Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) webmester


webmester
újonc

Nem lehet ilyenkor kérdezni hogy mizu?

(#102) webmester válasza webmester (#101) üzenetére


webmester
újonc

A nyomozást elvileg felfüggesztették...köszönjük! :W

(#103) ashfury válasza webmester (#102) üzenetére


ashfury
friss újonc

persze akik megtették ténylegesen a lépést és nem csak igérgették azok meg kapták az infót, és ugyebár az indok az hogy ismeretlen helyen tartózkodik, tehát kihúzott külföldre

(#104) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Csodás. Ha jól értem akkor bárki aki elmegy külföldre és nem akar többet visszajönni komoly következmény nélkül megteheti hogy átver és lehúz egy halom embert százezrekkel… :W

Rossz vicc…

[ Szerkesztve ]

(#105) Fox Mulder válasza WaterWawe (#104) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Hasonló történt velem is 4 éve, az ember lehúzott több embert majd lelépett külföldre, nem is találták meg azóta sem, pénzt nem kaptam vissza.
Egy másik esetben pedig az illetőt lecsukták Németországban, persze a pénzt abban az esetben is el kell felejteni.
Sajnos ez ilyen.... :(

(#106) webmester válasza Fox Mulder (#105) üzenetére


webmester
újonc

Tanulság mindenkinek, nem utalunk előre csak ha ismerjük az illetőt. Bár én is ugy állok az emberekhez hogy a kocsit se zárom le néha...de ilyet se szabad

(#107) Malák válasza webmester (#106) üzenetére


Malák
aktív tag

Akkor SE, ha ismerjuk. Nekem se, senkinek se. Hiaba van 500+ pozitivom es hiaba talalkoztunk sokszor is akar, barmikor elkattanhat barkinek az agya.

En amugy akartam a jomadarral uzletelni, de amikor huzta a szemelyes talalkozot es nem volt neki sehogy se jo, hogy keszpenzben valahol fizikailag bonyolitsuk, elengedtem.

A kocsit se hagyd nyitva. Nem olyan szep vilagot elunk sajnos.

Persze 10ezreket at lehet utalni olyannak, aki megbizhato, sok hirdetessel, amennyiben nem vagna foldhoz az osszeg teljes elvesztese.

(#108) WaterWawe válasza webmester (#106) üzenetére


WaterWawe
őstag

Utánvétellel ugyanezt el tudja játszani, felad valami értéktelen vackot aztán megmagyarázza hogy összekeverte a rendeléseket és rossz csomag ment neked. :(

Ha a személyes találkozó alól próbál kibújni, az viszont erősen gyanús.

Elvileg ki lehet bontani a futár előtt a csomagot, de amúgy is sietnek, ki szokta őket ezzel váratni?

Sajnos úgy is jártam hogy utánvétellel adtam fel csomagot és megjárattam 1-2 hétig az országban a drága terméket, mert nem volt hajlandó átvenni a kedves delikvens, szóval ha minden kötél szakad legalább egy kis biztosítékot előre szoktam kérni.

[ Szerkesztve ]

(#109) Fox Mulder válasza WaterWawe (#108) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Mellesleg a futár nem tud neked segíteni semmiben, ez nem az ő “hatásköre”. Max tanúnak jó, hogyha a csomag feladója az ellenkezőjét állítja, hogy ő már pedig azt tette a csomagba amit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.