Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cofe0530


cofe0530
csendes tag

Adott egy új Acer 5720Z, Dual Core T2310-es proci, 1 Gb DDR2, X3100 videókártya. Videólejátszásnál, BsPlayerrel és Windows Media Playerrel is néha beszaggat. Kodek problémára gyanakodtam, de ugyanezt csinálja dvd filmnél is (PowerDVD 7.3 Ultra).
Nem is szaggat, inkább csak serceg a hangja, nem állandóan, csak időszakosan. Tud valaki valami megoldást? Előre is köszönöm
Feri

[ Szerkesztve ]

(#2) pschio válasza cofe0530 (#1) üzenetére


pschio
őstag

egy rendszer ujratelepitessel probalkozhatnal.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#3) Thrawn válasza cofe0530 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Azonnali notebookos kérdések órája

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) cofe0530


cofe0530
csendes tag

Újratelepítéssel? :) Most raktam rá Vistát, egy hetes a gép.

(#5) RI/OS


RI/OS
őstag

aero ki, energiagazdálkodást rakd kiegyensulyozottra, vagy teljesitménycentrikus,
meg a vga-nál is optimal performance, bár ezt inteléknél nem tudom hogy csinálják.
Aztán új vga driver, és mivel nézed a videót? Mert ha winampal akkor ne csodálkozz. Media player aztán csókolom. Ha ezek közül semmi nem jött be, akkor még esetleg játszhatsz a codec-el.

/ja látom media player, ok/

Nekem akkor akad meg néha, ha dolgozik a vinyó, vagy le van véve a proc...

De attól az 1giga ramtól azért elég ki lehet a vista....
+5ért érdemes lenne bele még 1 modult venni, ha vistázol....

[ Szerkesztve ]

(#6) cofe0530


cofe0530
csendes tag

Néha dolgozik egy pár másodpercig, akkor serceg a hang, és minimálisan szaggat a kép, aztán elmúlik, majd 5 perc után megint egy kicsit szaggat. BsPlayerrel nézem a filmeket, de mondom, dvd-nél is előfordul, azt PowerDVD-vel nézem. És mivel ehhez nem kell kodek, nem hiszem, hogy kodek probléma lenne.
Lehet, hogy + 1 giga memória jól esne neki, de azért az nem 5e lenne, tekintve, hogy laptopról van szó.
Azzal kezdtem, hogy Aero ki, mert nem kell, hogy feleslegesen legyen lassabb a gép. Energiagazdálkodás Teljesítménycentrikusra van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#7) RI/OS válasza cofe0530 (#6) üzenetére


RI/OS
őstag

4600ft az 1gigás kingston 667es notebook ram kiskerekben....pl www.ipon.hu

/szvsz kevés neki a ram, sokat swappol vinyóról ezért akad be.../

[ Szerkesztve ]

(#8) cofe0530


cofe0530
csendes tag

Tényleg. :) Köszönöm, lehet, hogy veszek bele.
Amúgy vadásztam a RealTek oldalán egy 1.82-es Vistás drivert, és úgy néz ki, megszűnt a probléma, ettől függetlenül sztem lesz memóriabővítés.

(#9) gorlin válasza cofe0530 (#8) üzenetére


gorlin
őstag

Az ipon is jó de ott várnod kell egy napot amig meghozzák .Ajánlom az Aquát ott van raktáron és 4500Ft.

(#10) Atlantis válasza cofe0530 (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Legközelebb használd a keresőt topicnyitás előtt/helyett. Ilyen kérdésekre vannak az Azonnali...topicok.

Zártam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.