Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Icetee


Icetee
aktív tag

Zseniális roller!
Én tavaly használtam egy ilyet, 600km-t tekertem bele. Aki többet használja murvás vagy homokos úton/talajon, annak jó választás, bár aszfalton sincs gond vele. Felmegy mindenhol, jó hogy a kormányt is "össze lehet csukni". Nekem egy bajom volt vele, hogy a kinézetéhez/súlyához/teljesítményéhez kevésnek éreztem a 25km/h sebességet, amit sehogy nem lehet "kivenni" :(

Csak ezért adtam el. Én 186cm/85kg vagyok. Sík úton kevés megállással majdnem tudta az 50km-t nyélgázon. De ha nagyon városozik vele valaki, akkor is minden gond nélkül tudja a 40-et :)
Egyedül a súlya miatt kicsit nehézkes ha valaki lépcsőzni fog vele, de még a vállalható kategória.

(#2) Mustaros válasza Icetee (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Olcsóbb kínai roller 500wattos motorral hiába tud 35-el menni.. ehhez a vezérlőnek túl kell vezérelnie a motort.. ez minden csak nem jó neki hosszútávon ;]
Pont van egy a családban, 4-5 km után olyan forró a motor külső fém burkolata, hogy rántottát lehet rajta sütni ;]
25-ös tempó esetén langyos, max meleg.

Ez egy nagyon masszív és jó roller, inkább megyek 25-el több évig, mintsem leégjen alattam az olcsó kínai :))

(egyéni vélemény)

(#3) Icetee válasza Mustaros (#2) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nem azért megy 25-el mert nem bírná, hanem azért mert EU-ba így szabályozták be.
A más régiós változat (amit nem nagyon lehet megrendelni) az tud (ha jól tudom) 32km/val menni.

Nekem van egy 300W-os Xiaomi-m az meg van mókolva, minden gond nélkül tudja a 30-32km/h-t és van benne 1100km ;) Semmi baja nincs, pedig nem 1km-t szoktam vele menni egyhuzamba. De azt nyilván nem erre találták ki, de a Navee simán bírná!

(#4) juvegamer


juvegamer
tag

Sajnos most már a cikkben szereplő linken 743 euro az ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.