Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Rez_Grof válasza ngabor2 (#47) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ha hoztok egy bográcsot (nem halászlé főzőt) akkor én megfőzőm szivesen a marha pörit azzal nincs gond, csak mondjatok egy jó hentest Debrecenbe. :D

[link]
[link]
[link]

Az utolso linkel van egy jó koktél is :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#52) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, felhívtam a paintballost, mondtam neki, hogy csak vagy 10-en leszünk. azért nagyobb lelkesedésre számítottam :(

épített speed-pálya, úgyhogy lehet, hogy hamar fogunk végezni, asszem többen szeretjük az épületet és az erdőt, mint a rohanást.

(#53) lorcsi válasza ngabor2 (#52) üzenetére


lorcsi
veterán

hányra menjünk a nagyerdei házhoz?
és ki mit vigyen?
no meg persze a pénz...

(#54) ngabor2 válasza lorcsi (#53) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ki tud leghamarabb kiérni? mert nem biztos, hogy pénteken megkapom a kulcsokat. aki először ér oda, és ismeri a járást, elkérhetné, hogy a többiek már nyitott házba érkezzenek.

más: mivel úgy néz ki, hogy péntek délután nem lesz időm palacsintát sütni, ezért azt is kinn fogom elkövetni. lesz segítő?

(#55) lorcsi válasza ngabor2 (#54) üzenetére


lorcsi
veterán

egy leírást dobj majd fel hogy merre található. néztem már a házakat arra, de nem 100% hogy ugyanarra gondolunk
Kitől kellene elkérni?

(#56) föccer válasza ngabor2 (#54) üzenetére


föccer
nagyúr

Én 9-nél elöbb tuti nem leszek ott. Inkább csak késöbb. Ha hamar végzünk, akkor a sütögetésbe szivesen segítek. Du 6 körül szeretnék elindulni isszafelé.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#57) Slax


Slax
senior tag

ngabor, mindenre megyünk Sianissal. :DDD Paintball, airball pálya. Nekem nincs gondom vele, de ha military jobban fekszik, még ez is szóba jöhet, mint helyszín (bár kissé kiesik a városból, ahogy látom).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#58) ngabor2 válasza Slax (#57) üzenetére


ngabor2
nagyúr

furcsáltam volna, ha nem jöttök :D már csak azt kellene tudni, hogy Ticsi fog-e lődözni.

ezt a helyet (pontosabban a játszatót) Samy ajánlotta, legközelebb mehetünk oda is, amit most mondassz.

a főzés helyszínéről kész vannak a fotók, csak pillanatnyilag nincs időm feltölteni őket. remélem délután lesz.

(#59) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, aki ismeri debrecen henteseit: mondjatok egy olyan helyet, ahol érdemes marhalábszárat venni. én nem szoktam húst venni, hátha másnak jobb tapasztalatai vannak.

(#60) Sianis válasza Slax (#57) üzenetére


Sianis
addikt

És akkor mikor akarsz indulni?

Sianis

(#61) Sianis válasza ngabor2 (#52) üzenetére


Sianis
addikt

Mikor kezdünk és kb mennyit fogunk játszani?

Sianis

(#62) ngabor2 válasza Sianis (#61) üzenetére


ngabor2
nagyúr

9-10 körül kezdünk (próbáljunk kiérni 9-re, akkor 10-re kinn is leszünk... a korábbi tapasznyalatok alapján), és 10-nél nem jelentkeztek többen :( ezt elég kevésnek tartom. hogy meddig fog tartani? amíg meg nem unja a többség. épített speed-pálya... nem hiszem, hogy hosszútávon túl izgalmas lesz. evvan...

(#63) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, fejlemény: mivel kevesen leszünk, és a létszám erősen becsült, ezért a menü átalakul. marhapörkölt helyett a tárcsás hús mellé... tárcsás hús, esetleg szalonna/kolbász/virsli lesz. az okok egyszerűek:
- marhapörköltet bográcsban csak sokat, és hosszú idő alatt lehet főzni.
- ha a nálam levő húst megsütjük, egy darabig már nem lesz farkaséhes a banda, fejenként 0.5-1kg marhapörköltet (körettel) nem fog betermelni. azt eltenni emg elég macerás.
- köret kell hozzá, a kenyér nem az igazi.

a tárcsás hús ennek az ellentettje:
- gyorsan megvan, különösen az, amit már készen viszek
- ha véletlen nem fogyna el, nyersen be lehet tenni a fagyóba
- 2 szelet kenyér közé fogja az ember... még mosogatni se kell
- lényegesen olcsóbb, lényegesen egyszerűbb elkészíteni.
- magyar boltban sertéshúsból nagyobb a választék, mint marhából.

