Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Megnyitva.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2) Lalaboon


Lalaboon
csendes tag

Sziasztok,
Én vagyok az egyik, aki belefutott a dologba...
240.000 huf 7 pozitív értékelés után előreutalva. Meggyőzött a prémium tagság,az értelmes kommunikáció..
Röviden:
Semmit nem kaptam, Foxpost csomagküldéssel.
Kaptam már ígéretet a visszautalásra is, elvileg Csütörtökig (10.27) rendezi.
Nyilván ezt megvárom és reménykedek, hogy a körülményekhez képest értelmesen rendeződik a dolog.

(#5) norad8975


norad8975
újonc

Szia,
Úgy néz ki én vagyok a másik. Elkezdtem a rendőrségi feljelentéshez összeszedni minden anyagot amit találtam róla meg a cégéről.
Nekem 10.26-ig ígérte visszaküldeni a pénzt amit átutaltam neki. 75000 ft-ot, merthogy euroba át lett váltva és most visszaváltja.

Transferwise-os számlaszám, majd a központja megmondja a rendőrségnek hogy kié a számla.

A cég akire az aláírásában hivatkozik az APOGON s.r.o., és annak a nevére van regisztrálva az xgame.hu domain név is.

A MINISTRY OF JUSTICE OF THE SLOVAK REPUBLIC BUSINESS REGISTER -ben rákeresve a cég nevére meg lehet nézni ki a tulajdonosa a cégnek, ezt mind összekészítve csatolom a feljelentéshez szerdán éjfélkor amennyiben nem utalja vissza a pénzt.

Ma rámírt egy másik hardverapro fiókból:
Xgamepnorad8975Válasz2022-10-24 08:49:16
Xgamep
friss újonc
Törlés
Szia!
Csak tájékoztatni szeretnélek, hogy - GUMIKÉS - fiókóm a tegnapi naptól hivatalosan is megszűnt és igyekszünk ezen felhasználónév alatt működni tovább.
További elérhetőségeink nem változtak:
+36305575570
info@xgame.hu
Üdv

Épp egy offline progit keresek ami MHTML fileból képes értelmes PDF-et előállítani. Hát egyelőre ennyire jutottam 2 óra alatt.

(#6) Lalaboon válasza norad8975 (#5) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Nagyjából én is ennyit tudtam meg, a sztori is stimmel, rám is rám írt egy másik fiókból..
Nekem küldött egy Kamu csomagszámot egy kivágott screen formájában, de sem a felület, sem a szám még csak nem is hasonlít a foxpost csomagszámaihoz.

(#7) norad8975 válasza Lalaboon (#6) üzenetére


norad8975
újonc

nekem visszautalta. Meg elnezest is kertem tole amiert nem hittem neki…

(#8) PrimeMobile


PrimeMobile
újonc

Sziasztok!

Én 192.000Ft-ot utaltam Győrfi Róbertnek, cég ugyan az, de Én a magán számlájára utaltam 2023.10.25-én, ha valójában így hívják, telefonon keresztül nagyon értelmes, intelligens srácnak tűnt, megbeszéltük, hogy most megy ki külföldre hozza be a telefonokat rendelésre. Hetek óta hiteget, hogy mikor érkezik a telefon, már rengeteg opció volt, azért nem volt gyanús, mert mindig hívott, ha hívtam, írtam neki felvette. Most néhány napja megfenyegettem, hogy elegem van már és feljelentem ennek eredményeként Toro Eszter vissza utalt nekem 100.000Ft-ot tegnap abban a sztoriba voltunk, hogy kezdjek el fekvőtámaszozni, mert elindult Szegedre, természetesen nem ért ide a fiú. Mára ígérte, hogy vissza ér a pénz többi része is amit egyelőre kétlek.

(#9) norad8975 válasza PrimeMobile (#8) üzenetére


norad8975
újonc

Nem kell ketelkedni. Fel kell jelenteni a rendorsegen, ugy hogy minden kommunikaciorol legyen feljegyzes. Nem szabad fenyegetozni vagy barmilyen szabalyt megserteni. 2022-ben nem lehet elbujni az internet moge. Mindenkit megtalalnak aki buncselekmenyt kovet el. Ha visszaadja a penzt, nincs buncselekmeny.
Tanulsagkeppen, magamnak, hogy soha tobbet nem utalok elore senkinek semmit. Persze ez a hardverapros automata figyelmeztetesbe is le volt irva.

(#10) Lalaboon válasza norad8975 (#9) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Mindenképpen bűncselekmény. Akkor is,ha vissza adja a pénzt.

Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el. (Btk. 373. § (1) bek)

Amit ígért én is megvárom, de ha nem utalja vissza az általa szabott határidőre, én is feljelentem.

Persze bízom abban,hogy vissza utalja,és elfelejthetjük ezt az egészet..

(#11) T4KK


T4KK
csendes tag

Sziasztok!
Én vagyok a 3. 245.000-ből 150.000Ft-ot visszafizetett. Azóta ígérgeti a maradék megtérítését. Arra hivatkozva, hogy át kell váltani neki valami eurót. Amikor kértem a csomagszámokat rendre mellébeszélt. Egy gerinctelen féreg. Csatlakozom a feljelentéshez. Nekem most szerdáig ígérte a maradékot. Ha nem lesz belőle semmi, aznap megyek a rendőrségre.

(#12) Lalaboon válasza T4KK (#11) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Nekem még mindig semmit nem utalt.. Információim szerint még sokkal többen vagyunk,idővel csak eljut mindenkihez.

(#13) viktor911014


viktor911014
újonc

Sziasztok! Október 5-én akartam vásárolni tőle egy PS5 konzolt (https://hardverapro.hu/apro/ps5_bontatlan_horizon_forbidden_west_jatekkal/hsz_1-50.html). A 250.000 ft-os vételárat előre utaltam 13:00 körül, aznap nem történt meg a feladás, mivel elmondása szerint 18:00-ig lehet a postán csomagot feladni és a "kolléganője" 17:10-18:00-ig nem került sorra.
Mivel aznap cserélte a telefonszámát, így számomra gyanús lett (egyébként hardveraprón vásárolta a telefonszámát is, egy képet csatoltam). A délután folyamán egy ismerősöm szintén felhívta, hogy budapesti átvétellel érdekelné a konzol, ő azt a választ kapta, hogy a budapesti átvétel nem lehetséges, mivel Szegeden van gép, de természetesen postázni tudja a vételár átutalást követően. Még aznap este felhívtam és elmondtam neki a vele kapcsolatos aggodalmakat, mindezt kulturált módon, elfogadható magyarázatot keresve a vele szemben álló tényekkel. Azt az ígéretet kaptam pü-ben és telefonon is, hogy a következő délben újra megy a kolléganője a postára. Másnap 13:30 körül újra hívtam, a feladás természetesen nem történt meg, ekkor kértem, hogy utalja vissza a vételárat, amire azt a választ kaptam, hogy pénzmosás gyanújának elkerülése érdekében erre csak 72 óra múlva lesz lehetőség. Ilyen szabályozást mivel nem ismertem és mivel két magánszemély közötti adás-vételről beszéltünk kértem ismét, hogy azonnal utalja vissza a vételárat vagy küldje el a terméket. A visszautalástól elállt ismét a pénzmosás gyanújának elkerülése érdekében, a csomagfeladástól szintén elállt arra hivatkozva, hogy bizalmatlan vagyok és szeretne személyesen találkozni, amit elfogadtam. Október 8. 11:00-ra beszéltük meg a személyes találkozót, ezt másnap, október 7-én lemondta, arra hivatkozva, hogy a rengeteg megkeresés okán áru beszerzésre indul, de még aznap visszautalta a teljes vételárat Toro Eszter számlájáról. Remélem a többi károsult esete is hasonlóan zárul.

(#14) T4KK válasza viktor911014 (#13) üzenetére


T4KK
csendes tag

Mindenki érdekében az lenne a legjobb.

(#15) T4KK válasza T4KK (#14) üzenetére


T4KK
csendes tag

Ma visszautalta a maradékot. :R

(#16) mimcsike77


mimcsike77
újonc

Sajnos én is belefutottam a csapdájába. október 13-án 60000 Huft utaltam előre egy videokártyáért, eddig sem érkezett meg. Most gyűjtögetem az adatokat a feljelentéshez, így találtam a topicra

[ Szerkesztve ]

(#17) Lalaboon válasza mimcsike77 (#16) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Kérted,hogy utalja vissza?
Nekem holnapig ígérte a visszautalást..ha nem utal, akkor úgy is írok,feljelenthetjük egy helyen,úgy gyorsabb lesz a dolog. Sok infót nem kell össze gyűjtened,rendőrség úgy is hamar megszerzi a szükséges információkat.

