Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Alaplap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kigyó


kigyó
csendes tag

nekem van egy msi kt3ultra2 alaplapom és az lenne a kérdésem hogy bele megy e a 3G proci elbirja e?

(#2) Gorneck válasza kigyó (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen 3g?! Ez nem amd-s lap?! Mert ott még nem tart az amd! Amúgy itt nézd meg mit is akarsz! [L]http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=341&MODEL=MS-6380E[/L]

Gorneck#1239

(#3) Flashy válasza kigyó (#1) üzenetére


Flashy
veterán

legközelebb rendes topikcímet légyszi, amiből kiderül a téma, a kérdés. kösz.

(#4) AND1 válasza kigyó (#1) üzenetére


AND1
őstag

Jó kis lap ez egyébként...

BIOS frissítés, és belevágsz egy 3000+ bartont és repeszteni fog rendesen.

(3G gondolom 3000+ra gondoltál, de AMD-nél nincs gyárilag 3Ghz-s proci, nem árt ha utánaolvasol ennek)

Egy régi PH-s.

(#5) Dilikutya


Dilikutya
félisten

miért van az, hogy az ilyen értelmes topic inditójának neve alatt mindig ott van az újonc szócska:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Totyi válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Totyi
őstag

Nem tudni.Vszeg ki akarnak tünni,vagy azért hogy csináljanak vmit.

(#7) Grass


Grass
aktív tag

Nekem is edig egy Kt3ultra2 volt agépembe 1,1 es AMD vel. kizárt hoyg elbírná azt a 3gigásprocit.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#8) Dilikutya válasza Grass (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

hát... az AMD honlapján az MSI-től a KT6 Delta van ajánlva...
nem erről van szó? vagy legalábbis hasonló. kt333 chipset? menni megy sztem benne, sőt ha 333fsb-s 3000+ akkor minden rendben, a 400fsb-s nem tudom hogy viselkedne, gondolom úgy mint az Intel procik, hogy alacsonyabb órajelen megy, most nincs kedvem kiszámolni mennyin esetleg:D:D
[L]http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=419[/L]
de még mindig nem derült ki mit is akar a topicinditó abba a lapba tenni... birom az ilyet, csinál egy hülye topicot, aztán bele se ír többet, 2hsz-nél kifullad ph-s karrierje is.
3GHz-es procija még nincs az AMD-nek

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) hangfalcsapd válasza kigyó (#1) üzenetére


hangfalcsapd
csendes tag

Ha könnyebb ,mint 5kg talán.na csumi.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Alaplap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.