Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ngabor2


ngabor2
nagyúr

lassan hagyomány, hogy a tábor után néhány héttel tartunk egy utótábort, ami kisebb szervezést igényel, kisebb a költségvetés, kisebb a társaság, de a hangulat ugyan az. idén az aftermath alkalmából tartjuk meg az Oszkón/Vönöckön elmaradt paintballt is, ha az idő engedi.

szintén "bevett szokás", hogy a tábor helyszínétől távol tartjuk, hogy akik azért maradtak ki, mert messze van, el tudjanak jönni.

helyszín: Debrecen, Nagyerdő, vízműves hétvégi ház [link]
időpont: 2008. augusztus 30-31, szombat-vasárnap.

Paintball: az Extázis paintball pályáján fogunk lövöldözni. Részletek a honlapjukon. Az alapdíj 5000Ft, ami annyi felé oszlik, ahányan vagyunk. Erre jön a lövöldözés ára. Legkésőbb 25-éig meg kell mondanom, hogy hányan megyünk (és ebből hányan saját markerrel), úgyhogy aki biztosan jön, az szóljon.

A paintball után: sütés a vízműves kisháznál, tárcsás disznóhús, esetleg szalonna/kolbász.

akik jönnek:

ngabor2
Sianis
Ticsi.
Samy
Slax
Oly
Nicki
Stavi

akik lehet, hogy jönnek:

(Kolombusz)
vágányzár
kataiv
Kephamos
Vladi
Kataaa

akik csak paintballra jönnek:

föccer
sNORh

akik csak a főzésre jönnek:
lorcsi
bobace
Bordói és párja
Rez_Grof
A Tejesember és családja

[ Szerkesztve ]

(#2) Oly válasza ngabor2 (#1) üzenetére


Oly
senior tag

Hiba lista:

- Hiányos "akik jönnek" lista!
- Tényleg kissebb lesz a társaság?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3) lorcsi


lorcsi
veterán

hétvége lesz, én is ráérek
szerintem ott leszek

(#4) ngabor2 válasza Oly (#2) üzenetére


ngabor2
nagyúr

- a lista mindig hiányos szokott lenni... esetleg több van rajta, mint tervezzük.
- meglátjuk, hányan leszünk...

(#5) Oly válasza ngabor2 (#4) üzenetére


Oly
senior tag

Sztem most hozom a Zasszonyt is...

Minnyá mondok egy Nicket!

Meg is van a nick: Nicki :Y

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6) föccer


föccer
nagyúr

Szóval itt vagytok. Azt hittem, hogy mindenki lelépett a táboros topikból, de látom, hogy csak vonultatok, mint ősszel a fecskék...

Lesz olyan lista is, hogy csak paintballra jönnek? a igen, akkor tessék engemet oda felvésni, mert az éves rendes paintball parti nem maradhat ki.. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7) xuldar


xuldar
őstag

Én sajnos csak a "lehet, hogy jönnek paintballra" csapatot tudom gyengíteni. Augusztus végén mindig sok a meló, súlyos túlórákkal. Szeptember közepe jó lenne, csak akkor meg a többségnek már suli van, úgyhogy így jártam.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a paintball-pálya foglalást most küldtem el e-mailben, ha jön válasz, akkor majd szólok.

a buli helyszíne le van foglalva, majd csinálok egy térképet, és teszek ki pár útjelzőt.

ha visszjön a válasz, akkor írni fogom a paintball listát is.

(#9) Borosz


Borosz
senior tag

Én előtte leszek egy másik táborban. Keresztény fiataloknak szervezzük. 27-28-29-én lesz így kizárt, hogy tudjak menni. A család már így is zokon veszi a 3 nap távollétet. :U
Ha paintball lesz akkor viszont szívesen szétlőnék közületek párat... ;]
:DDD
Oda feliratkoznék. Még kicsi feleségemet is megkérdezem, hogy jönne-e.

(#10) ngabor2 válasza Borosz (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

le kell vezetni azt a sok nyugalmat, mi? ;]

(#11) Borosz válasza ngabor2 (#10) üzenetére


Borosz
senior tag

Nem. Csak úgy kipróbálnám milyen. Egyszer...hogy tudjam mit éltek át ti is amikor az oldalatokba fúródik egy festékgolyó. ;]

(#12) Stavi


Stavi
tag

hali!

a táborról sajna lematadtam, de az aftermathon ottleszek :)
Oly-val az imént néztem meg a képeket, nagyon jó buli lehetett.
írjatok fel légyszi

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#13) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hírek:

- Jani71 jön, ha közbe nem jön valami. marhalábszár-pörköltet fog főzni. ha kiderül, hogy kb. hányan leszünk, akkor kiszámoljuk ennek a költségeit.

- egy korábbi összejövetelről maradt meg elég tetemes mennyiségű pácolt lapocka, ami le lett fagyasztva. egyrészt hogy ne fogja a helyet, másrészt hogy tovább csökkenjenek a költségek, azt is elviszem, tárcsán megsütjük. ezért nem kell külön fizetni, már egyszer ki lett.