Rezi kb. fél1 magasságában érkezik debrecenbe, kicsit bevásárol, aztán összefutunk vele. a pontos logisztikát majd kidolgozzuk, hogy tőlem is elkerüljenek a cuccok, meg túl sok felesleges kört se kelljen csapni. elég ad-hoc lesz néhány lépés... evvan.

a pörkölt nem marad el véglegesen, csak kitolódik egy olyan alkalomra, amikor minimum 20-25 biztos ember összegyűlik, délelőttől lehet főzögetni, és min. 2-3 napig maradunk.

(#64) hucsikoi válasza ngabor2 (#63) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok!

Gábor megkérnélek,hogy engem,feleségem és leányom is jegyezd fel a résztvevők közé. :R :R
A tárcsás húsról elfelejtetted megemlíteni,hogy ez az étel nagyon egészségtelen!....Mindíg betegre zabálom magam belóle. :C

(#65) xuldar válasza ngabor2 (#62) üzenetére


xuldar
őstag

Én viszont végleg lemondom az egészet, nem érek rá :(

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#66) doktor úr válasza Oly (#5) üzenetére


doktor úr
tag

Szombaton lehet benézek a kajálásra, bár filmet kéne vágnom, de inkább pofákat vágok egy darabig :P

Oly: feleségem is sajóecsegi :C

[ Szerkesztve ]

(#67) föccer válasza ngabor2 (#63) üzenetére


föccer
nagyúr

A logisztikában asszem tudok némi segítséget nyújtani. Persze csak amíg ott vagyok :)

Ha este 6-ig befejezzük a tárcsás husi zabálást, akkor Én is benne vagyok. Részemről sokkal bizalomgerjesztőbb (és fogyaszthatóbb) mint a marhalábszárpörkölt... :)

Akkor most a nagyerdei háznál, vagy a pályánál lesz a találkozó?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#68) ngabor2 válasza föccer (#67) üzenetére


ngabor2
nagyúr

találkozási pont... ez jó kérdés. imho legyen a kisház előtt. vagy ha valaki 8 előtt el tud hozzám kocsival ugrani, akkor kim együnk a házhoz, felveszem a kulcsot, és nyitva lesz, amennyiben lesz valaki ott állandó jelleggel.

a husi eleje 3-4 fele már kész lesz, úgyhogy biztos, hogy tudsz belőle termelni.

a kulcsot megpróbálom már ma délután felvenni, de ez nem biztos, hogy sikerülni fog, semmi konkrét infót nem kaptam erről.

(#69) doktor úr válasza ngabor2 (#68) üzenetére


doktor úr
tag

Ha lesznek ott gyerekek egy darabig, akkor kiviszem a lányom is addig. Aztán majd hazahozom, nehogy idegileg kikészítsen mindenkit :D Csak tudni kéne, hány óra körül érkezzünk.

(#70) ngabor2 válasza doktor úr (#69) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A Tejesember lánya ott lesz, más gyereket hirtelen nem tudok (még vágányzárt kellene meggyőznöm). akik gyerekesek, és megkérdeztem, hogy hozzák-e, mind azt mondták, hogy ha más is viszi...

(#71) lorcsi


lorcsi
veterán

kellene egy kis szívesség a nyíregyről érkezőktől
tőle kellene elhozni 2 db mappát

(#72) ngabor2


ngabor2
nagyúr

beszéltem a játszatóval. nem örült, mikor mondtam, hogy páran saját cuccal megyünk, és ők nem tőlük veszik a golyót. mondta, hogy ezt jó lett volna hamarabb tudni, de össze nem veszünk. alapdíj a saját cuccosoknak is lesz, de a részleteket majd a helyszínen megbeszéljük. igyekezni fognak, de nem biztos, hogy 10 előtt kiérnek. azért mi próbáljunk meg időben odaérni.

(#73) Kephamos


Kephamos
addikt

Technikai okok miatt sajnos ismét le kell mondnaom a bulit... :(

(#74) bobace


bobace
őstag

A főzős program hánytól is lesz? Olyan 2-től?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#75) Rez_Grof válasza bobace (#74) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Sok mindentől függ de sacc/kb igen.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#76) lorcsi válasza lorcsi (#71) üzenetére


lorcsi
veterán

a Fazekas Janos terről kellene elhozni

(#77) diablo1984


diablo1984
veterán

én sajnos nem tudok menni, mert holnap indulni kell kifelé, úgyhogy lemaradok sajna! pedig már reménykedtem! :(

(#78) Sianis válasza ngabor2 (#72) üzenetére


Sianis
addikt

Lassan ő tesz nekünk szívességet, hogy elfogadja a pénzünket a játékért cserébe. :(

Sianis

(#79) ngabor2 válasza Sianis (#78) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nem lenne ott a 10k foglaló, azt tanácsolnám, hogy hagyjuk az egészet a p-ba...

