Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! iGO beszédhangra van orvosság?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#202) Joeker67 válasza ludla (#201) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Nálam jól működik! Próbáld újra telepíteni

(#203) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok! Van már frissítés a Pop 8 -ra?Ha igen valaki tesztelgette már az új rendszert?

(#204) csalodott


csalodott
újonc

Sziasztok.Örülök,hogy itt lehetek.Problémám az lenne,hogy kb féléve vettem az Alcatel Pop 8 ast a kislányomnak.Véletlenül rákattintott a gyári beállítások vissza állítására.Azóta nem tudunk mit kezdeni,vele.Egyszerűen nem érzékeli a wifit.Pedig előtte tökéletesen működött.A segítségeteket előre :W :W :W :W is köszönöm.

(#205) Joeker67 válasza csalodott (#204) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Szia! Pontosan mi a hiba az, hogy hiába kapcsolod be, nem lát hálózatot vagy csak nem kapcsolódik fel?

(#206) Slem


Slem
tag

Sziasztok,

Két napja nyúzom, elég jól megy, persze nem egy villám. A kamera sajnos pocsék.

Két kérdésem van, talán tudjátok a választ:
* Családi tablet, miképpen lehet több felhasználóra szabni?
* Van-e valaki aki sikeresen felrakta a Kitkat-et? Ahogy itt a fórumon olvasom 4.4.2-es változatot.

Előre is köszönöm a választ.

Slem

(#207) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok

Nekem van egy Alcatel One Touch Pop7 típusú tabletem, bocs hogy ide írok, de annak topikja nincs.

Az a gondom, hogy nem tudom frissíteni az alkalmazásokat, mert kiirja, hogy "Nincs elég hely" az eszközön" pedig van!
Az Alkalmazások menüpontban az Alapértelmezett lemezírásnak az SD kártya van beállítva, de nem hajlandó oda menteni. Van kb 1,5 GB szabad hely rajta, de egy 25 MB-os alkalmazást sem birok letölteni, mondván, hogy nincs elég hely az eszközön és utasít engem, hogy töröljek pár alkalmazást, amit már nem használok. Jó fej :/
Vkinek van vmi tippje? Már arra gondoltam, hogy beviszem a Telenorba, nézzék meg.

(#208) jksx válasza Croft-21 (#207) üzenetére


jksx
senior tag

Az alkalmazásokat a készülék belső tárterületére menti alapból, később az alkalmazáskezelőben némelyik appot át lehet tenni SD kártyára, de akkor sem teljes méretben. Sajnos a cucc belső 4GB-os tárterülete igen kicsi, ebből ha jól emlékszem kb. 1,2GB a szabad terület ahova az appok és az adatok is kerülnek.
Esetleg az alkalmazások gyorsítótár területe törölhető a tárhely kezelőben.

(#209) Slem válasza Croft-21 (#207) üzenetére


Slem
tag

Próbáld ki a link2SD app-ot. Ez átrakja amit lehet.
Hasonlóan a Clean Master app is jó.

Mindenféleképpen root-old a POP 7-et.

(#210) Croft-21 válasza Slem (#209) üzenetére


Croft-21
őstag

"Nincs elég hely az eszközön a linksd2 alkalmazás letöltéséhez" :D

(#211) jksx válasza Croft-21 (#210) üzenetére


jksx
senior tag

Tárhely kezelés -> gyorsítótárazott adatok törlése. Alkalmazás kezelő a mozgatható appok áthelyezése sd kártyára, nem használt appok frissítéseinek eltávolítása. Automatikus frissítések letiltása.

(#212) Croft-21 válasza jksx (#211) üzenetére


Croft-21
őstag

Nem enged semmit áthelyezni az SD kártyára, arra a lehetőségre nem lehet rákattintani. Telenoros ismerősöm szerint ebből szervíz lesz. Mert ha a belső tárhelyen elvileg még 300 MB szabad hely van, de nem enged semmit letölteni, akkor az készülék hiba.

[ Szerkesztve ]

(#213) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok

Ti milyen tokot használtok ehhez a pop8 - hoz?
Köszi előre is

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#214) Joeker67 válasza pallacko (#213) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Én egy ilyet használok, csak kék színűt, pont belefér.

(#215) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok!
Szerintetek lesz még egyáltalán frissítés a Pop 8-ra?
Sajna még a mai napig nem jöttem rá hogy a YouTube alkalmazásban miért akadozik a videó lejátszás a tableten :(

[ Szerkesztve ]

(#216) Joeker67 válasza Rainman05 (#215) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Sajnos a frissítés csak úgy működik, ha beviszed a szervízbe, mert a Pannon vagy hogy is hívják most, Telenor, nem rakja ki a frissítést, amit az Alcatel, saját elmondásuk szerint, már átadott nekik! Hát kapják be! Csak ennyit tudok mondani, persze árat tudnak emelni, de a support az nem jár a felhasználónak!

