Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) minek3


minek3
csendes tag

Szervusztok.

Van nekem ez az örökölt, már 6 éves múlt laptopom. Attól eltekintve hogy repedések, törött borító részeket is kaptam hozzá, mégis az zavar a legjobban, hogy a hűtés teljesen tönkre ment. Habár a fan teljesen pörög, fél óra alatt 80 C fölé megy a maghőmérésklet, és a rendszer lecsapja magát.

Szépen kiszedtem minden alapból leválasztható panelt, kivettem az aksit és egy tucat csavart az gép aljából, de csak azért sem tudom szétnyitni a gépet. Szépen össze lehet pattintva, mert az egyetlen dolog amit elértem hogy leváalsztottam a monitor és a gép közötti zsanérokat, a felső, nem a billentyűzethez tartozó gombokat tartalmazó lappal együtt.

A gyártó habár válaszol a levelekre, csak Bevezetőt és Befejezést tartalmaznak a válaszai, a Tárgyalás kimarad belőlük. Neten a gyakorlatot nem írja le senki, az egyetlen hasznos dolog amit találtam az egy PDF fájl volt a neten, ami a gép összes alkatrészét felvonultatta külön-külön, képekkel illusztrálva.

Minden segítőkész ötletet, esetleges (volt-)tulajoktól szívesen fogadok, vagy akárki mástól! :K

(#2) 7


7
addikt

A topicot zárom, kérlek, itt tedd fel a kérdésed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.