(#80) Antimatrix válasza ngabor2 (#79) üzenetére


Antimatrix
tag

Akkor megyek a találkozóra - no alkohol

és megyek Painballra - tudok vinni vagy 2-3 embert

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#81) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Haza értem
Reggel indulok
Nem tudom mikor
És azt sem hova érkezem
De ott leszek
Ennyi

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#82) Sianis


Sianis
addikt

Időjárás milyen?

Sianis

(#83) ngabor2 válasza Sianis (#82) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a forecastfox szerint egész jó :D

amúgy már próbál kisütni a nap, reggel elég szomorúnak indult, de meggondolta magát.

(#84) Sianis


Sianis
addikt

Hazaértük, köszönjük Slax. :R

A találkozó nagyon jó volt, remélem találkozunk még, nem rajtunk fog múlni!

Sianis

(#85) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Sziasztok!

Tényleg nagyon jól sikerült ez a tali is. A kaja is és a hely is nagyon jó volt. :DD
Slax, köszi a fuvart! :)

Ticsi.

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#86) ngabor2


ngabor2
nagyúr

erről ennyit :(

(#87) csapos2 válasza ngabor2 (#86) üzenetére


csapos2
addikt

Mi történt?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#88) föccer válasza csapos2 (#87) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem tudom biztosan, de szerintem az ismét elmaradt paintball partira írta gábor, hogy ennyit erről. A pálya valami hihetetlen szánalmas volt. Alig találtuk meg. Az egész annyiból állt, hogy a derékig érő gazból kilátszott néhány ledobált raklap. Ebből a látványból kiindulva a helyszínen lévők megszavaztuk, hogy nem kellene erőltetni a dolgot. A tali azon része, amin ott voltam, jó volt. Bár az az érzésem, hogy igazán akkor kezdődött a jó hangulat, miután 6 óra magasságában elindultam haza. Debrecenben sikerült egy picit eltévednem, de fél kilencre otthon voltam. Most indulunk a céges rendezvényre. Valszeg nem lesz olyan, mint az aftermate, de mint tudjuk a cápa úszik elől, a remény hal meg utoljára... :) üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#89) Sianis válasza ngabor2 (#86) üzenetére


Sianis
addikt

Engem is érdekel, hogy mi volt ennyire elszomorító…

Sianis

(#90) doktor úr


doktor úr
tag

(#91) Sianis válasza doktor úr (#90) üzenetére


Sianis
addikt

Itt még Anti jobb keze az asztalon volt… ;]

Sianis

(#92) doktor úr


doktor úr
tag

Valaki mondja már meg, kinek az írásait is kell olvasnom, ha teljesen felkészült akarok lenni a szex, az izgatás és valami izmok meg mirigyek ügyében? :))
Anti jobb kezéről jutott eszembe ;]

[ Szerkesztve ]

(#93) Sianis válasza doktor úr (#92) üzenetére


Sianis
addikt

Cs.Orsolya

Sianis

(#94) lorcsi


lorcsi
veterán

Nagyon jó volt megint :)
THX! mindenkinek a részvételt és a szervezést :R

(#95) Bordoi


Bordoi
őstag

Nagyon jó éreztük magunkat a párommal, köszönjük. :) :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#96) Bordoi válasza Sianis (#91) üzenetére


Bordoi
őstag

Miért, volt máshol is ? :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#97) Slax


Slax
senior tag

Nagyon köszönöm ngabornak, és minden megjelentnek ezt a remek hangulatú talit. Ismét sikerült egy jóó kis csapatot összerántani, és jól éreznünk magunkat. :R
Csillanisz. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#98) ngabor2


ngabor2
nagyúr

van itt egy tocsva-bor feliratú szatyor. van benne egy toll, egy piros sodexhos-s csomag, meg némi kp. ki hagyta itt? nálam lesz, a tulajdonosa szóljon, és átveheti/elviszem.

(#99) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Köszönet a tegnapi összejövetelért. :R
Nagyon jó volt,sajnálom,hogy csak kevés időt tudtam ott tölteni.

(#100) Antimatrix válasza ngabor2 (#98) üzenetére


Antimatrix
tag

Akkor az enyém lesz
a kpból állom a közös részvétel költségét
a sodexho kell vissza - mekiben szoktam gyorsan csillapítani éhségemet vele - no nem a papírral

Köszönöm mindekinek aki ott volt é részvétlével emelte az est színvonalát
én jól éreztem magam és Lilla is
legközelebb 1 kicsit többet maradunk - viszont mi legalább voltunk - igazán sajnálhatja aki nem volt ott kinnt velünk igaz kicsi de jó hangulatú találkozó volt

még most is érzem rezi vállas simogatását amit azért kaptam mert az aszzony fenekét simogattam :DDD - igérem jó utra térek és nem simogatom tovább :D - erre az asszony helyezett kilátásba "konzekvenciákat" - úgy érzem sokat fog rezi keze tanyázni a vállamon "barátilag" - most megyek is gyurni hogy jobban birjam a rezimasszást

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.