- a paintball-pálya lefoglalva 30-ára, 9 óra körülre. anyagi vonzatai: alapdíj: 5k, ez annyi felé oszlik, ahányan vagyunk. előtte le kell tenni egy foglalót, ami általában 10k, ezt majd intézem, aztán "behajtom". a jelentkezési határidő augusztus 25. az extázis paintball pályájára megyünk, részletek a honlapon.

- a kisház le van foglalva. alapból egy 20-25 fő kényelmesen elfér, de volt ott már 35-fős összejövetel is. a házban 5-6 ember tud kényelmesen elaludni, az udvaron lehet sátrazni. este felállítjuk samy mobil-lakását, abban majdnem mindenki el fog férni, aki ott akar aludni. a ház bérleti díja 2 napra 7k, amit szintén annyi fele osztunk, ahányan leszünk.

[ Szerkesztve ]

(#14) föccer válasza ngabor2 (#13) üzenetére


föccer
nagyúr

este felállítjuk samy mobil-lakását, abban majdnem mindenki el fog férni

LOL :DDD

Paintballra jelentkezem. Közös kajából nem kérek, ott éjszakázni nem fogok. (imádok hulla fáradtan autópályán vezetni.... :(( )

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15) xuldar válasza föccer (#14) üzenetére


xuldar
őstag

Inkább autópályán, mint főúton, ahol szembe is jöhetnek az állatok.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16) Kephamos válasza ngabor2 (#1) üzenetére


Kephamos
addikt

Enegm is felírhatsz a "valszeg"-ek közé. remélem el tudok menni, mert unom már az olyan debreceni murikat, ahol kímélőmenün vagyok és csak kólát iszok. :)))

(#17) sNORh


sNORh
addikt

asszem énis beszálnék egy festékbogyózásra :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#18) Sianis válasza ngabor2 (#1) üzenetére


Sianis
addikt

Ott leszünk!

Ticsi. nem jön valószínűleg lövöldözni, azaz lehet, hogy jönni jön, csak lőni nem fog. Slax uram! :) Szokásos fuvar indul? Gondolom ott aludni nem akarsz, mert mi sem.

Akkora egy kuncsorgós állat vagyok...

Sianis

(#19) ngabor2 válasza Sianis (#18) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig sátor van, hely van... és akkor Slax is ihatna.

(#20) Sianis válasza ngabor2 (#19) üzenetére


Sianis
addikt

Másnap be kell költözni koliba. :P

Sianis

(#21) Slax válasza Sianis (#18) üzenetére


Slax
senior tag

Nem is tudtam erről a topikról, dátumról. ;) Fel vagyok írva? Akkor bizony menni kell. :R Sianis mester, minden úgy, ahogy mondod :K, még szép :DDD . Szerencsére 29-én elmegy az első ellenőrzés, így a hétvégén már nem kell hajtani. 31-én viszont be kell néznem egy szántóversenyre, egyrészt mert a szomszéd rendezi, másrészt gátőrként is ápolnom kell a kapcsolatokat a körülöttem élőkkel, így ottalvás kizárt sajna. Meg paintball is lesz ibrányban még vasárnap, de oda már csak akkor megyek, ha még lesz erőm (mert lelkesedés és golyó van).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#22) Oly válasza Sianis (#20) üzenetére


Oly
senior tag

Hozod a cuccod és egyből innen költözhetsz a Koliba! :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#23) Sianis válasza Oly (#22) üzenetére


Sianis
addikt

Azért itt most nem két táskáról van szó! :)

Sianis

(#24) föccer válasza Sianis (#23) üzenetére


föccer
nagyúr

És ez probléma? Vittem már a caddyvel 3 személyes kanapét is, illetve az előző autóval komplett konyhabútort is....

;]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#25) Oly válasza Sianis (#23) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor bizon a Ducatoval kell mennem... :U

:C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#26) ngabor2 válasza föccer (#24) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ennek viszont feltétele, hogy te is vasárnapig maradj ;]

(#27) Rez_Grof válasza Oly (#25) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Az az apró auto amelyikbe kecskeméten pakoltunk egyszer? :DDD :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#28) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Megyünk kérem mi is :), ha már a sajnos a tábor kimaradt.

Olyan 10-re érünk Debrecenbe és 2-3 körül gondoltam kiérkezni a helyszinre (kis rokon látogatást is megejtün, ha már arra járunk).

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#29) ngabor2 válasza Rez_Grof (#28) üzenetére


ngabor2
nagyúr

alakul ez, kérem, alakul :)

ha lesz egy kis lelki erőm, akkor útvonaltippeket is írok.

(#30) Oly válasza Rez_Grof (#27) üzenetére


Oly
senior tag

Az egy 7,5 tonnás M.A.N. volt.
Most csak a kis Fiat Ducato kisteherautóra gondoltam... ;]

Miskolcról 3 embert tudok vinni... Valószínű ott alavással megyek.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#31) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nyíregyháza felől közeledő emberek szállítása ottalvásal megoldható. A többi meg magától értetődik ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#32) ngabor2


ngabor2
nagyúr

akik távolabbról jönnek: 2-3 emberkét el tudok szállásolni, többnek sajna nem jut hely, elég sok cucc maradt nálam a táborról (amit a nyíregyieknek most nem kell hozniuk).

(#33) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ezen a hétvégén fogok Debrecenbe költözni, ha 30-án már ott aludnék, akkor számíthattok rám.

(#34) föccer válasza (Kolombusz) (#33) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha odaköltözöl 23-24.-én, akkor hogy csinálod, hogy nem alszol ott 30-31.-én? Visszaköltözöl? Vagy csak az én felfogásom szerint jelent a költözös Költözést?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35) (Kolombusz) válasza föccer (#34) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mármint a találkozó hétvégéjén költözöm, bocs, hogy félreérthető voltam. 6 évig minimum debreceni lakos leszek, felvettek az orvosira. :)

(#36) föccer válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


föccer
nagyúr

Grat.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#37) Borosz válasza ngabor2 (#13) üzenetére


Borosz
senior tag

Yáy. :Y
Kiszállok a paintballból. Elnéztem a dátumot. Az én táborom 28-29-30. Így nem tudok ott lenni paintballon. Pedig hejj.... :O

(#38) xuldar válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


xuldar
őstag

Figyelitek? Realista a srác. Nem azt mondja, orvos lesz, hanem felvették az orvosira :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#39) Oly válasza (Kolombusz) (#35) üzenetére


Oly
senior tag

Első lecke Debrecennel és főleg az Egyetemmel!!!
Tanulj meg pontosan fogalmazni! Az ilyen "félreértések" sokba kerülhetnek majd neked a jövőben... ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#40) ngabor2


ngabor2
nagyúr

fontos! mindenki jelezzen már vissza vagy a topikban, vagy pü-ben, hogy jön-e paintballra, jön-e a főzésre, stb. csak hogy ez alapján tudjunk egy költségvetést és közös költséget számolni, illetve a kajához a cuccokat megvenni. köszi.

(#41) lorcsi válasza ngabor2 (#40) üzenetére


lorcsi
veterán

paintballon nem, de a főzésen ott leszek

(#42) föccer válasza ngabor2 (#40) üzenetére


föccer
nagyúr

Jól sejtem, hogy a debreceni extázis pályán fogunk lűdözni? És mettől meddig? Ha viszonylag korán kezdünk (9 óra), akkor lehet hogy egyből a pályához megyek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43) xuldar válasza ngabor2 (#40) üzenetére


xuldar
őstag

Maximum lövöldözni megyek, de az sem biztos, és akkor sem végig. Úgyhogy velem inkább ne számolj, meglepetésvendég leszek :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44) bobace


bobace
őstag

A főzés melyik nap lesz? Ha szombat akkor én is megyek 95%.
Sajnos a paintball kimarad most.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#45) ngabor2 válasza bobace (#44) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szombaton. igazából az egész buli "csak" szombaton lesz, a vasárnap azért lett belevéve, hogy aki messzebbről jön, az ott tudjon aludni.

(#46) SAMYka


SAMYka
aktív tag

A paintball hány órakkor kezdődik? Lesz előtte valahol találkozó vagy mindenki go a pályára?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#47) ngabor2 válasza SAMYka (#46) üzenetére


ngabor2
nagyúr

olyan 9 körül kezdődik. szerintem gó a pálya, hogy merről van a bejárat... azt én se tudom, a jövő héten megpróbálom kideríteni. hányan megyünk lövöldözni? elég gyér volt az érdeklődés :F

olyan 10 főt számoltam össze. vagy te, vagy Slax (vagy midketten... mert itt van a cuccotok) úgyis lejösztök hozzám, én meg megyek veletek.

más: Jani most telefonált, hogy nem tud jönni (burkolás lesz náluk, nem akarja otthagyni a burkolót). úgyhogy lábszárpörkölt helyett majd csinálunk valamit (slambuc, paprikáskrumpli, babgulyás, pörkölt... amit mondtok). meg lesz egy szép adag pácolt hús ("maradék", de le volt fagyasztva, nem illene, hogy baja legyen).

a ház kulcsát megpróbálom péntek délután elkérni, bár nem biztos, hogy ideadják akkor.

[ Szerkesztve ]

(#48) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Rezi barátom felhívott a multkor (meg itt is bejelentkezett) aztán mondta hogy főzni kéne valamit. Ahogy ismerem szerintem szívesen válal egy szakács szerepet ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#49) xuldar válasza ngabor2 (#47) üzenetére


xuldar
őstag

Ahogy a térképet néztem, a Vámraktár utcáról lehet a bejárata, mert az Olajfán bicikliztem egy hete, és onnan tutira nem lehetett bemenni. Valamelyik este arra fordulok majd, ez úgy kedd-szerda környékére várható, akkorra várok olyan időjárást, hogy bicajjal menjek melózni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#50) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Elmentem Bukarestbe nem tudom mikor jövök ha esetleg valami fontos dolog jönne közbe valaki dobjon már meg egy sms-el (ne hívjatok mert nagyon drága)
THX :R

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.