Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces videók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-08 14:03:39

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Axion1 válasza bpogta (#3600) üzenetére


Axion1
csendes tag

Hát igen, hiába március 23 a határidő...már se hó, se jég. Bár reméljük még szerencsénk lesz...én is szeretnék még videót készíteni, és én is úgy érzem, hogy már egy kicsit elkéstem. De lehet, hogy még az ilyen későn "ébredőknek", mint mi...van még lehetőség. Az időjárás jelentésben azt hallottam, hogy március elejére még ígérnek egy kis havat. Addig előveszem a kreativitásom, és kitalálok egy jó kis ötletet, és remélem, hogy március elején még megvalósíthatom, bár annak sokan nem örülnének, akik már várják a tavaszt...de én szeretnék egy millióval gazdagabb lenni :DD :)) :))

(#3602) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

[link] Amennyire vicces, annyira igaz is :K !

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3603) FehérHolló válasza buherton (#3602) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi! Láttam már, de meséltem róla mostanában a barátnőmnek, és meg szerettem volna mutatni neki. Csak nem tudtam a címét. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3604) Agyalapi válasza buherton (#3602) üzenetére


Agyalapi
csendes tag

Jaj de jó valamikor régebben egy összejövetel alkalmával mutatták meg ezt a showt, ki is ment a fejemből de most bedobtam a favoritbe. Rendkívül frappáns, szórakoztató és bizony igaz is :)

A nyereményjátékos videóról annyit, hogy bár a lányok szemrevalóak, de a legtöbb sör reklám bebizonyította, hogy egy kreatív ötlet sokkal hatásosabb és többet ér mint ezek.Nem tudom miért kéne mindenképpen a meztelenül rohangálós vonalat folytatni. Ha a baráti körbőr lenne valakinek kamerás vonala még én is rá szánnék egy kis időt, hogy kifundáljak valamit. Szinte biztos, hogy nem ez fog nyerni de remélem beindít majd pár pihent agyat, ha jól emlékszem valahogy a redd bull flúgos futam is így született meg :D

(#3605) majkel válasza talpalavalo (#3582) üzenetére


majkel
tag

No, ha a szent cél érdekében kell akkor kapnak egy lájkot. De mond meg nekik, hogy legközelebb tegyenek a vízbe ételfestéket, úgy viccesebb, kicsit olyan mint a paintball "light edition"! :D

(#3606) #24889344


#24889344
törölt tag

(#3607) Forchalad válasza #24889344 (#3606) üzenetére


Forchalad
tag

Hát ez nagyon komoly, egy ilyenben szívesen részt vennék, bár nem valószínű hogy végig tudnék menni rajta:D Az egyik csaj mekkorát kapott a fejére oldalról, lehet pár napig fájt neki:)

Más: A bikinis videó kapcsán csak annyit hogy most már vannak más videók is amik elég jól sikerültek, nekem poén szempontjából leginkább a Béjwács jön be:D Azt simán be lehetne ide is linkelni, nem lenne OFF:D

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#3608) Lauda


Lauda
félisten

(#3609) cnor válasza Forchalad (#3607) üzenetére


cnor
csendes tag

Erre gondolsz? Szerintem inkább mérsékelt, mint nagyon vicces, de egynek elmegy. Legalább könnyes emlékeket idéz a zene! :D

sanan: Azt hittem, hogy már nem lehet újat mutatni a Wipeoutban, de ez az ünnepi kiadás valami elképesztően beteg! :DD Komolyan mondom, a kollégák hülyének néztek, ahogy csapkodtam a térdem és nyerítve röhögtem! :D Hihetetlen... pont úgy esnek, repülnek és hajlanak össze, mint valamilyen videojátékban! :C

Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

(#3610) ludsimon


ludsimon
veterán

(#3611) lexxa83 válasza Lauda (#3608) üzenetére


lexxa83
csendes tag

Nagyon jó ez a videó. Nekem nagyon tetszett, potyogtak a könnyek a szememből a nevetéstől :DD :C
Nekem ezek a videók sokkal jobban bejönnek, mint a bikinis lányok.
Ezen legalább lehetett egy jót nevetni, míg a másikon inkább a pasik tudták a nyálukat csorgatni :DD
Én is inkább a kreativitásra szavazok, mint a vetkőzésre. Véleményem szerint egy kreatív videó fogja vinni az egy millát, és nem a bikinis videók. Kíváncsi vagyok melyik videó viszi el a főnyereményt!