(#18) lendoszendo


lendoszendo
friss újonc

Sziasztok! Énis sajnos belefutottam egy 100.000-es mutatványba. Ugyanaz a tapasztalat, inteligensnek tűnik bizik benne az ember de igérgetést és kifogásokat kap csak. Lassan két hete megy ez a huzavona megbeszéltük hogy 10.28-ig visszakapom a pénzem eltekintek a hatóságoktól ha nem akkor sajnos kénytelen vagyok hozzájuk fordulni. Remélem mindenki így vagy úgy kártalanítva lesz. Tanulságul pedig tanuljuk meg sose utalunk előre!! :(

(#19) viktor911014


viktor911014
újonc

Nagyon szorul a hurok a barátunk nyaka körül. Arra lennék kíváncsi, hogy most épp milyen forrásokból fedezi a visszautalásokat, talán új hardveraprós profilokon keresztül vagy facebook marketplace-en próbálja összeszedni a feljelentés elodázásához szükséges pénzeket. Az egészet nem értem még, miért csinálja? Bizonyos idő után a többséget valamilyen formában kártalanította, valamilyen komolyabb adóságot próbálgat így rendezni szerintem, talán rossz embernek tartozik....

(#20) PrimeMobile


PrimeMobile
újonc

Hétfőn ígérte, hogy aznap vagy maximum kedden megkapom a pénzt, ami a mai napig nem érkezett vissza, szerintem mindenki jobban teszi ha feljelentést tesz, mert ez egy végeláthatatlan ámokfutás.... Én több mint egy hónapja kardozok vele, azóta hiteget, mindig Ő az áldozat, kár, hogy a meggyőző, intelligens kommunikációt nem jó dologra használja. :))

(#21) ashfury


ashfury
friss újonc

Sziasztok, én is egy rtx 3070-es kártyát vettem volna tőle használtan, és úgyanúgy átmenve a foxpost hogy szar az üzleti csomag elkeveredett stb. szöveggel, persze mikor a foxpostot felhívtam nevemmel vagy telefonszámommal semmit nem találtak. Pár napja azt igérte hogy visszakérik a foxpost csomagot és egy teljesen zsír újat küld ezért majd nekem MPL csomaggal és tegnap nem tudta feladni mert nem volt a cégénél aki felveszi a csomagokat. Persze legutóbb írtam neki sms-ben is hogy várom majd mára a reakciót mielőtt én is megteszem a lépésem, erre hebegett habogott hogy nem kell fenyegetni és ha úgy van visszautalja de az is 1 nap átjárás mert euroból kell váltania.

(#22) ashfury válasza ashfury (#21) üzenetére


ashfury
friss újonc

persze nekem is erre hivatkozott hogy a foxpost csomag 2 hét alatt így áll

[ Módosította: Kendek ]

(#23) ashfury válasza ashfury (#22) üzenetére


ashfury
friss újonc

A szállítmányt átadtuk a fuvarozónak - MPI22000002

(#24) Lalaboon válasza ashfury (#23) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Nekem is ezt a kamu csomagszámot küldte annó,kép formájában…

Mai nap 17:00-ig ígérte, ha nem utalja,vele ellentétben én tartom a szavam,azonnal feljelentem..
Majd megírom,mi lett végül..

(#25) perjesipet


perjesipet
friss újonc

Sziasztok.

Ha visszautalja akkor is jelentsétek fel. Úgynézki üzletszerűen csinálja és fogja is tovább más más fiókok alól.

Ahogy Lalaboon is írta:

Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el. (Btk. 373. § (1) bek)

És hány álmatlan éjszakát okoztál te a Kardoskútiaknak?

(#26) PrimeMobile


PrimeMobile
újonc

Tisztelt Uram!

A korábban megfogalmazott felszólításának vonatkozásában, melyben feljelentést helyezett kilátásban, az alábbiakról tájékoztatom.
Ön és köztem kötelmi jogviszony jött létre, melynek során Ön az ön által megrendelt eszköz vételárát megfizette. Az Ön által megrendelt áru leszállítása felől gondoskodtam, mely az előre irányzott időpontban nem érkezett meg. Ezt követően Ön jogügylettől elállt, melyet tudomásul vettem. A pénzeszközök forgása következtében az Ön által kifizetett pénz egyösszegű visszatérítése akadályba ütközött, melynek megoldása folyamatban van.
A bűncselekmény elkövetésnek feltételezését az Ön részéről hatázottan visszautasítom. Felhívom figyelmét arra, hogy feljelentés kilátásba helyezése zsarolás bűncselekmény, vagy jelen esetben önbíráskodás bűncselekmény megállapítására is alkalmas lehet. Hiszen Ön valaminek tevésére, vagy nem tevésére hív fel, aminek elmulasztása esetén következményt helyez kilátásba.
Kétségtelen, hogy Ön és közöttem volt jogügylet nem jött létre és Ön elállt szerződéstől melynek folytán valóban az előleg visszajár Önnek.
Ugyanakkor a jogügylet rajtam kívülálló ok miatt nem jött létre, melynek következménye ez esetben is a szerződés meghiúsulása, mely vonatkozásában nincs ellentét kettőnk között.
Kis türelmét kérem a teljes visszafizetés eszközölésére. Mint Ön is tapasztalta nincs szándékomban ezt elkerülni hiszen az Ön által megfizetett összeg túlnyomó részét visszakapta.

