Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Gabis válasza M0RGI (#99) üzenetére


Gabis
őstag

A leírás szerint az Amazfit tools megoldást nyújt erre.
A hívás közbeni dolgot még nem vettem észre, de majd figyelem.

(#102) M0RGI válasza Gabis (#101) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi, a hívás dolgot én is célzottan kipróbálom majd otthon, egyelőre csak a munkahelyi hívásoknál tűnt fel, de ott nem tudom megfigyelni rendesen.

Tools & Amazfit?

(#103) Gabis válasza M0RGI (#102) üzenetére


Gabis
őstag

Igen, itt van a leírása. De lehet a Notify is nyújt rá megoldást, utána kell nézni.

(#104) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Másnak mindenkinek ugyanazt mutatja az óra időjárás terén, mint ami az accuweather oldalán látható?
Nem tudom pontosan mennyivel, de olyan mintha nálam pár óra késésben lenne (bár azt írja, hogy "épp frissítve").
Pl. most Szfvárra 8 fokot felhőset mutat, miközben az Aw oldalán 11 fok és napos idő van.
Mindeközben a lokációt mindig szépen frissíti.

(#105) M0RGI válasza M0RGI (#104) üzenetére


M0RGI
őstag

Már 9 fok az órán, Aw oldal szerint 12 fok.
Tehát lehet, hogy nem a frissítéssel van baj, hanem valahonnan nagyon fals adatokat vesz az óra. :(
Na de honnan, ha a helyszín meg stimmel?

[ Szerkesztve ]

(#106) M0RGI


M0RGI
őstag

Na most mutat az óra 11 fok naposat, ezek szerint másfél óra késésben van. Mondjuk nem mintha az Aw 12 fokja jó lenne, mert amúgy 14 van kint. :) Hát érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#107) fledtamas


fledtamas
tag

Sziasztok!
Szeretném ha az óra rezegne ha sportolás közben a pulzusom bizonyos szám fölé megy.
Nem látok erre beállítási lehetőséget.
Tudnátok segíteni?

(#108) martina79 válasza fledtamas (#107) üzenetére


martina79
tag

Az Egézségfigyelésre kattintasz a Zepp alkalmazásban és az automatikus pulzusmérést 1 percre kell állítani, csak akkor engedi a figyelmeztetést. Így viszont értéket is állíthatsz, hogy mi neked a magas , mikor jelezzen.

(#109) fledtamas válasza martina79 (#108) üzenetére


fledtamas
tag

Ha ezt beállítom akkor nem csak edzés közben hanem állandóan percenként méri a pulusomot.Jól értelmezem?

(#110) martina79 válasza fledtamas (#109) üzenetére


martina79
tag

Szerintem igen

(#111) M0RGI válasza fledtamas (#107) üzenetére


M0RGI
őstag

Az adott edzésnél az edzéssegédre kattintva vannak edzéssel kapcsolatos riasztások, ott beállíthatod hogy a biztonságos pulzusszám fölött jelezzen, vagy ha nem tartod a pulzusszám zónát.

(#112) martina79 válasza M0RGI (#111) üzenetére


martina79
tag

Ezt a menüt eddig észre sem vettem :R

(#113) fledtamas válasza martina79 (#112) üzenetére


fledtamas
tag

Ez nekem se tűnt fel.
Köszönöm :R

(#114) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Gtr4et vennék,ha lehet garral!

(#115) M0RGI válasza a.t.t.i. (#114) üzenetére


M0RGI
őstag

Ha még aktuális, írj rám.

(#116) András1980


András1980
tag

Nekem GTR4 van, de hátha tud vki segíteni.
Jött nemrég frissítés az órára (firmware) és azóta ha jönnek értesítések és megnéztem és töröltem az órán, a telefonon ugyanúgy ott marad érintetlenül az értesítés. Pedig ez korábban nem így volt.

Tehetek vmit ez ellen? Vagy várjak egy újabb remélhetőleg jó frissítésre.

(#117) SharpSA válasza M0RGI (#81) üzenetére


SharpSA
veterán

Szabadban, napon mennyire látható a képernyő? Vettem egy GTR 4-et, de nekem annak képernyője gyenge napon, így eladom és ha a GTS 4 jobb ebben, akkor talán az lesz helyette.

#116András1980
Ez nálam is így volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#118) M0RGI válasza SharpSA (#117) üzenetére


M0RGI
őstag

Szia, teljesen jó, én elégedett vagyok. Huawei watch fitből alig láttam vmit.

(#119) SharpSA válasza M0RGI (#118) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm, lehet mégis azt kellett volna választanom.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120) András1980 válasza SharpSA (#117) üzenetére


András1980
tag

Mivel tudtad megoldani? Jött egy újabb firmware frissítés?

(#121) SharpSA válasza András1980 (#120) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudtam megoldani.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#122) András1980 válasza SharpSA (#121) üzenetére


András1980
tag

Neked is a frimware frissítés után nem működött ez?

Véleményed szerint ez csak egy újabb frimware-rel tudjuk majd megoldani? Nyilván ami újra tartalmazza ezt a lehetőséget.

(#123) SharpSA válasza András1980 (#122) üzenetére


SharpSA
veterán

Kb 1 hónapja vettem a készüléket és már ilyen volt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#124) András1980 válasza SharpSA (#123) üzenetére


András1980
tag

Remélem egy következő és hamarosan érkező firmwarrel megoldják és visszaáll a régi lehetőség. Olyan jó volt az!

Utána tuti nem engedek rá frissítést többet.

(#125) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Sziasztok!

S-healttal nem lehet összehozni az órát? Engedélyeztem a láthatóságát, de az appban a terméktámosatásnál nem látom. (meg más telefonnál sem a bt listában) Vagy ne is próbálkozzak, nem fog menni, csak a saját Zepp appal. Mondjuk a Samu eléggé háklis, ha nem saját márkával akarod összehozni.

Üdv: -=Yogibear=-

(#126) SharpSA válasza M0RGI (#118) üzenetére


SharpSA
veterán

Tegnap óta használom a GTS 4-et és ennek teljesen jól látható napfényben is a kijelzője, ahol a GTR 4 már nem igazán volt jól látható. Ezek szerint nem ugyanolyan kijelző van a két készülékben.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#127) András1980 válasza SharpSA (#126) üzenetére


András1980
tag

A GTS4-nél működik az ami bibi a GTR4-nél? Ez az értesítés törlés.

(#128) SharpSA válasza András1980 (#127) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem. Törlöm az órán és a telefonon ott marad mind.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#129) M0RGI válasza SharpSA (#126) üzenetére


M0RGI
őstag

Akkor jó! 😉
Nem gondoltam volna, hogy lehet különbség, de ezek szerint mégis.
Na az ilyen dolgok azok amiket a tesztekben rohadtul nem írnak le...

(#130) Elf


Elf
aktív tag

Sziasztok!

Pár kérdés az órát használóktól.

Sportolás közben használható az óra minden funkciója? Vagy csak az adott edzés adatai láthatóak a kijelzőn és nem lehet mást csinálni?

Mennyire lehet eltávolodni a telefontól, hogy ne szakadjon meg a Bluetooth kapcsolat?

Köszi! :R

(#131) Endless


Endless
aktív tag

Samsung telefonhoz ez vagy inkábba Galaxy watch lenne jobb ha az üzemidőt nem vesszük számításba?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#132) András1980 válasza András1980 (#116) üzenetére


András1980
tag

Jött egy frissítés az órára 5.0.3.1 verzió. Reménykedtem hogy megoldja a problémát, de sajnos nem.

Ugyanúgy marad minden értesítés a telefonon, hiába néztem már meg az órán. Nagyon sajnálom hogy ezt megváltoztatták.

(#133) M0RGI


M0RGI
őstag

Arra rájött valaki aki többet használja ezt a funkciót, hogy mi változott pontosan ezzel a frissítéssel?
"-enhance path drawing effect of track in navigation"

(#134) András1980 válasza András1980 (#132) üzenetére


András1980
tag

Sajnos az 5.1.1.1 sem oldotta meg a problémát. :F

(#135) M0RGI


M0RGI
őstag

Ha valakit érdekelne egy ilyen óra, írjon.

(#136) András1980 válasza András1980 (#132) üzenetére


András1980
tag

Sajnos az 6.3.2.3 sem oldotta meg a problémát. :F

(#137) MLA


MLA
tag

Látom, leült a fórum. :(( Ha valaki használ még ilyen órát, megnézné nekem, hogy a Zepp alkalmazás honnan veszi a lépésszám adatokat, az óráról vagy a telefonról? Köszi

(#138) SharpSA válasza MLA (#137) üzenetére


SharpSA
veterán

Biztos hogy az óráról, mert csak akkor van benne adat, amikor ezt az órát használom heti 1-2 alkalommal.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#139) MLA válasza SharpSA (#138) üzenetére


MLA
tag

Köszi. Van valami oka, hogy csak heti egy-két alkalommal használod? Mennyire vagy vele megelégedve? Nekem még GTS 2 volt, de az rettenet pontatlan volt.

(#140) SharpSA válasza MLA (#139) üzenetére


SharpSA
veterán

Apple Watch-ot használok, A GTS 4-et meg sportoláskor, mert egyrészt ez sokkal jobban bírja egy töltéssel, másrészt meg kevésbé sajnálom ilyenre használni és kb lépésszámra meg egyéb adatokra nekem ez is elég.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#141) MLA válasza SharpSA (#140) üzenetére


MLA
tag

És mennyire vagy vele megelégedve? Mennyire pontos, mondjuk az iWatch-al szemben? Mennyire kezelhető?

(#142) SharpSA válasza MLA (#141) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem hasonlítottam össze. Ahhoz mindkét órának egyszerre rajtam kellene lennie. Nyilvánvalóan kevesebbet tud, viszont lényegesen tovább működik egy töltéssel. Ugyanolyan jól kezelhető mindkettő, de például ezen az órán törölt értesítések esetén a telefonról nem törlődnek.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#143) MLA válasza SharpSA (#142) üzenetére


MLA
tag

Köszönöm :R

(#144) ktomcat


ktomcat
senior tag

Üdv a tagoknak!
A héten gazdája lettem egy GTS4nek (3ról váltottam), és lenne pár kérdésem:
- Betűméreteket lehet valahogy állítani? Nagyobbnak tűnnek mint a GTS 3 és ha lehet kisebbre venném
- Vízállóság mennyire megbízható? A GTS3at gond nélkül csap alá tettem és elmostam szappanos vízzel, de itt a hangszóró miatt ez nem biztos hogy jó ötlet, bár látom hogy van "eject water" funkció, ez hogy működik? Kinyitja a hangszórót és kiengedi ami benne van?
- Olyat lehet hogy az óra csatlakozik a bluetooth füleshez és az óráról játszom le a felmásolt számokat?
- A legfrisebb firmware az 5.0.3.3.?

(#145) ktomcat válasza ktomcat (#144) üzenetére


ktomcat
senior tag

A kezdeti lelkesedés okozta egyértelmű kérdések nagyrészét az idő megválaszolta :DDD
Akit érdekel, összedobtam egy természetes hátteres (kikapcsolható) watchfacet GTS4 alapra

(#146) marina2419


marina2419
csendes tag

Sziasztok!
Gts 4 vásárlásán gondolkozom (egy Xiaomi telefon mellé). 2 dolgot kérdeznék:
Ha be van kapcsolva az AOD, akkor a kar felelmelésére is bekapcsol a képernyő? (jelenleg egy Huawei watch fit minit használok és ha ott az AOD be van kapcsolva, akkor csak tapizás után kapcsol be a képernyő és ezt marhára utálom)
Valamint a Gmail üzeneteket teljes egészében mutatja? (Vagy csak a feladót, tárgyat és az első sort?)

(#147) Faby válasza marina2419 (#146) üzenetére


Faby
senior tag

GTR4-et használok egy Redmi Note 9 Pro-val, igaz, custom romnak számító, xiaomi.eu rommal.
Aktív AOD mellett is működik a kijelző bekapcsolása csukló emelésre gond nélkül.
Specifikusan Gmailt nem tudom megmondani, de más levelező alkalmazás pl a Bluemail értesítést teljesen mutatja, görgethető, képeket nem mutat.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#148) András1980 válasza marina2419 (#146) üzenetére


András1980
tag

Én is Gtr4-et használok A52s-sel.

El lehet olvasni a gmail, viber üzeneteket teljesen, de képek valóban nem jelennek meg. Képernyő bekapcsol aod mellett felemelt kar esetén.

Nekem ami bajom van vele, hogy az órán megnézett es törölt értesítések a telefonon ott maradnak továbbra is. Korábban ez nem így volt. Kb egy éve jött egy frissítés és azóta így van sajnos. Pedig több kisebb nagyobb frissítés is érkezett rá azóta.

[ Szerkesztve ]

(#149) marina2419


marina2419
csendes tag

Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor bízzunk benne, hogy a GTS 4 is mutatja a teljes emailket. Ha igen, akkor végre megtaláltam az okosórámat :DD
Törölni nem akarnék úgysem órán üzit, úgyhogy nekem az nem lényeg.

(#150) András1980 válasza marina2419 (#149) üzenetére


András1980
tag

Csak az értesítés törlödne, nem maga az üzenet.

Ez volna jó ha újra működne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.