyári a regeditbe helyre vághatja a hibákat.)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#421) #93966848 válasza vodkaboy22 (#420) üzenetére


#93966848
törölt tag

Mit jelent pontosan h mindent?Elvileg csak az amd catalyst install manager van a programoknál.Linket szeretnék a 12.6 gyárihoz :R Köszi mindent Mester :C
Akkor valószínű h ez az oka annak h eléggé instabil a rendszer? :F

[ Szerkesztve ]

(#422) KISDUCK válasza #93966848 (#413) üzenetére


KISDUCK
addikt

SSD vásárlás előtt olvasd el ezt! Én is rendelés előtt álltam neki átnyálazni a témát. Az 5. oldalon van egy ajánlás az SSD-kről benne. Az sem árt, ha felkeresed a Milyen SSD-t vegyek topikot.

Ha A10-es APU dolgozik a gépedben, akkor mindenképp 1600MHz-s ramokat vegyél. Én a napokban rendeltem 2x4GB DDR3 1600MHz CL9-es SODIMM modulokat kitben, mert biztosra akarok menni, hogy működjön a dualchannel.

(#423) vodkaboy22 válasza #93966848 (#421) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Igen a hibás driver összeakadás instabillá teszi a gépet a control center önmagában nem elég mindent törölni kell ami amd.
HP honlap keress rá a laptopod drivereire.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#424) 0xmilan válasza #93966848 (#417) üzenetére


0xmilan
addikt

Írd be a Start keresőjébe, hogy 'ccc'. Nekem onnan elindította akkor is, amikor nem ment asztalról jobb-klikkel.

(#425) #93966848


#93966848
törölt tag

Köszi srácok a fontos infókat :R Olyan kérdésem van h mennyire dobná meg a játékok grafikáját ha tennék bele még egy 4 gigás modult?

(#426) arcsi84 válasza #93966848 (#425) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Hát ez attól függ, hogy melyik gpu-t használod.

Ha a 7670m-et használod, akkor a grafikus teljesítményben semmit nem fog dobni, ellenben több ram soha nem árt.
Ha a 7660G-t használod akkor dupla annyi fps-ed lesz, mint single chanelben.
Ha a dual graphicsot használod, akkor elméletileg jól jön a +4 GB, de sajnos a játékok 90% nem használja ki a DG-t. (Skyrim, Crysis 2, COD, Dishonored stb.)

Ettől függetlenül csak ajánlani tudom a beszerzést, mert AMD System monitorral néztem BF3 alatt a 4 gigából maradt kb 100mb, ami nem volt effektíve használatban, de az is le volt foglalva, nem pedig szabad volt.

(#427) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kicseréltem az 1x4GB ramot egy 2x4GB-s kit kiszerelésű memóriára(1600MHz CL9 Kingston Hyperx) és döbbenten tapasztaltam, hogy csak igp-t használva mekkora a teljesítmény növekedés, szó szerint lenyűgöző! Crysis 2 igp-vel játszható, csak lestem. A grafikus beállításra nem emlékszem, de nem ronda. :D

Vodkaboy22:

Ma szembesültem a szereléssel gyakorlatban, tehát a HDD-nek elég annyi, hogy minden hókuszpókusz nélkül csupán belecsavarozom a keretbe? 4 csavar és semmi több?
Az SSD-re neked ráment mind a két gumi? Nekem teljesen tégla a meghajtó és csatlakozó felöli végét szigszallagoznom kellett, hogy megálljon
Szerinted az korrekt, ha érintetlen home premiummal telepítem a rendszert és megadom neki a termékkulcsot?

[ Szerkesztve ]

(#428) 0xmilan válasza stratova (#415) üzenetére


0xmilan
addikt

Megnéztem mi a helyzet ezzel az Afterburner-rel. A használatához tiltani kell az ULPS-t (Ultra-Low Power State), hogy ne kapcsolja le automatikusan a 7670M-et, amikor nincs rá szükség. (ugyanez a metódus CrossFire rendszerek alatt elvileg megszünteti a microstutteringet, ha esetleg valakinek ilyen gondja lenne) Ugyan pont az energiatakarékosság, kisebb hőmérséklet lenne a cél, azért kikapcsoltam és tényleg ment az 7670M idle körülmények között is; azOpenHardwareMonitor már mutatta a feszt., hőfokot, etc. a korábbi tapasztalatokkal ellentétben, mikor az ULPS engedélyezve volt.
Módosítottam az Afterburner cfg fájlját is, az UnlockVoltageControl-nak és az UnlockVoltageMonitoring-nak is '1' értéket adtam, ennek ellenére nem monitorozta a feszültséget, szóval állítani se tudtam.
Sapphire Trixx tiltott ULPS mellett sem volt hajlandó működni, továbbra is 'Nem válaszol', pedig nem is kérdeztem.
Egy Youtube kommentben ezt olvastam: My 7670m GPU is overclocked to 7690m levels (675/900), using Sapphire Trixx.
Szóval működnie kéne, bár ez Llano APU mellett sikerült, nem hiszem hogy ez számítana.
Tehát még ha járható út is lenne, akkor se tetszene, hogy a 7670M non-stop be van kapcsolva, így nem is baj, hogy nem működik.
Talán az utolsó reményem a GPU BIOS-ának szerkesztése, de ebbe még nem ástam bele magam...