Ugyanakkor kérem tartózkodni szíveskedjen nagy nyilvánosság előtt feltételezéseken alapuló lejáratásomról, hiszen ugyancsak jogszabályba ütközik.

Még a végén Ő lesz a sértett :DD Biztos vagyok benne, hogy Ő jóhiszeműen járt el mindenkivel, csak peches időszaka van. Mindenki legyen türelemmel, mint láthatjátok esze ágában sincs senkit átbaszni, csak a valuta váltással van némi problémája :R

(#28) patrik0501


patrik0501
újonc

Üdv. Sajnos én is megettem itt a dolgokat. 89 ezer forinttal húzott le. Engem is a pozitív értékelések, az értelmes kommunikációja győzött meg. Gondoltam valóban megbízható. Elején Foxpostos szoveggel jott, múlthét Szerda óta nem érkezett meg a csomag. Felhívtam a Foxpostot, hogy egyáltalán van-e feladva csomag a telefonszámomra. Nem volt. Ezután felhívtam a srácot, aki meggyőzött, hogy ez azért van, mert a Foxpost rengeteg mindent szarul csinál lényegében. (Nyilván ezt úgy kifejtette, hogy iszonyatosan elhittem.) Majd MPL üzleti csomagként akarta feladni a mai napon, de mondtam a srácnak, hogy felmegyek Pestre aztán személyesen megoldjuk. Ő neki tegnap ez tökéletesen megfelelt. Majd a mai napon egésznap tologatta az időt. 2 órától kezdve folyamatosan közbe jött valami. Először fél 6-fél 7-re mondta, hogy visszaérnek. Majd 6-kor felhívtam és már 7 órasi indulásról beszélt másfél órás úttal. Itt besokaltam, és visszakértem a pénzt. Azt mondta Hétfőn visszautalja. Kíváncsi leszek.

(#31) Dabsol5 válasza patrik0501 (#28) üzenetére


Dabsol5
tag

Szintén :( 125e ft videókártyáért, foxpost, hitegetés, alza-ból vásárol egy újat és azt küldi el... Volt még egy Réka nevű aszisztens, akit említett, de valószínűleg az is kamu. Én már összegyűjtötem az adatokat róla, róluk, amit tudtam.

(#32) Dabsol5


Dabsol5
tag

A xgame.hu domain adatai

Domain:xgame.hu
Domain-használó neve:APOGON s.r.o.
Domain-használó címe:SK 99001 Veľký Krtíš, Banícka 703/16
Domain-használó telefonszáma:+36204569086

(#33) lendoszendo


lendoszendo
friss újonc

Vannak akik azóta tettek ténylegesen feljelentést? Ha igen hogy állnak az ügyben? Esetleg ha információkat privát üzenetben megosztanak velem segítségnek azt nagyon megköszönöm.

(#34) Dabsol5


Dabsol5
tag

Ma visszaküldött a 125eből 70e-t erről az Apogon-ról, persze ezzel nem fogok megelégedni.

(#35) patrik0501 válasza Dabsol5 (#34) üzenetére


patrik0501
újonc

A Hetfoi napon nekem is visszakuldott a 89-bol 50-et. Remelem lesz annyi esze, hogy meg a heten kuldi a tobbit. En sem elegszek meg ennyivel.

(#36) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Tisztelt mindenki!Továbbra is a feljelentést javasoljuk,hogy NE legyen több áldozat.

(#37) Tom_Cat


Tom_Cat
csendes tag

Sziasztok!
Én is vettem tőle egy ASUS RTX 3070-es videokártyát 150.000 Ft-ért. Ez volt október 7-én, előreutalással. A kártya persze nem érkezett meg, mert béna a FoxPost, meg baj van a kolléganővel is, sőt a GLS is képtelen felvenni a csomagot...ezért két hét huza-vona után, pontosan október 26-án kértem a pénzem visszautalását. Ezt számtalan különböző okra hivatkozva még mindig nem sikerült visszautalni. Ma ismét beszéltem vele, mert korrekt akarok lenni, de ha nem hagy más lehetőséget és nem érkezik vissza ma a pénzem, akkor holnap reggel a rendőrségen kezdek. Minden adatot, beszélgetést, bankszámlakivonatot és persze a Ti panaszaitokat is összeszedtem. Amúgy tényleg intelligens srác, nagy kár, hogy ilyen hülyeségekre használja az eszét, ettől sokkal többre is vihetné...