(#3612) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ez bakker... :Y ;] :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3613) ludsimon válasza tomcsi23 (#3612) üzenetére


ludsimon
veterán

Azta kuva.. :DDD

undefined

(#3614) sonar válasza tomcsi23 (#3612) üzenetére


sonar
addikt

Hogy lehet valaki ekkora nyomi??? :Y

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3615) pro70 válasza Lauda (#3608) üzenetére


pro70
tag

Nesze neked tavaszi szél... :W [link] :N

(#3616) VIBO


VIBO
őstag

Buborékok

tomcsi23 űristen :Y

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#3617) sonar


sonar
addikt

Csoda fényképező

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3618) pro70


pro70
tag

(#3619) nbogi24


nbogi24
újonc

Nekem ez az egyik kedvencem. Leginkább azért, mert az egyik legjobb haverom szerepel benne. Sajnos most kicsit le vannak maradva, de remélem megnyerik ezzel a videóval a nyereményt. Hihetetlen, hogy azokra a videókra, amelyek elöl vannak mennyien szavaztak eddig...nem is gondoltam volna. De remélem még nincs veszve semmi :DD A remény hal meg utoljára :))

(#3620) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Kacsák vs szél: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#3621) ludsimon válasza FehérHolló (#3620) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez de naaagy!!!! :C

undefined

(#3622) sonar


sonar
addikt

Vmit tud a gyerek: [link]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3623) master90 válasza sonar (#3622) üzenetére


master90
aktív tag

Ez igen :Y :C

[ Szerkesztve ]

ne csak nézz láss is

(#3624) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

[link]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3625) Lauda válasza FehérHolló (#3620) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon jo! :C Utiranyt is valtoztattak egybol. :DDD

(#3626) Lauda


Lauda
félisten

[link]

:C A kis rohadek dog. :DDD

(#3627) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

[link]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3628) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#3629) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Szegény csaj, de vajon mit álmodott emberünk? :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3630) ludsimon válasza tomcsi23 (#3629) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez nagyon jó! :DD

undefined

(#3631) Lauda válasza tomcsi23 (#3629) üzenetére


Lauda
félisten

Szegeny csaj? Ez a legkevesebb, amit kaphatott. :)

(#3632) sonar válasza tomcsi23 (#3629) üzenetére


sonar
addikt

Ez aztán ütött :DDD

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3633) sonar


sonar
addikt

Azt mondta, hogy focizni ment...

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3634) master90


master90
aktív tag

Szőke nők harca az okostelefonnal :DD :DD

sonar (#3633): hát igen ez a kisebség :))

- Légy szíves használd a szerkesztés gombot!

[ Módosította: Ndruu ]

ne csak nézz láss is

(#3636) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#3637) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

Nagyon jól csinálják :K

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3638) ben11


ben11
őstag

Új snickers reklmám
HATALMAS!!! MUST SEE!!!

Spoiler :D
Eat both squares please! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3639) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Jóga otthon. ;]

17+ :P

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3640) róbert gida válasza tomcsi23 (#3639) üzenetére


róbert gida
tag

:C :C nagyon jó :D

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#3641) Kassadin válasza ben11 (#3638) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez nagyon nagy vidi. :R

(#3642) ludsimon


ludsimon
veterán

(#3643) Kassadin


Kassadin
addikt

[link] :))

[ Szerkesztve ]

(#3644) ludsimon válasza Kassadin (#3643) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezt a formát ismertem régen.
Általánosban a Móra Ferenc Ált. Iskolában könyvtáros. :D
A Zuglói Móra Ferencbe.

undefined

(#3646) varsam


varsam
őstag

(#3647) sonar


sonar
addikt

[link]
A tábla adja a másikat

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#3648) ludsimon


ludsimon
veterán

[link] :DD :DDD

undefined

(#3649) buherton válasza ludsimon (#3648) üzenetére


buherton
őstag
LOGOUT blog

Atya Úristen. Nem csak azok a csajok (ribancok?) meredekek, de a közönség is. No ezért nem nézem...

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3650) Lauda válasza sonar (#3647) üzenetére


Lauda
félisten

Az elso mondjuk nem ertem miert vicces. Siman belehalhatott volna.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces videók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.