(#217) zsistvan


zsistvan
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem a tablettel kapcsolatban, hogy a fix fókuszos kamerája használható-e vonalkód, valamint qr kód olvasásra?

Köszönöm,
Zs.István

(#218) Rainman05 válasza Joeker67 (#216) üzenetére


Rainman05
tag

Köszi.És szervizbe mennyiért szoktak ilyet csinálni azt nem tudod?

(#219) Joeker67 válasza Rainman05 (#218) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Sajna nem tudom, de próbáld először a Telenornál, hátha ingyenesen feltetetik a szervízzel.
Itt több fórumtársnak javításra beadott tabletje már az új rommal érkezett vissza, de ha csak úgy beviszed lehet, hogy fizetni kell érte, kivétel, ha garis, akkor szerintem ingyenes. Bár, ha jó fejek lennének, akkor a frissítésért nem kérnek semmit, főként, hogy nem teszik közzé a romot!
Ha beviszed, légyszi jelezz vissza, hogy mi történt!

(#220) Rainman05 válasza Joeker67 (#219) üzenetére


Rainman05
tag

Okés ha viszem leírom mi volt :)

(#221) Shadows


Shadows
senior tag

Sziasztok nekem voda smart tab4em van. ami ugye a pop8. Sajnos az updatet kidobja, mert nem találja hova tölti, a kérdésem az lenne hogy valóban hova töltené? mert akkor sd-n beadnám neki hátha onnan hajlandó lenne megemészteni. :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#222) Zwodkassy


Zwodkassy
senior tag

Sziasztok!

Nekünk már meg van egy ideje ez a kütyü, és amire eddigg használtuk meg is felelt.
Viszont, most filmnézés és zenehallgatás is felkerült a palettára.
Működni működik,csak kissé halk rajta minden fej- illetve fülhallgató (elvileg max hangerő mellett).
Lehet ezen valahogy módosítani (esetleg az Engeneering Mode menüben)?

(#223) kismokesz válasza Joeker67 (#197) üzenetére


kismokesz
tag

ezt elér kártyára rakni és recovery-ből backup-olni?

(#224) Joeker67 válasza kismokesz (#223) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Szerintem igen, bár nem volt még szükségem a felrakására!

[ Szerkesztve ]

(#225) zuzmoo


zuzmoo
csendes tag

Sziasztok! Úgy néz ki, sikerült téglásítanom egy ilyen kütyüt. Próbáltam felrakni rá Joker67 ROM-ját, de hibaüzenettel kilép az SP Flash tools. Az üzenet:

BROM ERROR: S_DL_GET_DRAM_SETTING_FAIL (5054)
[EMI] Obtain DRAM Failed!
[HINT]:
Please check your load matches to your target wich is to be downloaded.

Mintha nem a megfelelő ROM-ot akarnám feltölteni rá. Elméletileg Telenor-os. Tudna nekem valaki feltölteni egy ROM-ot, amit fel tudnék rá telepíteni?

Előre is köszi!

(#226) Joeker67 válasza zuzmoo (#225) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Ebben a hozzászólásban ott van a CWM, ill. a MobileUnceTools. először a CWM-et felteszed a Mobile Uncle Tools progival, utána a mentést a CWM-ből, de ezek csak rootolt készüléken működnek.
Fentebb valahol megtalálod a rootoló progit is amivel én rootoltam a tabletet.

[ Szerkesztve ]

(#227) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Ha valakinek megvan a régebben feltöltött CWM a Pop8-hoz, legyen kedves valahová feltenni, mert néhány kollégának szüksége lenne rá!
Előre is köszi! :R

(#228) richie22 válasza Joeker67 (#227) üzenetére


richie22
újonc

Igen az nagyon jó lenne, ha valakinek akinek megvan valahova feltöltené! Nagyon megköszönnénk életmentő lenne! És köszi Joeker67 a segítségedet! :R

(#229) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Itt van a hiányzó fileok:

http://data.hu/get/10127292/alcatel_p320x_recovery_150519-000457.img
http://data.hu/get/10127293/alcatel_p320x_boot_patched_150518-234627.img

Köszönet Pajkos66 kollégának!! :R

(#230) richie22 válasza Joeker67 (#229) üzenetére


richie22
újonc

Nagyon nagy köszönet!!!! Megyek is, valahogy össze ügyködőm :C :R :R !

(#231) richie22 válasza richie22 (#230) üzenetére


richie22
újonc

MobilUncle toolnál rámegyek a recovery upgrade-ra és kiválasztom a feltöltött recovery file-t. Majd újraindul de a sima gyári recovery féleséget hozza be. Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#232) Joeker67 válasza richie22 (#231) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Sikerült?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.