Kis érdekesség, hogy míg Skyrim alatt csak 71°C max. hőfokot értem el, addig MW3 multi (high) alatt 75°C-ig ment. Utóbbi lehet, hogy jobban kihasználja a 7670M-et, mindenesetre itt is elkélne egy 'kis' alulfeszelés.

[ Szerkesztve ]

(#429) #93966848 válasza KISDUCK (#427) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nálam 4 giga rammal 1280x720ban advanced beállításon csodálatosan folyamatos.Egyszerűen lenyűgöző.Szinte mint egy film.BF3 , (nincs AA) minden ultrán kivéve az árnyék és szintén mint egy film, olyan a kép meg a mozgás, mint kés a vajon(így tudnám illusztrálni a folyamatosságot) Ez fantasztikusan szép egy laptoptól :C
Viszont egy furcsaságot vettem észre: a laptopot is 1280x720-ra kell állítani és nem full képernyőre.Végülis full képernyő, de mégse.Ha fullra teszem be diavetítőzik.Fogalmam nincs miért...CCC-t még mindig nem nyitja meg sehogyse :W Bárhogy próbálom ahogy leírtátok..

[ Szerkesztve ]

(#430) KISDUCK válasza #93966848 (#429) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én ilyen hibát nem észleltem felbontást illetően. Nem olvastam vissza, hogy milyen driver telepítéseket végeztél, mert kifolyik már az agyam. De gondolom az APUnak valót szedted le?
Bár én nem nyúlkapiszkáltam a drivereket még, de itt lődd be, hogy mid van töltsd le, vagy az auto detectet kérd. Ha elkútyúltál véletlen valamit, próbáld meg a rendszer visszaállítást, nekem az szépen kiszokta ganézni a gépet, lehetőleg valami régebbi pontot válassz ki, de előfordulhat, hogy amit utána telepítettél az megy a levesbe.

(#431) #93966848 válasza KISDUCK (#430) üzenetére


#93966848
törölt tag

HD 7xxx-et szedtem le, na akkor holnap felteszem az APU A-series-t.Lehet holnap megveszem a ramot is :) Jó lenne 2x4 gigát venni.Nyugodtan ajánlhatnátok konkrét ramokat :P Köszi :R

(#432) 0xmilan válasza KISDUCK (#430) üzenetére


0xmilan
addikt

Auto detectet nem ajánlanám, mert nem biztos, hogy azt szedi le, ami az APU-hoz, DG-hez van.
Itt van a CCC, driver, ami nekünk kell. Jelenleg 12.10-es a legfrissebb.
Illetve ebben a hsz.-ben van minden link a leírásokhoz, hogy hogyan töröld, telepítsd a dolgokat.

(#433) KISDUCK válasza #93966848 (#431) üzenetére


KISDUCK
addikt

Konkrétan én ezt választottam. Nem vagyok teljesen tisztába azzal, hogy a dualchannelnek pontosan mi a feltétele, de annyi biztos, hogy ha kit-be veszed, akkor biztos menni fog. Én is ezért döntöttem a kit mellett, nem akartam szívni a fogam egy rosszul választott modul miatt. Vagy keresd fel a "Milyen ramot vegyek topicot" ha több infóra van szükséged.

(#434) arcsi84


arcsi84
aktív tag

Engem az zavar, hogy konrétan nem adhatom meg, hogy melyik videó karit használja.
Úgyértem tudom, hogyan működik, de hiányolom azt, hogy lássak 3 opciót.

1. DG
2. 7670M
3. 7660G

Én akarom pontosan kiválasztani, hogy melyik menjen és úgy mutasson a nyíl. Ne a 7670m számoljon miközben az APU-t mutatja a nyíl.

Amúgy meg általában jobban jössz ki, ha a 7670m-et használod csak. Mert DG kevés esetben segít, inkább hátráltat. Ellenben ha a 7670m-et használom, akkor meg a bal kezem ráolvad a házra, mert iszonyatosan átmelegszik a tapipad melletti rész. DG esetén nem melegszik annyira, mert akkor felváltva számolnak.
Viszont ha DG számol, vagy pedig csak a 7660G, akkor meg a légkivezető izzik.