(#38) norad8975 válasza Tom_Cat (#37) üzenetére


norad8975
újonc

szia,

a gumikes topicra valaszolom neked:
Akkor is jelentsd fel ha visszaadja a penzed, mert a csalas akkor is megalapozott. Foleg ha mar osszeszedtel minden infot.

(#39) mimcsike77 válasza Lalaboon (#17) üzenetére


mimcsike77
újonc

A mai napon visszautalta számomra a teljes összeget. :C

(#40) T4KK válasza mimcsike77 (#39) üzenetére


T4KK
csendes tag

Hogy tud ilyenkor örülni az ember. Pedig csak a saját pénzét kapja vissza...

(#41) kekibalint


kekibalint
újonc

Sziasztok

Sajnos én is belefutottam a dologba. Ahogy a felettem lévőknél is, velem is egy az egyben ugyanaz a szituáció történt meg. Eddig türelmes voltam, mivel láttam másoknak visszautalta, azonban nálam úgy látszik csak az ígérgetés megy. Ezek a fránya bankok már 2 hete nem tudják átváltani az eurót, nem is értem hogy működnek még... :U

Hétfőig várok még, ha nem jön az utalás, én is megteszem a feljelentést.

Kéki Bálint

(#42) lendoszendo válasza kekibalint (#41) üzenetére


lendoszendo
friss újonc

Nekem is ugyan ez van csak az igérgetés meg hogy két hete nem tudják beváltani az eurót állítólag. De már nagyon unom hétfőt megvárom ha nem kedden mielöbb megyek a rendőrségre.

(#43) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Akiknek mára ígérte megkeresett titeket vagy visszautalta a pénzt?
Nekem a 150k tartozásából 50-et még korábban visszautalt, először péntekig majd máig kért haladékot a fennmaradó összegre.

(#44) PrimeMobile válasza WaterWawe (#43) üzenetére


PrimeMobile
újonc

Dehogy utalta. :DD Nem is értem mit vártok egy ilyen embertől. Emberségből rég levizsgázott, majd biztos mindenkinek visszafizet mindent… ennél sokkal pitiánerebb az ember… akinek ez az élete mint látod feljebb, valószínűleg nem célja visszafizetni a tartozásait. Annyi a külöbség, hogy ez a legveszélyesebb, mert az intelligencia párosul a szarházisággal…
Folyamatosan monitorozza amiket ide írtok és röhög rajtatok, hogy hisztek neki még 100.jára is. Ha vissza akarná fizetni a pénzeket egybe visszafizette volna régen. Abban bízik, hogy mivel Ő hajlandóságot mutat a visszafizetésre majd ezért cserébe nem jelenti fel mindenki majd jut és marad is. Kihasználja a normális értékrendű emberek jóhiszeműségét…. :))

(#45) patrik0501


patrik0501
újonc

Nekem a tegnapi napon visszautalta a maradek 40-et nagy szerencsemre. Tenyleg hihetetlen amugy, hogy az ember mennyire tud orulni a sajat visszakapott penzenek.. eskuszom kesz vicc.

(#46) lendoszendo


lendoszendo
friss újonc

Van valaki akitől ismét máig kért haladékot mert tőlem igen de nem várok tovább igyis hülye voltam mert vártam máig miután a felét visszaküldte. Esetleg ha valaki küld valamit privátba amivel tudok majd hivatkozni az ő feljelentésére is hogy könnyebben menjen azt megköszönöm.

(#47) Lalaboon válasza lendoszendo (#46) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Nekem is máig kért haladékot, ez kb a 10. :DD
Feljelentéssel kapcsolatban írok PM.

(#48) Lalaboon


Lalaboon
csendes tag

Pénteki nap(11.11) erősödött, hogy legkésőbb hétfőn(11.14) vissza utalja a pénzem fennmaradó részét, majd azt is irogassam ki...
Tehát akkor kiírom: NEM Utalta vissza továbbra sem a fennmaradó összeget... :W

(#49) PROHARDVER! válasza Lalaboon (#48) üzenetére


PROHARDVER!

Tovabbra sem értem miért nem jelentitek egyből fel???

(#50) Lalaboon válasza PROHARDVER! (#49) üzenetére


Lalaboon
csendes tag

Megtettük, többen is..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.