Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Antos #12843 üzenetére

    Szia!

    Proci 76. 77. ranglistán. RM-70-es durván 10%-kal gyorsabb mint a QL-60. HD 3200 1500 ponty 3dmark06-ban (gyengébb mint a 8400m gs, vagyis a GTA IV szaggatna rajta nem is kicsit) HD 3650 3500 ponty 3dmark06-ban (erősebb a 8600m gt-nél). Sztem ha 71% filmezés és 29% játék akk az olcsóbbik, ha viszont 69% filmezés és 31% játék akk a drágábbik :P . Viccet félre téve nézzük más szempontból kb 50k-ért mit kapsz? 90GB-al nagyobb vinyót, 10%-al erősebb procit, kb 40%-al erősebb vga-t, rakat plusz kivezetést, és vista home premiumot. Sztem megéri.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz Antos #12846 üzenetére

    El kell dönteni h mire használnád. Szobatárs cs 1.6-ozik, ezen kívül semmi mással nem játszik. Erre tökéletes az integrált vga pl. HD 3200(tudja az avivo HD-t csak fingom sincs h mi az :DDD ). De ha komolyabban akarsz játszani, akk kelleni fog a HD 3650 (főleg ha a jövő játékaival is akarsz). DVI-ről HDMI-re van átalakító, de az tudtommal nem viszi át a hangot. 3 dolgot tehetsz most. 1 megveszed az AMD-s konfigot, és akk nem kell bajlódni a hanggal, 2 megveszed az Intelest és akk külön hangfalon megy a hang, 3 vársz egy kicsit míg megerősödik(lemegy mondjuk 270-re akk 184k-s laptop 170-172k-ra fog visszaesni) a huf, és veszel még egy szinttel fentebbi laptopot. Ezt csak akk ajánlom ha nem sürgős. Én is ebben a cipőben járok, várok míg megerősödik a huf, mert ez 330k-nál még nagyobbat fog zuhanni.

    MOD: h választ is adjak a kérdésedre. Intel-t AMD-vel nem egyszerű összehasonlítani, mert más az erősségük, de kb 20%-al erősebb. Ez rajtad múlik, ha van miből, akk lehet h érdemes lenne.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés