Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces videók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-08 14:03:39

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) runner 125


runner 125
nagyúr

[link] is jó e'. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3502) sonar válasza runner 125 (#3501) üzenetére


sonar
addikt

A kért videó nem érhető el :F

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3503) runner 125 válasza sonar (#3502) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akk lemaradtál róla, sajnálom. :D

..ugyanolyan telefonbetyárkodás volt ez is. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3504) annalorinczy


annalorinczy
csendes tag

én arra az arcjátékos dologra csináltam egy vicces videót, de azt mondták hogy nagyon beégettem magam :S lehet hogy nem kellett volna megcsinálnom, most mindenki rajtam röhög :S :(

(#3505) runner 125


runner 125
nagyúr

Vigyázz! Lő a mamám! ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3506) traktoross


traktoross
újonc

Erre én is szívesen csináltam volna, de képtelen vagyok feltölteni a videómat a netre, valami katasztrofálisan lassú a kapcsolatom. Ha meg úgy érzed beégeted magad, akkor minek töltötted fel? Én például szeretek szerepelni, meg jó poénnak is tartom, ezért akarom feltenni...

(#3507) ludsimon


ludsimon
veterán

(#3508) ludsimon


ludsimon
veterán

Meg mernéd tenni? LOOOL

undefined

(#3509) legiaap


legiaap
nagyúr

Lőgyakorlat
:DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3510) sonar


sonar
addikt

Berobbant a csávó :DDD

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3511) annalorinczy


annalorinczy
csendes tag

Milyen netetek van otthon, hogy ennyire lassú? Szerintem elő kéne fizetnetek valami jobb csomagra. Mi T-home-t használunk, de nem tudom, hogy hol laktok és milyen szolgáltatók közül választhatsz.

(#3512) jolanerika85 válasza annalorinczy (#3511) üzenetére


jolanerika85
újonc

Szia !
Én a VI. kerületben lakom és az Externet internet szolgáltatónál vagyunk. Annyira nem rossz, de lehetne jobb is. Nálunk még a Digi működik amire lehet át is térnék, csak még nincs nálunk kiépítve. A T-Home-ot nem tudom lehet-e ebben a kerületben fogni.

(#3513) legiaap válasza annalorinczy (#3511) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez a hozzászólás, hogy jön ehhez a topikhoz?
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3514) annalorinczy


annalorinczy
csendes tag

Nekünk UPC volt régebben, de sajnos drága volt, így áttértünk a T-Home-nál, ahol új előfizetőként olcsóbban kijöttünk a havidíjjal és még gyorsabb is lett a net egy kicsivel.

(#3515) jolanerika85 válasza annalorinczy (#3514) üzenetére


jolanerika85
újonc

A baj az, hogy nálunk még UPC sincs és megkérdeztem, nem is lesz. Úgyhogy lehet, hogy marad a Digi, mert más nincs, csak még meg kell várnom, hogy a gyors net érdekében kiépítsék az üvegszálas kábelt. :DD

(#3516) INMOTEP válasza legiaap (#3513) üzenetére


INMOTEP
őstag

hát ezt énse tudom hogy került ide ez a téma :D

(#3517) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

A srác nagyon jól nyomjaaaa

Meg az egész röhej.hu úgy ahogy van kafa,csak nem volt elérhető egy ideig.

(#3518) sonar


sonar
addikt

Egy megyei focimeccs :DDD

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3519) buherton


buherton
őstag

[link] :D

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3520) C64


C64
őstag

Romanian Extreme Drift :DDD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3521) sonar


sonar
addikt

No comment

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3522) sonar


sonar
addikt

Kutya vs távirányító

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3523) sonar


sonar
addikt

Az év kapusa
Látványos

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3524) buherton


buherton
őstag

[link] És ott van alatta a szöveg is, aki esetleg megtanulná ;) :DDD

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3525) sonar


sonar
addikt

Svéd légierő szánkózik

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3526) Kloden


Kloden
senior tag

Behaltam ezen! :C Hitler és a GTA 4.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#3527) ludsimon


ludsimon
veterán

Best of FAILS 2010 Compilation - besza/behu kategória :D :DD :D

undefined

(#3528) ludsimon


ludsimon
veterán

Második része szerintem nagyon nagy.

A legutolsó csajt a helyükben telibe nyomtam volna a pofáját közvetlen közelről paprikasprayel...

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3529) runner 125 válasza sonar (#3525) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3530) sonar


sonar
addikt

Lőttek a karácsonynak...

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3531) sonar


sonar
addikt

Nem csak nálunk vannak falábú focisták

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3532) MaciG


MaciG
addikt

Dallas!

BANZAII

(#3533) runner 125


runner 125
nagyúr

BMW :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3534) sonar válasza runner 125 (#3533) üzenetére


sonar
addikt

Óhh, de ostoba :O

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3535) ludsimon válasza runner 125 (#3533) üzenetére


ludsimon
veterán

WTF? :F
Jól látom valamivel a gázpedált kiakasztotta????

LOL :D :C

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3536) Shadows válasza ludsimon (#3535) üzenetére


Shadows
senior tag

vagy ennyi ésszel benyomta a tempomatot :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3537) runner 125 válasza ludsimon (#3535) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, vagy szimplán a tempomatot aktiválta. :D

..a legnagyobb, hogy az első kerekeknél turkál. :DDD

mod.

Shadows, látom egyre gondoltunk. :D

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3538) Eagl3 válasza ludsimon (#3535) üzenetére


Eagl3
veterán

Gondolom automata váltós...

(#3539) runner 125 válasza Eagl3 (#3538) üzenetére


runner 125
nagyúr

..az meg a másik. :)

Szóval három tényező is közrejátszhatott, h kiszállhasson menet közben. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3540) Eagl3 válasza runner 125 (#3539) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezt tartom valószínűbbnek, nem hiszem, hogy egy féltéglával a táskájában mászkál, bár amilyen ostoba, még ez is megeshet... :DDD

(#3541) sonar


sonar
addikt

Egy személyes village people

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3542) TomDog válasza sonar (#3541) üzenetére


TomDog
tag

:C Thx tetszik

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#3543) jegenye77 válasza Eagl3 (#3538) üzenetére


jegenye77
addikt

Ha nem automata váltós akkor is ki tud szállni és alapjáraton forog a kerék a jégen.Nem kell oda semmi tempomat/amit ilyenkor be se tudna kapcsolni/ vagy automata váltó.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3544) buherton


buherton
őstag

No ha nincs senkinek akkor van nekem :D ,

Várjátok meg míg végig betölt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aztán indítsátok öl

Kicsit hasonlít a Resident evil 2 játékra :D

Hehe ;]

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3545) ludsimon


ludsimon
veterán

6 millióan látták?
Mi benne a nagy szám, vagy a vicces? :F
Érdekes dolgok.

Csak, hogy értsétek még utánozni se probálja, itt az eredeti.
Vagy ez lenne neki az utánzás? LOL?!
Nagyon szaar. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3546) (Bundás) válasza ludsimon (#3545) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ezt a videóját pedig több mint 16 millióan nézték, 1:20-tól válik érdekessé. :)

(#3547) ludsimon válasza (Bundás) (#3546) üzenetére


ludsimon
veterán

Na neee. :D
Ez valami gyűjtés a srácnak valami betegségre, vagy mi? :F

2:44-nél is érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3548) joi29 válasza ludsimon (#3547) üzenetére


joi29
őstag

(#3549) ludsimon


ludsimon
veterán

Ha valaki esetleg tudná a megoldást mitől ennyire érdekelt ez a fazon ne tartsa magában! :D
Már kíváncsi lettem.

joi29:
Most néztem meg, most:
25.326.625
103 ezren látták azóta. :N
Tuti nem a PH! tagjai :D, mert itt jó ha vagyunk max 500-1000-en akik figyelik rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#3550) (Bundás) válasza ludsimon (#3549) üzenetére


(Bundás)
addikt

Egy 15 éves kis srác, akinek betegsége révén 8 éves szinten marad a testi fejlődése 2009-ben feltölt egy videót ahol énekel, az embereknek bejött mert aranyos és mert Amerika.
Nem egy szokásos extrémen elhízott csaj szánalom videója, se nem egy homoszexuális hogyan sminkeld magad mint a dívák felvétele.
Egy a társadalmat kevésbé felszító videó félesége, mint amikor Japán nagymellű lányok értelmetlen videókat töltenek fel. :)

Szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces videók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.