Szóval melyik a jobb ...
Filózok azon, hogy szét kéne kapni a gépet, újra pasztázni a hűtéseket és felrakni valami hővédő fóliát a kérdéses műanyag alá, de az lehet rossz hatással lenne a hőelvezetésre, mert érzékelhető, hogy a hőelvezetésben részt vesz az a műanyag is. :D

(#435) vodkaboy22 válasza arcsi84 (#434) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Én mivel 110Wah akksim van egy 3 órás vonat utat lazán végig skyrimezek high-al az ölemben a laptoppal.
Hmmm én mx-4 és hőpasztával ujra pasztáztam kb mindent. Érzem én is hogy meleg szegényke de mérni nem mértem viszont sosem volt szerintem 40 fok fölött a boritás ami bárhogy is nézzük a ZAPPLE macbrooo alapjárati hője a borításon (notebookcheck utána olvasni ha nem hiszitek :) ). Emelett szerintem hogy én maxra terhelem a rendszert elég jó eredmény. (Persze nálam az akksi lesz 1-2 óra múlva a legmelegebb pont de az is elviselhető.)
A procit játék közben pscheckel kikattintom 2700 Mhz-re 1.120 V mellett a DG-k kb 80/100 % pörög folyton és így is az APU 75-78 a dGPU 75 fokon zabál. Nektek milyen?
Ennyit jelentene az mx4-es? Ok hogy a hűttő sivatagi szelet fúj de az a dolga.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#436) arcsi84 válasza vodkaboy22 (#435) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Ami durva, az hogy most a 7660G-t használtam vagy 7 óra skyrim alatt. High beállítás, és ölben kellemes volt a laptop. A 7670m-hez képest pedig kb 1-2 fps-el gyengébb.

Nagy kérés lenne egy olyan videó, hogyan kell szétszerelni, a pasztázáshoz? Régi laptopjaimat már kaptam szét, de ezt még nem látom át hogyan nyílik. :D

(#437) 0xmilan válasza arcsi84 (#436) üzenetére


0xmilan
addikt

Képekben. :) Milyen sexy így pirosban :DDD

(#438) Dhampir válasza arcsi84 (#436) üzenetére


Dhampir
félisten

Mennyivel ütősebb lenne 7330M-mel együtt (persze ez csak ábránd). :U

Vajon van rá esély, hogy Németországhoz hasonlóan, nálunk is megjelenik a Lenovo Z585 A10 procis változata alapból 8 GB RAM-mal és Windows 7-tel együtt? :F

[ Szerkesztve ]

(#439) stratova válasza Dhampir (#438) üzenetére


stratova
veterán

7330M miről maradtam le?

(#440) KISDUCK válasza Dhampir (#438) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha eljutna hozzánk, akkor biztos szép felárat kapna. Ilyen áron nyomják a "herélt" verziót itthon.

Az a 7330m 80 shader egységgel a brazos igp-k szintjén van, pazarlás lenne még egy A4 mellé is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#441) stratova válasza KISDUCK (#440) üzenetére


stratova
veterán

Képesek voltak a Cedarról lehúzni egy hardmadik bőrt?
5430/5450/5470M = 6330/6350/6370M = 7330/7350/7370M szépen vagyunk...

(#442) Dhampir válasza KISDUCK (#440) üzenetére


Dhampir
félisten

Lenovo IdeaPad Z585 MAD65GE - AMD A10-4600M 8GB 1TB HD7670M Grafik & Windows

7670M-et olvastam. :U

[ Szerkesztve ]

(#443) vodkaboy22 válasza Dhampir (#438) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Szerintem a kollega 7730-ra gondolt :)
Hát igen 6330 >> 7330 átkeresztelés téllegnem szép de nézzünk át konkurens oldalra ők nem csak kis szinten de közép mezőnyben is ugyanezt játszák ... 460ti >> 550ti>> 640 :P (azt persze nem kell megemlíteni hogy a név változtatásért viszont ők felárat kérnek... No comment.)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#444) #93966848


#93966848
törölt tag

Milyen gémekkel nyomjátok HP G6 2018sh notin? :)Érdemesebb feltenni a win 8at?

(#445) Dhampir válasza vodkaboy22 (#443) üzenetére


Dhampir
félisten

Azt értem, de a német gép 7760-as diszkrét kareszt tartalmaz. Nem értem a 7730-at, bocsánat. :)

(#446) #93966848


#93966848
törölt tag

Hiába szedem ezt le, azt írja ki, hogy nem telepíthető, mert 32bites.Pedig a win8as 64bitest szedem le a megfelelő rendszeremhez :W Mit rontok el vagy hogyan tudnám rendesen felrakni? :R

(#447) 0xmilan válasza #93966848 (#446) üzenetére


0xmilan
addikt

Esetleg megpróbálhatnád ezt.

(#448) #93966848 válasza 0xmilan (#447) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ez fent van, csak egy csomó menüt nem mutat, csak teljesítményt meg energiaellátást :(((

(#449) #93966848


#93966848
törölt tag

Visszaraktam a win7et, de most meg usb 3.0 portom nem működik, ahogy azelőtt se.Tudna rá valaki megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#450) 0xmilan válasza #93966848 (#449) üzenetére


0xmilan
addikt

Én felraktam a HP oldaláról az USB drivereket. Most általában működik minden, de a pendriveot pl. még mindig nem szereti.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.